Peršokti prie turinio


P 607 originali garso/vaizdo sistema,


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 162

#141 lin18

lin18
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 kovo 05 - 08:22

gal telefona noretum iš porankio man perleist?

jei susitvarkysiu kad grotu su situ magiuku zmoniskai, galesiu perleisti :) jei teks pirkti maga su telefo klaviatura tada pats pasiliksiu. pranesiu i pm kada isspresiu sia beda.
  • 0

Peugeot 607 2.2Hdi 2001m

Peugeot 407SW 2.0Hdi 2005m

Peugeot 307SW 2.0Hdi 2004m

Peugeot 208 1.4Hdi 2014m


#142 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2013 balandžio 20 - 22:54

sveiki,

sian buvo vainikuotas mano savaiciu darbas ;) pasileidau DIDELI EKRANA ant savo liuto.
"evidensai..."
https://plus.google....CLCjqfetkreCwAE
https://plus.google....CLCjqfetkreCwAE

rytoj bus bandymai paleist navigacija.
:pug: :lyzht:
  • 0

#143 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2013 balandžio 20 - 22:57

gal telefona noretum iš porankio man perleist?

Beje pas ka JBL aparatūra stiprintuvas stovi originaliai bagažinėje dešiniam sparne ant arkos prisuktas.

pasitaisysiu kaireje puseje, t.y. vairuotojo puseje.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#144 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2013 balandžio 20 - 23:03

sveiki,

sian buvo vainikuotas mano savaiciu darbas ;) pasileidau DIDELI EKRANA ant savo liuto.
"evidensai..."
https://plus.google....CLCjqfetkreCwAE
https://plus.google....CLCjqfetkreCwAE

rytoj bus bandymai paleist navigacija.
:pug: :lyzht:

maladec didelis darbas matau nuotraukose nuveiktas :good:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#145 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2013 balandžio 20 - 23:04

gal telefona noretum iš porankio man perleist?

Beje pas ka JBL aparatūra stiprintuvas stovi originaliai bagažinėje dešiniam sparne ant arkos prisuktas.

pasitaisysiu kaireje puseje, t.y. vairuotojo puseje.

pas mane yra JBL ir veikia ,tik siuo metu voliojas bagazineje nepritvirtinta - kasko reikia ?
  • 0

#146 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Parašyta 2013 balandžio 26 - 13:14

Naujos tėmos nebekuriau, čia užklausiu. Modelis 607 06m. mazas ekranas. Veikiant "parctronikams" garsinis signalas turi buti ar ir vaizdinis ant ekrano ? Ir kada turi veikti priekiniai, iki tam tikro greicio ar tik ijungus pirma begi ? Kiek bandziau jie pasmane neveikia. Bėdos sprendimas, patarimai ? aciu :)
  • 0

#147 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2013 balandžio 26 - 13:46

Naujos tėmos nebekuriau, čia užklausiu.
Modelis 607 06m. mazas ekranas. Veikiant "parctronikams" garsinis signalas turi buti ar ir vaizdinis ant ekrano ?
Ir kada turi veikti priekiniai, iki tam tikro greicio ar tik ijungus pirma begi ? Kiek bandziau jie pasmane neveikia. Bėdos sprendimas, patarimai ? aciu :)

galiniai vaidelio i ekrana neduoda, manau neduot turi ir priekiniai.

neveikia priekiniai ar neveikia ne vieni?

galinius galima patikrint pirstuku ;) ijungi degima ijungi atbudini pasigirsta pyp ;) islipi ir uzdedi pristus ant davikliu - jei veikia pajausi
su priekiniais manau turetu suveikt tas pats t.y. ijungi degima ijungi pirma begi ir lipi liest i lauka ;)

bet jei turi diagnostika... jungi ir matai viska ;) kas veikia kad aktyvuota ir kas ne
  • 0

#148 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Parašyta 2013 balandžio 26 - 14:37

Dėl vaizdo aišku, o priekis man visiškai neveikia.
  • 0

#149 laimis607

laimis607
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2014 sausio 12 - 11:58

chebra, gal kas susidure su tokiu uzrasu, kuris atsiranda bandant paleist CD per CD changeri"cd changer jammed". Bl nusipirkau dar viena changeri ir vis tiek tas pats. Gal yra koks budas kaip paciam susitvarkyt? :blink: nes dar vieno changerio pirkt kaip ir nesinori..

