Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ir vel ziemos problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 93

#21 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 sausio 06 - 10:26

Beje, kolegos "automatininkai", būtų įdomu sužinoti, kokios jūsų liūtų kuro sąnaudos mieste tokiu sniegingu/vėsiu oru?
Aš su "pasišildymais" ryte/po darbo iki ~14 l sugebėjau sudegint. Aišku negaila, tik smalsu, kaip kokia pas jumi situacija....

Ash dabar apie 15ltr duju sunaudoju pasishildydamas ir ratus per pusnis prasukinedamas.

O shiaip kai susiruoshiau puga pardavinet, tai ir kuriasi ish puses raktelio ir majonezas lygtais nebeliepia tepalams per tepalo matuokle sysioti... :unsure:
  • 0
Scenario planning

#22 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2004 sausio 06 - 10:45

O pas mane blin vakar kažkas prišalo, nelabai įsivaizduoju kas, gal stabdžių kaladėlės? :wacko: Ryte pajudant iš vietos pajutau kad kažkas trakštelėjo ir jautėsi kad kažkas laikė. Rankinis nebuvo nakčiai užtrauktas. Po to važiuojant jautėsi kad kažkas "kala" - kažkur kažkas kažką liečia. Per pietus nuvažiavau iki serviso (Robeto), bet kol davažiavau iki ten visi tie požymiai dingo, taigi nebebuvo prie ko prikibti. Šiandien lyg ir viskas normaliai. :mellow:
  • 0

#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 sausio 06 - 10:51

O pas mane blin vakar kažkas prišalo, nelabai įsivaizduoju kas, gal stabdžių kaladėlės? :wacko: Ryte pajudant iš vietos pajutau kad kažkas trakštelėjo ir jautėsi kad kažkas laikė. Rankinis nebuvo nakčiai užtrauktas. Po to važiuojant jautėsi kad kažkas "kala" - kažkur kažkas kažką liečia. Per pietus nuvažiavau iki serviso (Robeto), bet kol davažiavau iki ten visi tie požymiai dingo, taigi nebebuvo prie ko prikibti. Šiandien lyg ir viskas normaliai. :mellow:

Paprasčiausiai kažkur prišalo ledo gabalas ir poto atitrūko kur nors arkoj ir makalavosi kol iškrito. Normalu tokiom sąlygom
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 10:52

gal snieginis "spoileris" is ratu arkos uzkrites ir prisales buvo :unsure:
  • 0

#25 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:10

Šiandien nauji laidai nupirkti ir pugas vėl linksmai urzgia. :wub:

Kur pirkai, po kiek? :rolleyes:

Belfortas, 85 Lt su klubo nuolaida.
  • 0

#26 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:20

man tai ziema kaprizu pugas nerodo nes as atsakingai pasiruosiau:sutepiau dureliu uzraktus, nuvaliau akumuliatoriu "klemas", uzdegimo laidus ir aisku nuploviau masiniuka. :D akumas kiekviena ryta zvaliai sveikinasi nerodo jokiu pasipriesinimo zenklu tad ziema man kol kas ne problema :D :D :D :D
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#27 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:24

Su pravažumu irgi problemų nepastebėta - 406 gan aukštas, taigi kasasi per pusnis be jokių problemų.

AUKSTAS???????
tai kas tada zemas? Mano tai prie zemu skaitosi, tik padangos naujos, tai kol kas visur istraukia
  • 0

#28 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:24

Belfortas, 85 Lt su klubo nuolaida.

O ten tau 3 ir 4 laidas nebuvo per trumpi? Man tai kada ziurejau nelabai patiko. Mes kalbam apie melinus Anglijos laidus, Lenkijoje surinktus!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#29 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:32

O pas mane blin vakar kažkas prišalo, nelabai įsivaizduoju kas, gal stabdžių kaladėlės?  :wacko:  Ryte pajudant iš vietos pajutau kad kažkas trakštelėjo ir jautėsi kad kažkas laikė. Rankinis nebuvo nakčiai užtrauktas. Po to važiuojant jautėsi kad kažkas "kala" - kažkur kažkas kažką liečia. Per pietus nuvažiavau iki serviso (Robeto), bet kol davažiavau iki ten visi tie požymiai dingo, taigi nebebuvo prie ko prikibti. Šiandien lyg ir viskas normaliai.  :mellow:

Paprasčiausiai kažkur prišalo ledo gabalas ir poto atitrūko kur nors arkoj ir makalavosi kol iškrito. Normalu tokiom sąlygom

Garsas tai ne "makalavimosi" buvo, o labai stabilus, toks kaip ratas kažką siektų. Ir stabdant tas pats garsas, tik sustiprėjdavo. Nors ir šiaip jau pas mane stabdant šiek tiek toks garsas jausdavosi pradedant važiuoti i ryto, po to dingsta - stabdžių diskai jau labai supjauti, meistrai sako kad šlifavimas nelabai bepadės. <_<
  • 0

#30 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:33

Belfortas, 85 Lt su klubo nuolaida.

