Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Gėdos stulpas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 138

#101 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 23 - 22:23

Įdomumo dėlei, kada čia planavot ir derinot viską? Šitas dužęs kibiriukas jau senai Kaune :D

Tikrai seniai? :D Nors tu nemeluok, jau pardavėjo melų prisiklausiau :D Penktadienį viskas vyko :) Sakė, kad šeštadienį apie 11 val. kažkas kitas iš Kauno žadėjo atvažiuot (matyt, tamsta), bet siūlė atvažiuot vakare, kai grįš iš darbo ir imt tą pežą  :) Žodžiu, sveikinu, bet pardavėjas, tai geras by.b..., gi nesunku buvo informuot, kad apsigalvojo, kad kitam parduos, o įmetė ignorą ir kitą veltui po Vilnių vaikė :D


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 23 - 22:32

  • 0

#102 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugpjūčio 23 - 22:41

Matyt tamstai nepavyko subendrauti su pardavėju... :) tai dabar ir skundiesi... :D Kibiras Kaune, jei domina, rašyk, sutarsim gal ką :D
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#103 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 23 - 22:50

Matyt tamstai nepavyko subendrauti su pardavėju... :) tai dabar ir skundiesi... :D Kibiras Kaune, jei domina, rašyk, sutarsim gal ką :D

Atrodė, jog pavyko, bet paaiškėjo, kad taip tik atrodė... :) Gal tamsta gerai pardavėjui smegenis papudrinai, sužinojęs, kad turi konkurentų ir tas iš baimės dėjo į krūmus ir ignorą metė? :D Jei taip, tai ir iš tamstos kompensacija priklauso :D :D :D Jei rimčiau, tai jei dar šitas kibiras domins, susisieksiu privačiai :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 23 - 22:52

  • 0

#104 zakas

zakas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2hdi 2005m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 21:39

Nezinau kuo kaltas pardavejas,pardaves automobili,juolab kad ir pats nepaneigi jo zodziu,kad tau telefonu buvo pasakyta,bus parduota pirmam perkanciam.Zinai kaip buna,atvaziavo paziureti,o paeme ir nupirko ir kaip tik tuo metu kai pats ten vaziavai.Sorry,bet manau uzstato nebuvo,todel ir kaltu nera.
  • 0

#105 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 21:55

Nezinau kuo kaltas pardavejas,pardaves automobili,juolab kad ir pats nepaneigi jo zodziu,kad tau telefonu buvo pasakyta,bus parduota pirmam perkanciam.Zinai kaip buna,atvaziavo paziureti,o paeme ir nupirko ir kaip tik tuo metu kai pats ten vaziavai.Sorry,bet manau uzstato nebuvo,todel ir kaltu nera.

Nežinai kuo kaltas? Tai skaityk mano aukščiau parašytus komentarus dar kartą. Jei skaityt ir mąstyt tingi, tai padėsiu: kaltas tuo, kad ŽADĖJO, NETESĖJO, MELAVO, IGNORAVO, KVAILINO, SUGADINO PUSĘ DIENOS, PADARĖ NUOSTOLIŲ (KURAS). Tai, kad pirmesnių už mane nelabai galėjo būt, nes pirkėjas iš Kauno turėjo atvažiuoti tik rytojaus rytą, o ir atvažiavau aš iškart, kai pardavėjas turėjo grįžt iš darbo. O jei ten kažkoks įžūlesnis pirkėjas pardavėjui smegenis praplovė ir įtikino parduoti būtent jam, tai tame aš problemos nematau, bet reikėjo bent jau informuoti, kad "sorry, nevažiuok, parduosiu kitam", tada būtų viskas OK. Neturiu aš tiek daug laiko ir į baką ne vandenį pilu, kad galėčiau sau leisti betiksles ekskursijas po Lietuvą ir ežeringą Vilniaus pakraštį... O juokingiausia, kad visą savaitgalį žadėjo "kompensuot nuostolius" (aš to net neprašiau, pats telefonu pasisiūlė), pats net pasakydavo, iki kada tai bus atlikta, bet atėjus tam terminui, niekas neįvykdavo, o pasipildavo nauji pažadai... Jei atvirai, tai tokių klounų dar nesu sutikęs, bet gyveni ir mokaisi... :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 24 - 21:59

  • 0

#106 zakas

zakas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2hdi 2005m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 22:02

Ne nu tamsta ir gerulis,ka jis tau skolingas,paciam gi aiskiai pasake,parduos pirmam rimtam pirkejui.Butum pirmas,butu tau pardaves,arba bent jau uzstata reikejo palikt.Nepagalvojai,kad nupirkti galejo ir tuo metu,kai pats ten vaziavai.
  • 0

#107 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 22:13

Ne nu tamsta ir gerulis,ka jis tau skolingas,paciam gi aiskiai pasake,parduos pirmam rimtam pirkejui.Butum pirmas,butu tau pardaves,arba bent jau uzstata reikejo palikt.Nepagalvojai,kad nupirkti galejo ir tuo metu,kai pats ten vaziavai.

