Jump to content


padekit del mi16


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • posts 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Posted 2009 May 13 - 21:22

O gal kartais geriau burt su varikliu, negu su vaziuokle. Gal paprasciau nupirkt 405 su 4 varomais ratais ir idet 2.0 turbo. O del daliu, tai deze ir razdatke jau parduotos labai senai, kazkur tik metos kardanas ir galinis reduktorius.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#22 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2009 May 13 - 23:13

O gal kartais geriau burt su varikliu, negu su vaziuokle. Gal paprasciau nupirkt 405 su 4 varomais ratais ir idet 2.0 turbo.
O del daliu, tai deze ir razdatke jau parduotos labai senai, kazkur tik metos kardanas ir galinis reduktorius.

tai su varikliu jau po truputi krutam, bet letai letai
Cia nepaprastume viskas yra, o del idomumo... visgi 406 coupe 4x4 retokas variantas ir dar su turbo varikliu :D vat tada padeciau taska projekte :beer: :)~
  • 0

#23 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 May 13 - 23:30

O gal kartais geriau burt su varikliu, negu su vaziuokle. Gal paprasciau nupirkt 405 su 4 varomais ratais ir idet 2.0 turbo.
O del daliu, tai deze ir razdatke jau parduotos labai senai, kazkur tik metos kardanas ir galinis reduktorius.

tai su varikliu jau po truputi krutam, bet letai letai
Cia nepaprastume viskas yra, o del idomumo... visgi 406 coupe 4x4 retokas variantas ir dar su turbo varikliu :D vat tada padeciau taska projekte :beer: :)~

cia tai idomus projektas :beer:
  • 0

#24 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • posts 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Posted 2009 May 14 - 08:00

Manau sitame projekte butu 2 sunkiausios vietos, tai traversa ir galinio tilto tvirtinimas. Kiek atsimenu 405x4 traversa visai kitokia, buvo islinkimas, kad tilptu razdatke ir praeitu kardanas. Galinio tilto tvirtinimas ? Dabar gerai pamascius tai turbut paprasciausia butu ispjaut 405 dugno gabala su galiniu tiltu ir ivirint i 406 cupo dugna. Bet tokiam projektui reiktu imt visiskai damusta 406 , o ne toki kaip Linuko. Variklio ir dezes tvirtinimai tie patys, visas skirtumas tik tame, kad pas x4 razdatke sukas prie dezes ties reduktorium , tai ta vieta dezes tik ir tesiskiria. Taigi siam projektui reikia, nudrengto 406 coupe, 406 ar citroen xantia 2.0 turbo ir 405 x4 . Viska galima rast angluose ir nebrangiai. Nufilmavus ar nufotografavus visa eiga papuostum Youtuba. Ir turetum turbut vieninteli 406 2.0 turbo coupe x4. Vien pavadinimui reiktu viso bagazines dangcio. Bet pasiryzt tokiam isukiui, tai nezinau kiek reikia turet pamishimo.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#25 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2009 May 14 - 08:16

arba, jei bapkes kisene pleso, tariesi su sitais ^_^
  • 0

#26 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2009 May 14 - 09:03

Manau sitame projekte butu 2 sunkiausios vietos, tai traversa ir galinio tilto tvirtinimas. Kiek atsimenu 405x4 traversa visai kitokia, buvo islinkimas, kad tilptu razdatke ir praeitu kardanas. Galinio tilto tvirtinimas ? Dabar gerai pamascius tai turbut paprasciausia butu ispjaut 405 dugno gabala su galiniu tiltu ir ivirint i 406 cupo dugna.
Bet tokiam projektui reiktu imt visiskai damusta 406 , o ne toki kaip Linuko.
Variklio ir dezes tvirtinimai tie patys, visas skirtumas tik tame, kad pas x4 razdatke sukas prie dezes ties reduktorium , tai ta vieta dezes tik ir tesiskiria.

Taigi siam projektui reikia, nudrengto 406 coupe, 406 ar citroen xantia 2.0 turbo ir 405 x4 . Viska galima rast angluose ir nebrangiai.

