Peršokti prie turinio


Nuotrauka

trukus galva


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 kovo 16 - 22:39

man atrodo kad trukes nesu 100% isitikines bet ilinde po masina pmaciau kad kai yra iseijimo angos tai 2 vienoj pusei dvi kitoi ir tarpas gal 2-4 mm nepamenu tiksliai. dumij pastoviai :) kol ziema buva ir saltukas galvojau kad kondensatas bet...
  • 0

#22 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 kovo 17 - 08:54

Toks kiekis antifrizo, kiek tu parasei gali dinkt ir pro kiaurymes radijatoriuose ar pro nesandarumus. Jei meta melsva dumeli , tai pozymis, kad deginami tepalai. Pirmu reikalu, tai voztuvu gumytes, antru ziedai. Kitaip nebuna. Trukusiu galvu ar pramustu tarpiniu vienas ispirmu pozymiu kietos slangos ir fontanas is isipletimo indo . Kaip paminejo Jimmy, gali but ivairiu niuansu. Gan daznas tarpiniu pramusimas (pradegimas) tarp cilindru, otada nei slangos kietos, nei tepaluose nieko neatsiranda.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#23 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 kovo 17 - 17:17

galva netrukus :beer: :blush: sake kad ziedai arba gumeles ^_^ dekui visiem uz rupesti :beer:

Šį pranešimą redagavo Gycius: 2009 kovo 17 - 17:17

  • 0

#24 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 kovo 17 - 18:46

galva netrukus :beer: :blush: sake kad ziedai arba gumeles ^_^ dekui visiem uz rupesti :beer:

Matai, kas vienu postu auksciau virs tavo parasyta.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#25 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 kovo 17 - 19:18

taip matos kad zmogus suprantat :beer: :) dekui uz pagalba. o jau boch servise mane pribaugina kad galva trukus... :mad:
  • 0

#26 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 kovo 17 - 19:58

as nieko nelinkes daryt kol nesuvaro antifrizo i tepala, arba nepradeda ant dvieju cilindru vaziuot :D , maza kas ten kur dumija ar kokie burbuliukai rodosi. Cia mano nuomone. Beja kazi kaip butu su tokiu varikliu vaziuot i tech apziura? nes man jau reik varit, o dumas neatrodo normalus.

Šį pranešimą redagavo remi: 2009 kovo 17 - 20:09

  • 0

#27 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 kovo 17 - 20:28

mano kai nuvare tai tas daviklis kur dumija uzlinko iki max :D bet sutarem su tais darbuotaojais praleido , paskui paskeiciau MAP sensa ir patikrinom tai viskas gerai :)
  • 0

#28 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 kovo 17 - 20:56

as nieko nelinkes daryt kol nesuvaro antifrizo i tepala, arba nepradeda ant dvieju cilindru vaziuot :D , maza kas ten kur dumija ar kokie burbuliukai rodosi. Cia mano nuomone.

Beja kazi kaip butu su tokiu varikliu vaziuot i tech apziura? nes man jau reik varit, o dumas neatrodo normalus.

Jo didenybe DAKTARAS . 20 Lt. Tik gal Svedijoj brangesnis.
Bet tik ne i TURBO.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#29 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:54

as nieko nelinkes daryt kol nesuvaro antifrizo i tepala, arba nepradeda ant dvieju cilindru vaziuot :D ,  maza kas ten kur dumija ar kokie burbuliukai rodosi. Cia mano nuomone.

Beja kazi kaip butu su tokiu varikliu vaziuot i tech apziura? nes man jau reik varit, o dumas neatrodo normalus.

Jo didenybe DAKTARAS . 20 Lt. Tik gal Svedijoj brangesnis.
Bet tik ne i TURBO.

