Jump to content


Photo

406 galo bildejimas


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#21 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2010 April 19 - 08:34

Sveiki, žiemą pugio 406 galinis vairuotojo puses ratas bildėjo. Nuvariau i servisą apžiurėjo sako keisk sailenblokus (girgzdukus ar kaip cia pavadint).Pakeiciau abiju pusiu beda nedingo. Orams atšilus bėda dingo tik dabar jei gale 2 zmones sedi menkiausią duobe pagriebus cypčiot pradeda kazkas :wacko: dabar idomu kas tas kazkas galetu but. :blush: ir dar pastebejimas jei biski perkrautas galas , na 4 grudu maisai :D tai viskas dingsta. o vat 3 zmones amortizatorius kai susismaukineja leidzia kazkoki keista garsa "grunkšt grunkšt" :D bet kai apmaigau visus amortizatorius kai masina tuscia na neplaukioja jie ten kaip pries paskutiniają kaiip sako. Gal pakaktu kaip nors sutept ar dar ka padaryt ? Dekui :beer:
  • 0

#22 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2010 April 19 - 08:43

nuvaryk ant stendo ir pasakys,kiek gyvybes tavo amortikam like yra...10lt ir vsio
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#23 Svečias_krisas_*

Svečias_krisas_*
  • Svečiai

Posted 2010 April 26 - 12:23

tik suvedimo traukes gale bilda dazniausiai.100procentu :beer:
  • 0

#24 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Posted 2010 April 26 - 12:36

tik suvedimo traukes gale bilda dazniausiai.100procentu :beer:

As irgi pirma ka tikrinciau, tai tik jas. Tikrinimas paprastas, galini rata stovint masinai ant zemes pabandykit paklibint. Jei trauke parejus, labai gerai jausis kad kilibcioja ratas.
  • 0

#25 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • posts 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2010 April 26 - 18:47

nu as viska aplamai pakeites,nauji dujiniai amortikai,suvedimo traukes naujos, stabilizatoriu traukes naujos,girgzdukai pakeisti,sailenblokai pakeisti,stabilizatoriaus ivores pakeistos,bet dar pastebejau kad yra kazkokie sailenblokai kur tiltas pritvirtintas,gal sitie baisu bildesi duoda net nzn,man ir taip kaip pilna masina bildesys dingsta
  • 0

#26 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 April 26 - 19:20

Jo, kai masina pakrauta bildesys dingsta. Nežinau kodėl...
  • 0

#27 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • posts 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Posted 2010 April 26 - 22:04

Jo, kai masina pakrauta bildesys dingsta. Nežinau kodėl...

O gal viskas buvo suvaržyta, esant pakeltai mašinai?!
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#28 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • posts 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2010 April 27 - 13:41

mistika kazkokia :fool:
  • 0

#29 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2010 May 10 - 07:47

Matau ne aš vienas kankinuosi su galinės pakabos bildėjimu: :wacko:
kiek servisų tikrina sako, kad viskas tvarkoje. CP servisui jau atsibodau bet kad bilda visi sutinka.
Bildėjimą nežymų girdėjau dar prieš 3 metus (tik nusipirkęs), bet pamaniau, kad man paranoja, nes niekas kitas to negirdėjo, o servisai ir tuvlita pakaboje problemų nematė ir nemato iki šiol.
Pastebėjau, kad bildėjimas (tarsi vežimu važiuočiau) pranyksta labai prikrovus bagažinę. Forume išskaičiau, kad tuo metu amortizatoriai praktiškai nedirba...?
Dabar bildesio neišgirstų tik kurčias, bet taip ir neaišku kas bilda. Servisas siūlo atjungti amortizatorių ir žiūrėti..., gal pranyks bildesys, bet nesinori leisti pinigų tik pažiūrėjimui, be garantijos, kad suras gedimą. Amortizatoriai neištekėję ir atrodo, kad veikia puikiai, servise sako jų testas nieko neparodytų, jei jie yra sulinkę, nes bildesys gali atsirasti būtent todėl, arba dėl išsidėvėjusios gumos kaip supratau virš amortizatoriaus.
Kadangi nėra garantijų, kad suras gedimą nekyla ranka eksperimentuoti. Kokios būtų idėjos?
---------------------------
Amortizatoriai nereguliuojami, pakaboje per 3 metus (nuo pirkimo) keičiau tik reaktyvines traukes. Pravažiavau per tą laiką apie 80 000 km iš jų pusė autostradose. Mašina žvyrkelio nemačiusi.

jei tikrai apziureta neblogai galine pakaba, tai tikrai atjunk tu tuos amortus, pas 406 jie nesunkiai nusiima, as bent jau neturedamas ka keist gale net nebandziau ju atjunginet - pakeiciau ir zinai padejo :) bildesys buvo toks labiau kaip barbenimas vaziuojant nedideliu greiciu per pvz. koki istrupejusi betona kai daug iskilimu, duobuciu. Patys amortai nebuvo istekeje, laike masina ant kelio tik stovejo dar originalus PEUGEOT :) Siaip idejau dujinius ir jau abejoju ar vertejo - masina pasidare truputi kietesne, t.y. labiau reaguoja i visokius nelygumus, kai anksciau labiau plaukdavo, panasu ir stovejo tepaliniai, kurie ir pigesni nei dujiniai
  • 0

