Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Help dėl buto nuomos Wilniuje...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 87

#1 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 14:21

Ieškomas butas nuomotis Wilniuje... Pageidautina kur nors arčiau TV bokšto (Karoliniškės berodz)... Baldai gali būt, gali nebūt... Ir kaina pageidautina protinga... :unsure: Kas už tai? :rolleyes: Įsileisit tvarkingą ir dorą pilietį, kuris netriukšmauja, nedaro problemų kaimynams, visada laiku mokės nuomą ir mokesčius, visada padės pastumt pugą jei bėda prispirs, ir be abejauz pastatys jumi :beer:... :blush:
  • 0

#2 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 08 - 14:25

Pas mani pro langą bokštas visu ūgiu/gražumu matosi... Deja dėl nuomos padėt niekuo negaliu, ale jei įsikursi Karoliniškėse, duok žinot, galėsim vakarais po bokalą arbatos išlenkt :beer:
  • 0

#3 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2004 sausio 08 - 14:31

ale jei įsikursi Karoliniškėse, duok žinot, galėsim vakarais po bokalą arbatos išlenkt :beer:

jo, ir as prisijungciau, nes ir man bokstas visu grazumu matytus, jei langai butu i kita puse... :lol:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#4 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 08 - 14:53

o man is darbovietes matosi. ir is namu, nors kitam miesto gale... del nuomos - mano keli draugai vaisingai internetu naudojosi. tiktai agenturos viska perima zaibiskai, todel biski brangsta. geriau, kad pac nuomotojas susirastu tavy pagal koki tai tavo skelbymąąąąą.
  • 0

#5 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:01

p.Mamute, ar kartais ponas nebusite lenku tautybes? :unsure:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#6 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:11

p.Mamute, ar kartais ponas nebusite lenku tautybes? :unsure:

A čia daba prie ko? :blink:
  • 0

#7 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:20

Wilno nasze, Vilnius musu :P
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#8 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:33

Wilno nasze, Vilnius musu :P

Nesikabinėk čia prie raidžių... :P

B)
  • 0

#9 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:36

Na per agentūrą/agentus pabrangimas dažniausiai būna 1/2 mėnesinės nuomos mokestis. Šiaip agentūros/agentai dirba gan neblogai (bent jau kiek man teko susidurt) - pasakai savo pageidavimus, o tie tegu ieško apsiversdami (aišku jei gali laukti). Beje su savo skelbimo padavimu paieškos laikas gali dar labiau išsitęsti. Taigi siūlyčiau pasiimt alio reklamą, pasiskambint tiems, kurie siūlo įvairius butus - tai kaip taisyklė pavieniai agentai, kurie labai suinteresuoti greit surasti tau tinkama butą. Beje kodel konkrečiai Karoliniškės? Vien dėl TV bokšto? :D
  • 0

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:47

Na per agentūrą/agentus pabrangimas dažniausiai būna 1/2 mėnesinės nuomos mokestis. Šiaip agentūros/agentai dirba gan neblogai (bent jau kiek man teko susidurt) - pasakai savo pageidavimus, o tie tegu ieško apsiversdami (aišku jei gali laukti). Beje su savo skelbimo padavimu paieškos laikas gali dar labiau išsitęsti. Taigi siūlyčiau pasiimt alio reklamą, pasiskambint tiems, kurie siūlo įvairius butus - tai kaip taisyklė pavieniai agentai, kurie labai suinteresuoti greit surasti tau tinkama butą.
Beje kodel konkrečiai Karoliniškės? Vien dėl TV bokšto? :D

Jo, man kaip kaimiečiui egzotikos norisi... :ph34r: :lol:
  • 0

#11 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:48

prie TV boxto nelabi gerai, senatveje anxciau moerys nustos rupeti ir siap plixi greiciau kas del alioreklamos arba apsimoka anxti pirkti hyper shopuose ty 6 - 8 ryto pasirodo arba inete pasrodo tam paciam laikuotarpyje
  • 0

#12 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:49

Man bokshtas irgi ranka pasiekiamas. Galesim kada bokshto paunksmeje :beer: :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#13 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 sausio 08 - 15:53