Daktaras, cia as suprantu kai konpresijos nera ir dumas melynas, pas mane kazkas su galva antifrizas dingsta ir dumija baltai! As svarstau ka tokiu atveju per tech apziura parodytu?
  • 0

#30 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 kovo 17 - 22:37

Is bedos butu galima pabandyt supilt skysti sandarinanti ausinimo sistema, gal pades.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#31 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 kovo 17 - 22:45

snd suvariau visa kolbute 300ml tikekimes pamačis :D
  • 0

#32 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 17 - 22:48

jei auto jau skaityk lauzas arba negaila tikrai ir nesiruosi ilgai ir ramiai vazinet - nu kazkas panasaus, tai galima visokia smara pilt :)
  • 0

#33 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 kovo 18 - 14:18

servise patare
  • 0

#34 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 18 - 20:44

servise patare

servisas nelygu servisui, pas mus tikrai gyvenime nepasiulytu ;)
  • 0

#35 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 kovo 18 - 20:54

Sendie apziurejau sena tarpine-pasutus. Bet ne vienas tarpines ziedas ant gilzes-nepramustas. Su nauja galvos terpine antifrizas dega, balti dumai vercias. Tai kaip jis ten matenka? Vadinasi galva kazkur leidzia. Butu gilze tai tepalus varytu, ar as klystu? Kas turit ar zinot kiek galva kainuoja? 1.4l benzas 2001m
  • 0

#36 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 kovo 18 - 20:56

servise patare

tau tokios nesamones vistiek nepades. aba tik siai savaitei ;)
  • 0

#37 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 kovo 18 - 23:23

Atsakysiu paprastai, gali but gilzej trukimas arba galvoj. Yra teke gyvenime turet Citroen Xantia kuriai buvo ir galva tikrinta ir variklis is naujo perinktas, bet vistiek pasiekus 90 ispusdavo slangas. Mistika kazkokia, iki 90 nieko, bet pakaista ir pucia. Su ta mistika teko ir parduot baltarusiam. O jei gilze itrukus , tai pilnai tikimybe, kad gali siurbt antifriza ir varyt garus. Tas pats su galva. Be to zinant variklio konstrukcija, tai yra tepalo kanalai, padavimui i galvute ir gryzimui, o gilzes visalaik ausinamos, t.y aplink jas visados antifrizas. Butu Lietuva, tai nuvezei sumokejai apie 30 lt ir patikrina galva. Tada ja atmeti ir belieka gilzes.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#38 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 17:10

Man irgi atsirado įtarimas. Kol šaltas, labai dūmina baltai, aitrus kvapas eina, po to nusiramina. Dingo stikline antifrizo. Tepalu nepadaugėjo. Atidarius tepalo užpylimo dangtelį, radau tokios gelsvos masės truputi, bet prieš tai važinėjau potrumpiais atstumais. Šlangų nepučia. Antifrizas švarus. Gal ir be reikalo jaudinuosi, bet... Nuraminkit arba :( Dėkui
  • 0

#39 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 kovo 20 - 18:42

Man irgi atsirado įtarimas. Kol šaltas, labai dūmina baltai, aitrus kvapas eina, po to nusiramina. Dingo stikline antifrizo. Tepalu nepadaugėjo. Atidarius tepalo užpylimo dangtelį, radau tokios gelsvos masės truputi, bet prieš tai važinėjau potrumpiais atstumais. Šlangų nepučia. Antifrizas švarus. Gal ir be reikalo jaudinuosi, bet...
Nuraminkit arba :(
Dėkui

Ir tave teks paguost: su dujom duslėj pasikaupia daugiau kondensato, va tau ir rytinis garas. Po žiemos radai ant dangtelio majonezo? Viskas natūralu. Dingo stakanas skysčio? Gal pylei iki viršaus, tai susinormalizavo. Arba kažkur šlanga parasoja...
Taip kad miegok ramiai, dar problemų neturi... ;]
  • 0
... labai piktas diedas...

#40 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 kovo 20 - 19:01

sendie ejau tech apziura, tai ismetimas skirtinguose parametruose virsija 10-20 kartu. Padarysiu giagnostika ziuresim toliau. Na bent jau po tarpines pakeitimo antizrizo i tepala nevaro ir skystis lyg ir vietoj stovi. siaip masina 120 000km praejus, turbut buvus kur kamsciuose buvus pakaitinta. liudna kai zmones nemyli savo :( auto ps: toks poslas ismetimas, cia jau turbut ne siaip koks lambda zondas. Ka itariat? Beja dega dega chek engine lempute-ir per amzius dege!

Šį pranešimą redagavo remi: 2009 kovo 20 - 19:17

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0