Peršokti prie turinio


salta traukia, silta nebetraukia 406 1.9td


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 00:14

bendra tik gelezis-ir tai ne visai.kodel nei renault,bmw(bosh) nera 3d "pistono"(morkava fiske siurblio "virsuje") kodel tik PSA, sofim jas "naudoja" ? na kas gali paaiskinti? o programine iranga-tai skirtumas kaip tarp"gta" ir "lineidze"(del pavadinimo tikslumo -nekritikuokite-nezaidziu-zaidzia sunus) ;) o jei dar lyginant bmw diagnostika ir peugeot-tai 5:1 BMW naudai(ten greiciau ir tikslaiu (be papildomu monometru) surandi gedima(diagnostika-dalis ipurskimo softo-jei kam neaisku)kalba-apie dylerines diadnostikas.(cia gal RAMUS sudomins ;) )
  • 0
spakenas@gmail .com

#22 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 11:22

Kazin ar sulauksi atsakymo...Mes ne egzamine :D O trecias pistonas (aktyvuotas)tarnauja palaikyti slegi zemuose sukiuose(veikia trys plunzeriai),veliau atjungia viena plunzeri pagal kompo programa,neisimtis kad ir tas pistonas tarnauja kaip "saugiklis".Ir,"slegio reguliatorius"cia atskira kalba,nors ir susije...Programiskai viskas imanoma ;) su common railu(chiptiuningas).
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#23 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 27 - 19:37

Turiu klausima. kuriuo budu atjungti ta EGR: 1) ideti moneta 2) atjungti fiskes 3) atjungti vakuumine slangele. Padekite, nes panasus simptomai kankina ir mano 1,9 d xsara.
  • 0

#24 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 28 - 08:16

Juk yra dariusiu ta procedura. Jei tingit rasyti visa zodi, tai bent atsakymo numeri parasykit :D
  • 0

#25 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 vasario 28 - 18:56

Turiu klausima. kuriuo budu atjungti ta EGR:
1) ideti moneta
2) atjungti fiskes
3) atjungti vakuumine slangele.
Padekite, nes panasus simptomai kankina ir mano 1,9 d xsara.

Atsakymas-susitvarkyti egr,tai tikrai svarbi dalis(nedetaliziuosiu priezasciu eteryje :) ) ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#26 Svečias_amilo_*

Svečias_amilo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 28 - 21:45

Turiu klausima. kuriuo budu atjungti ta EGR:
1) ideti moneta
2) atjungti fiskes
3) atjungti vakuumine slangele.
Padekite, nes panasus simptomai kankina ir mano 1,9 d xsara.

atjunk fyskes,ir ziurek ar geriau ar ne;}
  • 0

#27 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 kovo 01 - 14:43

Turiu klausima. kuriuo budu atjungti ta EGR:
1) ideti moneta
2) atjungti fiskes
3) atjungti vakuumine slangele.
Padekite, nes panasus simptomai kankina ir mano 1,9 d xsara.

Atsakymas-susitvarkyti egr,tai tikrai svarbi dalis(nedetaliziuosiu priezasciu eteryje :) ) ;)

Reikia detalizuot, nes man nesuprantama kam ji tvarkyt del keliu gr. /km? Ypac jei tai liecia 1.9 td. Hdi galbut , bet Td? Kuo puikiausiai be to ERG dyzeliukai vaziuodavo ir vaziuos.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#28 Svečias_adee_*

Svečias_adee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 02 - 23:27

Man tokia beda buvo su 407 HDI 2,0L Salta traukia kai pasyla nebe, pries ta visa veiksma pradedavo trukciot ir tada trauka dingsta, nedege jokios lempos, o rezultatas tai nekoks, issiaiskino kag turbina nusprogo, vat kaip buvo
  • 0

#29 amdiessell

amdiessell
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 28
  • Automobilis:peugeot 406 1,9td

Parašyta 2009 kovo 03 - 19:22

reikia ziuret kuro sistema. taip buna kai susidevi siurblio plunzerine pora. pasyla pasiplecia pasidaro tarpas salerka varo is virsplunzerines ertmes i nupylima. pasizek kaip dumas gali but ir purkstukai. egr- deginiu recirkuliacija, ji imontuota ekologiskumui kad auto atitiktu euro reikalavimus, t.y., i varikli pagrazinami azoto junginiai susidare degimo procese. ja atjungus nieko paprastam td nepasidarys (naujasnese auto versijose kompas del to mes klaida), tik daugiau tersalu ismes.
  • 0
Aurė

#30 Svečias_amilo_*

Svečias_amilo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 08 - 16:39

reikia ziuret kuro sistema. taip buna kai susidevi siurblio plunzerine pora. pasyla pasiplecia pasidaro tarpas salerka varo is virsplunzerines ertmes i nupylima. pasizek kaip dumas gali but ir purkstukai. egr- deginiu recirkuliacija, ji imontuota ekologiskumui kad auto atitiktu euro reikalavimus, t.y., i varikli pagrazinami azoto junginiai susidare degimo procese. ja atjungus nieko paprastam td nepasidarys (naujasnese auto versijose kompas del to mes klaida), tik daugiau tersalu ismes.

na nzn, man buvo tas pats spaudi dugna is vietos net neina, dumais apsipila daugiau nei autobuas, kura ryt pradejo 10l tik 80km, galvojau katalizas, ismetem , bet nieko, tada atjungiau ERG ir bedos baigesi, dumo nemeta nei kiek, nebent jaqu iki red line varai drozdamas, tai gal truputuka ismeta, bet pliusas tas kad ; trauka gryzo, kuro sanaudos sumazejo, dumu neberaq ir masina pasidare kaip ir anksciau;]
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0