Peršokti prie turinio


Variklio pagalve


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#21 Svečias_rolkiukss_*

Svečias_rolkiukss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 01 - 20:23

tai man geriausia p605 3.0l 95m reikia keisti pusasi desnes puses tos pacios puses pagalve tai tuo paciu ir guoli nes uzia kiek mazdaug kainuotu? ir kas gali sutvarkyti?pigiai nebrangiai?
  • 0

#22 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2010 liepos 09 - 13:52

Prikeliu sena tema. Cia kas pasisake,kad pagalves pirko po 20-30lt butu labai gerai suzinoti kur pirkot, nes atrodo labai pigu.
  • 0

#23 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2010 liepos 10 - 09:23

Kaina priklauso nuo to, kuria pagalve perki :) As pirkau kazkada apatine (kur prie greiciu dezes), tai panasiai ir mokejau. Cia :pug: 406, 2.2 benzas. Dar pas mane berods yra 2 virstutines. Tai ju kaina, tiketina, bus kitokia, ypac tos didesnes :)
  • 0

#24 Paulius1

Paulius1
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 25
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2010 liepos 10 - 11:24

Apacioje yra 2 pagalves. Viena mazesne, kita kokius 4 kartus didesne. Mazesnes kaina 20, didesnes 40. Bet parduotuves nesakysiu, nes cia mano kaime. Su visiskai suplysusia pagalve vazinejau 5 menesius ir pastebimos zalos nenutiko. Tiesiog uzvedant ir gesinant masina jausdavosi kalatojimas variklio. Darbas pas garazini meistra kainavo 50 lt.
  • 0

#25 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2010 liepos 10 - 11:41

as del pagalves ciut variklio nepameciau :blink: nusileido deze ir liko atsiremus ant pusasio. nusimove dezes pagalves vezles sriegis :blink: 406 v6
  • 0

#26 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2010 liepos 10 - 12:23

Man reikia tos,kuria keiciant pusasi ismaut reikia. Na bet susidariau vaizda,kad visur panasios kainos. Kai paziurejau manodalys.lt kokios kainos pagalviu tai nejuokingai atrode :blink:
  • 0

#27 Paulius1

Paulius1
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 25
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2010 liepos 10 - 12:46

Tu pamatuok dydi tos pagalves ( to sailentbloko ) ir nuejes i parduotuve pasakyk ji. nes bus kaip man, nusipirkau is pradziu mazesne, o po to reikiama. Ta didesne keiciama nuimant pusasi. Del mazos nezinau
  • 0

#28 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2010 liepos 11 - 00:24

Teisingai sakai, Robete siandien ir pasake,kad atsivezk isemus pagalve, kad tiksliai parduotu ta,kurios reikia(nors ir sakiau,kad reikia tos,kuria keiciant isimamas pusasis). O kaina 45 lt ,cia kaune.
  • 0

#29 Svečias_ta-d-a-s_*

Svečias_ta-d-a-s_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 14 - 10:10

pezo 406 2.0hdi apatine pagalve reikia keisti. kiek kainuotu pagalve ir kur patarkyt. nes buvau :blush: tai uz pagalve apatine paprase 100lt :blush: kaip cia normali pagalves apatines kaina?
  • 0

#30 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2010 liepos 20 - 10:55

Peugeot 406 coupe 2.2. HDI Kaip teisingai lietuviskai ta pagalve vadinas ? :) man abi keist reikia.... tokie pat simptomai, kai biski gazo duodi ar stabdai astriau - ar uzvaziuoji ant bordiuro buna toks "DUN" po desiniu ar kairiu ratu (prasidejo po desiniu bet po to kiek supratau ir is kaires ta pagalve neatlaike) . Kiek tos pagalves galetu kainuot ? darbas?
  • 0

#31 Darien

Darien
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 sausio 09 - 14:19

pezo 406 2.0hdi apatine pagalve reikia keisti. kiek kainuotu pagalve ir kur patarkyt. nes buvau :blush: tai uz pagalve apatine paprase 100lt :blush: kaip cia normali pagalves apatines kaina?

pas mane 406p 2hdi lygiai tas pats, keiciant saiba jauciasi silpnas drebejimas desiniajame sone, idomu butu kainas suzinot ;/
  • 0

