Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie peugeot 207


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 66

#1 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 21:50

Stovi garaže išdidžiai žandus papūtęs pugas 207 Sport 1,4 90 , tik gaila, kad angliškas, nuodugniai apžiūrėjus priėjau išvados:
- žiauriai daug plastmasės, (snukis visas plastmasinis iki pat lanžeronų, ant kurių remiasi variklis)
- gazas elektroninis, (manau pliusas)
- sankaba hidraulinė (tai pliusas), bet cilindriukai abu plastikiniai (tai jau minusas :angry: )nes greit lūžta
- vairo stiprintuvas elektrinis, vairas valdomas gana lengvai ir išjungtu varikliu
- faros laaaaabai didelės, bet gana nebrangios (galima rast po 200lt)
- sėdynės puikios, geras šoninis palaikymas, patogios sėdėti, reguliuojamos 4 kryptimis
- galines sėdynės gana patogios, lengvai transformuojamos, galima greit išimti, nėra metalinės platformos
- skydelis nedidelis bet smagus, baltais ciferblatais, viskas aiškiai matoma,
- kompo ekranas gana giliai igrūstas į panelį, norint pamatyti reikia pasukti galvą
- svirtelės prie vairo išdėstytos patogiai
- šildymo ir kondicionieriaus valdymas po ranka lengvai pasiekiamas ir informatyvus
- salono filtras gana sunkai keičiamas, prastas priėjimas
- išorinės antikorozinės dangos nerasta, dugnas tik gražiai nudažytas
- priėjimas prie pagrindinių skysčių bakelių nesudėtingas
Tokį modelį galima drąsiai perdarinėti iš anglo į europinį, pranzūzai toli pažengė universalumo link, šiame modelyje net saugiklių blokas ir kapoto atidarymo rankele kairėje pusėje :beer:
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 22:02

- faros laaaaabai didelės, bet gana nebrangios (galima rast po 200lt)

A tai kiba jau spėjo pingpongai prištampuot? Orginalios turėtų būt žiauriai brangesnės... :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 22:19

- faros laaaaabai didelės, bet gana nebrangios (galima rast po 200lt)

A tai kiba jau spėjo pingpongai prištampuot? Orginalios turėtų būt žiauriai brangesnės... :blink:

turėjau omeni padėvėtos :) iš Lenkijos veža pilnu tempu nuo 200lt ir t.t.....
  • 0

#4 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 19:59

o tai europiniam nebus saugikliai desinej....... :unsure:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#5 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 23:18

artimiausiu metu ketinu apsilankyti salone, ten apžiūrėsiu ir pasakysiu tiksliai :)
  • 0

#6 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 27 - 14:16

taigi saugikliai ir kapoto atidarymo rankena savo vietoje, perdarant jų kelti nereikia :beer:
  • 0

#7 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 gruodžio 28 - 17:37

del plastmases parodyk kita masines gamybos daikta, kur jos nebutu ;)

Šį pranešimą redagavo Francis: 2008 gruodžio 28 - 17:37

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#8 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 10:33

del plastmases parodyk kita masines gamybos daikta, kur jos nebutu ;)

aš kalbu apie daug plastmasės, o ne apie keletą plastikinių grotelių kaip ant kai kurių modelių.
  • 0

#9 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 15:45

aš kalbu apie daug plastmasės, o ne apie keletą plastikinių grotelių kaip ant kai kurių modelių.

as irgi ;) bet tai nereiskia, kad masina nesaugi, vargu ar del pigumo deda plastmase ir vargu ar ten kaip sakant "tikra" plastmase :unsure:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2008 gruodžio 29 - 15:46

