Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 406 bilda galas... Help!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 84

#21 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 09 - 18:40

Sveiki :beer: ;) Turiu klausimuką. Kodėl GALINIŲ stabilizatoriaus traukių pagrindas PLASTMASINIS? :D Bent jau 406 Pezuko, kuriam nusipirkau. Ar būna metalinių jų??? Juk čia važiuoklė, ne kokia salono detalė :wacko:
  • 0

#22 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 liepos 09 - 22:11

Sveiki :beer: ;)
Turiu klausimuką.
Kodėl GALINIŲ stabilizatoriaus traukių pagrindas PLASTMASINIS? :D Bent jau 406 Pezuko, kuriam nusipirkau. Ar būna metalinių jų???
Juk čia važiuoklė, ne kokia salono detalė :wacko:

Negirdėjau, kad ta plastmasė kam sulūžtų. Numatytam traukės resursui užtenka, o gamyba pigesnė...
  • 0
... labai piktas diedas...

#23 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2009 liepos 09 - 22:52

buna as robete pirkau tai dave metalines.
  • 0

#24 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2009 liepos 10 - 08:25

Jos ir originalios buna plastmasines ;) plastmase plastmasei nelygu,pvz kapronas kurio nei sulauzysi nei sudevesi... ;) tai tiek :mellow: kokias duoda tokias imk,nera ten jokiu stebuklu,korpuse esmes nera,svarbu kokia kokybe tu sarnyriuku,o i ten jau neilysi :lol:
  • 0

#25 Svečias_Zhvynius_*

Svečias_Zhvynius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 13 - 18:11

Pradejo bildeti ir man galas Peugeot 406, pries kelias dienas pakeiciau stabilizavimo traukes, prie to pacio ir stabilizatoriaus ivores (gumines tvirtinamos prie dugno), bet bildesys nedingo <_< . Ratai nekliba, vaziuokle tikrinta servize, ten irgi nieko keisto neranda. Palyginus kaip tyliai ir minkstai vaziuodavo anksciau, tai dabar aiskiai juntamas bildesys vaziuojant nelygiu keliu. Gal kokiu ideju kas gali dar buti negerai? :unsure:
  • 0

#26 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 liepos 14 - 07:56

Didžiausią bildėjimą 406 gale duoda ne stabilizatoriaus traukės, o skersinės suvedimo traukės
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#27 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 liepos 16 - 08:29

plem, jau du servisus apvaziavau ir Cheiniko garaziuki lankiaus nieks nerado kas pas mane bilda, buvo pakelta masina, buvo ant stendo uzdeta (kaip regitroj) ir nieko, atsibodo uz pakabos patikrinima basliuot visad ir uz nieko padaryma. vakar dar is bagazines viska istaukiau ir zapaske ir vistiek bilda, paziurejau galines dureles ar jos ne laisvos (nes skaiciau cia vienam jos bildedavo) nu lyg viskas tvarkoj. Amortai geri. O pas mane bilda kai vaziuoji per rimtesnes duobes kai grinai galinis vairuotojo puses ratas ilenda i duobe ir tada dunkt toks buna... Dar mintis patikrint amortiko gumas atramines bet cia jau siektiek sudetingiau... gal dar minciu?
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#28 Svečias_Zhvynius_*

Svečias_Zhvynius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 23 - 21:51

Man tas pats, nieko niekur neranda, pakeiciau jau daug ka naujai, taciau bildejimas nedingsta. Bendradarbis, kuris vairuoja renault safrane, sako kad bus amortizatoriu atramines gumos susidevejusios, bet net jau bijau keist, o jei ir toliau barskes... :unsure:
  • 0

#29 Arvydas5666

Arvydas5666
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 liepos 23 - 23:45

Pas mane pries kokius metus irgi bildejo galas tai nuvaziavus i servisa tvarke galinius stabdzius (bugninius) ir bildesys dingo :D
  • 0
Krepsinis ne sexas abiem negali buti malonu

#30 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 liepos 24 - 07:36

Pas mane pries kokius metus irgi bildejo galas tai nuvaziavus i servisa tvarke galinius stabdzius (bugninius) ir bildesys dingo :D

na pas mane diskiniai -_-
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#31 Svečias_Zhvynius_*

Svečias_Zhvynius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 24 - 11:54

Dar mintis patikrint amortiko gumas atramines bet cia jau siektiek sudetingiau...
gal dar minciu?


Skambinaus i parduotuve paklausti kiek tos gumos kainuoja, tai man pasake kad pas 406 jokios gumos gale nesideda, amortizatorius eina tiesiai i korpusa.. :huh: :doh:

Pas mane pries kokius metus irgi bildejo galas tai nuvaziavus i servisa tvarke galinius stabdzius (bugninius) ir bildesys dingo biggrin.gif


Pas mane irgi diskiniai
  • 0

#32 jonisd

jonisd
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:Radviliškis
  • Automobilis:peugeot807

Parašyta 2009 liepos 24 - 17:31

pas mano 406 buvo atsiradęs šlykštus bildėjimas gale.Pakeitus ratų suvedimo traukes,bildesys dingo.Panevėžio turguje jų kaina 35lt už vieną.Tiesa,jokios garantijos nedavė.O dėl ratų reguliavimo,tai prieš išardydamas,su markeriu pasižymėjau,kokioje padėtyje ekscentrikas.Žinoma čia iš bėdos.Kai keisiu ratus žiemai,padarysiu suvedimą.
  • 0

#33 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 liepos 24 - 17:48

...Panevėžio turguje jų kaina 35lt už vieną.Tiesa,jokios garantijos nedavė.........su markeriu pasižymėjau,kokioje padėtyje ekscentrikas.Žinoma čia iš bėdos.Kai keisiu ratus žiemai,padarysiu suvedimą.