Tau su teksto suvokimu prastai? O gal tiesiog esi "juozas34", tik kitu accountu prisijungęs ir čia pats save vartai ir gini? :D Tai kaip aš galėjau kokį užstatą palikt, jei pardavėjas sakė, kad tik aštuntą vakaro bus namie (aštuntą aš ir atvykau, kaip buvom sutarę)? O tau šiaip nedašunta, kad garbingi žmonės informuoja, jei planai pasikeičia, kad be reikalo negaišintų kito žmogaus? Nepagalvojai, kad atsiliepia į tel. skambučius, kai skambini, atvykęs į vietą (net jei jau apsigalvojo ir neparduoda ar parduoda kitam)? Dabar valandą stovėjau prie Žaliųjų ežerų, skambinėdamas ir tikėdamasis, kad žmogus atsilieps ir pasakys, kokia situacija ar bent atsiprašys, kad taip išėjo...


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 24 - 22:15

  • 0

#108 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 22:19

normalus pirkejai ir pries isvaziuodami paskambina.

uzstata galima ir i zmogaus saskaita pervesti, tada butu ka kaltinti.

suprantu kad zmogus pasielge negraziai ir pan. kad galejo bent sms brukstelti. bet yra kaip yra. pamoka kitam kartui.


  • 0

#109 zakas

zakas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2hdi 2005m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 22:25

Kiekvienas turi savo nuomone,ka as cia paciam dabar irodynesiu.Nu bet siaip tamsta ir idomus,pats parasei,kad pardavejas pasake,jog parduos pirmam perkanciam.Atvaziavo zmogus ir nupirko,kol miegojai,tai ko tu nerimsti?Neramus tu kazkoks,paskutiniu metu vien tamstos skundai del aferistu :)

Šį pranešimą redagavo zakas: 2015 rugpjūčio 24 - 22:28

  • 0

#110 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 22:34

 

 

 

normalus pirkejai ir pries isvaziuodami paskambina.

uzstata galima ir i zmogaus saskaita pervesti, tada butu ka kaltinti.

suprantu kad zmogus pasielge negraziai ir pan. kad galejo bent sms brukstelti. bet yra kaip yra. pamoka kitam kartui.

1) Normalūs pardavėjai, jei pažada, kad tokiu ir tokiu metu galiu atvykti, tai žodžio laikosi, o jei kas pasikeičia - informuoja (būtent, kad žadėjo informuot, jei kas keisis, bet jokio informavimo apie pasikeitimus nesulaukiau, dėl ko padariau išvadą, kad prieš išvažiuojant skambinti nebūtina). Taip, tai buvo mano klaida, nes ne visi pardavėjai atsako už savo žodžius;

2) Siūlai užstatą pervesti nemačius mašinos ir pardavėjo? :D O gal koks aferistas, jokios mašinos nepardavinėjantis blefuoja? Kaip paskui reiktų susigrąžint tą užstatą? Gerą tu čia bajerį dėl užstato suskėlei :)


Kiekvienas turi savo nuomone,ka as cia paciam dabar irodynesiu.Nu bet siaip tamsta ir idomus,pats parasei,kad pardavejas pasake,jog parduos pirmam perkanciam.Atvaziavo zmogus ir nupirko,kol miegojai,tai ko tu nerimsti?Neramus tu kazkoks,paskutiniu metu vien tamstos skundai del aferistu :)

Bet tu rimtai trenktas ir nesuvoki, kas rašoma, ar tik apsimeti? :D Kaip aš galėjau anksčiau atvykt, jei atvykau tada, kai pasakė pardavėjas atvykt (kai neva gįš iš darbo)? Jei sutarėm, kad galiu atvažiuoti 20:00, tai man reikėjo jau nuo 13:00 prie pardavėjo namų budėt ir laukt, kad gal pardavėjas anksčiau iš darbo grįš ir saugot, kad kiti pirkėjai pirmiau neatvažiuotų? :D Tu išvis suvoki, kokias nelogiškas pievas čia rašinėji ir tą patį bukai kartoji? :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 24 - 22:38

  • 0

#111 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 22:53

kadangi artimai bendrauju su zmonem kurie perka-parduoda masinas tai esutikrai ne karta metes kaip permeta zmogui i saskaita simta eur ar panasia suma kaip uzstata uz masina, gi viskas is foto buvo jau aisku kas ten per daigtas ir t.t. uz tokius pinigus kazkokio stebuklo tiketis nebuvo verta.