Labai pasistenges alioreklama galetchiau parupinti ir ish vakaro. Tik reiketu patchiam vakare nuvazhiuoti i spaustuve (fabijonishkes) ir :beer: mano klasiokui pastatyti uzh varga. Beje, Mamutai, turetum ji zhinoti. Kartu futbola 3 priesh 4 loshem. Tchia tas kudas Volodia.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#14 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2004 sausio 08 - 17:33

Pas mani pro langą bokštas visu ūgiu/gražumu matosi...
Deja dėl nuomos padėt niekuo negaliu, ale jei įsikursi Karoliniškėse, duok žinot, galėsim vakarais po bokalą arbatos išlenkt :beer:

o kurioj cia vietoj tokis grazus ugis ?
  • 0

#15 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 17:36

Blevyzgotojai... :blush: O aš taip tikėjau, kad pasakysit kuris "Teip - aš (ar mano kaimynas) kaip tik ieškau kam išnuomot papigiai butą Karoliniškėse... :ph34r: :blush:
  • 0

#16 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 08 - 17:42

o kurioj cia vietoj tokis grazus ugis ?

Kamuoliuko g.
Tikrai viena iš retų vietų, kur iš "saugaus" actumo bokštas su visom "šaknim" matosi. Kaip sakant didžiausia eglė per šventes 4free B)
  • 0

#17 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 08 - 17:55

Blevyzgotojai... :blush: O aš taip tikėjau, kad pasakysit kuris "Teip - aš (ar mano kaimynas) kaip tik ieškau kam išnuomot papigiai butą Karoliniškėse... :ph34r: :blush:

tikekis, tikekis -_-

A jei rimchiau, tai tikrai reikia gaudyt ish pat ryto ir staigiai, nes geresnius variantus tai neimanomu greichiu ishgraibo. Shiaip karolinishkese tai neretai tokie apsilaupe labai buteliai nuomojami, bet imanoma ir geresniu surast.
Jei aktualu archiau bokshto, ieshkok karolinishkese, lazdynuose, dar kokiose virshulishkese. Neblogas variantas pilaite - su karolinishkem labai patogus susisiekimas praktishkai be jokiu kamshchiu, salyginai ramus rajonas ir papraschiau rasti buta, nes visi kazhkodel isivaizduoja, kad ten labai uzhkampis, tipo toli, nors tikrai klysta, nes susisiekimas labai patogus.
  • 0

#18 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 19:06

A jei rimchiau, tai tikrai reikia gaudyt ish pat ryto ir staigiai, nes geresnius variantus tai neimanomu greichiu ishgraibo. Shiaip karolinishkese tai neretai tokie apsilaupe labai buteliai nuomojami, bet imanoma ir geresniu surast.
Jei aktualu archiau bokshto, ieshkok karolinishkese, lazdynuose, dar kokiose virshulishkese. Neblogas variantas pilaite - su karolinishkem labai patogus susisiekimas praktishkai be jokiu kamshchiu, salyginai ramus rajonas ir papraschiau rasti buta, nes visi kazhkodel isivaizduoja, kad ten labai uzhkampis, tipo toli, nors tikrai klysta, nes susisiekimas labai patogus.

Ašiū už info - deduosi viską in galvą... ;) :rolleyes:
  • 0

#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.366
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 sausio 08 - 19:12

Nuomokis Pilaitej, bus ramesnis gyvenimas ir as busiu kaimybnas, galesi mano puga rytais uzstumdyt po salciu ;] :beer: Kas cia darosi, is Kauno vel desantas i Vilniu, negi rimtai Kaune taip blogai :mellow: Is pradziu Gidzia, dabar kitas kolega :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 08 - 19:16

Nuomokis Pilaitej, bus ramesnis gyvenimas ir as busiu kaimybnas, galesi mano puga rytais uzstumdyt po salciu ;] :beer:
Kas cia darosi, is Kauno vel desantas i Vilniu, negi rimtai Kaune taip blogai :mellow:
Is pradziu Gidzia, dabar kitas kolega :blush:

Kaune GERAI ! :angry: ...ir taškas... :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0