Peršokti prie turinio


Autopiloto idejimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#41 Fixy

Fixy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Kaunas/Ukmergė
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2012 balandžio 25 - 14:45

prie sankabos buvo pas mane prie stabdziu buvo 1 tai antraji reikejo isideti, buvau kaune pas Senas tai jis man schemas dave visas kaip pasijungti nes pas mane nebuvo laido atvesto(nes keista deze is automato i mechanine) , nors pagal viska tik nuemus plastmases po vairu turetu matytis fyske raudonu galu kuri ir tiretu jungtis prie stabdziu antrojo daviklio, rankenele labai lengvai isistato i jai numatyta vieta ir belieka per diagnostini aparata ijungti autopiloto funkcija.
  • 0
telefonas: mobilus, numeris :) lyg ir 868776679 :)

#42 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2012 balandžio 25 - 15:01

Peugeot 307 2005m kai pirkau sakė kad autopilotas yra ,bet nepaklausiau kur? :blush:

Edita. Turi buti rankenėlė tokia kaip posukio. Su ja ir reguliuojasi.
  • 0

#43 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2012 balandžio 25 - 17:23

Edita. Turi buti rankenėlė tokia kaip posukio. Su ja ir reguliuojasi.

taip Edita ir laukia metus laiko kol tu jai atsakysi... :doh:

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2012 balandžio 25 - 17:24

  • 0

#44 kuler

kuler
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2012 balandžio 27 - 09:53

Sveiki,
noriu ir as siek tiek sia aktualia tema paklausti. nusipirkau 2007 metu peugeot 307 , bet nera autopiloto. kiek cia skaitinejau, tai susidaro toks vaizdas, kad autopilota isideti nera didele problema. susiradau kur nusipirkti rankenele, paskambinau ir pardavejas pasake, kad ne visos tinka, tipo pagal kazkoki koda ziuri ar tinka rankenele ar ne, atseit atvaziuok i vieta ir ziuresim. na uzsiprase 250 litu, manau stipriai per daug, tikrai surasiu kur pigiau nusipirkti, kad ir is anglu per ebeju, tik va norejau suzinoti ar teisybe jis sake del tu kodu, ar visgi tinka ta rankenele originali nuo bet kurio 307 pezo? :)

Papildomi stabdziu ir sankabos davikliai tai pas tave bus. Rankeneles tinka visos, tik ziurek kad butu su limit funkcija.
  • 0

#45 iclius

iclius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2012 balandžio 30 - 20:15

na va, nupirkau siandien rankenele, tik nezinau ar ta limit funkcija yra, nepasake to ir dedes pardavejai :) yra set+, set -, ratukas on/off ir is galo mygtukas su zenkliuku "pause". tai kiek suprantu dabar tik pas koki meistriuka kur autodiagnostika daro masinom nuvaziuoti ir paprasyti kad kazkaip pro kazkur bandytu ijungti man ta autopilota? gal is jusu kas nors galetu siuo klausimu pagelbeti? :)
  • 0

#46 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 kovo 24 - 12:26

Prikelsiu seną temą apie autopilotą. Mano turimas 406 00 metų jau porestailas bet su seno modelio rankenėlėm. Taigi ko man reikės? Motoras 2,0L 99kw benzinas. Rankenėlė, mygtukas viskas ok. Tą motoriuką katras tampys gazo sklendę taip pat gausiu. Klausimas kyla koks čia minimas autopiloto blokelis? 


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#47 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 kovo 24 - 17:24

Blokelis gali būti protas. Ale kompas atskiras.

Dar daviklių reiks ant stabdžių ir sankabos pedalų.


  • 0

#48 Magahacka

Magahacka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6hdi 66kw 2005(facelift)

Parašyta 2015 kovo 25 - 17:15

o ne turi buti ant gazo pedalo? nes kai limiteri isijungi tai jei iki pacio dugno paspaudi tai ten kazkoks kaip mygtukas yra ir tada išsijungia limiter ir rauni.


  • 0

#49 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 kovo 27 - 07:31

Pas tave HDI ir tavo gazo pėdalo paspaudimas matuojamas potensu. Gi sklendė elektrinė pas tave.

Dėl to kaip sako blokelio/proto būtų kaip ir viskas aišku ikirestaile, bet maniškis jau smart su BSI.


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#50 DariusDar

DariusDar
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2015 kovo 27 - 23:10

Linai, na nežinau kaip pas tave, (nes sakai kad porestailas ir smartas,) turėtų būti ir gazas elektrinis, TAI KAI gazas elektrinis reikia:

 

- rankenėlės;

- mygtuko;

- varlytės ant stabdžio pedalo (čia yra du niuansai: 1. viena jau yra ir reikia antros ir 2. antra varlyte jau gali ir būti pas tave, tereikia pasitikrinti (palysti po vairu - pačiupinėti));

- ir paskutinis dalykas, tai net jei ir nėra tam reikalui reikalingų fiškių, galima (iš donoro) prasivesti visą autopiloto pravodkę. 

 

Vsio.