  • 0

#112 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 24 - 23:00

Nu nežinau, tikiu, kad taip vyksta (spėju, ne vienas nudegęs yra, net delfyje kažkada rašė apie vieną aferistą, kuris veikė pagal sukčiavimo schemą, kai, gavęs rankpinigius, dingdavo), bet aš jokių avansų nepažįstamiems žmonėms nesiuntinėju. Galiu palikt vietoje, jei iškart negaliu nupirkti, bet siųsti kažkam pinigus, ko nesi gyvenime matęs, pasikliajant vien pasitikėjimu... Juo labiau, kad pokalbis vyko per pietus, o tarėmės susitikti tos pačios dienos vakare, tai dar klausimas, ar tie pinigai būtų spėję suvaikščiot per banką per tą pusdienį.


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 24 - 23:26

  • 0

#113 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 rugpjūčio 25 - 16:13

tai ir man tokiu atveju yra buve, bet priesh vazhiuodamas dar pasiskambinu. jau lipant i automobili :) bo yra buve skambini skambini ir BB nebekelia rago :) tada lauki paskui paskambina sako sory pardaviau tada va maladec visks aisku. nu ce kaip supratau buvo sutarta, evbi vazhiavo, bet pardavejas irgi geras, bl paskambinti negalejo, kad parduotas ir t.t.? :) asilas krc. Nu man dar buve kai skambini shneki sako ledas, atvazhiuoji randi shudo kruva :) tada ir sakai, duodi babkes bl uzh kura, bo atvazhiuoju ledo o duodi shuda :) yra visokiu svolociu ant svieto :) 

 Paprasciauisia NEGRAZHU taip daryti. Ne akmens amzius, yra mobiliakai ir t.t. ;) 


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#114 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 rugpjūčio 25 - 21:52

Jeigu aš parašyčiau, kiek pas mus užsirezervavę laiką, ima ir neatvažiuoja................... Imt avansą už rezervacijos laiką dar neišmokome. Tadas žino, jam pasipasakoju.  Arba kiek yra tokių, kur padiagnozuoji, sutari laiką remontui, sutari ir nuperki detalę ir nebeatvažiuoja.... Tai tų detalių guli visa lentyna jau. Šiuo atveju aš už pardavėją.


Šį pranešimą redagavo ukw: 2015 rugpjūčio 25 - 21:55

  • 0

#115 ModestasL

ModestasL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 10:14

Man tai nepatinka tokios nesamonės. Jeigu susitari su žmogum tai su juo ir susitik, o ne kas pirmas atvažiuos su tuo ir kalbėsiu. Turi būti tarpusavio susitarimas. Aš asmeniškai jei jau matau, kad su žmogum jau per telefoną sunku susišnekėt normaliai tai ką jis man ten ir parduos, metu rageli ir tiek. :) Kai ieškojau 406.. Kiek skambinau, kiek minučių prikalbėjau, buvo atvėju. Skambini žmogui kuris visai kitam Lietuvos gale yra. Galvoji gal bus geras variantas pasiaukosiu, nuvažiuosiu. Paskambini, bandai normaliai išsiklausinėti apie automobilį, nors ir smulkmenas, o sako: nu ką žn, nepamenu tiksliai, visų auto neatsiminsi, atvažiuosi pamatysi. Sakai man visa Lietuva apvažiuot reik. Tada kokias nesamones burt pradeda. Nu tai jei nori parduot tai normaliai ir šnekėk galų gale. :fool:


  • 0

aaaa.png


#116 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 10:23

tai va kad visi varo ant lenku kokie jie zhulikai o Lietuvoje pilna tokiu LIETUVIU izh didziosios raides kurie apipis kita lietuvi ne nemirkteleje, uzhtat ir patarle yra,

Jei tu neapipisi  tai tave apipis :D

nzn ar ce lietuviskai parasiau :) bet gal ir yra Lietuviu kalboje tokie zodzhiai :) 

 Va dviracio ieshkau, tai paskambinus per koki 30 skelbimu klausi kaip bukle, padangos, remas tai trecdalis mykia kazhka stena ir t.t. dar trecdalis sako nzn stovi senai rusyje, lyg ir viskas ten tvarkoje :) o trecdalis sako nu bukle naudoto atvazhiuok zhiurekis :) Vakar viena dar isirinkau skelbima saldainiukas, paskambinau sako grandine parudijusi, (priesh sezona tepta rasho) paskui sedyne truputi susiuti reikia(sedyne nauja uzhdeta priesh sezona) pedalai atsarginiai yra bet reikia pasikeisti. nu ir t.t. tai kam bl rashyti ledas jei skambini sako shudas? :D 


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#117 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 13:07

Jeigu aš parašyčiau, kiek pas mus užsirezervavę laiką, ima ir neatvažiuoja................... Imt avansą už rezervacijos laiką dar neišmokome. Tadas žino, jam pasipasakoju.  Arba kiek yra tokių, kur padiagnozuoji, sutari laiką remontui, sutari ir nuperki detalę ir nebeatvažiuoja.... Tai tų detalių guli visa lentyna jau. Šiuo atveju aš už pardavėją.

