Peršokti prie turinio


galvos tarpine...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 28 - 11:25

zodziu itarimas,kad mano 306 isleke galvos tarpine...meistrai man aiskina,kad jei keiciu tarpine reikia keist riebokslius,reguliuot voztuvu tarpelius berods ir panasiai...i togo 700lt :angry: :angry: :angry: ar jie nori uzsidirbti ir mane durnina,ar cia rimtai tokios kainos ir tiek reikia daryt keiciant tarpine...gal galit pasipasakot kur patys tvarketes tokias bedas ir kiek atsiejo jum sis malonumas?aciu uz info! p.s.veiksmas vilniuje
  • 0

#2 kipsasss

kipsasss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:evasion...

Parašyta 2003 kovo 28 - 12:13

siaip tai nebutina ten visko keisti, nu nebent planuoji, vazineti, kol pasensi, bet va, kad tuo paciu ardymu, tai meistram pinigeliu daugiau paliksi ir viskas. nors jei variklis jau baiginejasi, tai bent gumeliu pakeitimas, voztuvu ivoriu pakeitimas, dar atgaivintu ji siek tiek.
  • 0
evasion 2.0 C.T.

#3 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 28 - 12:31

violetini> a kodel ta tarpine keist nori, kas te darosi? matai as ytariu kad pas mane ji tepaliuxa leidzia kazko paskutiniu laiku
  • 0

#4 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 28 - 12:55

Man pakeite galvos tarpine priesh tris savaites. Sumokejau 430 lt (Kaune ,garazho tipo service pagal rekomendacijas). I kaina iejo keliu riebokshliu keitimas, vozhtuvu reguliavimas + pac atvezhiau galvos tarpine berods uz 40 lt, tepalus, filtra. Buvo, kas siulesi ir pigiau viska padaryt, bet manes netenkino terminai. O shiaip uz 700 lt man butu dar ir prie zhiedu linde, bet nereikejo. :rolleyes: Galiu nuramint, kad tikraja darbu kaina suzhinosi tik po variklio skrodimo :( Tik ar tikrai jau reikia ta galva nuiminet :unsure: Pas mane pagrindiniai ligos simptomai buvo - oro kamshciai aushinimo sistemoje. Beje, brol, o jei pas tave ne tarpine ishlekus, o galva trukus? $$$$$ :ph34r: Tai tokia mano patirtis galvu sferoje :P Neminekit bloguoju :beer:
  • 0
Scenario planning

#5 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 kovo 28 - 13:17

Kiek turiu patirties, nebutina keist ten visko, nebet is tikruju zadi dar LABAI ilgai vazinet.
  • 0

#6 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 28 - 13:40

kai man 205GTi nutruko dirzelis ir stumokliai uzlainxte kelis voztuvus, Zibinte (su kazkokia ne baisiausia nuolaida) visas remonc kainavo 700 Lt. Cia su naujom tarpinem, naujais dirzeliais, voztuvais etc. Vien turedamas tokia praktika siulyciau pasidometi.
  • 0

#7 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 28 - 23:17

O tai tikrai 205gti lanksto voztuvus trukus dirzui? Cia varilis 122 AG? Klasimas ar deforsuotu varikliu stumokliai pasiekia voztuvus gal kas gilinosi i sita klausimas?
  • 0

#8 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 08:26

bono> dingineja tosolas ir tepale atsiranda kazkokiu laseliu...kondensato kiekis varvantis is duslintuvo virsyja bet kokias sveiku protu suvokiamas ribas...
  • 0

#9 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 08:28

o kaip ten su tuo voztuvu pritrynimu?tai negi niekas neparekomenduos jokio protingo serviso vilniuje?
  • 0

#10 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 31 - 08:32

kondensato kiekis varvantis is duslintuvo virsyja bet kokias sveiku protu suvokiamas ribas...

Tu vis dar vazhineji su tokiais simptomaiz? :ph34r: :o
  • 0
Scenario planning

#11 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 08:40

2chechenas: nevazineju...baigiu susitaisyti dvirati :D nenoriu tvarkyt masinosavo servise nes man kazka jie dziundzit...jus nieko nepatariat so vazinesiu kol kas dviraciu :unsure:
  • 0

#12 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 31 - 08:45

Violetinis Parašyta Mar 31 2003, 07:36 AM
--------------------------------------------------------------------------------
bono>
dingineja tosolas ir tepale atsiranda kazkokiu laseliu...kondensato kiekis varvantis is duslintuvo virsyja bet kokias sveiku protu suvokiamas ribas... 

O kiek gi ten to kondensato išvarva?
Ir kiek tosolo dingsta? Beje jei tosolas pas tave - tai laaabai didelė tikimybė kad galva gali būt kiaura :blink:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#13 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 08:47

na nematavau...bet pletimosi bakelis buvo tuscias kai jau pastebejau...o ar tosolas ar antifrizas,tai nzn...
  • 0

#14 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 31 - 11:33

nevazineju...baigiu susitaisyti dvirati :

O kas dviraciui buvo? irgi galvos tarpine? :o :D
  • 0
Scenario planning




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0