Peršokti prie turinio


Rankinis stabdis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Svečias_Stasys_*

Svečias_Stasys_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 11:33

Sveiki, susidūriau su keistu reiškiniu , užšala rankinis stabdis dabar temperatūrai nukritus -2/4 palikus užtraukta rankinį jis neatsileidžia, o palikus neužtraukta jis labai sunkiai traukiasi ir rankena lieka visai laisva lynas neatšoka, bet pašilus mašinai viskas susitvarko , gal kam taip buvo????? p307sw :wacko:
  • 0

#2 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 12:07

Kas čia tau keisto ir neįtikėtino? Vanduo gi prie 0 laipsnių Celsijaus užšąla. Dėl visa ko gali patikrint, gal jau rankinio stabdžio trosus laikas pakeist. Arba kaladėlės prie diskų/būgnų prišąla. ;]
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#3 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 12:58

antra ryta is eiles ir as pradedu vaziuoti su panasia situacija - atleidus rankini, jo svirtis lieka labai laisva (matyt trosai uzsala), o kaladeles atsoka nuo disku kaip ir iprastai. pavaziavus 2 km. viskas susitvarko. tikriausiai esant minusui teks kiek reciau naudoti rankini, bei nepalinti jo uztraukto nakciai idomu kokie sios problemos sprendimo budai apart trosu keitimo.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#4 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 13:18

Mano ex-205'tam tas pats buvo, bet taip ir pardaviau su ta bėda. Manau kad čia su trosu problema...

Šį pranešimą redagavo amalas: 2008 gruodžio 15 - 13:18

  • 0

#5 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 13:52

nenaudoti rankinio nakciai,kai -t,arba lupt lauk troselius,jei jie atrodo gerai,tai isdziovint,sutept ir det atgal.jei atsiserpija,pavarge-det naujus.
  • 0

#6 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 14:20

antra ryta is eiles ir as pradedu vaziuoti su panasia situacija - atleidus rankini, jo svirtis lieka labai laisva (matyt trosai uzsala), o kaladeles atsoka nuo disku kaip ir iprastai. pavaziavus 2 km. viskas susitvarko. tikriausiai esant minusui teks kiek reciau naudoti rankini, bei nepalinti jo uztraukto nakciai
idomu kokie sios problemos sprendimo budai apart trosu keitimo.

Situacija 1X1... Kažkada atkreipiau dėmesį, kad vienoj vietoj troso šarvas trūkęs. Turbūt per ten ir prisigaudo visokio dumblo.
Klausimas: ar negalima nuo rankenos pasiekti šarvo pradžią ir prišnypšti į ten kokio WD... Neturiu laiko užsiimt keitimu.
  • 0
... labai piktas diedas...

#7 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 15:14

antra ryta is eiles ir as pradedu vaziuoti su panasia situacija - atleidus rankini, jo svirtis lieka labai laisva (matyt trosai uzsala), o kaladeles atsoka nuo disku kaip ir iprastai. pavaziavus 2 km. viskas susitvarko. tikriausiai esant minusui teks kiek reciau naudoti rankini, bei nepalinti jo uztraukto nakciai
idomu kokie sios problemos sprendimo budai apart trosu keitimo.

Situacija 1X1... Kažkada atkreipiau dėmesį, kad vienoj vietoj troso šarvas trūkęs. Turbūt per ten ir prisigaudo visokio dumblo.
Klausimas: ar negalima nuo rankenos pasiekti šarvo pradžią ir prišnypšti į ten kokio WD... Neturiu laiko užsiimt keitimu.

jeigu turesiu laiko, savaitgali bandysiu vaziuoti ant duobes ir atidziau pasiziureti kokia situacija su mano trosais.

Jimmy, nelabai supratau tavo klausimo - kaip nuo rankenos pasiekti šarvo pradzia :huh:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#8 Svečias_peugeot307_*

Svečias_peugeot307_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 16:08

Sveiki, susidūriau su keistu reiškiniu , užšala rankinis stabdis dabar temperatūrai nukritus -2/4 palikus užtraukta rankinį jis neatsileidžia, o palikus neužtraukta jis labai sunkiai traukiasi ir rankena lieka visai laisva lynas neatšoka, bet pašilus mašinai viskas susitvarko , gal kam taip buvo????? p307sw :wacko:

Pas mane tokia pat problema! :angry: Reiks varytis ant duobes isdziovint ir susitept tuos trosus!
  • 0

#9 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 16:48

Jimmy, nelabai supratau tavo klausimo - kaip nuo rankenos pasiekti šarvo pradzia :huh:

Turėjau omeny nuo kur prasideda troselis - nuo rankenos viduje, ar ant dugno? Nuo kur ieškoti šarvo pradžios, kad įkišti tą WDeškės šiaudelį pašnypšt vidun.
Per keturis metus toj vietoj pežuko nebuvo progos patyrinėt, užtai ir klausiu...
  • 0
... labai piktas diedas...

#10 donis307

donis307
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 70
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 HDI

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 16:49

antri metai ta pati problema, bet jau nekreipiu demesio, paprasciausiai netraukiu rankinio. O kai temperatura nukrenta dar zemiau, uztenka tik truktelt rankini ir is karto prisala..
  • 0

#11 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 16:56

[quote name='Jimmy' date='Dec 15 2008, 04:48 PM'] [/QUOTE]
Turėjau omeny nuo kur prasideda troselis - nuo rankenos viduje, ar ant dugno? Nuo kur ieškoti šarvo pradžios, kad įkišti tą WDeškės šiaudelį pašnypšt vidun.
Per keturis metus toj vietoj pežuko nebuvo progos patyrinėt, užtai ir klausiu... [/quote]
tiksliai neprisimenu, bet lyg ant dugno.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#12 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 17:45

Man dedes kaip teve musu ikale i galva, kad prie minusines temperaturos rankinio negalima naudoti !!! :ph34r: Bet posukiuose kartais vistiek trukteliu :lol: O jei rimtai, tai ex 309-tam buvo ta pati beda. Palindau, matau, kad trosai jau amziaus mate. Pasikeiciau, bet problema liko :o Giliau slieku ir neieskojau....
  • 0
kažkaip.....

