Peršokti prie turinio


Nuotrauka

307 vaziuokle


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 63

#41 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 15 - 11:29

Pakeiciau visus atraminius su gumom (blexa brangios), stabilizatoriaus traukes ir priekines sakes sarnurus :o Eina kaip su vejeliu :D I posuki glai ir ant 70 isiraut. nieks nebilda nebarska viskas idealu :beer: :beer:
  • 0

#42 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 28 - 19:47

vakar pasikeičiau tas gumas kurios laiko stabiliazatorių strypą,ar kaip ten jis vadinasi,kur čia foto buvo įdėta...kad nors kas pasikeistų,visiškai nieko,kaip klaksi taip ir toliau..rankos nusvyra ieškoti sliekų,nesitiki kad tas gumos pakišimas tarp Nr2 ir N3 padės,nes išėmus senas gumas jos praktiškai niekuo nesiskyrė nuo naujų,sveikos-gyvos..nesimato jokių lietimosi,atsilaisvinimo požymių viską susukus -_- siūlykit variantus..gal kas norit pirkti mano 307? klaksi važiuoklė ir krenta posūkių svirtis,o toliau viskas liuks :D
  • 0

#43 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2009 spalio 28 - 22:24

Man irgi bičiulis servisiuke lyg ir pakišo gumas pagal tą brėžinuką, deja pakolkas jokio efekto. Matyt kažką ne taip padarė -_-
  • 0

#44 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 spalio 28 - 22:48

Man irgi bičiulis servisiuke lyg ir pakišo gumas pagal tą brėžinuką, deja pakolkas jokio efekto. Matyt kažką ne taip padarė -_-

na ten ner ka ne taip padaryt, viskas te ok. reishkias ne te bilda, shiaip tai jos daugiau girgzhda, nei bilda, o kokio storio guma kaishiojat? indomu kiek isiverzhia...
  • 0

#45 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 29 - 16:35

reikia rinktis visiems 307 turetojams su girgzdinciom vaziuoklem ir vaziuoti kazkieno viena masina i Panevezi pas Spakena..gausis pazintine-mokomoji ekskursija..pamatysim kas ten ir kaip dedasi,kur pasikisa..grize galesim sau,kitam padeti sutvarkyti..o tai visi neprivazines atskirai,matosi kad ne visad padejo sis nauajs atradimas,turbut ne tokia guma,ar ne taip darom kazka :)
  • 0

#46 aga

aga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Volvo XC90 4.4 V8 AWD

Parašyta 2010 rugpjūčio 24 - 13:09

pas mane ir ta beda islindo. judant is vietos toks smugis vis yra ar vaziojant per didesnes duobes. jauciasi nes per vaira tok trumpas takst. bet jis vis dazneja ir dazneja. nebezinau ka daryti. anksciau kartais tebudavo i db vis dunksi ir dunksi. cia po kokiom gumom reikia dar pakisti gumos?
  • 0

#47 Svečias_Budulis_*

Svečias_Budulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 07 - 21:43

man ta pati beda :)) vasara sutvarke visa priekine vaziuokle,ir viena beda visgi nepradingo :(
kai sustoji prie sankryzos ar taip kokio posukio pradedi vaziuoti visada buna toks keistas traakst ir kas biesas zino.netgi pristabdzius vaziuojant kokia 3pavara ir staiga spustelejus gazo irgi ta kartais eina isgirsti ir kas per beda nezinau.nuvariau servize paziurejo ir prasidejo an viskas gerai,bet gal ta pakeitus pradingtu o gal dar ta ,bet negarantuoju.
jei kas issiaiskins parasykit,nes tas garsas biesina tikrai,nors ir nevisada jis buna

na pas mane buvo tas trakst (peugeot 307) as pasikeiciau stabilaiser link jis tvirtinosi vienas galas prie amortiko kitas (nezinau kaip vadinasi) prie strypo kuris ejo i kita masinos puses gala (nuo rato iki rato) karoce tas strypas prisijungia prie abieju stabilaiseriu link,tai tas stypas pritvirtintas prie 2 gumu as tas gumas su silikonu papurskiau kelis kartus ir garsas dingo :wh:
  • 0

#48 Svečias_Budulis_*

Svečias_Budulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 07 - 21:49

na pas mane buvo tas trakst (peugeot 307) as pasikeiciau stabilaiser link jis tvirtinosi vienas galas prie amortiko kitas (nezinau kaip vadinasi) prie strypo kuris ejo i kita masinos puses gala (nuo rato iki rato) karoce tas strypas prisijungia prie abieju stabilaiseriu link,tai tas stypas pritvirtintas prie 2 gumu as tas gumas su silikonu papurskiau kelis kartus ir garsas dingo :wh:
  • 0

