Peršokti prie turinio


Q: Nesiveda P306


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#41 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 balandžio 23 - 19:52

Dar prie to pacio, pezas budavo neisio neisto vaziuodamas uzgesdavo, o poto vel uzsivesdavo.

Tai ar rasta gedimo priezastis...??? Man aktualu, nes siandien maniskis P306 vos tik isvaziavus i gatve PYST ir uzgeso... Uzsikure be problemu... :blink: Ar verta vaziuoti i diagnostika? Juk nelabai tiketina, kad uzges butent pajungus prie stendo...

Šį pranešimą redagavo EvX: 2009 balandžio 23 - 19:54

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#42 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 21 - 18:18

Lyg ir panašią temą radau... Pas mane tokia bėda pasitaiko gal kartą per 2 mėnesius: Atvažiuoju kur nors, pasistatau mašiną, ateinu po pusvalandžio - nesiveda, arba dar būna kad trumpam užsiveda ir tuoj pat užgesta. Po to prasukus su starteriu kokį pusę minutės po truputį pradeda kabinti, užsiveda ir po to vėl lyg ir viskas tvarkoj. Šiandien irgi taip buvo, tik dar po to užsivedus ir važiuojant retkarčiais jautėsi trūkčiojimas - lyg ir bandė užgesti. Bet nuvažiavus kokius 3 km, po to pastovėjus aikštelėj vėl normaliai vedėsi ir važiavo. Ar gali būti kaltas kuro siurblys? Kartais aš jį girdžiu kažkaip netolygiai dirbant, bet konkrečiai ryšio su tais neužsivedimais nenustačiau, nes tada kai girdėjau jį netolygiai dirbant - užsivedė normaliai... Be to, nebūna taip kad gestų duodant gazo - greičiau atvirkščiai - kai taip nenoriai vedasi, tapkės spaudymas šiek tiek padeda... Dar pastebėjau kad tai dažniau pasitaiko kai mašiną pastatau ant saulės. O per žiemą ko gero iš viso taip nebuvo atsitikę. Variklis 1.8 8v Gal kas turit minčių kaip tokio atsitiktinio gedimo priežastį surasti...?
  • 0

#43 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 28 - 09:29

Kadangi gedimas progresuoja ir atsirado daugiau ir aiškesnių simptomų, tai pratęsiu kalusimą - gal expertai ką nors pasakys... :) Prie to gesimo ir sunkaus užsivedimo dabar prisidėjo dar toks labai sakyčiau keistas apsukų kilimas ant tuščios eigos. Jei tarkim važiuojant įmeti į laisvą ir riedi - kyla apsukos (gazuojasi) iki maždaug 2500 apsukų (arba jei tiesiog išmini sankabą). Bet kai sustoji - apsukos nukrenta iki normalių - va šitas reiškinys tai man keisčiausias - kaip tai gali priklausyti nuo mašinos judėjimo??? Šiaip manau diagnostika turėtų parodyti kame problema nes dabar jau ji pastovi pasidarė, be to ir "K" lemputė jau kažkuriuo momentu buvo užsižiebusi. Bet gal kas iš šitų simptomų ką nors gali paskyti? Manyčiau kažkoks daviklis numiro/atsijungė... Diagnostika Meharyje - 100 Lt ... :huh:

Šį pranešimą redagavo amalas: 2009 gegužės 28 - 09:48

  • 0

#44 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 gegužės 28 - 10:05

pats klaidu nepabandei nusiskaityti, t.y. issimirkcioti ant diagnostikos lemputes?
  • 0

#45 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 28 - 10:37

pats klaidu nepabandei nusiskaityti, t.y. issimirkcioti ant diagnostikos lemputes?

o kaip tai daroma? :unsure:
  • 0

#46 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 28 - 11:52

Šiaip jau simptomai panašūs į šitoj temoj aprašytus...
  • 0

#47 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 28 - 14:17

Kadangi turiu daug maž viską kas buvo aplink variklį nuo mano seno variklio, tai manau galėčiau ir paeksperimentuoti / pabandyti pakeisti kai kuriuos dalykus, pvz. kad ir laisvos eigos varikliuką... Bet gal kas man galėtų pagal nuotrauką paaiškinti kas ten yra kas ir už ką atsakingas?
Čia viskas kas aplink kolektorių:

Posted Image

Šį pranešimą redagavo amalas: 2009 gegužės 28 - 14:23

  • 0

#48 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:47

o kaip tai daroma?  :unsure:

ant greituju tik toki aprasyma radau: cia
nors tie issaugoti klaidu kodai gali ir suklaidinti - kai pas mane kvailiojo laisvos eigos voztuvelis, klaida buvo del map daviklio...

laisvos eigos voztuvas tavo nuotraukoj - tas su magnetti marelli uzrasu paciam virsuj...