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#10 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 21:01

as irgi ;) bet tai nereiskia, kad masina nesaugi, vargu ar del pigumo deda plastmase ir vargu ar ten kaip sakant "tikra" plastmase :unsure:

plastmasė tai ne metalas, ją sukežinus keiti kita nauja detale, reta kuri išlieka remontuotina. Mano konkrečiu atveju "veidelį" reikėjo keisti visą iki pat tos vietos kur prasideda metalinia lanžeronai, vienintelė išlikusi sveika plastmasinė detalė buvo, plokštė-balkis jungiantis kairį ir dešnijį lanžeronus apatinėjė dalyje ant kurio statosi televizorius su radiatoriais, jei smūgis būtų žemiau būtų ir jam šakės. Taigi ką noriu pasakyti pluoštinė plastmasė gerai apsorbuoja smūgį, bet visiškai subyra, ji nerūdyja, bet po menkiausio bakstelėjimo reikia rimto remonto arba jos keitimo. Monolitinė plastmasė kuri naudojama apdailos detaėms pasiduoda litavinui, bet jei ji ištampyta ją i pradinę padėti nebesugražinsi, jei ji pertrūko tada remontas galimas.
Kas liečia pigumą tai neabejoju, plastikas juk pigiau nei metalas, o ją ir apdirbti pigiau, be to auto lengvesnis, reiškia kuro sanaudos mažesnės, ekonomija ir pliusas ŽALIŪJŲ naudai.
  • 0

#11 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 gruodžio 30 - 14:47

plastmasė tai ne metalas, ją sukežinus keiti kita nauja detale, reta kuri išlieka remontuotina. Mano konkrečiu atveju "veidelį" reikėjo keisti visą iki pat tos vietos kur prasideda metalinia lanžeronai, vienintelė išlikusi sveika plastmasinė detalė buvo, plokštė-balkis jungiantis kairį ir dešnijį lanžeronus apatinėjė dalyje ant kurio statosi televizorius su radiatoriais, jei smūgis būtų žemiau būtų ir jam šakės. Taigi ką noriu pasakyti pluoštinė plastmasė gerai apsorbuoja smūgį, bet visiškai subyra, ji nerūdyja, bet po menkiausio bakstelėjimo reikia rimto remonto arba jos keitimo. Monolitinė plastmasė kuri naudojama apdailos detaėms pasiduoda litavinui, bet jei ji ištampyta ją i pradinę padėti nebesugražinsi, jei ji pertrūko tada remontas galimas.
Kas liečia pigumą tai neabejoju, plastikas juk pigiau nei metalas, o ją ir apdirbti pigiau, be to auto lengvesnis, reiškia kuro sanaudos mažesnės, ekonomija ir pliusas ŽALIŪJŲ naudai.

vieni pliusai, o kad lietuviams suremontuot neina,man maziausiai rupi :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#12 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2009 sausio 02 - 15:43

plastmasė tai ne metalas, ją sukežinus keiti kita nauja detale, reta kuri išlieka remontuotina. Mano konkrečiu atveju "veidelį" reikėjo keisti visą iki pat tos vietos kur prasideda metalinia lanžeronai, vienintelė išlikusi sveika plastmasinė detalė buvo, plokštė-balkis jungiantis kairį ir dešnijį lanžeronus apatinėjė dalyje ant kurio statosi televizorius su radiatoriais, jei smūgis būtų žemiau būtų ir jam šakės. Taigi ką noriu pasakyti pluoštinė plastmasė gerai apsorbuoja smūgį, bet visiškai subyra, ji nerūdyja, bet po menkiausio bakstelėjimo reikia rimto remonto arba jos keitimo. Monolitinė plastmasė kuri naudojama apdailos detaėms pasiduoda litavinui, bet jei ji ištampyta ją i pradinę padėti nebesugražinsi, jei ji pertrūko tada remontas galimas.
Kas liečia pigumą tai neabejoju, plastikas juk pigiau nei metalas, o ją ir apdirbti pigiau, be to auto lengvesnis, reiškia kuro sanaudos mažesnės, ekonomija ir pliusas ŽALIŪJŲ naudai.

vieni pliusai, o kad lietuviams suremontuot neina,man maziausiai rupi :beer:

taigi, kad eina suremontuot, jau važiuoja, ir chrien sulaikysi :D :lyzht:
  • 0

#13 Svečias_miglas_*

Svečias_miglas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 28 - 18:23

Gal atsirastu gudruciu, galinciu patarti koks yra Peugeot 207 1.6Hdi tepalu keitimo intervalas? Prie masinos jokiu serviso knygeliu nebuvo, siuo metu pravaziuota 30000 km. Aciu zinovams.
  • 0

#14 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 gegužės 28 - 22:19

Gal atsirastu gudruciu, galinciu patarti koks yra Peugeot 207 1.6Hdi tepalu keitimo intervalas? Prie masinos jokiu serviso knygeliu nebuvo, siuo metu pravaziuota 30000 km.
Aciu zinovams.

a googles neturi instaliuotos? <_<

20 000 km pagal tai
  • 0
kažkaip.....

