Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Help dėl buto nuomos Wilniuje...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 87

#61 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 10:47

Na uz 300 nereikia gerai ieskoti, as su baldais per savaite susiradau Pilaiteje. Draugas per menesi susirado uz 150 dvieju kambariu buta Verkiu g.

tai gal ir virsuluose uz 150 rasi...
  • 0

#62 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 11:39

Na nezinau, gal jus mokat ieskoti. As geguzes menesi uzsiknisau ieskodamas, ir tik per agentura susiradau sita buta, kuriuo is esmes patenkintas. Susisiekimas geras, yr baldai, remontas, kiemas pugui. Zinau kad pries rugsejo pirma chebra labai sekmingai stumde fuksams tokius butus uz 700/men. Siaip is mano patirties, gerai paieskojus galima rasti uz 300/men net ir dvieju kambariu, bet jis bus nuslemstas arba sudinam rajone - gero netikiu kad rastumet. Nebent per pazistamus...
  • 0

#63 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 11:49

Šiaip turiu ~10 metų nuomavimosi stažą. Padorų (čia aišku kaip kas supranta) butą susirast už 150-200 Lt yra daugiau ne laiko/pastangų, o sėkmės reikalas. Einamų kainų pradžia - 400/500 Lt, aišku jei tai ne naujininkai ar savanoriu pr. galas. O šiaip yra dar toks paieškos variantas - susirask +/- patinkančias vietas/namus kad ir Koraluose, ir ant laiptinių durų/skelbimo lentų iškabink savo skelbimukus "išsinuomosiu butą jusų name...". Vargo daugiau, bet tiesioginis pasiekiamumas garantuotas. Ieškant buto pirkimui, tai patikimesnis variantas, nei duoti skelbimą į kokį alio. Be to užmesk akį į tokį www.aruodas.lt, ten irgi būna gerų variantų.
  • 0

#64 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 13 - 16:08

Ašiū, Aidai, kaip tik planuoju pereit per Karoliniškių rajoną su skelbimukais... O omnio nekilnojamo turto skelbimai tai pribloškė... :wacko: Per minutę skelbimas pasislenka 5-10 eilučių žemyn... Prieš valandą paduotas skelbimas jau turbūt kokiam trečiam ar penktam puslapy... <_< Kitaip sakant turi ne dirbti, bet sekti, refreshint kas minutę... :blink: Na to net aš sau negaliu leist... :ph34r: ps: vo kur dėmesiaus vertas pasiūlymas :D : NUOMOJU SENA MEDINI NAMA (TRYS KAMBARIAI,VIRTUVE, KORIDORIUS) SALTAS VANDUO,ELEKTRA,MIESTO KANALIZACIJA,KURENAMAS MALKOMIS. PILNAI IRENGTAS,SU BALDAIS. RANDASI LABAI GEROJE VIETOJE (RAITININKU G-VEJE,SALIA PARDUOTUVE,TROLEIBUSAI 9,19,7.) YRA VIETA AUTOMOBILIUI,RAKINAMAS KIEMAS,RAMUS KAIMYNAI. KAINA 250 LITU.
  • 0

#65 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 sausio 13 - 16:20

ps: vo kur dėmesiaus vertas pasiūlymas :D :

KURENAMAS MALKOMIS.

Kazkas cia malkas stumde forume...

Cia tarp kitko :D
Pats irgi po truputi dairinejuosi buto. Univero barakas pradeda uzknisti, patogumu norisi. Kita vertus pigiau Vilniuj vargiai berasi - 125 Lt/men uz viska.
  • 0
406 2.1 TD

#66 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 13 - 16:32


ps: vo kur dėmesiaus vertas pasiūlymas  :D :

KURENAMAS MALKOMIS.

Kazkas cia malkas stumde forume...

Cia tarp kitko :D
Pats irgi po truputi dairinejuosi buto. Univero barakas pradeda uzknisti, patogumu norisi. Kita vertus pigiau Vilniuj vargiai berasi - 125 Lt/men uz viska.

Tai va - kraustomės aš, tu ir Gidzia į tą kur su malkom - 250Lt /3 gausis ... Pigiau nei barake ... :D
  • 0

#67 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 16:56

(RAITININKU G-VEJE,SALIA PARDUOTUVE,TROLEIBUSAI 9,19,7.)
YRA VIETA AUTOMOBILIUI,RAKINAMAS KIEMAS,RAMUS KAIMYNAI.
KAINA 250 LITU.

Vieta tai tikrai laaabai nebloga, visa kita - skonio/poreikių reikalas....
  • 0

#68 Svečias_TOM_*

Svečias_TOM_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 16:59

Na as cia dar del viesbucio! :unsure: Na nematau as cia jokio juoko :mellow: , tiesa pasakius kai man pasake as pats nepatikejau, bet po to uzejau pats pasiklausti - taip is tikruju. Esme tame , kad viesbutis nuomuoja kambari uz fiksuota 400 Lt suma. Keliese (vienas ar du kambaryje gyvena) jiem (administracijai) visai nesvarbu. Del orientaciju???? :angry: Manau patys kurie taip raso pasitikrint turetu - jei tokios mintys jiems kyla pirmiausia :( Del rajono -senamiestis panosej, o vakarais policininku skaicius gatvej tolygus bomzu skaiciui. Susisiekimas is stoties geras visokiais busais, o pugais puse velnio. Nes - ryte dazniausiai visi juda links centro, o po darbo atvirksciai - taigi gaunasi kad masiniu kamsciu isvengi. :lol: As ne koks "agentas" ;] ir per prievarta nesiulau :) Bet tik atsakymai i replikas
  • 0

