Peršokti prie turinio


Duobė, "pravalas" pradedant važiuoti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 75

#1 Svečias_izmaelis_*

Svečias_izmaelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 08 - 09:17

Sveiki,
Ilgai naršiau šias diskusijas ieškodamas temos ar iškeltos problemos, kuri atitiktų mano atvejį, bet, deja, nieko konkretaus neradau. Vienu ar kitu atveju skiriasi kokios nors situacijos dedamosios tad nusprendžiau užduoti klausimą pats.
Tuoj bus du metai kaip važinėju savuoju Peugeot 406 SR 1.8L Benzinas/Dujos automobiliu ir nuo pat jo įsigijimo pradžios man nelabai patinka viena "zagvozdkė". Problema kartojasi nereguliariai ir ne visada ji iš viso iškyla todėl nekeista, kad pirkdamas automobilį galėjau ir nepastebėti to. Taigi, pradedant važiuoti ir spaudžiant gazo pėdalą kartais atsiranda taip vadinama duobė, "pravalas". Kartais ji būna gilesnė, kartais vos jaučiama, o kartais jos nebūna iš viso. Atsargiai, palengva derinant gazo ir sankabos paspaudimus duobės iš viso galima išvengti. Kol kas taip sprndžiu problemą, bet kartais paprasčiausiai užknisa.
Būtina paminėti keltą detalių:
* automobilį pirkau be dujų įrangos ir "apdujinau" tik prieš beveik metus. Dar prieš dedant dujų įrangą ši problema buvo. Po įrangos sumontavimo pastebėjau, kad minėtoji duobė važiuojant and LPG visada būna kiek švelnesnė, tačiau dabar, kartais prasmegus varikliui, kažkas po kapotu vieną kartą dusliai pukšteli.
* duobė būna akivaizdi tik įjungus žemiausią pavarą.
Prisiklausiau, prisiskaičiau įvairiausių teorijų: lambda zondas, LEV, AFM etc. Simptomai kartojasi, o susiaurinti galimų sprendimų imtį gan sudėtinga nes pats tuose reikaluose mažai tesusigaudau. Nuo ko, gi, pradėti man kryžiaus žygius?
Ačiū už pagalbą.
  • 0

#2 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2009 balandžio 08 - 09:35

Čia šaip pirma į galva šovus mintis: Gali būti užsikišęs ,subiręs katalizatorius ko pasekoje nespėja pašalinti iš motoro išmetamūjų duju,arba išvis pardavėjas ji senai "iškastraves" ir i bakelį prikišes kokio š... kuris užkimšinėja duslintuvą. Laukiam kitų nuomonių :beer:
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#3 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2009 balandžio 08 - 10:43

Jei teisingai supratau apie ka snekam tai man tas pats buna... Ypac kai saltesne masina, ant duju svelniau ir tas pukstelijimas irgi buna... Jei kas ras sprendima, butu idomu :) Ziauriai netrukdo, bet issprest reik :) P.s. 2.0 16v 97`
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#4 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2009 balandžio 08 - 11:19

na manau ta pati beda buna ir pas man. tik ji pas man daznaiusiai pasireiskia siltuoju metu laiku . as visgi saviskiam auto itarineju kad katalizas kemsasi - reiks skerst tik kad laiko tam nesurandu. P.S. 2.0 16V. '98. (neapdujinta)
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#5 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 08 - 11:38

pas mane buvo panasi situacija,o pastaruoju metu buvo is vis padaznejus ir turedavau problemu tiek vaziuojant, tiek uzsivedes masina, man ja issprende klaipeoje dujininkas, kuris pakeite man purkstukus duju, ir duju filtra nauja, ir zinau kad kazka pakeite nustatymuose dujines irangos nes maciau, bet mates kad nenorejo isduot paslapties nes kai paklausiau apylankom atsake i klausima :) bet esmej kad dabar issiprende mano visos problemos, variklio plaukiojimas,truksciojimas, gesimas, ir sumazejo 1 litru duju sanaudos :)
  • 0

#6 Svečias_izmaelis_*

Svečias_izmaelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 08 - 11:57

pas mane buvo panasi situacija,o pastaruoju metu buvo is vis padaznejus ir turedavau problemu tiek vaziuojant, tiek uzsivedes masina, man ja issprende klaipeoje dujininkas, kuris pakeite man purkstukus duju, ir duju filtra nauja, ir zinau kad kazka pakeite nustatymuose dujines irangos nes maciau, bet mates kad nenorejo isduot paslapties nes kai paklausiau apylankom atsake i klausima :) bet esmej kad dabar issiprende mano visos problemos, variklio plaukiojimas,truksciojimas, gesimas, ir sumazejo 1 litru duju sanaudos :)

Man kažkaip atrodo, kad jei ant benzo važiuoja prasčiau nei ant dujų, tai negali būti šuo pakastas būtent dujų įrangoje. (-: (AIšku, aš galiu klysti)
Raikės bandyti išoperuoti katalizatorių.
Laukiu sekančių variantų ir pasiūlymų!
  • 0

#7 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 09 - 12:58

Man kažkaip atrodo, kad jei ant benzo važiuoja prasčiau nei ant dujų, tai negali būti šuo pakastas būtent dujų įrangoje. (-: (AIšku, aš galiu klysti)
Raikės bandyti išoperuoti katalizatorių.
Laukiu sekančių variantų ir pasiūlymų!

gali nes kompas prisigaudo klaidu is dujines irangos ir blogai dirba poto, bent jau as taip suvokiu :)
  • 0

