Peršokti prie turinio


ESR/ASR NOT FUNCTIONING


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 09 - 20:23

gal kam yra taip buve? uzkurus masina ir pradedant vaziuoti uzsidega esp geltonas trikampio zenklas, ir ismeta zinte ESR/ASR NOT FUNCTIONING. :(
  • 0

#2 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 09 - 20:25

Padarai diagnostika, suzinai kur beda. Susitvarkai ir vazineji issisiepes.
  • 0

#3 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 09 - 23:17

Pas mane irgi pasitaiko tas pats, bet labai retai, turbut cia nuo anglisko oro ir dregmes gal, paskutinem dienom biski pasalo ir pas mane pradejo svaidyti su perbrauktu ESP zenkliuku, bet kelis kartus ESP ijungi isjungi ir praeina.
  • 0

#4 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 09 - 23:29

Pas mane irgi pasitaiko tas pats, bet labai retai, turbut cia nuo anglisko oro ir dregmes gal, paskutinem dienom biski pasalo ir pas mane pradejo svaidyti su perbrauktu ESP zenkliuku, bet kelis kartus ESP ijungi isjungi ir praeina.

nu kad pas mane galima sakyt visai nepraeina. tik uzvedus varikli iskart nebuna ,bet kai ijungiu begi visada pasirodo. as galvoju gal koks daviklis greiciudezej yra ir jis nekontaktuoja ar visai nebeveikia :(
  • 0

#5 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 10 - 17:06

Kad jauciu ESP davikliai ne greiciu dezej stovi, ar as klystu, gal kas is meistru pasakys kur ESP davikliai stovi? Dabar neturiu laiko tau ikelti, bet per paieska paleisk ESP ir pamatysi yra nemazai apie tai aprasyta, gal rasi info apie tai.

Šį pranešimą redagavo _Rolandas_: 2009 sausio 10 - 17:13

  • 0

#6 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 10 - 19:40

nu mano manymu tai turetu buti kazkas ir greiciu dezej nes ESP tai ANTIPRASLYDIMAS. ar as klystu ? o beje apie asp paieskoje nieko nerandu :( .
  • 0

#7 bilas

bilas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 25
  • Automobilis:peugeot307hdi

Parašyta 2009 sausio 10 - 20:28

gal kam yra taip buve? uzkurus masina ir pradedant vaziuoti uzsidega esp geltonas trikampio zenklas, ir ismeta zinte ESR/ASR NOT FUNCTIONING. :(

taip ir man tai buna,bet kai neuzsiveda is pirmo karto(is ipratimo kaip benzininiam iskart kuriu).
  • 0

#8 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 10 - 22:10

As ten nzn visu navarotu su forumu, tai idedu adresa http://www.peugeot-k...&t=16085&hl=asr , cia diskutavo sia tema.
  • 0

#9 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 12 - 13:54

dekui uz pagalba ;] .
  • 0

#10 linasv

linasv
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:peugeot307hdi2,0

Parašyta 2009 sausio 12 - 20:30

pas mane ir taip buvo,tiesiog padariau diagnostikas ,buvo kaltas abs daviklis pakeiciau ir vsio. Iskilo klausimas prabuksavus mirksi ta esp lempute bet nesijaucia kad veiktu ir neleistu prabuksuoti, gal zinot kur yra migtukas esp ijungimo ar cia automatiskai isijungia? pugas (307)
  • 0

#11 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 12 - 20:41

pas mane ir taip buvo,tiesiog padariau diagnostikas ,buvo kaltas abs daviklis pakeiciau ir vsio. Iskilo klausimas prabuksavus mirksi ta esp lempute bet nesijaucia kad veiktu ir neleistu prabuksuoti, gal zinot kur yra migtukas esp ijungimo ar cia automatiskai isijungia? pugas (307)

siaip jis turetu automatiskai isijungti kiekviena karta uzvedus varikli ,bet reikalui esant galima ji ir isjungti. mygtukas yra salia avarinio virs cd grotuvo. ;)
  • 0

#12 Svečias_kepas_*

Svečias_kepas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 13 - 15:06

Man irgi taip buvo, tai teko vaziuoti y Viciunus, kad programiskai priristu, kaip sakoma, "vaira prie vaziuokles", t.y. vairo kelma prie rato davikliu. tiesiog pasuk jiems ir pamatysi ka daryt ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0