Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Emulsija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#21 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2009 balandžio 22 - 18:16

ne cia normaliai. Variklis pasiekia darbine temp. Realiai neturetu tokiais kiekiais kauptis majonezas net ziemos metu. Paziurek mazum alsuoklio slanga kiaura (pagrindine stora kuri i karteri eina). Nieko cia nepribursi - variklis is kazkur gauna vandens (?). o vandens garai + tepalo garai = gaunasi puikus majonezas. Katik apziurejau saviski P405. Tepalo uzpylimo anga (alsuoklis ar kaip ten ji pavadint) nebeturi nei vieno sietelio. nei to kur kamstyje- nei to kuris suvyniotas buna ant "piltuvelio". Majonezo pedsaku beveik nera - tik labai skystos baltos apnasos "dangtelio" vid puseje. Bet tepalo pedsaku yra ant oro filtro. Kiek suprantu to pasekme - tu metaliniu sieteliu nebuvimas.
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#22 Gerulis

Gerulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 Peugeot 405 Mi 16

Parašyta 2009 balandžio 23 - 13:31

ne cia normaliai. Variklis pasiekia darbine temp. Realiai neturetu tokiais kiekiais kauptis majonezas net ziemos metu. Paziurek mazum alsuoklio slanga kiaura (pagrindine stora kuri i karteri eina). Nieko cia
nepribursi - variklis is kazkur gauna vandens (?). o vandens garai + tepalo garai = gaunasi puikus majonezas.

Katik apziurejau saviski P405.
Tepalo uzpylimo anga (alsuoklis ar kaip ten ji pavadint) nebeturi nei vieno sietelio.
nei to kur kamstyje- nei to kuris suvyniotas buna ant "piltuvelio". Majonezo pedsaku beveik nera -
tik labai skystos baltos apnasos "dangtelio" vid puseje. Bet tepalo pedsaku yra ant oro filtro. Kiek suprantu to pasekme - tu metaliniu sieteliu nebuvimas.

tai vat su jeis gerai kad tokiu apnasu nebuna su jeis blogai kad jei pajonezo daugiau tai tas sieteli nespesi valyt.. <_< vienu zodziu uz...o mane tas brudas.. pastebejau pas mane kur ta slanga stora i karteri aina turi labai daug tu sujungimu gal sakau per juos kur prigaudo dregmes nes ko paklausiu sako taipat kad negali tokiai dideliais kiekiais jo buti.. tuoj urmu majoneza pardavinesiu :(
  • 0
Šimtas ne greitis, stulpas ne kliutis...

#23 Svečias_ignasz_*

Svečias_ignasz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 24 - 14:30

sweiki as ir prie to pacio, pas mane ta emulsija atsiranda vaziuojant trumpais atstumais ant dangtelio, pravaziavus ilgiau, jos ne pedsako.. kaip manot labai blogai tai? ir dar pastebejau kad nuo salono puses sunkiasi tepalas pro dangtelio tarpine, tas gali tureti itakos? aciu uz nuomones :beer:
  • 0

#24 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2009 balandžio 25 - 21:30

Reikia sportine alsuokliu sistema pasidaryt :D Slangele>Butelis su skyle ir mazom skylutem kad slegio nebutu.
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#25 Gerulis

Gerulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 Peugeot 405 Mi 16

Parašyta 2009 balandžio 30 - 19:34

jau savaite vazineju su isvesta lauk slanga nuo alsuoklio ir isimti visi sieteliai o tas sh... kaip renkasi ir renkasi... sian pas virzina ant 405 SRI kairejem sparne pastebejau ta filtra kur minejau kad maciau ant safranes.. jy sudauziau ir pamaciau kad ten jis pilnas smulkiu angliuku tai gal sitas daiktas ir surenka ta kondencata? nes pas mane kiek maciau jo nera.. :unsure:
  • 0
Šimtas ne greitis, stulpas ne kliutis...

#26 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 gegužės 06 - 19:58

cia gal benzo garu rinktuvas kur paskum tuos garus varikliui paduoda
  • 0

#27 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2009 gegužės 08 - 08:13

as ir sukau ilgai galva su tuo majonezu, ziema dazniausiai vaziuodavau trumpus atstumus, i darba ir atgal, kazkur po 4 km, tai baisu kiek jo prisirinkdavo :wacko: vienas meistrukas tikino kad tiek daug kondensato negali buti, bus tarpine itrukus......bet nemazejo ir nedaugejo jokiu skysciu, o db atsilus orams beveik visai isnyko tas brudas, buna kartais jo bet lb nedaug :beer:
  • 0

#28 Gerulis

Gerulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 Peugeot 405 Mi 16

Parašyta 2009 gegužės 09 - 20:33

man atrodo kad jau pas mane tarpine bus prapusta nes antifrizas kaip dingo tai db dar daugiau dingsta ir tas majonezas dangteli stovi ir dar ant matuokles tepalas zalsvai pilkas pasidare... :( nors rudedi puse kapitalinio padaryta varikliui...
  • 0
Šimtas ne greitis, stulpas ne kliutis...

#29 modestas

modestas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2009 gegužės 12 - 16:18

na kad dingsta antifrizas tai jau tikrai nlb grj, siaip emulsijos gali atsirasti ir sumaisius tepalus variklyje
  • 0

#30 Gerulis

Gerulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 Peugeot 405 Mi 16

Parašyta 2009 gegužės 14 - 14:41

na kad dingsta antifrizas tai jau tikrai nlb grj, siaip emulsijos gali atsirasti ir sumaisius tepalus variklyje

nu ir tepalus pamaisiau bet jau daba nesvarbu... antifriza man ispute lauk ir uzkaitinau varikli ir nzn kame bedos? Nusiemiau galva parodziau meistram tarpine ir jie tikslei nepasake ar yra pramustas kanalas.. ir pas mane stovi plaukejancios gilzes ir po jom dedasi mazos siauros gumytes kurios irgi galejo sutrukti. Kai paskutini kart vaziavau apie 50km man dingo 1,5l vandens tai yra nesveikai daug.. tai kokia tikimybe kad pramuse gilziu gumytes ? jos buvo keistos rudeni :(
  • 0
Šimtas ne greitis, stulpas ne kliutis...

#31 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2009 gegužės 17 - 01:50

soryy tingejau viska skaityti bet ... Jai pas jus atsiranda emulcija tai reiskia kad 90procentu yra trukusi galva ir 10 pr. kad pramusta tarpine. Jokiu budu nepilkite jokiu daktaru i ausinimo sitema (uzkimsit peciuka ir ziema silmos nematysit) geriau jau i tepalus ka nors yvarvinkite. o del ziemos tai ... siltas metalas turi savybe plestis o saltas trauktis :blush:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0