Šį pranešimą redagavo laimis607: 2014 sausio 12 - 11:59

  • 0

#150 valdas1983

valdas1983
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 6
  • Automobilis:Peugeot 607/206

Parašyta 2014 kovo 07 - 21:14

joa viskas yra, navi, telefonas, ir tt;) ruda oda smagiausia vistiek;) tik va vienas klausimas buvo iskiles del tu jungciu, ydomu butu paziuret kaip ten tas telikas atrodo vaziuojant, dvd tik neturiu nesiojamo, tai neturiu galimybiu pajungt. vakar vdo navigacija issikepiau ysidejau irgi viskas gerai veikia;) ytariu kad bus vdo-siemens sistema kaip arune sake.

ruda spalva?neskleisk savo nuomones apie tokia spalva nes galiu pagalvoti kad pats esi toks.maciau kremine,jinai man graziausia (tai mano nuomone)
  • 0

#151 valdas1983

valdas1983
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 6
  • Automobilis:Peugeot 607/206

Parašyta 2014 kovo 07 - 21:19

chebra, gal kas susidure su tokiu uzrasu, kuris atsiranda bandant paleist CD per CD changeri"cd changer jammed". Bl nusipirkau dar viena changeri ir vis tiek tas pats. Gal yra koks budas kaip paciam susitvarkyt? :blink: nes dar vieno changerio pirkt kaip ir nesinori..

cia cendzeris paprasciausia nenuskaito kompakto bet viskas su juo yra tvarkoje.ir man taip buna
  • 0

#152 [email protected]

[email protected]
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:peugeot607

Parašyta 2014 kovo 19 - 20:13

sveiki, gal kas zinot kaip padaryt kad navigacija veiktu 607 is kur ta lt navigacijos cd gaut?
  • 0

#153 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 kovo 19 - 20:22

sveikas, pasinaudok paieska, buvo LAAABAI daug apie tai kalbeta :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#154 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2014 kovo 20 - 10:17

As tai klaipedoje susiorganizavau ant seno 607 ekrano navigacija 70 lt kainavo.meniu angliskas bazaras prancuziskas.
  • 0
gangsteris607

#155 Bartas607

Bartas607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 122
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 kovo 21 - 17:14

Gal kas keitet originalia garso izoliavimo danga? Pas mane, davus wattu, girdisi plerpimas, koloneles ok, ten jos su gumine membrana. issiardes buvau, "tyrinejau". Plerpia izoliacine medziaga tarp dureliu ir apsyvkes, vietomis ji jau atsiklijavus, bandziau ukiskai su momentu praeit, lyg suklijavau, bet nelabai daug padejo. Galvoju, gal isvis reiktu nauja izoliacine medziaga panaudot, todel butu gerai isgirsti patarimu, pasiulymu kokia medziaga naudoti, kokius klijus, klijavimo metodus ir pan. Nes originaliai ta izoliacija paklijuota tokia storoka linija, tarsi kokia guma butu.
  • 0

#156 drulia

drulia
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.7 2008

Parašyta 2015 gruodžio 10 - 16:48

Gal kas keitet originalia garso izoliavimo danga? Pas mane, davus wattu, girdisi plerpimas, koloneles ok, ten jos su gumine membrana. issiardes buvau, "tyrinejau". Plerpia izoliacine medziaga tarp dureliu ir apsyvkes, vietomis ji jau atsiklijavus, bandziau ukiskai su momentu praeit, lyg suklijavau, bet nelabai daug padejo. Galvoju, gal isvis reiktu nauja izoliacine medziaga panaudot, todel butu gerai isgirsti patarimu, pasiulymu kokia medziaga naudoti, kokius klijus, klijavimo metodus ir pan. Nes originaliai ta izoliacija paklijuota tokia storoka linija, tarsi kokia guma butu.

