Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Padangų greičio indeksų įtaka


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 11:05

La, Ryšium su tuo, kad blogame kelyje nepataisomai sugadinau padangą, dabar ieškau kitos. Taigi pernai buvau pirkęs naujas Dunlop Winter Sport M3 205/55/R16 91T. Pradžioj ieškojau naudotos, dabar jau ryžausi ir naują pirkti, tačiau jų nebegamina, taip pat lyg ir nerandu prekyboje... Klausimas tas, kad radau naudotą Dunlop Winter Sport M3 205/55/R16 91H, kurios greičio indeksas skiriasi (aišku ji ir senesnė porą metų, porą mm mažiau mėsos). Taigi ką manote, ar nieko baisaus ir ar neturės didelės įtakos stabilumui? Ir ar išvis įvykus kokiam draudiminiam įvykiui nebus taip, kad ištraktuotuos, kad skirtingos padangos ant vienos ašies?
  • 0

#2 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 13:04

.....
Klausimas tas, kad radau naudotą Dunlop Winter Sport M3 205/55/R16 91H, kurios greičio indeksas skiriasi (aišku ji ir senesnė porą metų, porą mm mažiau mėsos).  Taigi ką manote, ar nieko baisaus ir ar neturės didelės įtakos stabilumui?
Ir ar išvis įvykus kokiam draudiminiam įvykiui nebus taip, kad ištraktuotuos, kad skirtingos padangos ant vienos ašies?

tavo vietoj tikrai to nedaryciau...
mano manymu, geriausias variantas butu pirkti dvi naujas (arba devetas) vienodas padangas ir nesukti sau galvos.
draudimui irgi, man rods, nepatiktu skirtingos padangos ant vienos asies.

Šį pranešimą redagavo mexx99: 2008 gruodžio 15 - 13:05

  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#3 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 14:08

mano manymu, geriausias variantas butu pirkti dvi naujas (arba devetas) vienodas padangas ir nesukti sau galvos.
draudimui irgi, man rods, nepatiktu skirtingos padangos ant vienos asies.

Padangų raštas kaip ir vienodas...
  • 0

#4 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 14:11

jei skiriasi padangos greichio indeksas, tai ir pats padangos karkasas skiriasi, viena minkshtesne, kita tvirtesne, kad atlaikytu didesnes ishcentrines jegas
  • 0

#5 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 15:19

mano manymu, geriausias variantas butu pirkti dvi naujas (arba devetas) vienodas padangas ir nesukti sau galvos.
draudimui irgi, man rods, nepatiktu skirtingos padangos ant vienos asies.

Padangų raštas kaip ir vienodas...

taigi ant vienos asies bus vienokios, o ant kitos kitokios padangos. manau, svarbu, kad ant tos pat asies padangos nesiskirtu.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#6 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 15:52

mano manymu, geriausias variantas butu pirkti dvi naujas (arba devetas) vienodas padangas ir nesukti sau galvos.
draudimui irgi, man rods, nepatiktu skirtingos padangos ant vienos asies.

Padangų raštas kaip ir vienodas...

taigi ant vienos asies bus vienokios, o ant kitos kitokios padangos. manau, svarbu, kad ant tos pat asies padangos nesiskirtu.

Na čia suprantama... Ne tai turėjau galvoje.

Teks ko gero ieškot 2 :(

O gal kas manot kitaip? :) Labai jau skaudi darosi ta duobė...

Šį pranešimą redagavo budnaure: 2008 gruodžio 15 - 15:53

  • 0

#7 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 16:13

dėk tą tokiu pačiu raštu ir nesuk galvos. Krūvos idiotų važinėja su keliais milimetrais gumos žiemą ir vasarą ir neužsimuša :) tu dėl skirtingų indeksų ar truputi skirtingo rašto tikrai nepajusi ir realiai niekas nepajustų. Čia visokie aiškintojai, kad nedaryk taip, tegul važinėja kiekvieną dieną tikrintis oro slėgio padangose, neduok dieve vienam rate bus mažiau kokiais 0,2atm :D :D svarbiausia , kad mėsos būtu normaliai :)
  • 0

#8 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 21:43

dėk tą tokiu pačiu raštu ir nesuk galvos. Krūvos idiotų važinėja su keliais milimetrais gumos žiemą ir vasarą ir neužsimuša :) tu dėl skirtingų indeksų ar truputi skirtingo rašto tikrai nepajusi ir realiai niekas nepajustų. Čia visokie aiškintojai, kad nedaryk taip, tegul važinėja kiekvieną dieną tikrintis oro slėgio padangose, neduok dieve vienam rate bus mažiau kokiais 0,2atm :D :D svarbiausia , kad mėsos būtu normaliai :)

kiekvienas turi savo nuomone siuo reikalu

ziurek koks kaimo gezas su golf2, kad ir visom keturiom skirtingom padangom sekmingai vazines N metu ir nieko jam neatsitiks, o kitas tvarkingas zmogelis turedamas "nuliovas" gali gala gauti.

neduok Die kas nors atsitiks ir bus kalta ta vienintele nelemta padanga....

neduok Die....
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#9 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 09:57

kiekvienas turi savo nuomone siuo reikalu

ziurek koks kaimo gezas su golf2, kad ir visom keturiom skirtingom padangom sekmingai vazines N metu ir nieko jam neatsitiks, o kitas tvarkingas zmogelis turedamas "nuliovas" gali gala gauti.

neduok Die kas nors atsitiks ir bus kalta ta vienintele nelemta padanga....

neduok Die....