 

Šiaip kiek domėjaus tie papildomi protai yra ikirestailuose ir kur gazas neelektrinis +- :) Sėkmės, jei ko reikės kreipkis :)


  • 0

#51 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 kovo 28 - 10:12

Droselio sklendė pas mane ne elektrinė. Pas mane 2.0L 99kw EW10J4. Elektrinę sklendę turėjo tik 2.2L iš benzininių motorų.


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#52 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2015 kovo 28 - 22:15

Jeigu sklende ne elektrine, gali pamiršti apie autopilota, labai daug reikalu tada, nebeapsimoka.


  • 0

#53 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 kovo 14 - 10:08

prikelsiu tema tema...

Peugeot 406 ., 1999m galo . Variklis 2,0 HDI 80kw.. Yra visos varlytes, stabdziu dvi, sankabos viena., rankenele ideta - buvo fyske., mygtukas irgi idetas, fyske buvo. ijungus mygtuka lempute isijungia..

Taciau nerandu per PP2000 kur ir kaip aktyvuot ta cruiso kontrole ??

Viska isnarsiau - nera tokio daikto.

Zinau, kad turetu buti masinos kompe - Cnonfiguration., taciau pas mane ant masinos ECU tokio daikto nera, neturi jis tokio meniu skilties kaip configuration.. tim parameters mesuremens ir actuator test. o to configo tai nera...

Variklio kodas RHZ ., ziurejau ant kitu kodu (rhy ir kit) tas config yra - bet pas mane jis nepasileidzia bo kompas jau ne tas.

kur ir kaip dar aktyvuot ta autopilota ?  gal kas zinot?

Viskas yra ir viskas sudeta... mygtuke yra 4 kontaktai, ir zinau to uztenka.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#54 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2016 kovo 14 - 10:26

 

prikelsiu tema tema...

Peugeot 406 ., 1999m galo . Variklis 2,0 HDI 80kw.. Yra visos varlytes, stabdziu dvi, sankabos viena., rankenele ideta - buvo fyske., mygtukas irgi idetas, fyske buvo. ijungus mygtuka lempute isijungia..

Taciau nerandu per PP2000 kur ir kaip aktyvuot ta cruiso kontrole ??

Viska isnarsiau - nera tokio daikto.

Zinau, kad turetu buti masinos kompe - Cnonfiguration., taciau pas mane ant masinos ECU tokio daikto nera, neturi jis tokio meniu skilties kaip configuration.. tim parameters mesuremens ir actuator test. o to configo tai nera...

Variklio kodas RHZ ., ziurejau ant kitu kodu (rhy ir kit) tas config yra - bet pas mane jis nepasileidzia bo kompas jau ne tas.

kur ir kaip dar aktyvuot ta autopilota ?  gal kas zinot?

Viskas yra ir viskas sudeta... mygtuke yra 4 kontaktai, ir zinau to uztenka.

gal neten nueini kur reik , gal kazkuom pagelbes .

https://youtu.be/cokOR5cuYUA?t=58s


Šį pranešimą redagavo zaliuks: 2016 kovo 14 - 10:28

  • 0

#55 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 kovo 14 - 11:58

 

 

prikelsiu tema tema...

Peugeot 406 ., 1999m galo . Variklis 2,0 HDI 80kw.. Yra visos varlytes, stabdziu dvi, sankabos viena., rankenele ideta - buvo fyske., mygtukas irgi idetas, fyske buvo. ijungus mygtuka lempute isijungia..

Taciau nerandu per PP2000 kur ir kaip aktyvuot ta cruiso kontrole ??

Viska isnarsiau - nera tokio daikto.

Zinau, kad turetu buti masinos kompe - Cnonfiguration., taciau pas mane ant masinos ECU tokio daikto nera, neturi jis tokio meniu skilties kaip configuration.. tim parameters mesuremens ir actuator test. o to configo tai nera...

Variklio kodas RHZ ., ziurejau ant kitu kodu (rhy ir kit) tas config yra - bet pas mane jis nepasileidzia bo kompas jau ne tas.

kur ir kaip dar aktyvuot ta autopilota ?  gal kas zinot?

Viskas yra ir viskas sudeta... mygtuke yra 4 kontaktai, ir zinau to uztenka.

gal neten nueini kur reik , gal kazkuom pagelbes .

https://youtu.be/cokOR5cuYUA?t=58s

 

 

tai va, kad ten ir ieskau... pas mane kompas RHZ ir ten jis man neduoda ir nera net configuration modulio...

bandziau jungtis kaip su RHY  - ten kur youtube pavaizduota - configuration yra - bet jungiantis ismeta option not available ar kazkas panasaus..

o su manuoju kodu variklio RHZ kaip minejau configo nera jokio....

ar cia pp2000 versija mano kokia nors nepilna ?


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#56 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 kovo 15 - 01:50

Edi, aš tau dabar kelių paprastų dalykų paklausiu.

ECU vienos didelės fiškės ar trijų mažesnių?

Posūkių valytuvų rankenėlės senovinės, kaip Xantijos, ar jau naujoviškos COM2000, kaip pas C5?

BSI nepilnas ir yra tik VAN ryšys, ar jau pilnas CANinis BSi blokas?