#32 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 sausio 09 - 16:51

Ta pagalvė (didysis sailenblokas) kainuoja nuo 20 už pigią (bet ne visiškai lievą) iki gal 50 už šūstrą ilgaamžę. Mažasis sailenblokiukas nuo 1Lt (sandėlio išpardavimas senienų) iki gal 20 už labai krūtą Lemfoerder ar pan. Darbas... darbo ten yra, tai tai, ką parašė kolegos, yra (buvo tuo metu) labai adekvatu. Galima pakeisti ir po mašina, nejudinant jokių nei pusašių, nei kronšteino, bet reikia turėti specialias apravkes tam reikalui ištekintas, kitaip gaunasi žaidimas nerealusis, o ne visuose varikliuose ir priėjimo be jų darant užteks. Neturint, geriau imti tą kronšteiną ir padaryti ant spaustuvų. Beje, būna kartais įmanoma rasti ten plastikinio žiedo sailenbloką. Tai tokį labai lengva ten įkišti - gerai ir lengvai presuojasi. Jei sailenblokas labai standžiai presuojamas pagamintas, aš dar aplinkui visą išorinį žiedą pereinu su bulgarke lengvai. Gaunam daug lengvesnį presavimą, o darbui tai mažai kenkia, nes sukimo ten nėra, tik skersinės apkrovos, taigi lizde neprasisuks tikrai :) Padarė man dovanų kaip tik neseniai apravkes, ant didesnės pagalvės (70mm) tinkamas. Tinka daugumai variklių, berods netinka tik kažkuriems trilitriams ir kažkuriems seniems 1.4i, žodžiu ten, kur eina d=65mm. Kai išbandysiu savu kailiu, ar tinkamai veikia ir funkciją atlieka, kažką gal sugalvot pavyks ir pasidalinant arba pigiau nei servise ar garažiuke pasiūlyt darbą. Mažajam sailenblokiukui keisti įrankių neturiu, bet paprastai ten su plaktuku ir spaustuku susipresuoja, arba kažkada esu išpjovęs ir išvalęs tą visą seną sailenblokiuką, palikęs viduj jo žiedą išorinį ir kažkaip pritaikiau be bėdų moskvičiaus lingės auskaro gumą įspresuot. Į skylę taip pat tiko to sailenblokiuko senas vidinis žiedas ir viskas puikiai susidėjo :good:

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 sausio 09 - 16:54

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#33 Gnumis

Gnumis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2014 sausio 09 - 20:20

nesenai keiciau pagalve 406 hdi 2,0 peugeotui Šiauliuose UAB "Prie viaduko" 100 pakeitimas + 31 pagalve, bet serviso aptaravimas nepatiko, ko paklausi, ta negausi plius brangu.

Šį pranešimą redagavo Gnumis: 2014 sausio 09 - 20:23

  • 0

#34 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 sausio 09 - 22:43

Kartais nesuprantu tokiu žmoniu, nuvažiuojat keisti ir kainos net nepaklausiat, jug per kupra niekas ne duos, o pasakymas nuo tiek iki tiek aš visai nepriimu, apsisuku ir išeinu, nei žodžio nesakes, nes jau aišku kad bus max.
  • 0

#35 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 sausio 10 - 17:12

Kartais nesuprantu tokiu žmoniu, nuvažiuojat keisti ir kainos net nepaklausiat, jug per kupra niekas ne duos, o pasakymas nuo tiek iki tiek aš visai nepriimu, apsisuku ir išeinu, nei žodžio nesakes, nes jau aišku kad bus max.

O aš dažniausiai sakau nuo-iki, ypatingai kai nedarytas darbas dar neikart, nes tada sunku planuot laiko, pastangų ir kitų resursų sąnaudas. Dažniausiai maksimumo niekaip nepasiekia ir būna apie vidurį arba mažiau, nes sakau labai apsidrausdamas. Kiekvieno žmogaus pasirinkimas, bet išpindėti irgi nereikia, žmogau ;]
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#36 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 sausio 10 - 23:33

Aš nekalbu apie tokius kaip tu, čia yra kita "kasta", tik pas tokius ir važiuočiau, jei pats kažko nesugebečiau, ir nesvarbu kad butu paprašyta ta pati kaina, bet tas darbas butu atliktas ne su kuvalda ir zubila(kaip aš speju buvo padaryta), o su normaliu išstumeju.