#13 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2008 gruodžio 15 - 19:01

man taip darydavo gazo troselis.masina pirkau ziema su l svariai nuplautu varikliu.tai kai geriau pasaldavo gazas negrizdavo atgal.pvz snkrizoj permetant begi numynus sankaba variklis net riaumodavo. :ph34r: .bandziau wd per visus galus pust,sarvo ten tik metras-nepadejo.tik islupus,isddziovinus ir tada sutepus veike be priekaistu.
  • 0

#14 Svečias_Stasys_*

Svečias_Stasys_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 09:44

Sveiki......... :rolleyes: maniau ,kad ši bėda tik pas mane, :beer: :beer: :beer: :beer:
  • 0

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 11:01

Sveiki......... :rolleyes: maniau ,kad ši bėda tik pas mane, :beer: :beer: :beer: :beer:

Naivuolis. Čia juk peugeot... :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2008 gruodžio 16 - 15:21

Man dedes kaip teve musu ikale i galva, kad prie minusines temperaturos rankinio negalima naudoti !!! :ph34r:

Bet posukiuose kartais vistiek trukteliu :lol:

O jei rimtai, tai ex 309-tam buvo ta pati beda. Palindau, matau, kad trosai jau amziaus mate. Pasikeiciau, bet problema liko :o Giliau slieku ir neieskojau....

tai jei tavo dede tingejo susitvarkyti,taip ir sako ;) rankinis geras dalykas man jau 2 metai kaip turiu pezuka ir niekas nestringa nei wasara,nei ziema ;]
  • 0

#17 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 23:20

Man dedes kaip teve musu ikale i galva, kad prie minusines temperaturos rankinio negalima naudoti !!!  :ph34r:

Bet posukiuose kartais vistiek trukteliu  :lol:

O jei rimtai, tai ex 309-tam buvo ta pati beda. Palindau, matau, kad trosai jau amziaus mate. Pasikeiciau, bet problema liko  :o Giliau slieku ir neieskojau....

tai jei tavo dede tingejo susitvarkyti,taip ir sako ;) rankinis geras dalykas man jau 2 metai kaip turiu pezuka ir niekas nestringa nei wasara,nei ziema ;]

Turbūt STOPforcės dėdės maskviakus vairuodavo. O anys ypač nepatvarius rankinius turėjo. Šarvo pradžios labai prastai užsandarintos būdavo, tai per pusmetį ir pastrigdavo...
  • 0
... labai piktas diedas...

#18 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 23:39

Man dedes kaip teve musu ikale i galva, kad prie minusines temperaturos rankinio negalima naudoti !!!  :ph34r:

Bet posukiuose kartais vistiek trukteliu  :lol:

O jei rimtai, tai ex 309-tam buvo ta pati beda. Palindau, matau, kad trosai jau amziaus mate. Pasikeiciau, bet problema liko  :o Giliau slieku ir neieskojau....

tai jei tavo dede tingejo susitvarkyti,taip ir sako ;) rankinis geras dalykas man jau 2 metai kaip turiu pezuka ir niekas nestringa nei wasara,nei ziema ;]

Rankinio tvarkyti nereikejo.Ir jei 2 metus neuzstrigo - tai cia jau irodyta teorija? Cia ne konkreciai masinai taikoma buvo o teigiama apskritai. Ar masinai 20 metu ar pora menesiu , rankinio as nenaudoju. Kitiems taip pat nesiulau. Teko susidurti su uzstrigusiais rankiniais :ph34r:
Ir tu man paaiskink kuo rankinis toks geras dalykas, kad be jo issiversti neiseina?
  • 0
kažkaip.....

#19 D77

D77
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:ex peugeot 406 2.1dt 1997, citroen c3 1,4hdi 2006

Parašyta 2008 gruodžio 18 - 10:11

Ir tu man paaiskink kuo rankinis toks geras dalykas, kad be jo issiversti neiseina?


Aišku, kad išeina... Galima išsiversti be kondicionieriaus - atsidaryk langą, kai karšta; ir be valytuvų - nu blogiau matosi, bet įžiūrėt vis tiek ką nors įmanoma; ir žibintai automobilyje nėra jau tokie būtini - gi gali dieną važinėtis. Manau tikrai neverta to rankinio tvarkyt. Nereikalingas jis visai. Nu blogiausiu atveju pasikiši ką nors po ratu.
  • 1

ex Peugeot 406 2,1 td; Citroen C3 2006 1,4 hdi; Citroen C5 2011 2,0 hdi


#20 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2008 gruodžio 18 - 10:40


Ir tu man paaiskink kuo rankinis toks geras dalykas, kad be jo issiversti neiseina?


Aišku, kad išeina... Galima išsiversti be kondicionieriaus - atsidaryk langą, kai karšta; ir be valytuvų - nu blogiau matosi, bet įžiūrėt vis tiek ką nors įmanoma; ir žibintai automobilyje nėra jau tokie būtini - gi gali dieną važinėtis. Manau tikrai neverta to rankinio tvarkyt. Nereikalingas jis visai. Nu blogiausiu atveju pasikiši ką nors po ratu.

smugis zemiau juostos :lol:

P.S. manau, kad tvarkingai veikiantis rankinis butinas kiekviename automobilyje.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0