Jump to content


radau ,patarkite


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 April 01 - 09:02

tavo vietoj investuciau i aparatura, nors ausims
malioniau bus :rolleyes:

Atvazhiuos nakti du golfai, ishlups apararura, apmysh veidrodelius, ir verksi, kad neishleidai tu pinigu odai :(
  • 0
Scenario planning

#22 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 09:40

Oda gerai, bet as pritarciau Falko nuomonei del ratu. Ratai - puse auto grozio, cia as is sios puses. Pas mane veliuras, nors ir noreciau odos, bet yra ir geresniu vietu ku sukist siuo atveju tuos litukus. ;)
  • 0

#23 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 14:35

nedek jokiu budu odos, pas draugeli yra 605 - tas su oda, tai jis pasedejes mano veliure sake, kad nepalyginami dalykai. Oda tai tik del prestizo, o veliuras del komforto. Pas mane ir kondishas yra, taciau tikrai nedeciau niekadfa odos... O galine sedyne labai lengvai ishsiima, atsuki priekyje dekoratyvinius dangtelius, po jais 2 varztus ir viskas. Tiesa varztai visur berods sheshiakampiai...
  • 0

#24 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 15:08

Tai vat jau posuikius ir halogenus nupirkau posukius per 30min sudejau halogenus kaip grisiu jau kaunan,nes siuo mtu esu Vilniuje,na nupirkau viska uz 350lt gal nei daug nei mazai.Bet va beda mano pugas palyginus uz padoria man tai dar padoresne kaina ant pardavimo ribos,labai susidomejimas nemazas,bijau kad kiek noriu gauti tai ir atiduosiu nes as jau buvau minejes,kad ieskosiu naujesnio modelio 605 ,tad kad netektu laikinai su tautoveziu vazinet :blush: .Siaip jau net kitas variantas yra kuri noreciau bet jei neisdegs ieskosiu per pazystamus kurie man parvarytu uz gera kaina na zodziu pagyvensim pamatysime :blink: ,nervina jau pripratau as prie jo,bet...... :blush:
  • 0

#25 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 17:36

A kokie naujesnio 605 skirtumai nuo senesnio ? Ash va 95m nusipirkau, tai tik pr.groteles,posukiai/halogenai skiriasi. A dar vienas liutas ant bagazines dangcio puikuojasi :)
  • 0

#26 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 April 01 - 17:37

2 dzonis: papasakok daugiau apie savo liuta, kiek mokejai, jei ne paslaptis :wub:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#27 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 17:49

Ka cia daug pasakoti. P605 1995 metu sidabrines spalvos, 3L, automatas,sviesus veliuras,klimato kontrole,elektriniai langai,veidrodziai,sedynes, sildomos sedynes, tempomatas, reguliuojama pakaba. Nezinau daug ten labai visokiu mygtuku dar neisiaiskinau visko. Mokejau 12K LT, bet atrodo reikes automata tvarkyti :( Atbulinis normaliai isijungi tik esant saltam varikliui/dezei. Pravaziavus ~15km miesto rezimu, atbulinis jungiasi su smugiu. Sito dalyko turguje nepastebejome,nes niekas neleido tiek vazineti.
  • 0

#28 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 17:53

Tiesa dar yra elektrinis liukas,kuris neveikia. Paspaudus mygtukus variklio burzgimas girdet, o veiksmo jokio. Patarkite siuo klausimu ka nors.
  • 0

#29 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 April 01 - 17:54

Draugo XM 3.0 irgi deze buvo parejusi, beje irgi automatas, tai uz deze sumokejo 800 lt, tikrai gera deze :) Pavydziu tau sito 605 :wub: :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#30 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 17:56

2 Falco> lietus ratus tie tavo 2golfai greiciau nu3,14s ....gerai imontavus aparatura, tavo ziniai, is isores(tarkim pro langa) jos nepamatysi plika akimi:ph34r: aisku jei tik visiem girsis kokia pas tavi aparatura ar panasiai, tai ir bus kaip tu sakai:huh:
  • 0

#31 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 18:00

dzoni> su liuku ir daugelis klubieciu 605u turi prabliemu, taip kad tu nepirmas ir nepaskutinis;) jei varysi pas meisytrus tai kainuos ne maziau kaip 500 lt. bet dar negirdejau kad kas is klubieciu butu normaliai susitvarkes..
  • 0

#32 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 18:50

dzoni> su liuku ir daugelis klubieciu 605u turi prabliemu, taip kad tu nepirmas ir nepaskutinis;) jei varysi pas meisytrus tai kainuos ne maziau kaip 500 lt. bet dar negirdejau kad kas is klubieciu butu normaliai susitvarkes..

