Peršokti prie turinio


1.9 td kuro siurblio keitimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 22 - 22:34

sveiki issiemiau siurbly srote nuimt nera problemu tik va su pakeitimu nezinau kaip su degimo nustatymu ir ar eina skyva prie bloko prisukt keiciant kad nereiktu pagrindinio dirzo nuiminet :unsure:
  • 0

#2 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 balandžio 23 - 06:49

pas 2.1 tikrai eina. Manau pas 1.9 bus lygiai tas pats. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#3 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 balandžio 23 - 08:40

Dirzo nuiminet nereikes, bet itempeja atlaisvint ir per nauja degima statyt teks.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#4 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 balandžio 23 - 11:39

Dirzo nuiminet nereikes, bet itempeja atlaisvint ir per nauja degima statyt teks.


Ne i tema, bet as biski kazko nesupratau. Juk degimas reguliuojasi su paciu siurbliu pas sita matora, tai prie ko cia itempejas? Atlaisvinta siurbli reguliuot gi reikia.

R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#5 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 23 - 18:50


Dirzo nuiminet nereikes, bet itempeja atlaisvint ir per nauja degima statyt teks.


Ne i tema, bet as biski kazko nesupratau. Juk degimas reguliuojasi su paciu siurbliu pas sita matora, tai prie ko cia itempejas? Atlaisvinta siurbli reguliuot gi reikia.

R

aciu uz patarima Ramunai bandysim savaitgaly permesti nes del kuro sanaudu jau nebelaiko nervai leidzia siurblys,ora gaudo nera traukos juodu dumu kamuolys is galo :blink:
  • 0

#6 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 balandžio 23 - 20:31


Dirzo nuiminet nereikes, bet itempeja atlaisvint ir per nauja degima statyt teks.


Ne i tema, bet as biski kazko nesupratau. Juk degimas reguliuojasi su paciu siurbliu pas sita matora, tai prie ko cia itempejas? Atlaisvinta siurbli reguliuot gi reikia.

R

O ko nesupratai? Yra degimo statymas ir reguliavimas, o sustatyt teks, nes kaip pakeisi siurbli neatlaisvines dirzo? O atlaisvinus dirza kaip taisykle pasisuka velenelis, tad teks kaisciut smagrati, velenewlio skyveli ir siurbli ir statyt dirza bei itempinet.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#7 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 balandžio 24 - 11:08

O ko nesupratai? Yra degimo statymas ir reguliavimas, o sustatyt teks, nes kaip pakeisi siurbli neatlaisvines dirzo? O atlaisvinus dirza kaip taisykle pasisuka velenelis, tad teks kaisciut smagrati, velenewlio skyveli ir siurbli ir statyt dirza bei itempinet.


Tai va ta ir norejau pasakyt kad siurbli pakeisi visiskai neatlaisvines dirzo. per skyvo skylutes sukasi 2vnt 8mm varztai i bloka, ir nuimant/nuemus/dedant siurbli skyvas lieka savo vietoje, o siurblis issiraukia is skyvo. Vat tik norejau pasitikslint ar pas 1.9 tas pats kaip pas 2.1 ar ne, bet 90% speju kad lygiai tas pats.

Ramunas

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2009 balandžio 24 - 11:10

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#8 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 balandžio 24 - 14:27

Pilnai sutinku, tai pats geriausias varijantas, bet prieit prie apatines 13 verzekles tai nu i.... bet zmogus klause apie kronsteino prisukima prie bloko.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#9 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 24 - 23:55

siandien buvau servise anglai sumale viska man jie man aiskina kad siurbliai ne vienodai atreguliuoti tai koks skirtumas juk pusmenulis yra kitaip neydesi galvojau kad suprantu bet dabar isvis pasimeciau tai degimas per dirza pagrindiny pasigauni bet kadangi jo nereikia nuimt jis ir nepabega o mano supratimu jis reguliuojasi paty siurbly sukinejant cia as parasiau kaip as suprantu kaip galvojat cia as klystu ar servise man ciesina?
  • 0