Ką nors sugalvojai dėl to plerpimo? Aš žiūriu kad pas mane irgi keleivio priekinės durelės plerpia. Paspaudus su ranka apšivkę nustoja, tai manau kažkas panašaus.

Dar norėčiau pasiteirauti įdėjų, neveikia galinėje palangėje esančios kolonėlės. Na bent jau aš nieko negirdžiu iš jų, tiesa vairuotojo pusėje lyg ir kažkoks tarškėjimas kartas nuo karto pasigirsta, bet nieko daugiau. Galinėse durelėse veikia. Ant kolonėlių galinių yra užrašai JBL.


  • 0

#157 Bartas607

Bartas607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 122
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2015 gruodžio 10 - 18:13

Ką nors sugalvojai dėl to plerpimo? Aš žiūriu kad pas mane irgi keleivio priekinės durelės plerpia. Paspaudus su ranka apšivkę nustoja, tai manau kažkas panašaus.

Dar norėčiau pasiteirauti įdėjų, neveikia galinėje palangėje esančios kolonėlės. Na bent jau aš nieko negirdžiu iš jų, tiesa vairuotojo pusėje lyg ir kažkoks tarškėjimas kartas nuo karto pasigirsta, bet nieko daugiau. Galinėse durelėse veikia. Ant kolonėlių galinių yra užrašai JBL.

Nieko :). Bandžiau ardziau, klijavau vietom medziagine izoliacija. Dabar kai atšils lupsiu lauk visas apsyvkes ir dėsiu naujas zakliopkes... Gal padės... Beje, pas mane labiausiai plerplia vairuotojo pusė, įtariu langų valdymo kabeliai, fiskes.

Gal kazkas kazka jau darė šituo klausimu?

Šį pranešimą redagavo Bartas607: 2015 gruodžio 10 - 18:13

  • 0

#158 drulia

drulia
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.7 2008

Parašyta 2015 gruodžio 10 - 18:42

Nieko :). Bandžiau ardziau, klijavau vietom medziagine izoliacija. Dabar kai atšils lupsiu lauk visas apsyvkes ir dėsiu naujas zakliopkes... Gal padės... Beje, pas mane labiausiai plerplia vairuotojo pusė, įtariu langų valdymo kabeliai, fiskes.

Gal kazkas kazka jau darė šituo klausimu?

O beje tos apšyvkės sunkiai nusiima? Gal kokių patarimų, kad ten ko nesulaužyt? Galvoju savaitgalį pasižiūrėt kas ten ir kaip.


  • 0

#159 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2015 gruodžio 10 - 19:55

O beje tos apšyvkės sunkiai nusiima? Gal kokių patarimų, kad ten ko nesulaužyt? Galvoju savaitgalį pasižiūrėt kas ten ir kaip.

Jeigu priekio keleivio ir galines durys tai:
Reikia nusiimti rankenos apdaila, tuomet matosi 2 torx varzteliai, juos atsukus nusiema dar viena apdaila, ir tuomet dar reikia atsukti 2 torx varztelius, kurios pagrinde laiko visa apsyvke. Na ir atsukus, jau galima lupti visa apsyvke staigiais truktelejimais kad issitrauktu zakliopkes is savo vietu. Kiek esu savajam lupes, tai dar neteko nieko sulauzyti :)

O priekines vairuotojo apsyvkes kad nuimti, reikia atsukti torx varzteli langu darinejimo bloke, ir toliau jau gali lupt


Šį pranešimą redagavo bukmakeris: 2015 gruodžio 10 - 20:03

  • 0

#160 Vardenis

Vardenis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2015 gruodžio 27 - 17:33

Labas. Gal čia biški ne į temą, bet susidūriau su tokia problema.... ant kondicionieriaus uždėkjau apverstą kvepaliuką ir viskas nubėgo į magnetolą.... bėda ta, kad nebeveikia kolonėlės, išvis jokio garso, bet rodo viską, rodo kad groja, tik tyla... Ką daryt, gal galit kas ką patart, ką tikrint? Automobilis peugeot 607 2001m
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0