Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kurio operatoriaus paslaugomis dažniausiai naudoja


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 70

Apklausa: Kurio operatoriaus paslaugomis dažniausiai naudojatės? (204 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kurio operatoriaus paslaugomis dažniausiai naudojatės?

  1. Tele2 (78 balsai(-ų) [39.20%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 39.20%

  2. Bitė (48 balsai(-ų) [24.12%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 24.12%

  3. Susiskambinam kaliošais per radiatorius (3 balsai(-ų) [1.51%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.51%

  4. Omnitel (58 balsai(-ų) [29.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 29.15%

  5. TEO (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  6. Eurocom (1 balsai(-ų) [0.50%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.50%

  7. Užsienio ryšių operatorius (7 balsai(-ų) [3.52%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.52%

  8. Kitas operatorius (4 balsai(-ų) [2.01%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.01%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2009 vasario 04 - 08:32

na pradėjau nuo omnitel ekstros, po to įkalbėjo pereit į bitę, ir kam aš ten lindau, vargo vakareinė buvo, aišku, visiems gali apsitaikyt, be tada labai supykau ir grįžau atgal į omni (+ dar turiu ežį) :) situacija tokia, pasirašinėdama sutartį visuose įmanomuose punktuose žymėjau kad jokiu būdu nejungtu roamingo, žmogus kuris tavrkė sutartį dar ir pastabą įkalė kad nejungti roamingo, jei raštiškai neprašysiu bla bla bla. na ir kažką bitė tvrkė, keitė ir pan ir jį pajungė. <_< kadangi tuo metu atostogavau lietuvos -latvijos pasienį (o ten Lt ryšį gaudo taip pat gerai kaip ir LV), tai oooooooi kokia sąskaita atėjo. ir aišku, atsisakiau mokėt už paslaugas kurių primygtinai neprašiau, reikėjo terliotis su skundias, galų gale kadangi skundą svarstė visą mėnesį, užblokavo skambučius, tada gavau grasinantį laišką kad jei nesusimokėsiu bla bla bla... na galutinis sprendimas buvo iš bitės toks, na taip jūs neprašėt bet vistiek susimokėkt turit nes mes jum užblokavom jūsų kortelę, o kad pajungt ją vėl reikia visą sumą sumokėti ir pan., o paskui mes paskaičiuosim tai kaip permoką, ir nereikės kitus mėnesius jum mokėti bla bla bla. nu tada tai įsiutau. norėjau kuo greičiau nutraukt sutartį, o reikėjo su ja terlioti dar porą mėnesių, tol kol priverstinai iškalbėjau tas bapkes. na aišku viskas buvo gal prieš kokius 4 metus. kaip sakant atleidau, bet nepamiršau.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#22 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2009 vasario 04 - 09:20

Dabar TELE2. Grynai dėl finansinio išskaičiavimo. N metų sėdėjau Omni, bet kai reikėjo pratęsti sutartį, už paimtus naujus telefonus paprašė 5 Lt ir 5 Lt per mėnesį už galimybę tarpusavyje kalbėtis nemokamai. 2 abonentai 5+5+5+5=20 Lt į balą. Skambučių kaina vienoda, tačiau sąskaita dabar perpus mažesnė.
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#23 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 vasario 04 - 09:59

na pradėjau nuo omnitel ekstros,
po to įkalbėjo pereit į bitę, ir kam aš ten lindau, vargo vakareinė buvo, aišku, visiems gali apsitaikyt,
be tada labai supykau ir grįžau atgal į omni (+ dar turiu ežį) :)

situacija tokia, pasirašinėdama sutartį visuose įmanomuose punktuose žymėjau kad jokiu būdu nejungtu roamingo,
žmogus kuris tavrkė sutartį dar ir pastabą įkalė kad nejungti roamingo, jei raštiškai neprašysiu bla bla bla.
na ir kažką bitė tvrkė, keitė ir pan ir jį pajungė. <_<
kadangi tuo metu atostogavau lietuvos -latvijos pasienį (o ten Lt ryšį gaudo taip pat gerai kaip ir LV),
tai oooooooi kokia sąskaita atėjo.
ir aišku, atsisakiau mokėt už paslaugas kurių primygtinai neprašiau, reikėjo terliotis su skundias,
galų gale kadangi skundą svarstė visą mėnesį,
užblokavo skambučius, tada gavau grasinantį laišką kad jei nesusimokėsiu bla bla bla...
na galutinis sprendimas buvo iš bitės toks, na taip jūs neprašėt bet vistiek susimokėkt turit
nes mes jum užblokavom jūsų kortelę, o kad pajungt ją vėl reikia visą sumą sumokėti ir pan., o paskui mes paskaičiuosim tai kaip permoką, ir nereikės kitus mėnesius jum mokėti bla bla bla.
nu tada tai įsiutau. norėjau kuo greičiau nutraukt sutartį, o reikėjo su ja terlioti dar porą mėnesių,
tol kol priverstinai iškalbėjau tas bapkes.
na aišku viskas buvo gal prieš kokius 4 metus.
kaip sakant atleidau, bet nepamiršau.