#10 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 26 - 11:14

siandien buvau servise anglai sumale viska man jie man aiskina kad siurbliai ne vienodai atreguliuoti tai koks skirtumas juk pusmenulis yra kitaip neydesi galvojau kad suprantu bet dabar isvis pasimeciau tai degimas per dirza pagrindiny pasigauni bet kadangi jo nereikia nuimt jis ir nepabega o mano supratimu jis reguliuojasi paty siurbly sukinejant cia as parasiau kaip as suprantu kaip galvojat cia as klystu ar servise man ciesina?

kaip jus galvojat???
  • 0

#11 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 27 - 22:13

kaip jus galvojat???

galit gal kas patarti?ar verta paciam pradeti ardyt nes nebezinau ka daryti issimti ir ydeti ta paty siurbly nebutu problemu tik va nezinau kaip bus su kitu siurbliu?permest bus paprasta tik va ar uzkurti eis po to?nes anglam sudarankiam nesinori duoti kist pirstus nieko nepadarys o paims tai kaip uz nauja. :wacko:
  • 0

#12 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 balandžio 28 - 09:15

Man zinanciam kaip tai padaryt tai neuzimtu daug laiko, tad jei reiks konsultaciju klausk. Realiai tai nera sudetinga gali bandyt pats tai padaryt.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#13 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 28 - 18:36

tai as bandysiu nes uzsiprasys servise turbut tiek kiek ta masina kainuoja :D pradekim nuo to kad nuimu sena siurbly skyvas lieka prie bloko pagrindinis dirzas atkrenta ymaunu nauja siurbly o kas toliau kaip ir nezinau bendyciau speliot bet speliones gali pasibaikti tuo kad nepakursiu pug :unsure: MKS999 jai nesuku gal gali aprasyti eiga toliau ?buciau dekingas :beer:
  • 0

#14 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 balandžio 28 - 18:43

Atmink, kad nuiminejant siurbli visu pirma reik prisiverst skyveli 2 varstais. Tiksliau tariant reik pastatyt varikli i rimties taska. Statant nauja siurbli as taikyciau i seno stovejimo vieta, ant aliuminio kronsteino prie kurio sukas siurblys lieka ryskus seno siurblio paliktas pedsakas.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#15 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 28 - 20:30

cia viskas ka reikia padaryti?man tik pagrindinis klausimas yra ar reikia ka nors reguliuoti ar uztenka tik y senojo vieta pastatyt priversti ir viskas?
  • 0

#16 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 30 - 00:12

neklausciau jai buciau keites kada ,bet dabar nenoriu pradeti kol visko tiksliai nezinau papildykit dar kas iki galo del visu nustatymu sudejus? :beer:
  • 0

#17 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 balandžio 30 - 08:03

Pastatyk, sujunk viska, uzvesk ir matysi. Kiek teke pakeist siurbliu, gal nedaug per gyvenima tik kokius 3, tai pastacius tiksliai i sena vieta viskas veikdavo puikiai. Tiesa as visa laik paleidineju dirza, kaisciuoju smagrati ir veleneli, po to uzdejes siurbli siurblio skyveli, tada dedu dirza ir is naujo itempiu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#18 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 30 - 19:15

tai vadinasi viskas yra dauk paprasciau nei maniau dekingas tau uz patarimus :beer:
  • 0

#19 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 gegužės 01 - 18:42

tai vadinasi viskas yra dauk paprasciau nei maniau dekingas tau uz patarimus :beer:

patarimas - pirma atsukinek apatine siurbli laikancia verzle - jei nepavyks (priejimas :ph34r: ), maziau reiks atgal surinkineti ;)
  • 0

#20 Svečias_Mundzeee_*

Svečias_Mundzeee_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 01 - 22:03

tai as srote kaip nusiiminejau isbandziau ta malonuma bet visvien aciu :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0