O ten tau 3 ir 4 laidas nebuvo per trumpi? Man tai kada ziurejau nelabai patiko. Mes kalbam apie melinus Anglijos laidus, Lenkijoje surinktus!?

Gal truputį, bet problemų nesukėlė.
  • 0

#31 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 11:36

Praeita žiema man buvo apskritai pirmoji žiema su auto. Galvojau "nu kaip čia bus... kaip atlaikysiu...". Buvo žemiau -30 ir sniego kalnai... Ir jokių problemų taip ir neapturėjau. :) Visada užsikurdavo, dar ir kaimynus su trosu ištampydavau... :D Na vieną kartą tik nepatekau į pug'ą, nes užšalo durys... :rolleyes:
  • 0

#32 Svečias_olo_*

Svečias_olo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 12:49

Kol kas ir as dideliu problemu su bolidu neturiu. Pasikeiciau pakaitinimo zvakes tai rytais uzsiveda be problemu, nors kaip ir dideliu salciu dar nebuvo. Daug kas stebisi, kad uzvedus varikli greit prisyla salone.
  • 0

#33 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 13:02

Žiema tik malonumus suteikia: sportuoti sniegą valant, kaimynes kieme stumdyt ir naktį grįžus susirast didžiausią pusnį į kurią pežuką nakčiai įstumt galėtum.
  • 0

#34 Svečias_Wimba_*

Svečias_Wimba_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 13:26

Parašyta Jan 6 2004, 09:28 AM
--------------------------------------------------------------------------------
QUOTE (Aidas @ Jan 6 2004, 09:20 AM)
Su pravažumu irgi problemų nepastebėta - 406 gan aukštas, taigi kasasi per pusnis be jokių problemų. 

AUKSTAS???????
tai kas tada zemas? Mano tai prie zemu skaitosi, tik padangos naujos, tai kol kas visur istraukia


Mitsas Galantas žemas :) pernai sėsdavau visur kur tik įmanoma, nu bet ir sniego daug daugiau buvo :) o su Pirelkom šiemt kasuosi praktiškai kur reikia :)

o valgo tai netgi mažiau, nes greičio viršutinė riba šiek tiek žemesnė gaunasi, ir labai panaši į ekonomiškąją :D (irgi automatas)
  • 0

#35 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 13:51

AUKSTAS???????
tai kas tada zemas?    Mano tai prie zemu skaitosi, tik padangos naujos, tai kol kas visur istraukia

Nesakau, kad aukščiausias, bet tikrai GAN aukštas :P
Kaip pvz. "naujų" auto taip vadinami prosvetai arba ground clearence'ai:
vectra - 132
pasatas - 118
astra - 105
clio - 120
406 - 180 mm

bet visa tai visgi priklauso nuo modifikacijų.

2 Wimba: o tai kiek tavo V6 miesto režimu valgo?
  • 0

#36 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 sausio 06 - 14:37

O pas mane pilnos galines arkos sniego pirshalo, tai dabar per menkiausia duobute subine kretchia ir garselis shidzhiai nemalonus. :mad: Reikes ieshkoti gero lamo ir bandyt krapshtyt. Dar uzhknisa beveik neveikiantis priekiniai valytuvai ir visai neveikiantis galinis. Beigi nedeganti viena fara, o kita shvietchianti per zhemai. Nakti uzhmiesti per sniega ir sningant apturejau maloniu akimirku susijusiu su matomu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#37 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2004 sausio 06 - 14:40

406 - 180 mm

sorry, nezinau kas rase 180mm, bet cia jau prasciausios "Vitara" duomenys, nuo tiek dzipai pradeda eiti
406 nevirsija 125mm (jei nematuoti iki savo uzpakalio :D )
  • 0

#38 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 14:51

acimenu, 206 matavom klirensa, tai zemiausi taskai buvo stabilizatoriaus traukiu apacios. lygtai apie 14 cm. kiti zemiausi taskai - gerokai auxceu. su clio, kiek prisimenu, tas pac buvo. ziema tokia kliutis visiskai neesmine.
  • 0

#39 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 sausio 06 - 14:51

Dar uzhknisa beveik neveikiantis priekiniai valytuvai ir visai neveikiantis galinis. Beigi nedeganti viena fara, o kita shvietchianti per zhemai. Nakti uzhmiesti per sniega ir sningant apturejau maloniu akimirku susijusiu su matomu.

Is serijos drasiuju keliai - nieko nematau bet vistiek vaziuosiu? :blink: :lol:


Kas mane erzina mano avtomobilyje - uzsikemsantys/uzsalantys vandens purkstukai, sampunas supiltas puspadoris, turtlewax reudonas, skiestas per puse...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#40 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 06 - 14:52

Dar uzhknisa beveik neveikiantis priekiniai valytuvai ir visai neveikiantis galinis. Beigi nedeganti viena fara, o kita shvietchianti per zhemai. Nakti uzhmiesti per sniega ir sningant apturejau maloniu akimirku susijusiu su matomu.

Is serijos drasiuju keliai - nieko nematau bet vistiek vaziuosiu? :blink: :lol:

aha - bet maestro bolidas genda neitiketinai? mano astuoniolikmetis ŽTi taip nedare :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0