Pala, nelabai suprantu tamstos logikos. Jei trumpai, tai tamstą yra pavedę nesilaikantys žodžio pirkėjai/klientai, o mane pavedė pardavėjas, bet tamsta vistiek rašai, kad palaikai pavedusio pardavėjo pusę. Pagal tokią pačią logiką, aš turėčiau sakyti, kad palaikau tuos klientus, kurie tamstą apgavo. Šaunuoliai jie, taip tau ir reikia? :)  Žo, pasiskundėte nesažiningais žmonėmis, bet kitą nesąžiningą žmogų palaikote... :) Taip ir nesupratau, ką norėjote savo žinute pasakyti, ponas ukw... :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugpjūčio 26 - 13:08

  • 0

#118 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 17:09

Konkrečiai šiuo atveju aš irgi pardavėjo pusėj, nes čia gi tas žmogus, kuriam "normalus meistras" turi internetu sėdėt ir temoje atrašinėt į jo klausimus ir jį dominti, kaip potencialų klientą. SMSais bendravimas galioja su draugais ir padrūškėm, o mašinų pirkimo reikaluose gali pamiršt.

Įtariu, kai jis pasiūlė kompensuot nuostolius, dar sąskaitos numerį nusiuntei. Normalūs pirkėjai, normalūs pardavėjai, normalūs žmonės, normalūs meistrai... Čia pasiskaitom apie normalius žmones http://www.pipedija....Normalus_žmogus

ir rekomenduojam su manimi ir panašiais į mane žmonėmis reikalų gyvenime neturėti, nes aš tikrai nesu normalus žmogus ir joks kitoks "normalus (įrašyti daiktavardį)"

 

O su klientais ir detalėmis tikrai taip būna, todėl kai klientas neatrodo patikimas, arba realiai beveik bet koks nepažįstamas, aš į priekį imu tik tokias dalis, kurias lengvai ir greitai paskui realizuot galima, t.y. visokie filtrai, tepalai, diržai ir t.t. Visa kita arba draugams ir pažįstamiems, arba babkės į priekį, arba atsivežam patys :)


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2015 rugpjūčio 26 - 17:12

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#119 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 17:37

Tadai, suprantu, kad turi asmeniškumų (diskutavimo istorija) ir negali būti objektyvus, bet, jei gerbi save, reikėtų bent jau stengtis :) 

1) Jei tu ten turi omenyje seną diskusiją, kur ukw pasižadėjo apsiimt sutvarkyt sklendes ir pasiūlė kainą, žmogui tiko, bet ukw kažkur dingo savaitei, tai biškį keisti tavo samprotavimai, nes tebesilaikau nuomonės, kad jei meistras forume pasiūlo kažką sutvarkyti už tam tikrą kainą (nepalikdamas savo kontaktų), tai logiška, kad klientas lauks to meistro apsireiškimo forume, jei jį ta kaina tenkina. Koks tikslas siūlyt sutvarkyt ir net sumą nurodyt, jei paskui dingsti kaip į vandenį savaitei? Suprantu, su ukw turit bendrų reikalų, tai į ta pačią dūdą solidariai ir pučiat, nesvabu, kad komentuojat visiškai nelogiškai :)

2) Nesuprantu, prie ko kiši tą bendravimą sms, jei su pardavėju viską sutariau telefonu? Telefonu skambinau ir atvykęs į vietą, o sms vieną parašiau tarp daugybės nesėkmingų mėginimų sutartu laiku atvykus prisiskambinti.

 

Žodžiu, man susidarė vaizdas, kad tamstai ir ponui ukw yra norma nesilaikyti žodžio ir rimtus pirkėjus laikyti kvailio vietoje, nes nerandu logiško paaiškinimo, kaip galima teisinti kiauliškai pasielgusį ir žodžio nesilaikiusį pardavėją :) Jei taip, tai mane irgi labai džiugins visi nerimti klientai, kurie tamstai stums ragus. Ateisiu ir sakysiu, kad teisūs jie, o tamsta pats kaltas :)


  • 0

#120 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 18:01

Prašom, aš su "rimtais" ir "normaliais" "klientais" stengiuos reikalų neturėti, tai jokių problemų  :good:

O koks vaizdas apie mane ir poną ukw susidarė nė vieno gyvai nemačius ir nekalbėjus - tai man atrodo, kad mums abiems pakankamai nerūpi


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0