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2009 gegužės 28 - 20:53

  • 0

#49 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 28 - 21:19

ant greituju tik toki aprasyma radau: cia
nors tie issaugoti klaidu kodai gali ir suklaidinti - kai pas mane kvailiojo laisvos eigos voztuvelis, klaida buvo del map daviklio...

laisvos eigos voztuvas tavo nuotraukoj - tas su magnetti marelli uzrasu paciam virsuj...

ačiū - bandysiu nusiskaityti...
o tas map sensorius - kur jis randasi?
  • 0

#50 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 gegužės 28 - 21:26

ant greituju tik toki aprasyma radau: cia
nors tie issaugoti klaidu kodai gali ir suklaidinti - kai pas mane kvailiojo laisvos eigos voztuvelis, klaida buvo del map daviklio...

laisvos eigos voztuvas tavo nuotraukoj - tas su magnetti marelli uzrasu paciam virsuj...

ačiū - bandysiu nusiskaityti...
o tas map sensorius - kur jis randasi?

kur map'as pas 306-ta, nezinau. pas 405-ta salia radiatoriaus pritvirtintas buvo.
nesunku rasti - is kolektoriaus turetu eiti i ji slangute...

bet pirmiausia laisvos eigos voztuva ziurek. ;)
  • 0

#51 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 gegužės 30 - 17:01

Kažkodėl man ta diagnostika nesigavo - niekas man nemirksi tą laidą pajunginėjus į masę... taip ir nesupratau ką ne taip dariau. Tad pabandžiau pakeisti laisvos eigos varikliuką. Kadangi abiejų galai buvo labai apsinešę sukietėjusiu tepalu - išėmęs abu nuvaliau. Įdėjau tą nuo senojo variklio - užvedus apsukos laikosi 2500 kaip įkaltos. Tada pažiūrėjau kad kodai ant jų nėra vienodi nors jie atrodo visiškai vienodi. Ten yra 2 kodai, viršutinėj eilutėj jie vienodi (B04/01), o apatinėj ant vieno A3214, o ant kito A1593. Įdėjau tą patį kuris buvo - visai nesiveda, po to pavyko užvesti padavus gazo, bet vos nuimi koją nuo akseleratoriaus - iš kart gęsta. Tada nusprendžiau pakeisti visą tą mazgą (sklendė su viskuo kas aplink ją) kuris prisuktas prie kolektoriaus, nes ten kažkokie 2 blokeliai vizualiai visiškai skirtingi, nors jų fiškės ir atitinka. Kai keičiau variklį - jis buvo nuo 405-to automato ir matyt ten šis bei tas skyrėsi... Pakeitus užsivedė normaliai, bet apsukos labai plaukiojo - pradžioje užkilo iki 2500, po to nukrito iki normalių bet važiuojant vistiek dažnai užkyla ir nenukrenta kol nesustoji. Bet ilgiau pavažinėjus lyg ir normaliai jau buvo. Tai taip ir nesupratau - ar ten viskas labai jautru ir prisišlifuoti po pravalymo turi, ar problema ne tame o kažkur kitur yra... O gal kompą reikia nuresetinti?
  • 0

#52 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 birželio 17 - 16:16

Taigi - šito mazgo pakeitimas iš esmės nieko nepakeitė. Bet... savaitgalį pasikeičiau tepalą (eilinis keitimas pravažiavus 10 kkm ) ir tepalo filtrą ir visi tie simptomai dingo. :wacko: Bet man nuo to ramiau nepasidarė - neįsikertu kaip tepalo švarumas gali įtakoti tokį apsukų plaukiojimą. Kokiu būdu, per kurią vietą???!!! Gal kas nors turi minčių? Beje - tepalą naudoju brangų Castrol 10W40. Diagnostikos bent kol kas nebandžiau daryti nes labai abejoju ar ji ką nors parodytų...
  • 0

#53 Svečias_linas.g_*

Svečias_linas.g_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 24 - 19:37

o tu vietoj abejones pasidaryk ta diagnostika (nekainuoja gi), ir abejot nereiks :D
  • 0

#54 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 spalio 25 - 18:33

o tu vietoj abejones pasidaryk ta diagnostika (nekainuoja gi), ir abejot nereiks :D