#49 samelo

samelo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 spalio 12 - 17:00

Pas mane irgi bildejo kai nusipirkau 307 galvojau ratus pamesiu ,bet pakeiciau stabilizatoriaus trauke ir bildejimas baigesi.
  • 0

#50 Svečias_martis1983_*

Svečias_martis1983_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 13 - 08:20

Pas mane irgi bildejo kai nusipirkau 307 galvojau ratus pamesiu ,bet pakeiciau stabilizatoriaus trauke ir bildejimas baigesi.

Visai dingo traskejimas?nes pas mane ir ipac ryte traska atrodo kad kazkas tuojau nukris
  • 0

#51 Klapsius

Klapsius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 121
  • Automobilis:307

Parašyta 2013 lapkričio 23 - 10:26

Ar galėtumėte kas nors idėti piešinuka kur tos gumos pasikiša? Arba bent nupasakoti kurioje vietoje. Ačiū
  • 0

#52 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2013 lapkričio 23 - 13:29

Ar galėtumėte kas nors idėti piešinuka kur tos gumos pasikiša? Arba bent nupasakoti kurioje vietoje. Ačiū

Ne gumas, o visą traukę reikia keisti. Su darbu (TRW traukė) apie 70 litų. O šiaip nuėmęs ratą pamatysi: vertikalus strypelis šalia amortizatoriaus.
  • 0

#53 Klapsius

Klapsius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 121
  • Automobilis:307

Parašyta 2013 lapkričio 23 - 13:38

Na kur stabilizatoriaus trauke yra as zinau bet kaip cia forume zmones kalba padejo gumos lopa ir dungsejimas dingo tai va pas mane yra dungsejimas o paveiksliuko nerodo. tai suprantu kazkur prie atrominio guolio kazka pakiso?
  • 0

#54 aurs

aurs
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2013 gruodžio 15 - 16:30

Sveiki, tapati bėda ir pas mane... Išklibinau šiandien važiuoklę, pasikeičiau vairo traukes... Bilda sukant vistiek priekyje :) kur čia tą gumą reik pakišt?? :)
  • 0

#55 plikas

plikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 307 1.6hdi 80kw

Parašyta 2014 vasario 16 - 14:03

sveiki.kam bilda vaziuokle gal pades,man pvz buvo bildejimas tai pakeiciau stabilizatoriu traukutes ta karta padejo,o po metu vel pradejo bildeti tai pamaniau kad vel stabilizatoriai parejo,bet ne tai viska isklibinau nu nieko taip ir neradau,taip puse metu atvazinejau kol pabodo,tada dar karta viska isklibinau ir radau apatini sarnyra vos klibanti, kuri gan sunku patikrinti ar jis blogas ar geras,as su juo net tech praejau nerado nieko,taiva pasikeiciau ji ir masiniukas be bilduku. Gal kas zino,kokiu raktu reikia atsukti vidines vairo traukes ten kur po gumom slepesi?32?ar ?

Šį pranešimą redagavo plikas: 2014 vasario 16 - 14:06

  • 0

#56 vycka23

vycka23
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2014 kovo 21 - 22:01

turiu 307 hdi, tragedija ne vaziuiokle, niekas nieko neranda, bet bilda konkreciai..
  • 0

#57 rokauskas

rokauskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2014 gegužės 08 - 00:10

gal kas gali atnaujinti ta paveiksliuka su tuom gumu pakisimu, nes bedos tospacios (bildi ir niekas nezo kur ) :dntknw:
  • 0

#58 CeskaM

CeskaM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 139
  • Automobilis:Peugeot 307 HDI 2l 79kw 2004m

Parašyta 2014 gegužės 08 - 05:13

atnaujinkit foto
  • 0

#59 vu77

vu77
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2HDi 98kW

Parašyta 2014 gegužės 17 - 04:40

Ir aš būčiau labai dėkingas, jeigu kasnors foto atnaujintumėt :beer: , nes susidūriau su ta pačia problema tikriausiai... :wacko:
  • 0

#60 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2015 spalio 26 - 14:18

Sveiki, ar gali kas paveiksliuka imest kur ten kas su tomis gumomis?

 

O gal kas Kaune zino meistra, kuris tai sutvarkytu? Sumokeciau. 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0