Peršokti prie turinio


406 2.0 variklio trukciojimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 01:22

pagaliau radau tema panashia i tokia, kokios ir ieshkojau... :) trukchioja ir man :) kiek pastebejau - kai karshta, gazuojant stipriai - retkarchiais ant laisvu uzhgesta. Zhvakes ishsiemiau - atrode prastai - apsidzhiaugiau - galvojau radau beda, pasikeichiau... ne velnio :) nepadejo. tarpkitko - zhvakes buvo ne tik nusidevejusios, bet ir nekokios splvos - kibirkshtukai juodi (kai turetu but balsvom apnashelem shvelniai padengti, keramika - raudonu plytu spalvos, o aplink zhvakes galune paleisriegius - juoda (ratas juodas - kaip ir kibirkshtukai) trechio cilindro zhvake - kitokia - keramika stipriai apsineshus baltu apskilinejusiu "sh"... bet tik viena zhvake kitokia - kitos trys kaip ir minejau - vienodos... keista pasirode, nes trukchiojimas neprimine man vieno nedirbanchio cilindro - kartais jis budavo toks pratisas kokiai sekundei lyg gaza buchiau staiga atjunges - grazhiai jauchiasi, kad ne vienas nedirba... siurblys? speju, kad jo... jei jau visi nustoja kartu... logishkai mastau? vat dar tik domina del tos kitokios zhvakes - pabalusios aptrupejusios... ka tas gali reiksht? nebeturiu tu spalvingu nuotrauku su paaishkinimais... :(
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#22 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 06:29

pagaliau radau tema panashia i tokia, kokios ir ieshkojau... :) trukchioja ir man :) kiek pastebejau - kai karshta, gazuojant stipriai - retkarchiais ant laisvu uzhgesta. Zhvakes ishsiemiau - atrode prastai - apsidzhiaugiau - galvojau radau beda, pasikeichiau... ne velnio :) nepadejo. tarpkitko - zhvakes buvo ne tik nusidevejusios, bet ir nekokios splvos - kibirkshtukai juodi (kai turetu but balsvom apnashelem shvelniai padengti, keramika - raudonu plytu spalvos, o aplink zhvakes galune paleisriegius - juoda (ratas juodas - kaip ir kibirkshtukai) trechio cilindro zhvake - kitokia - keramika stipriai apsineshus baltu apskilinejusiu "sh"... bet tik viena zhvake kitokia - kitos trys kaip ir minejau - vienodos... keista pasirode, nes trukchiojimas neprimine man vieno nedirbanchio cilindro - kartais jis budavo toks pratisas kokiai sekundei lyg gaza buchiau staiga atjunges - grazhiai jauchiasi, kad ne vienas nedirba... siurblys? speju, kad jo... jei jau visi nustoja kartu... logishkai mastau? vat dar tik domina del tos kitokios zhvakes - pabalusios aptrupejusios... ka tas gali reiksht? nebeturiu tu spalvingu nuotrauku su paaishkinimais... :(

Informacija apie zvakes ;) O del trukciojimu daug priezasciu, pradeciau nuo vakumu ir nuo zvaklaidziu.Siaip jei apsukas sunkiai renka tai bus mires siurblys ;) Dek walbro pompa ir pamirsi sias problemas su pompom ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#23 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 19:57

Informacija apie zvakes ;)

dekui uzh shita i tai atsizhvelgus isheitu, kad pirmame, antrame ir ketvirtame kuro mishinys per riebus, o trechiame - per liesas :blink: buna taip? :blink: (raudonas elektrodas yra ir pas mane - galima paaishkint - pyliaiu purkshtuku valiklio ;) ) hm... tai dabar man galva sukasi trejopai - arba kuris tai sensorius (todel riebuma kuro belenkaip makaluoja man - kaip be to kai kas ir minejo jau man) , arba visgi (kas pasak zhvakiu nelabai atitinka) - siurblys grybauja, arba - jei gilintis i zhvakiu reikshme - trechias purkshtukas parejes... - neduoda trechiam cilikui pakankamai kuro, tai ir visa sistema sudurnina - kiti jo per daug gauna... (nezhinau - ne mechanikas, bet chia jei durna logika ijungus kazhkas panashaus man gaunas)... ar gali taip but?