Kalbėjau apie tai su MEISTERIU - nepatarė daryti diagnostikos kol simptomai vėl neišryškės. O jie nuo to laiko kol kas buvo pasireiškę tik 1 kartą prieš kokį mėnėsį, po to vėl nieko...
  • 0

#55 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2011 gegužės 02 - 07:43

mane irgi nustebino mano pezukas, iseinu ryte nesiveda, pasuku rakteli net nabando griebt, tarsi nebutu akumo visai :rolleyes: nors mase yra, apsvietimas viskas veikia bet net nebando griebt, nu ka palikau auto, griztu po darbo pasuku rakteli, viskas puikiai iskart uzsivede, praejo savaite vel pasikartojo tas pats. tai kur dabar ieskoti? spynele atmesciau, kadangi kai nesiveda, sukant rakteli girdisi kaip sudirba rele. auto 406 1.8 benz/dujos
  • 0

#56 Fixy

Fixy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Kaunas/Ukmergė
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2011 gegužės 30 - 12:17

mane irgi nustebino mano pezukas, iseinu ryte nesiveda, pasuku rakteli net nabando griebt, tarsi nebutu akumo visai :rolleyes: nors mase yra, apsvietimas viskas veikia bet net nebando griebt, nu ka palikau auto, griztu po darbo pasuku rakteli, viskas puikiai iskart uzsivede, praejo savaite vel pasikartojo tas pats. tai kur dabar ieskoti? spynele atmesciau, kadangi kai nesiveda, sukant rakteli girdisi kaip sudirba rele. auto 406 1.8 benz/dujos

kuriam gale tau rele sudirba? ar po kapotu (bendeksas) sr po kojom? jei pasukus rakteli i starterio sukimo pozicija nesigirdi bendekso tai gali ir spynelej but beda, jei bendeksas sudirba tai gal pats starteris jau primiro? arba bendeksas nebepritraukia pilnai?
  • 0
telefonas: mobilus, numeris :) lyg ir 868776679 :)

#57 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 13 - 00:24

beda tokia; Anksciau vaziuojant budavo garsas kazkokios reles lyg butu ijungtas posukis.Po to,pezukas vos uzsikurdavo(nesvarbu siltas ar saltas).Kol galiausiai auto nebesikuria isvis,issiaiskinau jog neateina maitinimas iki kuro siurbliuko.Padavus siurbliukui 12 voltu tiesiai nuo akumo liutas gyvas.Kuri rele atsakinga uz kuro siurblio darba?Nes manau kad bus kalta jinai.Pezas 306 94metai 1,6 pilnas ipurskimas.
  • 0
gangsteris607

#58 trubeckojus

trubeckojus
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306 1,8

Parašyta 2011 rugpjūčio 13 - 11:56

Pas mane taip pat variklis nesiveda nors anksciau tokiu problemu kaip ir nebuvo, starteris suka, bet uzsivesti niekaip nenori pezas306,1,8 daugiataskis ipurskimas 93m.benz-dujos. Gal kas turite pamastimu apie tai? P.S apie savaite nevazinejau o butent siandien meginau uzvesti ir nesivede. :unsure:
  • 0

#59 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 rugpjūčio 13 - 12:09

Pas mane taip pat variklis nesiveda nors anksciau tokiu problemu kaip ir nebuvo, starteris suka, bet uzsivesti niekaip nenori pezas306,1,8 daugiataskis ipurskimas 93m.benz-dujos. Gal kas turite pamastimu apie tai? P.S apie savaite nevazinejau o butent siandien meginau uzvesti ir nesivede. :unsure:

kuro siurblys veikia? purkstukai atsidaro? kibirksti skelia?

taip is oro nemacius yra keletas variantu. sugedo kuro siurblys, nusprogo rele kuri valdo visa kuro padavima ir uzdegima esanti po kapotu tokia staciakampe nemaza, rudos spalvos. paziurek istraukes kontaktai at nepazaliave, paziurek ar veikia babina, ir gali del visa ko paziurek desinio landziarono apacioj esancia fyske, ji paduoda elektra i variklio skyriu ir buna kad ten laidai oksiduojasi, bent jau man ten buvo problema. teko pjauti laidus visus ir sujunkti ne per fyske.
  • 0

#60 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 rugpjūčio 13 - 22:15

ta rele prie valdimo bloko nugaros prisukta taip?Nes pas mane beda tapati su 306 1,6 pilnu ipurskimu.Padavus maitinima i siurbliuka tiesiai jisai sukasi,o ijungus degima jo negirdeti.Eina ta rele pratestuoti?
  • 0
gangsteris607




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0