Peršokti prie turinio


Peugeot 205D Keistenybes HELP


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Svečias_gealan_*

Svečias_gealan_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 07 - 14:32


Jei turiu siokiu tokiu itarimu, kad sankaba nekeista is vis :) ar imanoma atsiimt is serviso babkes?

Pirma reiks ta irodyt. Jie tau gali pakist saskaita is tiekejo kur bus juodu ant balto parasyta tavo sankabos modelis. O pinigu nieks nenori grazinti todel sunku butu juos susigrazint

Na buciau gal ardes prie ju jei ka :) Na senas diskas lyg ir tinka mano modeliui (bet tinka daug kam dar) ir patare zmones pasiziuret pav. dezeje per skyle (ten dangtelis yra) i sankaba. Paziurejau, lyg ir nauja, aisku 100 procentu ir as neiziurejau, bet ramiau pasidare.
Abjones kilo, nes mano akiai nesimate sukti dezes varztai, suvirinta "ausis i kuria kabinasi trosas" (man jie apie tai nieko nesake)
  • 0

#22 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 balandžio 07 - 14:47

Abjones kilo, nes mano akiai nesimate sukti dezes varztai, suvirinta "ausis i kuria kabinasi trosas" (man jie apie tai nieko nesake)

o tai tau praslydinet pradejo sankaba, ar neissimint...
jei neissimint - tai greiciausiai ir bus del tos ausies -_-
  • 0

#23 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 balandžio 07 - 19:31

tai vietoj to pasiimk drauga ir nuvaziaves i servisa ir pasakyk ka cia p***t prota apie sankabos keitma jei net dezes varztai nepajudinti.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#24 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 15 - 22:39

jei sankaba praslydinetu- vaziuojant apsukos variklio kiltu o auto negreitetu. galejo tau blogai istatyt sankaba. o keitimo kainos yra tokios,uzmirskime ,kai sankaba keisdavo uz 150-200lt. jei EGR amputacija nepades-pabandyk visas kuro padavimo slangas pakeisti i skaidrias armuotas ,kad matytum kur ora gaudo.
  • 0

#25 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 balandžio 16 - 10:44

Abjones kilo, nes mano akiai nesimate sukti dezes varztai, suvirinta "ausis i kuria kabinasi trosas" (man jie apie tai nieko nesake)

"Jie" niekada nieko nepasako ką pridirbo. Nebent pradedi mosikuotis šūsniu įstatymų, paslaugų teikimo taisyklių ir reikalauji serviso vadovo mordos prie auto kad parodytum ką pridirbo.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0