Peršokti prie turinio


traukia vaira i desine ka daryti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2009 balandžio 09 - 13:43

Pirmiausia tai susikeisciau padangas vietomis, teke apturet nemazai tokiu nuotykiu ;) keis arba ant priekines asies vietomis ratus arba jei visos 4 vienodos tai priekine tos puses i kuria traukia keisk su galine tos pacios puses, jei tai nepades gali jieskot bedu su atraminiais.
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#22 Svečias_adebizis_*

Svečias_adebizis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 12 - 10:55

tai man ir su zieminiais ratais traukdavo kazkiek i ta desine o kai uzdejau lietus vasarinius tai dar daugiau jaucias gal kad platesni, tai nemanau ar turetu reiksmes kaitaliojimas vietomis ratu. :mellow: buvau pakeles ziurejau kaip sukas ar nieks nestabdo nu lyg niekas gerai sukas. tik va tuos atraminius nezinau kaip patikrint bet jai jie butu subyreje tai manau girgzdetu ar skleistu garsus visokius o pas mane lyg tokiu ir nera <_< sakau ai nekreipsiu demesio ir vazinesiu bet kad neina kai vaziuoji iga kelia net pavargsta ranka visada turi laikyt itempes i kaire tik paleidi ir varo desinen atrodo net tempia.
  • 0

#23 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2009 balandžio 12 - 16:24

visa ziema vazinejau pasukes vaira i desine.nepadejo suvedimas,remontas pakabos.tik sudejau senas sutrintas vasarines padangas ir bedos neber.o ziemines buvo naujuteles,falken,suds...
  • 0

#24 Svečias_adebizis_*

Svečias_adebizis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 12 - 19:50

viskas aciu uz patarimus. tikrai padejot. beda aiski vinas ratas tik tiksliai nzn ar del ratlankioa r del padangos bet isiaiskinau kuris ir ant galo uzmeciau daba gerai :D :rolleyes:
  • 0

#25 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2009 balandžio 13 - 01:19

siaip atraminius guolius man patikrino TA ,tik reikejo papildomai paprasyti ir pakelti kapota,kai krato vaziuokle matyti kai amortiko virsus truputi vaiksto.
  • 0

#26 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2009 balandžio 13 - 14:13

Siulyciau patikrinti bendra kebulo geometrija.. Dauzta nebuvo?
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#27 Svečias_Jurasik_*

Svečias_Jurasik_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 13 - 15:23

pas mane irgi taip buvo... uzmeciau priekiniu ratus i gala ir praejo... turbut padanga ar ratlankis blogas...
  • 0

#28 gintaras.sam

gintaras.sam
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2015 vasario 19 - 14:40

jaaa... Man ir tai yra. :pug:  406. Keičiausi priekinius sailentblokus, ir vairo traukes antgaly. gale stab. traukes, ir suvedimo visas. Tai nuvariaus padaryt suvedimo vistiek trauke y desine. Nuvariau patikrint, kame saknys, bet pasake, kad atraminis guolis, nors tylu ramu susukus vaira, sukti galima vienu pirstu nieko ne trakst, ne cypt. Kurioj pusej, velnias tezino, neisdave. Sako su taisymu ir guoliu 47e. Draugas apziurejo savo garaze, pasijuoke ir sako, palaukt kol ratus keisiu. O ir primine, kad kelias turi nuolydy, todel lengvas traukimas visada bus, y viena ar kita puse. ;)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0