man pries kelis metus tas pats buvo su bite rokiskio raj pakrastyje. :huh: Tik as va skambtelejau jiems paaiskinau kaip kas yra ir kito menesio saskaitoje nubrauke suma. :mellow: Nei lauzesi, nei ka :blush:
  • 0
kažkaip.....

#24 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 vasario 04 - 11:18

Bite, tarp bites abonentu kalbuosi nemokamai ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#25 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 vasario 04 - 12:34

Pradejau nuo Labas kortos kai minute kainavo 2.80lt piko metu. Paskui isidarbinau ir gavau omni darbini. Labas pamirsau... Jau 8m kaip su omnitel. Tiesa zmona man dar pildyk nupirko, kad galetu nemokamai skambinti, bet as ji namie pamirstu :) (visai netycia)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#26 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 04 - 12:37

Spaly buvo 11 metų, kai esu omnitelinis. Apie kitus operatorius net nesusimasčiau... Kažkada buvo populiarus bajeris: Tele2 organizuoja ekskursijas į ryšio zonas... Tik dabar pas juos ryšys jau normalus, o pas bitininkus dar yra "juodų zonų". Pvz Kaune buv. mėsos kombinato ribose bitininkai bėga laukan ant rampos pakalbėt, kada kitų operatorių no problem bil kuriam kampe...
  • 0
... labai piktas diedas...

#27 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 vasario 04 - 13:17

kaip sakant atleidau, bet nepamiršau.

na biski istorija kitokia (bet su panasia pabaiga) buvo man su TELE-2 del ko po 2 metu draugavimo isejau i Omniteli ir is jo daugiau niekur kojos jau kokie 7 metai nekeliau... -_-
  • 0
Roots to roots

#28 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2009 vasario 04 - 13:37

Visi kažkaip turi nuoskaudų iš senesnių laikų (3-5 metų) Įdomu kaip dabar!? Pasidalinkite ......
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#29 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 vasario 04 - 13:45

Kažkada buvo populiarus bajeris: Tele2 organizuoja ekskursijas į ryšio zonas... Tik dabar pas juos ryšys jau normalus, o pas bitininkus dar yra "juodų zonų".

Musu imoneje visi ofiso darbuotojai ant tele 2 sedi. Visi keliaujantys - biteje.
Teko paciam lietuva rudeni maisyti su t2. Uz miesto isvaziavus rysis skystas. :huh:
  • 0
kažkaip.....

#30 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 04 - 16:08

Bite naudojuosi nuo pat pradziu, kai tik isigijau pirma mobilka, tada buvo Labas, po to abonentai. Omnitel vis tekdavo gauti darbe, o Tele2 teko pasiimti kai reikejo telefonu, o pas juos isejo geresne kaina. Siaip Bite laiks nuo laiko uzknisa su savo gana nemazomis saskaitomis, bet paslaugu kokybe esu patenkintas. Omnitel nelabai ka galiu komentuoti, nes tai buvo darbiniai telefonai ir uz juos moketi nereikejo nebent virsydavau limitus - siaip priekaistu irgi nera. Tele2- pradejau naudoti dabar kartu su Bite (pas mane Samsung D880 su 2 SIM) tai siek tiek diferencijuoju pokalbius, o karu ir saskaitas. Apie Tele2 irgi keiktis negaliu, nors naudoju nedaug - pagrinde sms ir siek tiek pokalbiams. Bite siaip naudoju daugiausia ir WAP ir skambuciai ir kt. Paskutiniu metu dar Bites mobilu interneta pasiemiau su Vodafone modemu - kol kas dar naudoju tik savaite, bet esu patenkintas kaip antriniu interneto tiekeju.
  • 0

#31 Cloudmaker

Cloudmaker
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2009 vasario 04 - 22:10

