Peršokti prie turinio


kai sukineji vaira traska tk tk tk kas galetu buti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 132

#101 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 birželio 17 - 07:27

Sveiki, turiu 2002 m. 406 coupe, esu pasikeitęs abu atraminius guolius, nes tarškėjo, o dabar vis liko toks girgždėjimas sukinėjant vairą vos vos, per tą laisvumą. Gal kas esat susidūrę?

atramines gumas irgi keitei?
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#102 loading

loading
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 birželio 17 - 10:20

nekeičiau, bet man servize keite, nu garažiukuose, tai būtų pasakę jog tie susidevėję manau. Aš jiem dar daviau tą vairą pajudint, tai sako gal kas su vairo kolonėle gali būt. Ką jūs manot?
  • 0

#103 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2013 birželio 17 - 14:38

O gal vairo kryzme laisva jau?
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#104 loading

loading
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 birželio 17 - 23:23

o kaip patikrint? na aš vis kaip važinėju, man kažkoks laisvumas jaučiasi, kartais net per duobę pravažiavus jaučiasi per vairą mušimas toks šioks,
  • 0

#105 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 birželio 18 - 12:39

o kaip patikrint? na aš vis kaip važinėju, man kažkoks laisvumas jaučiasi, kartais net per duobę pravažiavus jaučiasi per vairą mušimas toks šioks,

kryzhme tikrinti?
stovi vietoje ant neizhvesto ir sukineji vaira po keleta milimetru i shonus, jei vairas laisvai juda (palaida stoks) o ratai nesisuka vadinasi kryzhme.
gali dar pasitikrinti kitaip. draugas tegul sukineja o tu ilipes i duobe dek ant kryzhmes ranka ir jusi juda ar ne. nors ir ishemimas kryzhmes ten pas 406 iki puses valandos darbo ;) vairo kelma atsijungi, nuo prailginimo, kryzhme nuo koloneles atjungi ir ishtrauki per vidu. pamatysi pypec jei ar dar ne ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#106 loading

loading
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 birželio 18 - 21:14

aišku, reikės žiūrėt. O kaip manai dėl to girgždėti gali? garso nėra to girgždesio bet per vairą sukant jaučiasi
  • 0

#107 Pugas

Pugas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 28
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p306 '96 2.0 ST 89 kW

Parašyta 2014 kovo 05 - 09:46

nekeičiau, bet man servize keite, nu garažiukuose, tai būtų pasakę jog tie susidevėję manau. Aš jiem dar daviau tą vairą pajudint, tai sako gal kas su vairo kolonėle gali būt. Ką jūs manot?

Prajuokinai.
Keite servise, ne garaziniai - suprask specai, bet pasakyti konkreciai nieko nesugebejo.. gal kolonele.. :good: :doh:
  • 0

#108 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 liepos 29 - 10:20

Kolegos, reik pagalbos... pavazinejus ilgeliau pradedavo trasketi kaip guoliai sukant vaira uzgesinus ir neuzgesinus variklio... vienodai i abi puses, vairas sukasi lengvai. bet pakeitem guolius abu o garsas isliko... Kokios idejus jusu???
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#109 valtron9

valtron9
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 gegužės 22 - 23:59

Skaitau cia, visiems tik tik trr trak. Man siaip labai panasi beda. Atraminiu keitimas nepadejo. Lygiam kely nesigirdi nieko. Zvyrkeliu, duobetu keliu pirma antra pavara arba sukantis i bet kuria puse toks lyg kaukstelejimas. Ir butent mazu greiciu. Taip ir pries ir po atraminiu keitimo. Kaip parejusi vairo kryzme gadina nervus tai zinau, tad sia minti atmetam. Tik va neseniai is vieno auksarankio isgirdau jog beda gali buti su vidiniu sarnyru. Gal kam teko susidurti? Ir ar tai gali buti sprendimas?


Šį pranešimą redagavo valtron9: 2015 gegužės 23 - 00:16

  • 0

#110 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2015 gegužės 23 - 07:50

pas mane ir panasi situacija ant peugeot 407, sukinejant ratus tiek vaziuojant tiek vietoje yra tratejimas ir toks gana garsus, net spaudziant stabdzius tratejimas yra. ar negaletu tai buti sarnyras kuris ten stovi ant guolio?


  • 0

#111 valtron9

valtron9
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 gegužės 23 - 22:29

Vienzo. Ketvirtadieni bus matyt. Arba issispres arba pinigai i ora...
  • 0

#112 valtron9

valtron9
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 gegužės 28 - 17:39

Šiandien ketvirtadienis. Išvados: Problema neišspręsta, nes važiuoklė ledas, bet rasta kita galima ir akivaizdi bildesio problema. O tai variklio pagalvės. Padės? Žiūrėsim. Antradienis parodys.


