Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Temperaturos svyravimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 11 - 11:38

Reikalas toks: neseniai buvo sioks toks atsilimas ir mano liutuko komputeris pradedavo rodyti klaida(geltona K), kuo silciau, tuo dazniau. Daba vel salciai ir klaidu kaip nebuvo. Diurnioja - pagalvojau as, bet vistik kazkas yra. Kompa pratestoti neisejo, matyt rankos is ten auga, t.y. nepradedavo mirgset lempecka kaip bejungciau tuos laidus su mygtuku nuo diagnostines fiskes iki minuso. O rode klaidas ant laisvu, arba vaziuojant, kai atleidinejau gaza ant pavaros, klaida dingdavo. Masina lygtai vaziuoja neblogai, bet kazkaip netaip. Gal kas turit ka pasakyti?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:04

O tu buvai nuėmęs didelę fiškę nuo paties kompo? Gal drėgmės patraukta yra, kai pašala kontaktas pagerėja, kai sušyla vanduo atsiranda ir fignia. Man buvo, kad variklis durniavo, tai dirba keturi, tai trys cilindrai, tai klaidą meta, tai ne. Galop nuo visų tikrinimų atšoko fantazija, tai nusprendžiau nulupt nuo kompo fiškę ir vienam kampe ant kokių 4 kontaktų nuo oksido jau net žalia viskas buvo. Išvaliau, išdžiovinau, sutepiau ir :beer: :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:10

Tai kalbi apie pagrindine fiske, kur salia stabziu cilindro, tokia ilga? Nekarto dar neardziau ta dali!? :unsure:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#4 Smile

Smile
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:RJ
  • Automobilis:408

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:12

Shalta - shilta - vel shalta... man irgi kompas bishki durniavo... padariau RESET ir kol kas ok :rolleyes:
  • 0
306 XN 1.4 - Start. 605 SV 3.0 - Past. 607 HDi 2.2 - Parduodamas.

#5 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:15

Po reseto ziema jinai benzina valgo kaip pasiutusi! Jau pabandziau, nieko nei blogo, nei gero!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#6 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:20

swift> man rodos kalbi apie ta pati kaip pas mane. vasara labai daznai keliant staigiau apsukas uzsidegdavo klaidos lempechka. ziema ta pavyko pakartoti gal karta-du. stabdant (t.y. krentant apsukoms) lempute uzgesta.
  • 0

#7 Smile

Smile
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:RJ
  • Automobilis:408

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:22

Po reseto ziema jinai benzina valgo kaip pasiutusi! Jau pabandziau, nieko nei blogo, nei gero!?

man ir po reseto ir iki reseto ziema apie 13 litru mieste :(
  • 0
306 XN 1.4 - Start. 605 SV 3.0 - Past. 607 HDi 2.2 - Parduodamas.

#8 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:27

swift> man rodos kalbi apie ta pati kaip pas mane. vasara labai daznai keliant staigiau apsukas uzsidegdavo klaidos lempechka.
ziema ta pavyko pakartoti gal karta-du.
stabdant (t.y. krentant apsukoms) lempute uzgesta.

Ir ka tu padarei? Gal cia visdelto ruskas liamda datchikas neismokintas dirbti tokiais rezimais!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#9 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 11 - 12:57

:blush: nieko nepadariau. taip ir vazineju... laukiu vienos geros minties.
  • 0

#10 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 11 - 13:23

swift> man rodos kalbi apie ta pati kaip pas mane. vasara labai daznai keliant staigiau apsukas uzsidegdavo klaidos lempechka.
ziema ta pavyko pakartoti gal karta-du.
stabdant (t.y. krentant apsukoms) lempute uzgesta.

Ir ka tu padarei? Gal cia visdelto ruskas liamda datchikas neismokintas dirbti tokiais rezimais!?

Na pagaliau tu pradedi realiau mastyti :D
As juk tau sakiau mesk nafik ta lemda :angry:
:beer:
  • 0

#11 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 11 - 13:41

Ismesiu beabejo, iskarto kai kita tikrai gera turesiu! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#12 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 vasario 11 - 14:03

Tai kalbi apie pagrindine fiske, kur salia stabziu cilindro, tokia ilga? Nekarto dar neardziau ta dali!? :unsure:

Aga
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#13 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 11 - 17:10

ir pamatysi, nesiurbs jis tau 14-15 kaip dabar. tada man dideli :beer: statysi :lol: P.S Sutka.....
  • 0

#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 vasario 11 - 21:28

Na man kuri laiko po degalu filtro keitimo nebedege, bet sendiena buvo vel uzsidegusi, man kaip tik ant didesniu salciu uzsidega, degalus naudoja saikingai,eina kaip zveris, tai kol kas nesuku baisiai galvos :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 23 - 10:32

Issaiskinau situacija, t.y. pratestavau kompa, parode 52 klaida, pagal aprasymus radau, kad cia Mixture Control, tai dabar nezinau ka tai reskia, t.y. isversti sugebu, o vat ka toliau daryti nezinau. Gal kas zino kaip ten turetu buti maisomas misinys?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#16 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 vasario 23 - 12:09

Mišinį kontroliuoja lembda zondas, taip kad greičiausiai ten ir reik ieškot sliekų.
  • 0

#17 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 23 - 12:15

Mišinį kontroliuoja lembda zondas, taip kad greičiausiai ten ir reik ieškot sliekų.

Kadangi liamda rusiska, bet veikia puikiai, tik parametrai matyt skiriasi, uz tai ir kuro sanaudos ir daba dar klaida pradejo metyti ir neaisku kada ir del ko!? Zodziu skelbiu liamdos paieska, t.y. LSH6 Bosch. Ir dar pradejau galvoti, kad su sena paeksperimintuoti.
Ar zinot kaip tiksliai nustatyti liamdos busena? Tas reikalas, kad ant juodo laido turi buti didele varsa su korpusu ir kad dirbdamas pilkas laidas duoda kazkokios reiksmes, sita prisimenu, o cia tik vienintelis budas patikrinti liamda?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#18 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 vasario 23 - 12:19

Nereikalinga lembda turėtų pas valdux'ą ir velvet'ą būt. Tik neaišku ar jos nenaudojamos nepagedo... O dėl patikrinimo - www.google.com ;)
  • 0

#19 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 23 - 12:25

Jei Valdux ar Velvet skaito si topic'a, turekit oumeny, kad jei turit liamda, praneskit man prasau! ;) P.S. Google cia geras daigtas, as neklausciau jei tureciau laiko pasedeti ir pakrapstyti interneto platybes. -_-
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#20 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 vasario 23 - 12:38

pamirskit velveto liamda... o del rusisko lsh25 tinkamumo as dar nesu suabejojes, viskas normaliai veikia... misini reguliuoja kompas, bet ne vien tik pagal liamdos parodymus bet ir pagal kruva kitu parametru... jei liamda bloga atrodo kitas klaidos kodas yra...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0