Nufilmavus ar nufotografavus visa eiga papuostum Youtuba. Ir turetum turbut vieninteli 406 2.0 turbo coupe x4. Vien pavadinimui reiktu viso bagazines dangcio.
Bet pasiryzt tokiam isukiui, tai nezinau kiek reikia turet pamishimo.

hmm. 406 sedana turiu, butu puikus bandomasis zuikis... reikia pasidomet placiau sia tema :beer:
  • 0

#27 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 09:19

Manau sitame projekte butu 2 sunkiausios vietos, tai traversa ir galinio tilto tvirtinimas. Kiek atsimenu 405x4  traversa visai kitokia, buvo islinkimas, kad tilptu razdatke ir praeitu kardanas. Galinio tilto tvirtinimas ? Dabar gerai pamascius tai turbut paprasciausia butu ispjaut 405 dugno gabala su galiniu tiltu ir ivirint  i 406 cupo dugna.
Bet tokiam projektui reiktu imt visiskai damusta 406 , o ne toki kaip Linuko.
Variklio ir dezes tvirtinimai tie patys, visas skirtumas tik tame, kad pas x4 razdatke sukas prie dezes ties reduktorium , tai ta vieta dezes tik ir tesiskiria.

Taigi siam projektui reikia, nudrengto 406 coupe, 406 ar citroen xantia 2.0 turbo ir 405 x4 . Viska galima rast angluose ir nebrangiai.

Nufilmavus ar nufotografavus visa eiga papuostum Youtuba. Ir turetum turbut vieninteli 406 2.0 turbo coupe x4. Vien pavadinimui reiktu viso bagazines dangcio.
Bet pasiryzt tokiam isukiui, tai nezinau kiek reikia turet pamishimo.

hmm. 406 sedana turiu, butu puikus bandomasis zuikis... reikia pasidomet placiau sia tema :beer:

Pradžioj pasidomėk, ką apie tai mano TA. Perdirbimai galimi pas firmas, susijusias su gamintoju (pvz pas MB - AMG, Brabus, Pullman). O po tokio namudinio įsikišimo į konstrukciją, tavo aparatas bus įformintas į savadarbių kategoriją ir gausi atlikti krūvą nepigių ekspertizių... :ph34r:
  • 0
... labai piktas diedas...

#28 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2009 May 14 - 10:34

Pradžioj pasidomėk, ką apie tai mano TA. Perdirbimai galimi pas firmas, susijusias su gamintoju (pvz pas MB - AMG, Brabus, Pullman). O po tokio namudinio įsikišimo į konstrukciją, tavo aparatas bus įformintas į savadarbių kategoriją ir gausi atlikti krūvą nepigių ekspertizių... :ph34r:

ekspertize visitiek kazkada gausiu savo varyt, nes reikia ir siaip dokumentus pakeist.
Tai kad dar 4x4 prisidetu tai nebut problema manyciau.
bet kai pagalvoji, butu 4x4 tada ir t16 noresis... :)
  • 0

#29 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 10:52

ekspertize visitiek kazkada gausiu savo varyt, nes reikia ir siaip dokumentus pakeist.
Tai kad dar 4x4 prisidetu tai nebut problema manyciau.

Nelygink ekspertizės dėl dokumentų su technine. Visai skirtingi dalykai.
  • 0
... labai piktas diedas...

#30 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2009 May 14 - 11:01

ekspertize visitiek kazkada gausiu savo varyt, nes reikia ir siaip dokumentus pakeist.
Tai kad dar 4x4 prisidetu tai nebut problema manyciau.

Nelygink ekspertizės dėl dokumentų su technine. Visai skirtingi dalykai.

bet kai automobilis yra ''patobulintas'' berods virs 10% galios turi varyt ekspertize...
  • 0

