Peršokti prie turinio


radau ,patarkite


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#1 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 14:49

žodžiu radau savajam pugui visa nurinkta prieki,t.y halogenai ,posukiai na juostele realiai kalbant tai jis uz 300lt atiduotu,isisnekejus ledovas tipo nuo 3.0l juodas su apmusalais tai zodziu sumele apie 700lt sutarciau tai viso apie 1000lt ka manote apie mano pirkini planuojama ar verta ?aisq prieki perku bet kokiu atveju ,o kaip del salono kaina ??Aciu uz jusu patarimus ir komentarus na 1000lt tai studentui pinigas gi :blush:
  • 0

#2 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 14:50

Sorry skubejau salonas juodas odinis labai gera bukle su apmusalais apie 700lt :blush: ;]
  • 0

#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 kovo 31 - 14:54

Nieko nesuprantu :wacko: :wacko: ledovi bamperio halogenų salono apmušalai už 1000lt? :) :)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 31 - 14:55

Seip odinis juodas salonas uz 700lt. tikrai gerai. O kas tie apmusalai? Pas mane ir juodas odinis, tik nezinau ar su apmusalais :unsure: .
  • 0
chūinja

#5 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 15:10

Sorry kad taip neaiskiai surasiau labai skubejau :blush: atsiprasau .žodžiu taip odinis juodas 605 pugo salonas su visu 4 dureliu apdaila taipogi odine,tipo labai geros bukles uz 700lt.Halogenai kurie priekyje ir posukiai+juoda juostelė (mazas defektas)+blizgutis kur virs posukiu 300lt sitas komplektelis,tai va bendra suma 1000lt na gal ir uz 900lt suderinsime ar pasidarė aiskiau :blush: ar vertas salonas su pilname komplekte siu pinigu sedynes mechaniskai rankomis reguliuojamos,t.y nera varikliuku ne elektra,bet syldomos,tai vat? :rolleyes:
  • 0

#6 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 31 - 15:25

Na as manau kad kaina tikrai nedidele.
  • 0
chūinja

#7 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 15:28

Na ir as manau kad normali,o Kulinarai paciam neteko salono ardyti,deti kaip ten reikalas tas ar labai pracyvnas?nes jei pirksiu tai pats ir desiuos,vat seniai masciau apie oda,o pas tave sedynes su varikliukais reguliuojamos ta prasme elektra?
  • 0

#8 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 31 - 15:37

Ne ardyti man neteko Peugeot. Hondos tiesa pilnai perrinkes buvau. Sedynes pas mane elektrines, tik is triju funkciju dirba dvi pagrindines, t.y. pirmyn atgal ir atlosas aukstyn zemyn. Neveikia sedmens aukstyn zemyn kilnojimo mechanizmas (ko gero reik suvarzineti viska). Ardyti sedyniu neteko, taciau duru apmusalus buvau visus nuemes kaip signalizacija staciau (nera sunku). Priekines sedynes ir nesunkiai nuimsi. Va o su galine nezinau, kadangi vienas pilietis buvo sugebejas mano SIM korta po galine sedyne per dirzu sagties skyles, uzmetes tai visa vakara sukau galva kaip ja atkelti ir niekaip nedasilo. Galu gale zmonos plona ranka per ta pat skyle ta kortele ir istrauke, o sedyne ir liko vietoje. Todel cia reiktu pasikonsultuoti su tais kas yra perrinkes, o tokiu manau yra.
  • 0
chūinja

#9 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 15:48

Jo smagu bus su galine sedyne o kokie varztai ar sesiakampiai ar normalus atsukineti jei reiktu ?
  • 0

#10 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 31 - 15:58

Odinis 605 ... :wub: (lygtaiz dar ir juodas) B) reiktu tik kondishkes ir aftomato ;) o tada jau siulyciau parduoti (arba pasimainyti y 405) :beer:
  • 0
Scenario planning

#11 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 16:26

tai vat kad sudesiu prieki o gal ir oda tik va lakiosiu su turbodyzeliu ekonomiskiau nes daug pariedu musu keleliais,ziureta i ekonomija :unsure:
  • 0

#12 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 16:44

Tai norite pasakyti , kad Peugeot'o priekius nurinkineja? Tipo posukius ,priesrukinius, bamperius ? Jau sakiau , kad cia niekam neidomu tie prancuzai .
  • 0

#13 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 16:53

siaip tai man pirmas atvejis bet va pasitaiko tamsiame kieme is ryto randi,aisq pagal statistika tai labai ramu ne taip kaip ziedu valdoves pucia :blink:
  • 0

#14 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 16:55

kam tau ta oda :huh: ka pas tave ne veliuras? man asmeniskai velire maloniau vartytis :rolleyes:... tai kad isidesi oda masinos kainos tikrai nepakelsi..tuscias pinigu shvaistymas.. cia mano nuomone jei ka..;]
  • 0

#15 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 17:26

Nu aš keisčiau saloną tik tuo atveju, jeigu maniškis būtų nepataisomai išblukęs, sudilęs, supjaustytas, žodžiu keltų diskomfortą. Nemačiau žiogai koks ten pas tave salonas, bet jei geras, tai geriau pataupyk R16 ratams ;)
  • 0

#16 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 17:32

Nedek odos jei nera kondicionieriaus, o jei ir yra tai vis tiek vasara verksi. Ash sau ieskojau su visais privalumais, bet be odos. Nu atrodo radau toki :) su veliuru. Veliuras man asmeniskai geriau.
  • 0

#17 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 17:41

Velnias ne nezinau ka ir bedaryti dabar,siaip tai aisq ir pinigeliai kainuoja,o p-as mane tas salonas na nera baisus isplauti reiktu,kad vasara kaisiu kaip ant keptuves tai faktas nes kondiskes nera na nezinau spresiu dar mastysiu na 700lt nesimeto aisq :huh: :(
  • 0

#18 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 19:04

jo nuvaziuosiu pas jki priekio pirkti jei jis ta oda na uz kokius 500lt atiduotu tai gal tada bet siaip gal ir veliuras bus gerai,aisq tuos pinigus geriau i agregatus investuoti hm ir sviesi oda man malonesne o buna 605 sviesi gal kas matete?
  • 0

#19 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 19:49

jo buna ryza marods :blink: o tuos netelpancius i pinigine 700 ltuokliu :) tavo vietoj investuciau i aparatura, nors ausims malioniau bus :rolleyes:
  • 0

#20 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 balandžio 01 - 08:08

Na man oda maloniau :). Ir ne tik del to kad shuo kaip serias lengviau valyti :). Bet esme ne tame. Kaip pirkau buvo oda ir dabar galvos nesuku, taciau jei tureciau veliurini, kazin ar besikeisciau.
  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0