Jo, mes cia visi tik daug kalbam apie liukus, bet rezultato nerasta :ph34r:
  • 0

#33 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2003 April 01 - 19:01

Nu tai plem, gi yra klubietis liuka, jis gi specializuojasi liukų taisyme, į jį kreipkitės - dantis ant šito reikalo pravalgęs. Tik tiek kad jis Kaune.
  • 0

#34 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 19:13

Tai meete Kaune irgi kalbejomes ir Liuka buvo, gal jis nieko ir negirdejo kai Ziogas pasakojo kaip arde.
  • 0

#35 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 20:30

:D :D :D nu cia duodat :D
  • 0

#36 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 02 - 00:48

Va del odos ka pasakysiu : pas mane oda tai dziaugiuosi ir vargo nematau :) Pries tai masina irgi buvo oda atvazinejau 5 metus ir nenumiriau kondiske kaip ir sitoj nera tai ir anoj nebuvo. Kiek kondisinas pades jei variklis uzgesintas o imasina jau ilipta? Nu karstis trunka kogero kias 5 sec. saltis taip pat. Na jei jau labai labai karsta galima vasara aprengti savo sedynes kokia megstama maikute :) Zodziu oda rulez ir dar uz tokia suma kaip 700 LT i 605 aisku kad labai pigu ir liux varaintas :) Odines sedynes tai ne bulviu maisai :) Dabar del aparatyros: ir ka jus galit man pasiulyti susideti uz 700 LT kad butu ausiai malionu? Magas normalus neiseina :) (aisku naujas kad drausti galima butu) Zodziu aparaturos kaina prasideda nuo 3kLT kad ausiai nors kiek nors priimtinas garsas butu. Ratais sendien domejausi saviskiam: info tokia OZ 205 bent jau Kaune neturi pasiule tikrai labai labai neblogus (grazius) tik va problemike uzkrito firmos pavadinimas :( 1vnt = 600LT bet be padungiu. Uzmetus padungeles kaina sokteli iki 1kLT / vnt. cia ratai R16 padangos montuojasi 205/40
  • 0

#37 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • posts 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Posted 2003 April 02 - 08:07

Na kas del karscio tai as turiu vasara, jei po saule stovi gerai pravedinti ir koki skudura uzsimesti ant sedynes kad galevciau atsisesti, o jei dar su sortais tada chana(cia juoda oda). O ziema, sy kart kaip zinia dar sedyniu sildymo nebuvau suremontaves, tai da nui i....., tikrai ne penkias sekundes, o 3-5 minutes sala viskas kas zemiau juosmens :). Todel manau jei yra oda tai butinas sedyniu pasildymas, na o del kondicionieriaus cia galima pamastyti. Vistiek juk pirmiausia sedi y masina kol jokie kondicionieriai neyjungti. O ziema vistiek pasisildai, tai ir sedynes apsyla, nes kitai ragai :).
  • 0
chūinja

#38 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 02 - 10:32

Zodziu gautusi taip kad as jau tureciau buti su suragejusia oda nuo karstu sedyniu vasara (sedyniu oda irgi juoda) nes nera kondiskes, o ziema tai isvis tureciau vazineti i ledo gabala pavirtes nes nera sedyniu pasildymo :). Ot ne velnia esu labai patenkintas visais teikiamais odos malonumais. iskaitant ir kaciu sunu ir kitu moteru nesiojanciu kailinius paliekamu plauku nuvalyma, salono prieziuros lengvuna ir etc.
  • 0

#39 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • posts 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Posted 2003 April 02 - 12:35

Na oda privalumu turi, taciau tik tuos kad tvirtesne medziaga, lengviau valyti ir tipo mandriau. O kad del sedejimo patogumo tai man nieks neyrodys kad ant odos uzpakaliui maloniau nei ant veliuro ar pan.. Ka jau turiu ta turiu, bet siemet be kondicionieriaus ir sildomu sedyniu tikrai nevaziuosiu, o jei syldymo nepavyktu taip lengvai sutvarkyti apvilksiu checholais.
  • 0
chūinja

#40 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 02 - 19:40

2Coala> del aparaturos tai tu labai klysti, kad nuo 3klt prasideda, uz 1000-1200 lt galima labai maloniai klausytis muzikos, ne viskas priklauso nuo kainos...sakai magui 700lt neuzteks..aisku jei tu nori daugiau nei leisti muzika, byuna ten delfynai visokie plaukioje skystu krystalu diplejui (cia pioneriuje) ir t.t. o kam ju reik? va uz tokius pricindalus, kuriais net nepasinaudosi, ir moki ach*jiennus pinigus... :wacko:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users