Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dyzelis pigiau


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 68

#21 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2006 spalio 09 - 09:26

Reiktu varianto Kaune. Kiek dabar sis gerimas kaunuoja (ukiskas ir normalus)???
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#22 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 12:17

Na su rusisku dizeliu atsargiau <_< Draugelis gryzes is rusino pasakojo kaip taksiorai ir mikruskiniai keikiasi del pastovei uzsikisanciu kuro filtru. :blink:
  • 0

#23 linasdz

linasdz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Lancia Zeta 2,0T, Citroen Xsara

Parašyta 2006 spalio 09 - 13:32

Pildamas į baką nors pro uošvenės kaproninę kojinę prafiltruok, ir taip baisiai nebesikiš...
  • 0

#24 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 09 - 17:18

galeciau darbe paklausinet anksciau buvo po 2 lt normali is degalines pats pildavau kol to ... nu vienzd kiek tau reikia ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#25 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 09 - 20:35

Pilu po 2lt dazyta vilniuje. Nors ne ruska. Nes nuo ruskos jau ne vienas siurblius pakeites yra.
  • 0
Subaru Legacy

#26 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 09 - 20:42

Pilu po 2lt dazyta vilniuje. Nors ne ruska. Nes nuo ruskos jau ne vienas siurblius pakeites yra.

uz dazyta gali masina pas mentus atiduot uz bauda :P o pas mane darbe normali is degalines (bet vyrai technika taupo :D tai atlieka saliaros biski ;) ) tai jei kam reik sakykit pakalbeciau nes ten pas vyrus ir eile susidaro kartais ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#27 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 09 - 20:46

uz dazyta gali masina pas mentus atiduot uz bauda :P o pas mane darbe normali is degalines (bet vyrai technika taupo :D tai atlieka saliaros biski ;) ) tai jei kam reik sakykit pakalbeciau nes ten pas vyrus ir eile susidaro kartais ...

Kiek vazineju su saliara tai dar neteko sutikti kad tikrintu. Mano bakas kokia noriu tokia ir pilu zalia raudona ar ruda :blink:
  • 0
Subaru Legacy

#28 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 spalio 09 - 20:48

uz dazyta gali masina pas mentus atiduot uz bauda :P o pas mane darbe normali is degalines (bet vyrai technika taupo :D tai atlieka saliaros biski ;) ) tai jei kam reik sakykit pakalbeciau nes ten pas vyrus ir eile susidaro kartais ...

atsiusk zinute arba savo tel.nr..mano [email protected],kaip tik reiks varyt i klaipeda. :beer:
  • 0

#29 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 spalio 09 - 20:51

Kiek vazineju su saliara tai dar neteko sutikti kad tikrintu. Mano bakas kokia noriu tokia ir pilu zalia raudona ar ruda :blink:

dazyta zemdirbiams,dotuojama valstybes.bauda iki 3000.tikrina pagrinde krovinines,bet pasitaiko ir lengvuju.
  • 0

#30 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 09 - 20:55

atsiusk zinute arba savo tel.nr..mano [email protected],kaip tik reiks varyt i klaipeda. :beer:

davai as rytoj usklausiu ir atsiusiu tau pm jei eiles nera tada ir susisieksim :beer: nes kaip sakiau kartais eile buna (vakar maciau vilko verslininkai kane :) )
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#31 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 09 - 21:00

Kiek vazineju su saliara tai dar neteko sutikti kad tikrintu. Mano bakas kokia noriu tokia ir pilu zalia raudona ar ruda :blink:

Nezinau kaip peugot bet pries tai kaip turejau dyzeli tai kad patikrinti reikia atlikti didele procedura. Ko tikrai neduociau jokiam mentuo sukineti mano masinos su atsuktuvais ar dar kokio velnio.
  • 0
Subaru Legacy

#32 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 09 - 21:05

Nezinau kaip peugot bet pries tai kaip turejau dyzeli tai kad patikrinti reikia atlikti didele procedura. Ko tikrai neduociau jokiam mentuo sukineti mano masinos su atsuktuvais ar dar kokio velnio.

visi taip sako bet kai mentai nusitems masiniuka ir po to patikrins :P beje girdejau toki bajeri kad kazkokia juostele prikisa prie duskiaus tai ten tipo nustato kokia :wacko: o kad tikrina tai tikrai
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#33 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 09 - 21:11

visi taip sako bet kai mentai nusitems masiniuka ir po to patikrins :P beje girdejau toki bajeri kad kazkokia juostele prikisa prie duskiaus tai ten tipo nustato kokia :wacko: o kad tikrina tai tikrai

Juostele kisa i baka :) bet ikis tuo atveju jei nebus filtru. Kad ja nusitempti turi buti isduotas teismo leidimas (orderis) arestuoti ir tikrinti man priklausancia nuosavybe. Kaip jie visa tai gaus tada ir parodysiu ukininko igaliojima kad mano automobilis naudojamas vazineti pletoti ir priziureti ukininko uki. Bet aisku jei noro bus padulkis uz bet ka. Kolkas tokiu bairiu nebuvo tikiuosi ir nebus. Jei uztrauks tada reikes kazka kita galvoti.
  • 0
Subaru Legacy