#8 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 balandžio 09 - 13:18

Man ta pti duobe su dyzeliu. Taip pat jeigu is po lengvo spaudi gaza tai nieko nesijaucia, hren znajet. Bandziau pats krapstytis, bet be hario poterio stebuklingos lazdeles neapsieisiu. :)
  • 0

#9 Svečias_gabrielius_*

Svečias_gabrielius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 09 - 19:31

Tas pats ir pas mane duobe dazniausiai ties pajudimu is vietos. Apsukos iki 2k dazniausiai nenoriai kildavo. Padejo babinos keitimas ir kuro sistemos pravalymas su purkstuku ultragarso valymu. (Katalizatorius buves pries tai, bet ji isgastravus visvien tas pats buvo). Dazniausiai kaip ir dauguma cia sako graziai derinant gazo pedala su sankabos isvengiama problemos, nesneuzpilamas variklis bereikalingu kuru. PRiesingu atveju kai duobe netiketai atsiranda sankryzoje . Tai dauguma spaudzia iki dugno,kas buna dar blogiau ;] Pas mane dbr vel prasidejo karts nuo karto, nes uzdejau ne originalia babina, o kinietiska. Galima bandyti paciam pasitaisyt babina, kazkur maciau tema apie naujos dervos uzpylima ir t.t. sekmes.

Šį pranešimą redagavo gabrielius: 2009 balandžio 09 - 19:33

  • 0

#10 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 balandžio 15 - 19:51

na manau ta pati beda buna ir pas man. tik ji pas man daznaiusiai pasireiskia siltuoju metu laiku .
as visgi saviskiam auto itarineju kad katalizas kemsasi - reiks skerst tik kad laiko tam nesurandu.
P.S. 2.0 16V. '98. (neapdujinta)

o duslintuva nuemus pabandymui, nepradingtu ta problema jei jis uzsikises?

Šį pranešimą redagavo remi: 2009 balandžio 15 - 19:52

  • 0

#11 dens0

dens0
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2l. jau buves.

Parašyta 2009 balandžio 22 - 20:57

va pas mane irgi ta pati problemele. kol saltas variklis judant is vietos reikia labai letai ir graziai spaust gazo pedala, nes kitiap duobe :unsure: kai pasyla variklis atrodo lyg ir gerai. apdujintas p406 2l
  • 0
Don`t drop bombs! Drop cars!

#12 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 23 - 13:03

p406 1.8L benzas. vasara gana daznai man pasitaiko sita duobe. ypac sankryzose. katalizatorius iskastruotas, galinis bakelis "sportinis"
  • 0

#13 Svečias_Pilkas_*

Svečias_Pilkas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 03 - 22:28

tai sprendimas buvo pas kazka?
  • 0

#14 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2009 liepos 07 - 10:17

na va nebera katalizatoriaus + kitas liambda zondas = normalus vaziavimas.

P.S. gal kas galit normaliai paaiskinti apie lamda zonda. zinau kad jis pagal ismetamuju duju sudeti (jei galima taip sakyt) reguliuoja variklio darba ir. tt.
paskaicius cia iskyla klausymas. ar islupus katalizatoriu peugeot varikliams butent XU10J4R reikalingas liambda zondas (trauka su ir be jo nepasikeicia, del kuro sanaudu neskaiciavau)?
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#15 Svečias_Just'is_*

Svečias_Just'is_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 14 - 00:13

Sveiki, Liambda zondas yra butinas kad uztikrinti reikiama oro ir kuro misini variklyje ir katalizatoriaus ispjovimas jo reikalingumo nesumazina. Skaiciau kas parasyta katalizator.lt tai puse tiesos puse kliedesiu :D jei variklis turi liambda zonda vadinasi jis reikalingas varikliui, o ten ta pasaka kilus apie nereikalinguma is to kad kai kuriu varikliu valdymo kompe numatytas AVARINIS variklio darbas kai zondas neveikia, taciau tai yra GRUBUS APYTIKRIS variklio darbas BE ZONDO ir tai tikrai atsilieps kuro sanaudoms, o gali ir CO ismetimo dujose buti per daug ir nepraeisit texnikines. Dar 1 pastebejimas, kai kalbat apie duju iranga yra butina pabrezti jos rusi t.y. ar yra duju purkshtukai, gal tai eko sistema, o gal pati seniausia paprasciausia, jei paprasciausia tai nei liambda nei katalizatorius neturi itakos kai varikli ijungiat dirbti ant duju. B)
  • 0

#16 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 balandžio 30 - 19:16

Ka reiskia AFM ?
  • 0

#17 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 gegužės 02 - 17:45

Ka reiskia AFM ?

Air fuel meter ^_^
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#18 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 gegužės 02 - 18:21

o lambda zondas ir "air fuel metter" ne tas pats ?
http://images.google...=og&sa=N&tab=wi
1 foto

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2010 gegužės 02 - 18:21

  • 0

#19 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 gegužės 02 - 18:49

o lambda zondas ir "air fuel metter" ne tas pats ?
http://images.google...=og&sa=N&tab=wi
1 foto

manyciau kad taspats
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#20 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 gegužės 02 - 18:54

as irgi turiu tapacia beda, startuojant benzinu isvis apsukos pirma krenta paskui pradeda kilti, startuojant dujomis kartais buna pokstelejimas ir tada pridusta variklis ir paskui jau lupa, is mazu apsuku norint pagreiteti (dujomis) ir poksteli kartais, kaltinau bloga degimo sistema bet pakeicia viska vistiek beda liko...
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0