#15 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2009 gegužės 28 - 23:37

Gal atsirastu gudruciu, galinciu patarti koks yra Peugeot 207 1.6Hdi tepalu keitimo intervalas? Prie masinos jokiu serviso knygeliu nebuvo, siuo metu pravaziuota 30000 km.
Aciu zinovams.

patarciau kas 20 000, blogiau nebus ir neapsiriksi :) :beer:
  • 0

#16 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2009 gegužės 29 - 08:08

Dėkui Stopui už šią nuorodą, tačiau ten parašyta Diesel 1.6 HDI - 20,000 km or 2 years. Ir tai su sąlyga, kad naudosi gerus Total tepalus. Siūlau naudoti sintetinius 5W-40 ir keisti kas 15000 - 20000 km.
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#17 Svečias_Justin_*

Svečias_Justin_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 26 - 01:06

nezinau ar verta kazka rasyt ,bet pats pasiemiau 207 pries kelias dienas. Realiai ieskojau 307 ,bet nepasitaike nauju metu ,tai ir net neziurejau. Maniskis pugas 2007 metu 1.6hdi. Kas labai patiko siam puge ,tai vairavimas. Masina labai ``klauso``. Galios pakanka ,siaip automobilis minkstas. Tik siaip man idomu uz saviski 2007 metu 1,6HDI sumokejau ~20000lt ,prabeges 30000km. Nepermokejau ? :) Tiesa iskilo man keli klausimai : tas kvapas ,prie kompo kur yra ? Pradzioj nesupratau sto za velnia cia :D is kur ju gaut ,reik jos keist ? Ir nesuprantu as to kompo isvis ,net nesuprantu kaip data nusistatyt ,reiks manuala susisaudyt :) Ir va siandien staciau signalizacija ,tai pasake taip ,kad bus galim atidaryneti tik su pulteliu ,jei su raktu meginsiu atrakint masina signalizacija issijungs iskart ,tipo kazkokios funkcijos nera ignoracijos ar kazko panasaus. P.S jei nesupratot mano banguotu minciu atsiprasau :)

Šį pranešimą redagavo Justin: 2009 birželio 26 - 01:10

  • 0

#18 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2009 birželio 26 - 06:57

To Justin: mano nuomone pigiai mokejai :mellow: Mano tevas irgi tokios ieskos tokiu metu, bet kainos virs 30t sako. O siaip sekmes ekspluatuojant, parasyk, kaip aplamai sekas vazinet :beer:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2009 birželio 26 - 06:57

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#19 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 26 - 07:00

Ir va siandien staciau signalizacija ,tai pasake taip ,kad bus galim atidaryneti tik su pulteliu ,jei su raktu meginsiu atrakint masina signalizacija issijungs iskart ,tipo kazkokios funkcijos nera ignoracijos ar kazko panasaus.

tai cia 207 kaltas ar gera tokia signulka issirinkai? :D
sekmes eksploatuojant savo liutuka ir ziurek, kad ziema batarke nenusestu ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#20 Svečias_Justin_*

Svečias_Justin_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 29 - 14:21

dekui uz palinkejimus. Bet rimtai del signalkes yra toks cirkas ,tipo net Peugeot servise sake sitam modeli kazkoks ignoracinis modelis yra ,todel taip gaunas jei su raktu atrakini iskart signalke issijungia. O jei iesko as kai ieskojau buvau rades ,2008-11 menesio su garantija ,8000euro atiduotu man rodos :) siaip super masina ,vazineju ir dziaugios ,kai pirmai masinai man tikrai labai gerai :D :beer: nzn nenoriu as cia propagandos skleist ,bet sakau gal kam pades ,siule man dar 407 peza uz 7k euro ,2006 metu :) jei kazkam reik numeriu ,duokit ziniu i PM

Šį pranešimą redagavo Justin: 2009 birželio 29 - 14:23

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0