Beja tos tavo "apravkes" ar tai tik ne toks išmislas? :
Posted Image

Šį pranešimą redagavo Creator: 2014 sausio 10 - 23:38

  • 0

#37 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 sausio 11 - 01:30

Panašiai, bet kadangi brėžinį braižiausi pats, tai dar padarė tokį kantuką, kad įsileistų į to išorinio žiedo vidų, kad nenuslystų ir gautųsi kuo centriškesnis gniuždymas, mažiau skersuotųsi. Ir didžioji pusė (kuri nelenda į skylę) toks kaušelis, padarytas kaip ir išpresavimui, bet kolkas kažkaip jaučiu, kad nelabai jis veiks, nes ten būna kartais plieno rūdys su aliuminio oksidais pasimaišę ir gerai prikepę.
Ir kas darė, pridėjo dar man atraminių guolių porą, kad pagrindinė apkrova į varžto sriegį būtų ne dėl sukamosios trinties tarp varžto galvutės ir veržlės su įrankiu, o vien iš suspaudimo.
Na, sakiau, išbandyti dar reikia tą įrankį.
Plius, bandysiu kažkur susirasti aukštesnės klasės (10.9 ar 12.9) smulkiasriegį ilgą varžtą su veržle arba ilgasriegio, ar kažko panašaus, nes su paprastais 8.8 klasės varžtais bandytas reikalas - jie per minkšti ir sriegis greit nusivalgo, net ir naudojant prailgintas veržles
Posted Image

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 sausio 11 - 01:30

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#38 Vaigema

Vaigema
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD

Parašyta 2014 gegužės 15 - 15:00

Man keitė apatinę variklio pagalvę Klaipėdoje prieš mėnesį - tai pagalvės kaina - 20Lt, darbas - 240Lt :wacko: :wacko: :wacko: Šiandien užvedus variklį skubėjau pasižiūrėti po kapotu nes drebėti pradėjo vairas, ir pamačiau, kad viršutinės pagalvės (tokia dviguba kampas) varžtelis iš dešinės sukasi aplink ašį (atsipalaidavęs ar kažkas)

Šį pranešimą redagavo Vaigema: 2014 gegužės 15 - 15:01

  • 0

#39 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 gegužės 15 - 16:57

Man keitė apatinę variklio pagalvę Klaipėdoje prieš mėnesį - tai pagalvės kaina - 20Lt, darbas - 240Lt  :wacko:  :wacko:  :wacko:
Šiandien užvedus variklį skubėjau pasižiūrėti po kapotu nes drebėti pradėjo vairas, ir pamačiau, kad viršutinės pagalvės (tokia dviguba kampas) varžtelis iš dešinės sukasi aplink ašį (atsipalaidavęs ar kažkas)

Darbo kaina - stipru... Sveikinu pataikius arba ant tikrų nemokšų, arba ant tikrų lupikų.
O jei viršutinių pagalvių varžtai makaluojasi - kuo greičiau tvarkyt, nes gali variklis ant žemės nukrist...
Siūlau ne pas tuos pačius tik. Gali būt, kad keisdami, judino visą variklį, o ten irgi lindo, ir paliko nedaveržta.

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 gegužės 15 - 16:57

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#40 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2014 gegužės 15 - 22:00

Keiciant apatine pagalve tikrai nebutina imti to kronsteino. Kas tvarko prancuzus turi tikrai pasidare specialius irankius, kad nenuemus galetu ipresuot ta sailentbloka. Keiciau ta pagalve gal pries 2-3 metus, darbu kaina gavosi 30 ar 40LT gerai nebepamenu truko gal pusvalandi kol pakeite ir tai ilgiausiai uztruko kol senaji iskrapste. O buvo ir servisu kurie uzsiprase 100LT ir daugiau, nes tipo reikia imti pusasi ir panasiai. Man dabar itariu yra suplysusi pagalve nr. 18. Gal esat kas keite ar daug reikalu paciam pasikeisti?
Posted Image
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0