#69 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:12

TOM> Pasiūlymas tikrai neblogs, ale aš kažkaip norėtau vistik vienas gyvent... Ir kambarius pats norėtau tvarkyt... :blush:
  • 0

#70 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:19

TOM> Pasiūlymas tikrai neblogs, ale aš kažkaip norėtau vistik vienas gyvent... Ir kambarius pats norėtau tvarkyt... :blush:

o bereikalo.... ce rimtai - kai vieshbuti tvarko kambarius tai lafa... :)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#71 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:26

TOM> Pasiūlymas tikrai neblogs, ale aš kažkaip norėtau vistik vienas gyvent... Ir kambarius pats norėtau tvarkyt...  :blush:

o bereikalo.... ce rimtai - kai vieshbuti tvarko kambarius tai lafa... :)

Na gal kur išvykus laikinai gyvenant ir gerai, bet normaliai gyvenant tai nenoriu - mano namai - mano tvirtovė... ^_^


ps: Vo dar geras:

DIRBANTI MERGINA ISSINUOMOS 1K. BUTA IKI 250Lt. PASLAUGOS (Paskelbta iš skelbimas.lt)

Įdomu ką mergina turėjo omeny sakydama "PASLAUGOS"... :rolleyes: Gal, kad dalį sumos atiduos paslaugomis? :blush:
  • 0

#72 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:28

TOM> Pasiūlymas tikrai neblogs, ale aš kažkaip norėtau vistik vienas gyvent... Ir kambarius pats norėtau tvarkyt...  :blush:

o bereikalo.... ce rimtai - kai vieshbuti tvarko kambarius tai lafa... :)

o vidiniu kisheniu turini irgi sutvarko :unsure:
  • 0
Scenario planning

#73 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:29

[quote name='Ozyris' date='Jan 13 2004, 03:24 PM'] [quote name='Mamutas' date='Jan 13 2004, 03:12 PM'] Kazkas cia malkas stumde forume...

[/quote]
ne kazkas. :P
  • 0

#74 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:30

TOM> Pasiūlymas tikrai neblogs, ale aš kažkaip norėtau vistik vienas gyvent... Ir kambarius pats norėtau tvarkyt...  :blush:

o bereikalo.... ce rimtai - kai vieshbuti tvarko kambarius tai lafa... :)

o vidiniu kisheniu turini irgi sutvarko :unsure:

niefig palikinet videnese kishenese.....
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#75 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:34

TOM> Pasiūlymas tikrai neblogs, ale aš kažkaip norėtau vistik vienas gyvent... Ir kambarius pats norėtau tvarkyt...  :blush:

o bereikalo.... ce rimtai - kai vieshbuti tvarko kambarius tai lafa... :)

o vidiniu kisheniu turini irgi sutvarko :unsure:

niefig palikinet videnese kishenese.....

Nu tai kox čia gyvenims, jei bijai palikt ką nors kišenėj? :blush:
  • 0

#76 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:34

[quote name='Mamutas' date='Jan 13 2004, 04:38 PM'] niefig palikinet videnese kishenese..... [/QUOTE]
Nu tai kox čia gyvenims, jei bijai palikt ką nors kišenėj? :blush: [/quote]
reikia y pagalves farshiruot bapkes
  • 0
Scenario planning

#77 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 sausio 13 - 17:38

sheip bapkes tai reik bankuose laikyt.... o dokumentams ir pan. vertybems pasaugoti vieshbuchiuose buna saugykleles prie registraturos.... tai va. skonio reikalas - man vishbuchiuose gyvent patinka :) nzn - gal iprotis pasidare - antri namai, taip sakant :rolleyes: :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#78 Svečias_TOM_*

Svečias_TOM_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 13 - 19:17

ale Jusu speliojimai apie kambarines tikrai rimti :rolleyes: asei keliuosi apie 10 o jos kambarius tvarkyti nori apie 9.30 tad balbenimas i duris veikia kaip zadintuvas anksciau laiko :rolleyes: Bet jei pasakysi, gali jos visai nosies i kambari nekisti O mamute, manau kad ir vienas kambari uz 400 gyventi galetum nes tas viesbutis turistu gausa tai nepasizymi. O as tai nebijau palikt daiktu kambary. Zinoma pinigu ir dokumentu cia nelaikau. Va tik si savaitgali Buvau Budapesto viesbuti ir pasigedau plauku zeles. :blink: kam jos prireike neisivaizduoju :wacko:
  • 0

#79 Svečias_Dalyvis_*

Svečias_Dalyvis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 14 - 09:11

Tas viesbutis gal ir nieko, kaina irgi gera, bet jau rajonas tai patyliu - blogiau gal tik Kirtimuose... Gatves siauros, zmoniu pilna, is kuriu puse atvykeliai, plustantys is stociu, o kita puse bomzai, suteniorai, narkasos ir paleisti is kalejimu. As asmeniskai labai nesaugiai jausciausi tokiam rajone, jei velėliau reiketu pareiti is senamiescio...
  • 0

#80 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 sausio 14 - 09:31

Tas viesbutis gal ir nieko, kaina irgi gera, bet jau rajonas tai patyliu - blogiau gal tik Kirtimuose... Gatves siauros, zmoniu pilna, is kuriu puse atvykeliai, plustantys is stociu, o kita puse bomzai, suteniorai, narkasos ir paleisti is kalejimu. As asmeniskai labai nesaugiai jausciausi tokiam rajone, jei velėliau reiketu pareiti is senamiescio...

tai pasakyk pavadinima to rajono :)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0