#34 Svečias_KSM_*

Svečias_KSM_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 15:23

Juostele kisa i baka :) bet ikis tuo atveju jei nebus filtru. Kad ja nusitempti turi buti isduotas teismo leidimas (orderis) arestuoti ir tikrinti man priklausancia nuosavybe. Kaip jie visa tai gaus tada ir parodysiu ukininko igaliojima kad mano automobilis naudojamas vazineti pletoti ir priziureti ukininko uki.  Bet aisku jei noro bus padulkis uz bet ka. Kolkas tokiu bairiu nebuvo tikiuosi ir nebus. Jei uztrauks tada reikes kazka kita galvoti.

Sveiki,

O jei rimtai pasneketi apie dyzelio taskus Vilniuje, kur galima nusipirkti normalaus dyzelio ne baltarusisko, rusisko ar pan?? Juk visiems si info reikalinga, tad jau nespauskit. As pvz galiu gauti dyzelio is Lukoilo po 2.30 lt, galiu kontaktu pasidalint, tik manau kad tai kiek brangoka. Kazkur kainos turetu buti apie 2-2.10 LT.

Na, kas kur savo Peogeotus maitinat

Beje, as irgi svieziai iskeptas Liutu myletojas, bet tikiuos jau si 4ieni prisijungt prie klubo ;)
  • 0

#35 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2006 spalio 10 - 16:07

Sveiki,

O jei rimtai pasneketi apie dyzelio taskus Vilniuje, kur galima nusipirkti normalaus dyzelio ne baltarusisko, rusisko ar pan?? Juk visiems si info reikalinga, tad jau nespauskit. As pvz galiu gauti dyzelio is Lukoilo po 2.30 lt, galiu kontaktu pasidalint, tik manau kad tai kiek brangoka. Kazkur kainos turetu buti apie 2-2.10 LT.

Na, kas kur savo Peogeotus maitinat

Beje, as irgi svieziai iskeptas Liutu myletojas, bet tikiuos jau si 4ieni prisijungt prie klubo ;)

Kvaila diskusija. Paprastai nieks tokia info viesai nesidalina.

Beje jei pili tokia kaina is degalines, tai nevaryk dievo i medi.
Su HDi geriau nerizikuot
  • 0
406 2.1 TD

#36 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 10 - 17:44

cia ta prasme tu su kokia nuolaidu kortele ar pan uz tokia kaina gauni saleros ? ar irgi chalturini :) ? as tai zinau skyle kur 92 is lukokilo papigiai pardavineja (nes tik toki darbuotojai is savo tech isleist sugeba :wacko: ) gaila kad ne 95 - buvau kazkada usipyles tai kazkaip keistai trauke motoriukas tai nuo to laiko nerizikavau o dede i golfa 1.6 pila ir nieko nesiskundzia (nors tas lukoil'inkas tvirtino kad pas ji pila ir i ceskes ir i beskes bet b.... zino kaip ten is tikruju ;] )
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#37 Svečias_kestutiskr_*

Svečias_kestutiskr_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 19:53

ATPK 171(5) straipsnis. Žymėto kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos, įsigijimas, naudojimas, laikymas, pardavimas ar kitoks jo perdavimas pažeidžiant teisės aktų nustatytą tvarką Žymėto kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos, įsigijimas, naudojimas, laikymas, pardavimas ar kitoks jo perdavimas pažeidžiant teisės aktų nustatytą tvarką – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų, įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims (_) nuo trijų tūkstančių iki penkių tūkstančių litų. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo dviejų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų, įmonių vadovams ar jų įgaliotiems asmenims – nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų. Kodeksas papildytas straipsniu: Nr. IX-1824, 2003-11-13, Žin., 2003, Nr. 112-4997 (2003-11-28), šis Įstatymas skirtas užtikrinti Europos Sąjungos teisės aktų, nurodytų šio Įstatymo priede, taikymą.

Šį pranešimą redagavo kestutiskr: 2006 spalio 10 - 19:54

  • 0

#38 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 10 - 20:02

reikejo parasyt JUS suimtas viskas ka pasakysit gali buti panaudota pries jus teisme jus turit teise tyleti turite teise i advokata jeigu jo negalit pasisamdyti ji jums paskirs valstybe :) blemba kaip filme cia suskeliau NU NUSIKALTELIAI KAS ANT ZALIO :lol: VAZINEJAT ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#39 Svečias_kestutiskr_*

Svečias_kestutiskr_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 20:10

neturiu tikslo gąsdinti, draugiškas įspėjimas
  • 0

#40 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 10 - 20:12

neturiu tikslo gąsdinti, draugiškas įspėjimas

:beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0