#31 Svečias_begalvis_*

Svečias_begalvis_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 14 - 11:10

dabar zodziu taip.. pas mane nebera jokiu pusasius ir panasiai... deze uzdeta priekiniu varomu, likes tik gale reduktorius del vaizdo..ir sakau kas tai dezei? ar ten remontuot ja imanoma ar pzdc jai. nes dzerzgia kaip kad kokia skarda vilktum ant asfalto... ir dar vienas dalykas man reikia daciko kuris matuoja virklio temperatura o ne radiatoriaus, nes man pacosa ijungia kai jau susiles variklis, o seip irgi negraziai dirba (pulsuoja)... sekantis dalykas: kazkas sake kad jei hidraulinis galas tai ne torcionine pakaba... pas mane hidraulinis, irgi kilojasi nuo apkrovimo... vienas ratas jau paklises? tai jam guolius reikia keist kaip ir betkokiam 405? jei taip tai gal kas zinot koki meistriuka kur tas ivores bronzines daro? butu gerai vilniuj arba panevezyje... ir gal kas turi parduoti deze? pas mane 1.9 motoras...padekit kas nors, noriu pakelt ta masina, tik vat viskas i pinigus remiasi, tai ir noriu kiek imanoma pats pasidaryti...

Edited by begalvis, 2009 May 14 - 11:12.

  • 0

#32 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2009 May 14 - 11:37

dabar zodziu taip.. pas mane nebera jokiu pusasius ir panasiai... deze uzdeta priekiniu varomu, likes tik gale reduktorius del vaizdo..ir sakau kas tai dezei? ar ten remontuot ja imanoma ar pzdc jai. nes dzerzgia kaip kad kokia skarda vilktum ant asfalto... ir dar vienas dalykas man reikia daciko kuris matuoja virklio temperatura o ne radiatoriaus, nes man pacosa ijungia kai jau susiles variklis, o seip irgi negraziai dirba (pulsuoja)...
sekantis dalykas: kazkas sake kad jei hidraulinis galas tai ne torcionine pakaba... pas mane hidraulinis, irgi kilojasi nuo apkrovimo... vienas ratas jau paklises? tai jam guolius reikia keist kaip ir betkokiam 405? jei taip tai gal kas zinot koki meistriuka kur tas ivores bronzines daro? butu gerai vilniuj arba panevezyje... ir gal kas turi parduoti deze? pas mane 1.9 motoras...padekit kas nors, noriu pakelt ta masina, tik vat viskas i pinigus remiasi, tai ir noriu kiek imanoma pats pasidaryti...

man atrodo gausi man ta deze ir visa kita kas kabo gale parduot ir nekaudes galvos. :lol:
O jei rimtai tai kol cia paisai zinutes galejai nuvezt pas meitrus kurie uzsiima pavaru dezem, isardys ir pasakys kas ten jai blogai. papasakosi ispudzius ir suras liga. Jei pats nesupranti is kur sklinda garsai, tai ka ten pats tvarkysi ?
  • 0

#33 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 11:44

ekspertize visitiek kazkada gausiu savo varyt, nes reikia ir siaip dokumentus pakeist.
Tai kad dar 4x4 prisidetu tai nebut problema manyciau.

Nelygink ekspertizės dėl dokumentų su technine. Visai skirtingi dalykai.

bet kai automobilis yra ''patobulintas'' berods virs 10% galios turi varyt ekspertize...

Negalima įdėti 30% galingesnio variklio negu buvęs. Jei mažiau - nereikia ekspertizės. O tu nori dėti nenumatytą gamykliškai važiuoklę, pažeidžiant kėbulo konstrukciją.
Na, bet ką čia burt, pirma reik su protingesniais TA pasikonsultuot...
  • 0
... labai piktas diedas...

#34 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 11:49

...ir sakau kas tai dezei? ar ten remontuot ja imanoma ar pzdc jai...

Ir kaip įsivaizduoji atsakymą? Kas iš klubiečių turi tokias telepatines galias, kad per atstumą įlystų į tą tavo dėžę? Nusikelsi - sužinosi...
  • 0
... labai piktas diedas...