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2009 rugpjūčio 20 - 19:58

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#24 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 rugpjūčio 20 - 22:10

dekui uzh shita i tai atsizhvelgus isheitu, kad pirmame, antrame ir ketvirtame kuro mishinys per riebus, o trechiame - per liesas :blink: buna taip? :blink: (raudonas elektrodas yra ir pas mane - galima paaishkint - pyliaiu purkshtuku valiklio ;) ) hm... tai dabar man galva sukasi trejopai - arba kuris tai sensorius (todel riebuma kuro belenkaip makaluoja man - kaip be to kai kas ir minejo jau man) , arba visgi (kas pasak zhvakiu nelabai atitinka) - siurblys grybauja, arba - jei gilintis i zhvakiu reikshme - trechias purkshtukas parejes... - neduoda trechiam cilikui pakankamai kuro, tai ir visa sistema sudurnina - kiti jo per daug gauna... (nezhinau - ne mechanikas, bet chia jei durna logika ijungus kazhkas panashaus man gaunas)... ar gali taip but?

Prasukciau purkstukus ant stendo pirmiausia turbut, zinoma jeigu yra galimybe :ax:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#25 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2009 rugpjūčio 21 - 19:54

matai - nevisada problema tebuna - va ir dabar prasidejo, ant sankabos myzhtelejau iki 7000 apsuku, ir dingo - kokius 30myliu ne zhenklo - stendas gali ir neparodyt... jauchiu keist ir viskas - speliot kol beda rasiu :)
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#26 Svečias_Edik_*

Svečias_Edik_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugpjūčio 22 - 15:07

Pasitikrink visus daviklius :mellow:
  • 0

#27 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2009 rugpjūčio 23 - 14:53

Ey, o jus man dabar pasakykit... Laisvu apsuku vozhtuvelis tas... ar jis kartais neturetu uzhgazavus uzhsidaryt visishkai tokiu budu nukreipdamas visa oro srauta per pagrindini vamzdi? Pas mane idetas atskiras filtrukas, tai pagazuodamas pasiklausiau jo - jis nenustoja shniokshti. Jeigu jis turi uzhsidaryt gazuojant tai gal chia jis man gryba ir pjauna, gal yra pastriges atsidariusioj formoj ir ish ten tos bedos? gal uzhshilus varikliui pradedama duot mazhiau degalu ir todel pasidaro per daug oro ir del to uzhsisiurbchioja? ar gali taip but?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#28 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 rugpjūčio 23 - 15:26

Ey, o jus man dabar pasakykit... Laisvu apsuku vozhtuvelis tas... ar jis kartais neturetu uzhgazavus uzhsidaryt visishkai tokiu budu nukreipdamas visa oro srauta per pagrindini vamzdi? Pas mane idetas atskiras filtrukas, tai pagazuodamas pasiklausiau jo - jis nenustoja shniokshti. Jeigu jis turi uzhsidaryt gazuojant tai gal chia jis man gryba ir pjauna, gal yra pastriges atsidariusioj formoj ir ish ten tos bedos? gal uzhshilus varikliui pradedama duot mazhiau degalu ir todel pasidaro per daug oro ir del to uzhsisiurbchioja? ar gali taip but?

Manau jis turetu uzsidaryti, bet del lieso misinio neturetu trukcioti masina...Bent as samprotauju taip :unsure:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#29 Sfinxas

Sfinxas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 183
  • Vieta:Kaunas-Vilnius
  • Automobilis:Ex Peugeot 406 coupe, vert lugano

Parašyta 2009 rugpjūčio 23 - 18:59

Na kolegos smagu kad nepasmane viena tokia problema gyvena po kapotu jau puse metu bandau ivaireis budais spresti sita beda bet kolkas beviltiskai :blink:
  • 0
Nuotrauka
Visos filmavimo - fotografavimo paslaugos, visoms šventėms.
www.silverpicture.lt
Tel.:+37067007152
El. pastas: [email protected]

#30 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2009 rugpjūčio 25 - 14:23

vakar parvazhiuojant ish darbo tampesi kaip nuo prieshmirtiniu konvulsiju... shiandien isedus i shalta - dirba kaip laikrodis... reik speju i komp diagnostika maut... ieshkot uzhsilenkusio sensoriaus... nes kainos chia nerealios - speliot neipirksiu - vien liamda sensorius apie 120 svaru, laisvu apsuku vozhtuvas - apie 100...

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2009 rugpjūčio 25 - 14:24

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0