Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P-607 hdi problemele :(


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 17 - 21:39

ka jus puliuojat pildami ta skysti uz nesveika kaina, pirpilkit dyzelio i ta bakeli ir viskas ciki poki, as ptas ten dyzelio pripyles ir man jokiu bedu, ir seip fapa esu iskastraves po nafik, nes dejau as ant tu ekologiju, beje manau ce tik dar vienas budas gamintoju uzsikalt gerus pinigus, nes masina tai jie parduoda bet didziausias bapkes kala ant detaliu ir servisu patikrinimu, nesusimastet apie tai aaa ??
  • 0

#22 aurimukas

aurimukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 34
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2009 balandžio 18 - 00:59

ka jus puliuojat pildami ta skysti uz nesveika kaina, pirpilkit dyzelio i ta bakeli ir viskas ciki poki, as ptas ten dyzelio pripyles ir man jokiu bedu, ir seip fapa esu iskastraves po nafik, nes dejau as ant tu ekologiju, beje manau ce tik dar vienas budas gamintoju uzsikalt gerus pinigus, nes masina tai jie parduoda bet didziausias bapkes kala ant detaliu ir servisu patikrinimu, nesusimastet apie tai aaa ??

as uz skysti 4.5L mokejau 107 EUR.tai tu manai cia brangu?
  • 0

#23 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 balandžio 18 - 07:45

as uz skysti 4.5L mokejau 107 EUR.tai tu manai cia brangu?

ten kur pirkai gal ir filtrais prekiauja?gal zinai kiek pats FAP filtras kainuotu 2.2 :) kokioj cia saly?
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#24 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 18 - 10:38

fapas kainuoja minimum 2000lt o uz skysti jei sumokejai 107 zaliu tai uzjauciu tave, nes mano skystis uz 5 litrus kainuoja 15 leituvisku ir ji galima gaut belekokioj kolonelej, jis vadinasi Dyzelinas kuri pilam i baka :))) taigi reziume tokia, priziurint pagal servisus mokam 3000lt o priziurint pagal lietuviskas gudrybes ismusam fap ir pripilam dyzelio vietoj eolys kaina viso labo 15lt plius tavo darbas garaze su graztu ar kaltu, su kuom sugebi ismust su tuo ir musi ta fap, bet jei masiniuke jau netoli 250.000 km prabegus tai reik pas spakenas lekt cipa detis, kas kitas moka apgaut kompa as nelabai zinau, nes ir pats pas spakena vaziavau is klp i pnvz
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0