Dėl garantijų iš turgaus, tai geriau net neužsimink. Net rimti servisai garantijas detalėms duoda, jei keičia jų meistrai.
Paskutinis teiginys - pavyzdys to, ko daryti negalima. Traukės gali būti skirtingų gamintojų, tuo pačiu skirtingų ilgių ir žymėjimas markeriu - savęs apgaudinėjimas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#34 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 liepos 26 - 19:14

pas mano 406 buvo atsiradęs šlykštus bildėjimas gale.Pakeitus ratų suvedimo traukes,bildesys dingo.Panevėžio turguje jų kaina 35lt už vieną.Tiesa,jokios garantijos nedavė.O dėl ratų reguliavimo,tai prieš išardydamas,su markeriu pasižymėjau,kokioje padėtyje ekscentrikas.Žinoma čia iš bėdos.Kai keisiu ratus žiemai,padarysiu suvedimą.

na man visas traukes istikrino ir vusus salenblokus ir sake visi beveik puikios bukles :doh:
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#35 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2009 rugpjūčio 02 - 17:41

truputi i tema klausimas: ar iki ir po restailo peugeot 406 galine vaziuokle skiriasi ar yra identiska ( 1.8 L)?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#36 vds

vds
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 80 kw automatas

Parašyta 2009 lapkričio 18 - 10:45

Prie to paties noriu paklausti ar sunku pačiam pasikeisti suvedimo traukę? kitaip tariant jei moku pasikeisti stabilizatoriaus traukę ar pavyks pačiam pakeisti suvedimo traukę? auto: P406 2002 sedanas
  • 0
P406 HDI auto '02

#37 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 18 - 10:52

Prie to paties noriu paklausti ar sunku pačiam pasikeisti suvedimo traukę? kitaip tariant jei moku pasikeisti stabilizatoriaus traukę ar pavyks pačiam pakeisti suvedimo traukę?
auto: P406 2002 sedanas

Pavyks, nieko ypatingo. Aš pasikeičiau ir ant domkrato pasikelęs.
Tik po keitimo reiktų daryt suvedima, arba pataikyt suvediminius varžtus į savo vietas :)
Dažniausiai ta vieta būna švari ir neapsinešus :)

Šį pranešimą redagavo Mazulis: 2009 lapkričio 18 - 10:53

  • 0

#38 zbitkus

zbitkus
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2009 lapkričio 23 - 16:33

Prie to paties noriu paklausti ar sunku pačiam pasikeisti suvedimo traukę? kitaip tariant jei moku pasikeisti stabilizatoriaus traukę ar pavyks pačiam pakeisti suvedimo traukę?
auto: P406 2002 sedanas

Pavyks, nieko ypatingo. Aš pasikeičiau ir ant domkrato pasikelęs.
Tik po keitimo reiktų daryt suvedima, arba pataikyt suvediminius varžtus į savo vietas :)
Dažniausiai ta vieta būna švari ir neapsinešus :)

Juk keičiant ta išilgine trauke vienam gale yra toks kaip sailent blokas (kur foto buvo apibraukta) o kitam šarnyras.
Klausimas: kam reikia daryt ratu suvedima? Ties kuria vieta ratas pabega? ties šarnyru?
  • 0
406 1996m. 2.0 turbo injection

#39 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2009 lapkričio 23 - 17:06

Pas mane irgi bilda. Pakele ant keltuvo. Visur apziurejo. Nko nerado - išvada nežinau kas čia gali dar bildeti. Važiuok kur kitur... Tai nebežinau kur ir bevažiuoti... O butent per duobes tai oi kaip dauzosi. Net fiziskai jaučiasi, užpakali vos neskauda... Kaip su arkliniu vežimu važiuočiau cia 406 1999 HDI.
  • 0

#40 vds

vds
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 80 kw automatas

Parašyta 2009 lapkričio 23 - 17:25

Prie to paties noriu paklausti ar sunku pačiam pasikeisti suvedimo traukę? kitaip tariant jei moku pasikeisti stabilizatoriaus traukę ar pavyks pačiam pakeisti suvedimo traukę?
auto: P406 2002 sedanas

Pavyks, nieko ypatingo. Aš pasikeičiau ir ant domkrato pasikelęs.
Tik po keitimo reiktų daryt suvedima, arba pataikyt suvediminius varžtus į savo vietas :)
Dažniausiai ta vieta būna švari ir neapsinešus :)

Dekui už patarimą. Iš tiesų nesunkiai pasikeičiau
  • 0
P406 HDI auto '02




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0