Peršokti prie turinio


aaa.. mol klausimas :)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:10

paukstelis ciulbtelejo kad elektrnuose kazkas bus. gal gali truputi daugiau info? bo as jau nieko nebesuprantu :ph34r: :blink:
  • 0

#2 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:22

jep bus ir neuzilgo siaip tai bus slapia labai o po to sausa ir karsta kad neuztroksti alauz daugiau reik prigriebti
  • 0

#3 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:29

aha.. io.. supratau.. o tai kas vistik bus ir ar kas ish kauno vaziuoja? ir kada gryzta? :D ir kada tiksliai achu
  • 0

#4 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:46

si sestadieni sarasiukas pas Ara siaip ato tu is Kauno? Siaip as jei dar savojo migo neparduosiu nes pasiulymas yra ,tai gal prigriebsiu ar tu tada mane i elektrenu bala vesi o as alu pampuosiu visa kelia kad paskui lengviau paskest butu :D :beer:
  • 0

#5 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:50

si sestadieni sarasiukas pas Ara siaip ato tu is Kauno?
Siaip as jei dar savojo migo neparduosiu nes pasiulymas yra ,tai gal prigriebsiu ar tu tada mane i elektrenu bala vesi o as alu pampuosiu visa kelia kad paskui lengviau paskest butu :D :beer:

kaip visada kolega labai lakonishkai atsakote :) jokios beletristikos ;)

ok :) nesitycioju :beer:

as ish kauno, del pacio sestadienio nesu garantuotas, bo gali darbu uzbyret (FAK!!!!!! :mad: ) nu nesvarbu. vadinasi skambintis arui ir aishkintis :) jei tik galesiu vaziuot ishkart pareiksiu pretenzijas y sedima vieta. o del vezhimo kieno nors y kur nors tai be shansu - teisiu tai ner :( zodziu ryt ziuresim :)
  • 0

#6 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:55

na jau pats atvirai pasakiu tiksliai dar nieko nezinau o praeita meeta uzregistravo nes vietu skaicius ribotas vat tep gal ir pasuk jam siaip laiko yra o man sestadieni kursai bet susitarsiu del paplaukiojimo varlyte blyn ir alauz atsipalaiduosiu
  • 0

#7 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 31 - 23:57

supratau. ryt aishkinames :)
  • 0

#8 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 balandžio 01 - 15:10

Smagu butu pasikaitinti, bet varau pas broli jo 40m proga stakanus pakilnoti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0