žinoma, kad geriausiai važinėti su idealiai tvarkinga mašina, tik aš neįsivaizduoju kas gali atsitikti dėl tų dviejų skirting bet beveik naujų :) nu nežinau nebent ant plikledžio, gal, nežinau. Būtu idomu išgirst kitų nuopmonių. Nes tikrai manau yra daug daugiau saugumą įtakojančių detalių, kurių visų tikrai nesužiurėsi, kad kaip ir minėjau skirtingas slėgis padangose :) arba netolygiai spaudžiantys suportai, geometrija ir t.t. detalės kurių parametrai gali keistis nuo vienos didesnės duobės, bet juk nebėgi po tos duobės tikrinti visos važiuoklės kiekvieną kartą.
nu gerai gerai, aš už dvi vienodas :)

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2008 gruodžio 16 - 09:58

  • 0

#10 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 16:32

Kaip supratau, situacija: radai vienodos markes ir modelio bei ismatavimu padangas tik greicio indeksas ir nudevejimas kiek skiriasi. Pirk ta padanga, jei jos bukle normali, ir nesuk galvos. Skirtingas greicio indeksas turetu reiksme nebent esant ribinems apkrovoms, o pagal KET vaziuojant jas pasiekti negresia. Siaip rekomenduociau deti ta siek tiek skirtinga komplekta ant priekines varancios asies.
  • 0

#11 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 11:18

Kaip supratau, situacija: radai vienodos markes ir modelio bei ismatavimu padangas tik greicio indeksas ir nudevejimas kiek skiriasi. Pirk ta padanga, jei jos bukle normali, ir nesuk galvos. Skirtingas greicio indeksas turetu reiksme nebent esant ribinems apkrovoms, o pagal KET vaziuojant jas pasiekti negresia. Siaip rekomenduociau deti ta siek tiek skirtinga komplekta ant priekines varancios asies.

Būten taip ir yra.

O kodėl ant priekinės ašies? Aš kaip tik galvojau atvirkščiai...
  • 0

#12 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 14:19

siaip manau, kad ypatingai didelio skirtumo nera, bet jei kazkas negerai viska greit pajausi per vaira.
  • 0

#13 SaDiVo

SaDiVo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 56
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 gruodžio 31 - 09:50

Del skirtingu indeksu tai jau tikrai nera didelio skirtumo, o jei rastas labai panasus tai kogi nesudrozus tas padangas per ziema (dar galima ir pavasari) o kitam sezonui pasiimt naujas.
  • 0
PEUGEOT 307 daugiau apie jį ČIA

#14 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 07 - 23:51

Būten taip ir yra.

O kodėl ant priekinės ašies? Aš kaip tik galvojau atvirkščiai...

nes priekiu varomos masinos galas daug greiciau "uzsimeta" nei priekis. Tad geresnes padangas ,vardan stabilumo, reiktu deti y gala.
  • 0

#15 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 09 - 19:04

Būten taip ir yra.

O kodėl ant priekinės ašies? Aš kaip tik galvojau atvirkščiai...

nes priekiu varomos masinos galas daug greiciau "uzsimeta" nei priekis. Tad geresnes padangas ,vardan stabilumo, reiktu deti y gala.

Prisiskaitei Lipeikio pamokymų :) ir aš kažkur skaičiau :) bet taip sudėjus tada priekis tavo slis, o ne galas ir blogiau stabdys. Iš esmės tai jei padangos panašios tai jokio skyrtumo nėra. O labai skyrtingo sudilimo padangų išvis nerekomenduojama dėt, ypač žieminių. Tas kaitaliojimas reikalingas tik tam, kad vienodai padangas nudėvėtum. Tam ir dedi geresnes priekyje, nes po kokio mėnesiuko, žiurėk jos jau ir jsusilygins.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2009 sausio 09 - 19:05

  • 0

#16 Dooshele

Dooshele
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 12 - 12:47

Nesuk galvos del greicio skirtumo. Juk neleksi ziema tokiu greiciu kuri leidzia T ar H indeksai

http://www.peugeot-k...iai/indeks.html

O del skirtingu padangu rasto ant vienos asies: anglijoje jokio skirtumo koks rastas, svarbu ismatavimas toks pats.

Šį pranešimą redagavo Dooshele: 2009 sausio 12 - 12:48

  • 0

#17 SaDiVo

SaDiVo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 56
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 sausio 12 - 21:13

Joa :D jauciu idomiai atrodytu :D vienos puse R14 kitoj R16 :D :D
  • 0
PEUGEOT 307 daugiau apie jį ČIA

#18 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2009 sausio 19 - 18:51

Visgi nutariau pirkti naują padangą.

Kadangi LT niekas negali pasiūlyti mano modelio, bandau ieškoti užsienyje. Radau štai tokią parduotuvę: http://www.reifendirekt.com/ (siunčia ir į Lietuvą).
Ten yra ir man reikalinga padanga, tiesa, greičio indeksas vistiek ne toks, bet nutariau, kad į tai nekreipsiu dėmesio.

Klausimas toks - ar kas yra susidūrę su reifendirekt, ar galima jiems pervedinėti pinigus (ir ar gausiu padangą) :) ? Tik nediskutuokim apie parduotuvės lietuvišką vertimą (jis aišku pasitikėjimo parduotuve nepriduoda).

Šį pranešimą redagavo budnaure: 2009 sausio 19 - 18:53

  • 0

#19 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2009 vasario 23 - 18:40

Kadangi negavau atsakymų, parduotuvę teko pačiam išbandyti... Iš Vokietijos atvežė mano užsakytą padangą maždaug per savaitę. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0