#35 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • posts 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Posted 2009 May 14 - 14:04

Tai tada jokiu problemu, ieskaisi ardomo 405 su 1.9 motoru ir kraunies nauja deze i savo mi16. O gala sito modelio reik tvarkyt ne pas tuos meistrus kurie tvarko torsioninius tiltus, bet pas tuos kurie tvarko citroen. Kiek teko dometis, tai kaip pagrindas siai konstrukcijai ejo BX tiltas. Vienu zodziu varai pas tuos kas tvarko citroen.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#36 Svečias_DVD_*

Svečias_DVD_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 14 - 18:32

dabar zodziu taip.. pas mane nebera jokiu pusasius ir panasiai... deze uzdeta priekiniu varomu, likes tik gale reduktorius del vaizdo..ir sakau kas tai dezei? ar ten remontuot ja imanoma ar pzdc jai. nes dzerzgia kaip kad kokia skarda vilktum ant asfalto... ir dar vienas dalykas man reikia daciko kuris matuoja virklio temperatura o ne radiatoriaus, nes man pacosa ijungia kai jau susiles variklis, o seip irgi negraziai dirba (pulsuoja)...
sekantis dalykas: kazkas sake kad jei hidraulinis galas tai ne torcionine pakaba... pas mane hidraulinis, irgi kilojasi nuo apkrovimo... vienas ratas jau paklises? tai jam guolius reikia keist kaip ir betkokiam 405? jei taip tai gal kas zinot koki meistriuka kur tas ivores bronzines daro? butu gerai vilniuj arba panevezyje... ir gal kas turi parduoti deze? pas mane 1.9 motoras...padekit kas nors, noriu pakelt ta masina, tik vat viskas i pinigus remiasi, tai ir noriu kiek imanoma pats pasidaryti...

man atrodo gausi man ta deze ir visa kita kas kabo gale parduot ir nekaudes galvos. :lol:
O jei rimtai tai kol cia paisai zinutes galejai nuvezt pas meitrus kurie uzsiima pavaru dezem, isardys ir pasakys kas ten jai blogai. papasakosi ispudzius ir suras liga. Jei pats nesupranti is kur sklinda garsai, tai ka ten pats tvarkysi ?

Jeigu nori detis pas save 4x4 vaziuokle is P405 4x4 tau greiciausiai jis bus per siaura. Neskaitant to, kad reiks visu reduktoriu priekinio ir galinio, bei greciu dezes. Taip pat reiks galinio ir priekinio tiltu, nebent priekini siek tiek perdarysi arba pas P406 jis siek tiek kitaip stovi. Nes pas P405 4x4 buna islinkimas tilto ties viduriu, kardanui. Dar tau reiks ir kuro bako is P405 4x4 nes jis kitoks nei pas kitus P405, aisku tavo kuro bakas ir bagazinej gali buti arba dar ka sugalvosi.
  • 0

#37 zux

zux
  • Senbuviai
  • posts 1,373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Posted 2009 May 17 - 16:19

ranka neduosiu nukirst, bet kiek anksciau domejausi tai 405'iems buvo dvi bishki skirtingos x4 modifikacijos: GRx4 ir SRx4 ejo paprastesni (kazkokios blokiruotes nebuvo, man rodos); Mi16x4 ir T16 turejo shustresni 4x4 mechanizma. del to Dangelio firmos. galima bandyt jieskot ju padaryta Partneri su visais varomais, gal biski lengiau butu del pritaikimo. :unsure:

Edited by zux, 2009 May 17 - 16:21.

  • 0

#38 Svečias_DVD_*

Svečias_DVD_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 21:03

Nesinorejo kur naujos temos, ir kalba cia jau apie x4. Norejau pasiteirauti gal kas turi kokios literaturos prikaupes apie P405 x4 ?
  • 0

#39 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2009 May 24 - 04:32

O gala sito modelio reik tvarkyt ne pas tuos meistrus kurie tvarko torsioninius tiltus, bet pas tuos kurie tvarko citroen. Kiek teko dometis, tai kaip pagrindas siai konstrukcijai ejo BX tiltas. Vienu zodziu varai pas tuos kas tvarko citroen.

Ar torsionas, ar sfera (kriause), nieko bendro neturi su guoliu. Guolis tas pats citre ir peze.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#40 Svečias_begalvis_*

Svečias_begalvis_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 26 - 13:04

o gal kas turi parduot 1.9 deze? kiek girdejau kad tinka ir nuo sri 1.9... mano tel jei turit ka pasiulyt 860815952
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users