Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kiek galima pasitiketi spidometru???


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 vasario 24 - 22:32

Gal kas ant savo kailio (pinigines) yra iszbandes 405SRI spidometro parodymus :huh: Man persedus isz kitos "Inomarkos" , kazkaip keistai vaziuojasi- tipo szliauziu 60 ilga triju eiliu gatvele, ir nera NEI VIENO lenkianczio :blink: Kazkas ne taip! Su Passat`u tipo 69-nis laikydavau, tai tikrai zinodavau, kad niekas nestabdys. Uztat visi kaip pro stovinty leke :) Ar gali buti toks reikalas nuo padangu? Priklausytu 185/65 R14, uzdetos 195/65 R14 ???
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#2 Svečias_URAN 5_*

Svečias_URAN 5_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 24 - 22:37

Virsyji gal kokiais 8km val. Kazkur sio klubo saito linkuose yra puslapis, kur ivedus standart padangas ir naujai uzdetas suzinoma kiek spydikas meluoja
  • 0

#3 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 03:16

NA jei jau kolega ploti pasididiote tai aukshti reikejo susimazit ;)
SHiaip nezhinau ar shitas linkas, bet chia irgi yra:
Padangu dydzhiu skaichiuokle
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#4 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 vasario 25 - 09:33

Dėkui kolegoms už pagalbą, bet atrodo, turėsiu kada nors prašyti kokio "snaiperio" kad nušautų, tai galėsiu tiksliai žinoti, kiek važiuoju :D Pagal skaičiuokę gaunasi tik 1-2km/h paklaida, taigi beveik kaip ir leistinose ribose... Beje, padangos tokios buvo kai pirkau (kaip ir originalūs PEUGEOT kalpokai), vadinasi teks dar iki rudens dilinti <_< Beje, klausimas administracijai: KUR DINGO ALUS ??? :angry: :( <_< ;) :)
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#5 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 vasario 25 - 09:33

Beje, del greicio.... Kadaise kelis kartus stabde "uz greicio virsyjima"...nors uzmusk, stebejau spidometra, bet greitis tikrai nebuvo toks, koki man deklaravo ponai su zaliom striukem. Kelis kartus maciau kaip matavo su lazeriniu, pagal spidometra greiti virsyjant kokiais 5km/h. Taigi, pasiimiau GPS'a, ir ismatavau ka rodo tas ciudo techniki ir mano pezo spidometras...Ogi spidometras rodo ~7% maziau nei kad GPS'as, t.y. vaziuoju ~110 GPS'as sako jog mumi juda beveik 130km/h greiciu....Toks ispudis, jog buvo liestas spidometras. Tiesa, odometras meluoja ~5% (jo parodymai lyginti su GPS'o parodymais 10km trasoje). Va cia tai negerai. Pagal padangu kalkuliatorius, mano spidometro paklaida turetu sudaryti nepilna procenta.....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#6 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 09:57

Keista. Man lygiai tokios pačios 'problemos' - važiuodamas savu Pežu normaliu greičiu lenkiu visus. O jei veža kas nors kita mašina, tai vaizdas, kad visi lekia +20km/h :unsure:
  • 0

#7 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 10:28

Pas mane užmautos 185/65R15 vietoje gamyklinių 185/65R14, tai man paklaida gaunasi gerokai per didelė - mieste 60 km/h neviršyju, nes realiai jaučiu, kad važiuoju kažkur 67-70 km/h :) Va pavasario laukiu.. tada bus nauji lietnykai su 205/50 B)
  • 0

#8 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 10:28

Na kiek vienas spidometras be abejo turi paklaida - net ir nauju mashinu... ir buna ji pakanamai didele.... taigi jei dar susisumuoija netychia su padangu paklaida, radaro paklaida... :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#9 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 11:52

Važinėju aš su standartiniais ratais ir padugnem ir dėl to problemu neturiu, baisiai konfortiškai jaučiuos kai mieste važinėju ant 70 km/h
  • 0

#10 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 vasario 25 - 14:49

Gamintojai daro taip, kad spidometras šiek tiek rodytų daugiau nei iš tikrųjų važiuojama. 2 Benas ir Bole> taigi kiti vairuotaija gerbia peugeot markę, tode ir nelenkia :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#11 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 07 - 12:40

3.14diec, vakar patyriau ant savo kailio, kad pugas vaziuoja tikrai greiciau negu rodo spydas. Tas tiesa, kad vaziuojant 60 km/h mieste visus lenkiu ^_^ Vaziavau netoli 70 km/h, kai is krumu virsdamas ispuole zalias pyderastas :blink: Sako, jaunuoli skubi 77 km/h, as sakau negali buti, nes tikrai greitis nesieke 70 km/h :( Bet aisq cia ka prisigincysi, bl nebuvo laiko buciau speciailiai menta pravezes ir paprases dar karta pashauti :angry: Sunku patiketi, kad spydas taip gali meluoti, beto ir padangos originalios, o 77 km/h cia jau butu neblogas mano pugui greitis mieste ir jaustusi, kad ne 70 km/h :huh: Kitas dalykas, tai pavydziu Vinieciams, kad ten jox zalias nebetupi po lapais, Kaunas siuo atveju dar gludi provincija :ph34r:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#12 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 07 - 13:02

O mano spidometro rodykle visa dreba ir apie 8km/h daugiau rodo nei vazhiuoji (suzinojau paklaida kai nushove zhalieji) :huh:
  • 0
Scenario planning

#13 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 07 - 13:04

Matyt pas visus 405 ta pati beda, siaip pastebejau nauju auto greicio bandymuose visu auto vaziuoja leciau negu rodo spydas, aisq pyzas vaziuoja greiciau negu rodo <_<
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#14 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 14:07

ne viena karta esu pastebejes, kad seni VW spidometrai, nors ir VDO gamybos, labai stropiai meliuoja, tipo rodo per daug. driaugas turejo scirocco, kuris, neva, vaziuodamas 160 mieste kitus nelabai stipriai lenke. o 205 spidometrais (berods, Eglia gamybos) likau labai patenkintas. ir kilometrazas, ir greitis yr labai gers.
  • 0

#15 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 07 - 14:15

VW spidometrus nulauzhia atsukinejimas. Tada pradeda pievas rodyti. Nors shiaip pats turejau Scirocco ir rode gana tiksliai (matavau pagal km stulpelius plente), o va pas broli Jettoj melavo ir melavo vis labiau, kol visai atsirashke.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#16 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 14:36

Kazkokiam Australu staipsni skaiciau kad biski meluoja 405 spidai (ten apie mi 16 buvo bet gal visiem tinka) tikslaiai nepamenu bet regis taip 60 rodo 66 vaziuoji 70 rodo 77 vaziuoji 80 rodo 88 vaziuoji 90 rodo 99 vaziuoji 100 rodo 110 vaziuoji ir t.t. Vot tak!
  • 0

#17 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 07 - 14:40

O va tau mano lietuvihskas straipsnis: rodo 77 o vaziuoju 70 :unsure:
  • 0
Scenario planning

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 07 - 14:47

Nu aš tai dėl spido parodymų problemų dar neturėjau, nors su uošvio OOOO pasivažinėjus susidaro toks jausmas, kad mano greičiau važiuoja nei rodo :blush:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0