Bite naudojuos gal 7 metus. Is pradziu LABAS, veliau perejau i EKO plana su sutartim, tai dziaugiaus kelis metus, o siais metais keiciant telefono aparata bitininke ikalbejo pereit i Bite Daugiau <_< Saskaita isaugo gal dvigubai, nors naudojuosi tiek pat. Gal reik daugiau naudotis, kad planas atsipirktu. O siaip tai megsta savivaliaut jie. Saskaitos limita per kelis metus palaipsniui padidino nuo 70lt iki 250lt be mano prasymo, taip pat pastebejau saskaitoj mokesti uz paslauga "savaitgali su bite kalbek nemokamai" ko taip pat neuzsisakiau ir ko man visai nereikia...
  • 0

#32 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 vasario 05 - 09:34

8 metus naudojausi omnitel paslaugomis ir didelių nusiskundimų neturėjau, išskyrus paskutiniųjų metų dideles sąskaitas. Praėjusią vasarą perbėgau i Tele2 ir kol kas viskas tenkina. Po kurio laiko paskambino iš omintel ir kvietė "sugrįžti" siūlydami pigesnius pokalbius ir.... mokėti beveik už 2 metus Tele2 netesybas :ph34r: Toli nesiunčiau, bet pasiūliau paskambinti po dviejų metų :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#33 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2009 vasario 05 - 11:12

dabar naudoju Tele2 jau 4 metus, anksciau buvo ir bite, ir be sutarciu, bet jau seniai. vat, naudoju nuo to laiko kai studentams leido pasiimti telefona su sutartim savo vardu. nusiskundimu neturiu, buvo net keli menesiai kai saskaita neseke 18 butinu moketi litu (kazkas 17.89) kai neiskalbedavau. Kazkodel man pora kartu i metus skambina is Omnitelio ir siulo pas juos pereit. sakau "dekui - nereikia". darbe buvo irgi Tele2, problemu nebuvo. o vat kai perejo i Omni...prasidejo, kad ir saskaitos didesnes ir su rysiu kazkas.
  • 0

#34 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 06 - 01:04

Jožekas
  • 0

#35 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 vasario 06 - 09:41

as turiu ir PILDYK ir TELE2 abonenta :D (abonentas guli nutrenktas namie B) ) naudoju pildyk. Darbinis bite. pildyka turiu nuo pirmo telefono... tikrai nesiskundziu ne biskio. teko turet ezi ir labas nes kai anksciau budavo populiaru turet po keliolika sim korteliu. Pidyka turbut i nieka nekeisciau nes i men pasipildai 10lt teko per pastaraji men ir i Islandija skambint bei sms'int tiesa irgi i Pildyka nes ten puikiausiai veikai. tai uzteko man to desimt litu ir posiai dienai. Ir nenustebsiu kai baigsisi saskaita pasipildysiu vel uz 10 lt o papildys uz koki 20 lt nes premijos uz atsilieptus skambuciu ir t.t.
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#36 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 19 - 11:43

hm, 6 metus esu Labas, o 5 metus Bitės abonentas. ryšio kokybę nusiskundimų neturiu, o sąskaitos būna tokios, kiek prašneku, bet kadangi praktiškai visa šeima, giminaičiai ir didesnė dalis draugų yra Bitėje ar Labas, tai man palaikyti su jais ryšį nieko nekainuoja :D
  • 0

#37 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2009 vasario 19 - 12:41

Jau 10 metų esu Bitės abonentas. Moku tiek, kiek prašneku, telefonų su sutartim neimu, nes juos nusiperku kada man reikia, o pastaruoju metu naudojuos 2-jų kortelių telefonais, pirktais iš ebay aukcionų ir turiu pasakyti, kad kokybė jų visais atžvilgiais geresnė nei mūsiškų, nes man telefonas turi tarnauti pokalbiui be jokių kliūčių. Omnitel turiu kortelę, tačiau moku po 30-40Lt nekalbėdama vietoj 12,9Lt, taigi, esu nusivylusi jais, kaip ir prieš kokius 7-8metus, o Tele2 pas mane kaime dvesia, taigi, su jais neturiu reikalų. Taip pat naudojuosi Bitės mobiliuoju internetu, pasirašiau sutartį po 80Lt/mėn, ir naudojuos visur, kur reikia ir kiek reikia. Jokių kliūčių ir problemų nekilo jau 4 mėn.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#38 Svečias_ziazka_*

Svečias_ziazka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 17 - 19:51

o as tai TELE2 renkuosi. jau apie 4 metus turiu abonenta, ir kiek maziau nauduojuosi pildyk. na siais patenkinta :D
  • 0

#39 Svečias_Dizzaz_*

Svečias_Dizzaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 17 - 21:53

tele-2,as ir peugeot= neisskiriami :D
  • 0

#40 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2009 gegužės 17 - 22:10

Tele2 Verslas - 6 metai :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0