#30 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 May 29 - 15:35

Sveiki, nežmoniškai bilda ir mano 406 HDI 99 m, sedano galas. Buvau nuvares i neviena servisa, tačiau nieko konkretaus nepaskė kur barška nes pagal juos viskas tvarkoje, o garsas turbut ne iš pakabos... Tačiau aš manau kitaip, kadangi bildėjimas kai važiuoji per duobutes, tarsi kažkokios gumos butu išejes, tai va šiandien atsukes rata bandžiau pats viska su laužtuvu pereiti ir apžiurėti... Atraminės gumos pakeistos, girgždukai pakeisti, stabiliazotoriai judink kiek nori, jokio garso nesklaidžia. Keisčiausia tas, kad kai mašina stovi gali siubuoti , judinti kiek nori, tačiau tylu ramu. Tai man užkliuvo vienos nekokio stovio gumos, tai klausiu jusu patarimu, ar yra ju pirkti nauju, nes net nežinau kaip jos vadinasi, ar jas butu galima restauruoti gal... Va ikeliu voto kaip jos atrodo. 1 foto ; 2 foto Ir ar išvis yra galimybe, kad nuo ju barška???
  • 0

#31 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2010 May 29 - 16:18

tai cia stabilizatoriaus stanga kur laiko tos gumos.pas mane ziauriai bildejo ko tik neieskojau kol situ nepakeiciau.o dazniausiai ten net neziuri kai tikrina.keiciausi pries kokius 3men tai su viskuo sumokejau 150lt.gali drasiai keisti jei daugiau viskas kaip ir tvarkoje.
  • 0

#32 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2010 May 30 - 14:19

jo jo pas mane ta pati nesamone o kazin jei as sliauka kokia storesne apsukciau ta stanga mazu padetu.
  • 0

#33 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2010 May 30 - 15:29

Sveiki, nežmoniškai bilda ir mano 406 HDI 99 m, sedano galas. Buvau nuvares i neviena servisa, tačiau nieko konkretaus nepaskė kur barška nes pagal juos viskas tvarkoje, o garsas turbut ne iš pakabos... Tačiau aš manau kitaip, kadangi bildėjimas kai važiuoji per duobutes, tarsi kažkokios gumos butu išejes, tai va šiandien atsukes rata bandžiau pats viska su laužtuvu pereiti ir apžiurėti... Atraminės gumos pakeistos, girgždukai pakeisti, stabiliazotoriai judink kiek nori, jokio garso nesklaidžia. Keisčiausia tas, kad kai mašina stovi gali siubuoti , judinti kiek nori, tačiau tylu ramu. Tai man užkliuvo vienos nekokio stovio gumos, tai klausiu jusu patarimu, ar yra ju pirkti nauju, nes net nežinau kaip jos vadinasi, ar jas butu galima restauruoti gal... Va ikeliu voto kaip jos atrodo. 1 foto ; 2 foto Ir ar išvis yra galimybe, kad nuo ju barška???

paprasciausios stabilizatoriaus gumos tik ju buna keliu diametru - dazniausiai 22mm - ~20lt. vnt., maniskio 23mm ir laisvoj rinkoj nera juju, tai zibintas uz jas praso ~100lt. uz vnt. :ph34r: taigi teko mazesnes padidint... keiciant reikia atsargiai su tais varztais kebule - gali luzt...
  • 0

#34 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2010 May 30 - 21:39

nieko tu ten nevyniok.snargliavimas dar niekur nepadejo.
  • 0

#35 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 May 31 - 08:38

jo jo pas mane ta pati nesamone o kazin jei as sliauka kokia storesne apsukciau ta stanga mazu padetu.

Aha, padės, tai kam ten tada vinioti, geriau išvis išimk :good: :good: Kaip servise mačiau atvarė perpardavinėtojas Vectra, ir bildejo ta štanga, sako išimkit jus man ją išvis, kad nebildetu... :wacko:
  • 0

#36 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2010 May 31 - 10:10

tai laimis ar pasikeitei?
  • 0

#37 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 May 31 - 10:41

tai laimis ar pasikeitei?

Nebuvo dar laiko, savaitės begije bandysiu. :good:
  • 0

#38 Kandis

Kandis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 2.0 16v 97 kW

Posted 2010 July 11 - 11:52

Kur šitoj schemoje gale yra stabilizatorius pas :pug: 406? :rolleyes:
http://www.auto-part...7YOtUtKXmm8SgY=

Kliba ir barška gale kažkas per duobes, dabar net pajudant iš vietos kai sankaba kabina, visas galas subarška.
  • 0

#39 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 July 11 - 13:09

Pasikaiečiau suvedimo traukes, ir viena stabilizatoriu kairėj pusej, ir tylu ramu, pagaliau peugeot tyliai važiuoja, jau buvau prarades vilti, kad 406 gali tyliai važiuoti :) Esmė tame, kad pakaba reikia tikrinti ant duobės, tik tada pasimato, kas barška, ant keltuvo labai idomiai viskas isitempia ir atrodo, kad viskas gerai.
  • 0

#40 Kandis

Kandis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 2.0 16v 97 kW

Posted 2010 July 11 - 15:46

Ai va radau http://www.auto-part...fuYqtI_ovR1WQ==
Nr 2 strypas, bet kur tos gumos yra?
Edit:
Laimisxx, kiek sumokėjai ir kur taisei? :beer:

Edited by Kandis, 2010 July 11 - 16:34.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users