 

Jei į visus klausimas pirmas variantas, o ne antras, tuomet tavo mygtukas ir rankenėlė turėtų būti senoviniai, kaip pas kokį XMą, kur rankenėlė veikia Joysticko principu aukštyn žemyn ir į save įjungti. Tai tokį kompą neužteks suprogramuoti tiesiog. Ten reikalų yra daugiau, ir geriau kreipkis pas Taurių ar pas Ramus'ą, nes mano žiniomis, jie yra abu padarę ne vienam kompui autopilotus ten, kur prisijungus su Lexia nebuvo jungiklių ir kompuose gamykliškai funkcija ne tik neįjungta, bet ir nenumatyta. Sakyčiau pasiimt ECU nuo mašinos su autopilotu, bet tada bus reikalų su imobilaizeriu ir raktais. Reik žiūrėt, kas pigiau kainuoja...


Nes čia metai 99 - tai ko gero bus perechodinis 406, kur sudėjo lygiai tiek elektros sistemų, kiek reikia tvarkingai veikti HDi varikliui ir jo imobilaizeriui, ir dar truputį langų, centrinio ir audio sistemos modernizavimui - viskas...

Tokiam 406tam būna kad ir prie to kompo pasijungus gali pažiūrėti tik kelis lapus duomenų, ir gyvi parametrai būna labai minimalūs. Na žodžiu interfeisas kaip pas Xantia HDi...


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#57 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 kovo 15 - 09:19

Edi, aš tau dabar kelių paprastų dalykų paklausiu.

ECU vienos didelės fiškės ar trijų mažesnių?

Posūkių valytuvų rankenėlės senovinės, kaip Xantijos, ar jau naujoviškos COM2000, kaip pas C5?

BSI nepilnas ir yra tik VAN ryšys, ar jau pilnas CANinis BSi blokas?

 

Jei į visus klausimas pirmas variantas, o ne antras, tuomet tavo mygtukas ir rankenėlė turėtų būti senoviniai, kaip pas kokį XMą, kur rankenėlė veikia Joysticko principu aukštyn žemyn ir į save įjungti. Tai tokį kompą neužteks suprogramuoti tiesiog. Ten reikalų yra daugiau, ir geriau kreipkis pas Taurių ar pas Ramus'ą, nes mano žiniomis, jie yra abu padarę ne vienam kompui autopilotus ten, kur prisijungus su Lexia nebuvo jungiklių ir kompuose gamykliškai funkcija ne tik neįjungta, bet ir nenumatyta. Sakyčiau pasiimt ECU nuo mašinos su autopilotu, bet tada bus reikalų su imobilaizeriu ir raktais. Reik žiūrėt, kas pigiau kainuoja...


Nes čia metai 99 - tai ko gero bus perechodinis 406, kur sudėjo lygiai tiek elektros sistemų, kiek reikia tvarkingai veikti HDi varikliui ir jo imobilaizeriui, ir dar truputį langų, centrinio ir audio sistemos modernizavimui - viskas...

Tokiam 406tam būna kad ir prie to kompo pasijungus gali pažiūrėti tik kelis lapus duomenų, ir gyvi parametrai būna labai minimalūs. Na žodžiu interfeisas kaip pas Xantia HDi...

tikrai taip, Tadai.. viskas antras variantas, rankeneles senovines, hdi, porestailas, bet paprastai viskas. ir pp2000 mato gan mazai gyvu parametru kaip xantiai.

kazka mastysiu tada, ka cia galima padaryt, be elektriko neissiversiu . teirausiuos musu specu klubo


Šį pranešimą redagavo Eddy: 2016 kovo 15 - 09:20

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#58 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2016 kovo 15 - 09:29

tada jo , jei nera configuration tai manau , teisingai tadas sako , kad reik kreiptis , kad gilaiau i kompa gali ilyst ir padaryt ka reik, juolab ,kad varlytes jungtukai ir t.t buvo pratampyti. pas mane pati 2000m 406 . tai net laidu nebuvo , teko prasitampyt ir autopilono rankenele det nuo 607 kur on off ant rankeneles, rankenele irgi reikejo schema perdirbt ir rele prikabint. bet pas mane tarp ECU buvo kur ijungt autopilota. 


  • 0

#59 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2016 kovo 15 - 10:52

tada jo , jei nera configuration tai manau , teisingai tadas sako , kad reik kreiptis , kad gilaiau i kompa gali ilyst ir padaryt ka reik, juolab ,kad varlytes jungtukai ir t.t buvo pratampyti. pas mane pati 2000m 406 . tai net laidu nebuvo , teko prasitampyt ir autopilono rankenele det nuo 607 kur on off ant rankeneles, rankenele irgi reikejo schema perdirbt ir rele prikabint. bet pas mane tarp ECU buvo kur ijungt autopilota. 

Ir dabar autopilotas veikia be problemų?


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#60 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2016 kovo 15 - 12:14

Ir dabar autopilotas veikia be problemų?

kodel ji turetu neveikt , jeigu viskas pagal el chemas gaminta ? ;)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0