Šį pranešimą redagavo valtron9: 2015 gegužės 28 - 17:39

  • 0

#113 valtron9

valtron9
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 birželio 04 - 18:15

Na ką gi. Pagaliau rasta trik trak kaukšt paukšt problema. Mašina rieda neleisdama jokio pašalinio garso. Nesu auto asas ir tikrų terminų nežinau, o esmė tame jog buvo laisvumas vienoje iš "ausikių" (kairės pusės) laikančių štangą, ant kurios statosi stabilizatoriai. Žinantys terminologiją galite mane pataisyti.

Pagelbėjo vyrukai iš elnio teritorijos.   :good:  


  • 0

#114 Agne

Agne
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2015 liepos 10 - 19:54

Sveiki.nekursiu naujos temos,bet susiduriau su keliom problemom.vairuoju peugeot 206 .Daznai pasitaikydavo kad uzkurus masina po nakties ar ilgiau pastovejus,sukant vaira i desine kazkas lyg trugdydavo ji pasukt.daugiau pasukinejus dunkteledavo ir prasokdavo,po to no problem.vel kur ilgiau pastovi ir vel lyg pastringa.Dar susiduriau su bildejimu po kojom.Startuojant is vietos buna toks vaizdas kad ratai nuleks,susiplaka kazkas po kojom ir dungteli.Masina buvo nestipriai dauzta,aisku pabėgo suvedimas.pakeite kaukianti priekini guoli,padare suvedima.kaip ir buvo gerai,po kiek laiko pradejo bildet po kojom vis garsiau.startuojant,per duobes letai vaziuojant.per pusasius pradejo varvet tepalas,negausii,balu nebuna,bet apibege,kaba lasai.Gal ka patarsit?

Šį pranešimą redagavo Agne: 2015 liepos 10 - 19:58

  • 0

#115 valtron9

valtron9
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 liepos 10 - 21:29

Atsako neprofesionalas:
Dėl vairo sukinėjimo su trukdžiais - tikėtina vairo kryźmė. Bet ji duotu apie save źinoti pastoviai. Kaži sukant tik į dešinę ar ir į kairę ir stovint vietoje ar su apkrova t.y. važiuojant.
Bildėjimas po ale kojomis tai gal ir variklio pagalvės, bet jeigu jos butu parejusios tai atrodytu kad visas priekis tabaluojasi, ir ypac is vietos. Neatmesk stabilizatoriu. Jau kai tie pareina tai atrodo kad mašina tik į šrotą.
Pusasio rieboksliu remontas/keitimas nera brangus jeigu tik ne autorizuotas servizas kur paskutinius marskinius nuima.
Dar del bildejimo, jai meistrai pasiziuri stabilizatoriu balkio gumas. Pats su tuo vargau. Na ir tradiciškai atraminiai guoliai.
  • 0

#116 Agne

Agne
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2015 liepos 11 - 07:27

Pusasiu riebokslius keite ziema,naujas priekiniu ratu asis su sarnyrais,ar galejo taip greit sudilt?ar del smugio i landzerona galejo daug ka pagadint?Na o del vairo sukinejimo.tai tik stovint vietoj ir sukant i desine.Kai tarkim.is aikateles issisukineji tai pora kartu gerai prasukus is jegos prasoka kazkas ir daugiau nepastringa nei vaziuojant nei trumpam pastovejus.pastovi puse dienos ir vel tas pats.po nakties beveik visada taip,keista buna kai isedus i auto ryte to strigimo kartais nebuna.Na del remonto kaune,tai daug ka teko tvarkyt pas viena berniuka,tadas nuostabus auksarankis,bet dazniausiai uzimtas.Gal atrastu laiko bent apziuret.Beda ta,kad masina kasdien reikalinga,o savaitgali remontuojant neka daliu gausi. Bet vis delto kai staigiau startuoji is vietos tai vaizselia nekoks,galvoju ratus nuples ir po dugnu prasiridens su viskuom.Paciai gal taip baisu nebutu,bet vaika vezioju va cia tai jau neramu
  • 0

#117 valtron9

valtron9
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 liepos 11 - 20:29

Man Pezo centre pusasio rieboksli 3 kartus keite. Tai chebrike garaziuke kone pusvelciui sutvarke. Siaip cia rasymas tai tik speliojimas, manau pati supranti. Kol nepakels masinos tol taip ir bus, gal tas o gal anas.
  • 0

#118 marius321

marius321
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:taurage
  • Automobilis:peugeot 407 2ltr 100kw

Parašyta 2015 rugpjūčio 20 - 17:41

Sveiki.prie tos pacios temos vairo kryzma vos vos kliba ar del jos gali sunkiau ir stigineti vairas?
  • 0

#119 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 12:16

Gali. Reikai žiūrėti tą sunkaus sukimosi ir klibėjimo specifiką. Būna kad nekliba, bet nusiimi štoką su kryžme ir negali palenkt, kiek kryžmė užpuvus, o žmonėm važiavo ir gerai buvo, tik truputį sunkokai vairas sukosi...


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#120 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2015 spalio 22 - 13:37

Dėl bajerio, gali kryžme supurkšti kokiu WD, po to kai nudžius, užvaryti kokio tiršto tepalo (kad nenuvarvėtu) ir jei palengvės sukiojimas - aišku, kad kryžmė.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0