Peršokti prie turinio


Kelionės įspūdžiai, patirtis, patarimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 370

#341 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2012 liepos 26 - 12:20

Kas Lenkija skersai isilgai ismaises patarkit ka rinktis: ar visa Lenkijos pajuri pralekt ar nulekt zemyn i zakopane i tartu kalnus?vaziuosim as ,zmona ir 3metu vaikas

Buvau kazkada Zakopaneje Tatruose. Uzlipau su zmona ant Gevont kalno, neblogai pasimaitinau ju kavinukese (patinka ten tas ju guliasas ir kitas is pieno produktu maistas). Ir siaip kalnuose grazu. Tik gal maudyniu nebus :)
Na o jura, tai kaip ir jura. Na Gdanskas grazus miestas, bet su mazu vaiku pakankamai sunku po miesta trankytis ir paziurineti.
Nezinau, as tai rinkciausi kalnus. Be to galima ir iki Slovakijos pasokti, nes ten ne taip toli.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2012 liepos 26 - 12:21

  • 0
chūinja

#342 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 liepos 27 - 19:05

Buvau kazkada Zakopaneje Tatruose. Uzlipau su zmona ant Gevont kalno, neblogai pasimaitinau ju kavinukese (patinka ten tas ju guliasas ir kitas is pieno produktu maistas). Ir siaip kalnuose grazu. Tik gal maudyniu nebus :)
Na o jura, tai kaip ir jura. Na Gdanskas grazus miestas, bet su mazu vaiku pakankamai sunku po miesta trankytis ir paziurineti.
Nezinau, as tai rinkciausi kalnus. Be to galima ir iki Slovakijos pasokti, nes ten ne taip toli.

draugas siulo i zakopane bet as vistik leksiu prie juros lenkijon,man vasara be juros tai ne vasara :ax:
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#343 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2012 liepos 28 - 07:34

draugas siulo i zakopane bet as vistik leksiu prie juros lenkijon,man vasara be juros tai ne vasara :ax:

Na bus dar tu vasaru, pasieksi ir Zakopane :)
  • 0
chūinja

#344 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 liepos 31 - 20:32

Na bus dar tu vasaru, pasieksi ir Zakopane :)

bile tik :pug: atlaikytu ;]
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#345 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 rugpjūčio 30 - 09:51

bile tik :pug: atlaikytu ;]

jo,blin,"atlaike"...,teko Zakopanej rato guoli keisti,jau nuo Varsuvos pradejo uzti magistralej kai 120 palekiau :(
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#346 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 11:55

Oi, kokia gera tema! Rugsėjo pabaigoj važiavau su draugais į Austriją, pas Mantą_lt!!! Kelionė buvo mažai planuota, viskas labiau vyko ekspromtu. Važiavom mano dyzeliniu Golfuku II. Tilpau į 100 eurų (kuras, maistas, bilietai (į Tatra muziejų, Porsche parodą, Hillclimb lenktynes), kelių mokesčiai, žodžių VISKAS). Trumpai viską papasakojau savo bloge: http://tarakonaz.zalias.net/?p=1970
  • 0

#347 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 balandžio 03 - 10:52

Gal kam neperseniausiai teko važiuoti keliu Augustavas - Bialystokas - Liublinas - Krokuva? Kokie ten keliai, eismo intensyvumas, remontai ir t.t.?

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 balandžio 03 - 10:55

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#348 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 balandžio 03 - 15:56

Gal kam neperseniausiai teko važiuoti keliu Augustavas - Bialystokas - Liublinas - Krokuva? Kokie ten keliai, eismo intensyvumas, remontai ir t.t.?

teko preitu metu vasario pabaigoje.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#349 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2014 balandžio 03 - 17:30

Gal kam neperseniausiai teko važiuoti keliu Augustavas - Bialystokas - Liublinas - Krokuva? Kokie ten keliai, eismo intensyvumas, remontai ir t.t.?

Augustavas - Bialystokas - kaip visada, bjaurus gabaliukas iki autostrados prieš Bialystoką, dar darbų nėra,Augustavas - Liublinas - siauriau, prasčiau, bet pakenčiama.
Nuo Liublino į Krokuvą neteko, nes iš Varšuvos patogiau.
Įtariu pagal maršrutą, kad bus pažintinė kelionė :beer:
Viską gali pasitikrinti čia: http://www.gddkia.go...s-dla-kierowcow

Šį pranešimą redagavo Tau: 2014 balandžio 03 - 17:32

  • 0

#350 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 gegužės 14 - 09:03

Idomu kaip geriau varyti i Warsuva, nakti ar diena, kaip ten su tom furom :(
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#351 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2014 gegužės 14 - 11:01

Idomu kaip geriau varyti i Warsuva, nakti ar diena, kaip ten su tom furom  :(

Manyciau bet kuriuo atveju tai sviesiu paros metu. O jei ir temperatura dar aukstesne pakiltu, tai furom aplamai diena draudzia vaziuoti.
Nes as ten mazai skirtumo matau. Tik gal diena visokie traktoriai papildomai islenda, bet ir vairuoti diena saugiau.
Vienaip ar kitaip atkarpa (jei vaziuosi is Kauno) Kaunas-Suvalkai-Lomza nepavydetina. Ten visada prasikeikiu del furu. Paskui jau nuo Lomzos suku kairiau ir ivaziuoju i Bialistoko-Warsuvos kelia. Anas jau ir platesnis (daug kur yra dvieju juostu viena kryptimi kelias) ir srautas mazesnis.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2014 gegužės 14 - 11:04

  • 0
chūinja

#352 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 gegužės 14 - 12:32

hm, preitais metais variau ir su Xantia pavakare, tai uzsiknisau su furom ir lengvuju dafiga, po to varem i Juodkalnija vasara, buvo apie 20val, furu tas pats tik lengvuju maziau, tai vat ir galvoju,gal nakti ramiau, tik tiek,kad lenkti nakti furas jau ne taip einasi lengvai kaip diena. Kazkaip nesinori nakvoti Warsuvos oro uoste...

Šį pranešimą redagavo Francis: 2014 gegužės 14 - 12:32

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#353 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2014 gegužės 14 - 12:41

hm, preitais metais variau ir su Xantia pavakare, tai uzsiknisau su furom ir lengvuju dafiga, po to varem i Juodkalnija vasara, buvo apie 20val, furu tas pats tik lengvuju maziau, tai vat ir galvoju,gal nakti ramiau, tik tiek,kad lenkti nakti furas jau ne taip einasi lengvai kaip diena. Kazkaip nesinori nakvoti Warsuvos oro uoste...

Ten yra maciau daug kas veza i varsuvos oro uosta. Tik daugumoje i Sopeno. Jei skrydis is kito (nes maciau kad yra ir tokiu) tai sunkiau. Kazkaip buvau uzmates, kad kaina yra net ir 40-50lt. i viena puse. Ir atvaziuoja kazkaip anksti ryte, apie penkta. Gal aplamai neverta auto varyti?
Nes bendradarbe butent autobusais ir i varsuva vaziavo, kaip cia kazkur skrido.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2014 gegužės 14 - 12:43

  • 0
chūinja

#354 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 gegužės 14 - 12:44

Ten yra maciau daug kas veza i varsuvos oro uosta. Tik daugumoje i Sopeno. Jei skrydis is kito (nes maciau kad yra ir tokiu) tai sunkiau. Kazkaip buvau uzmates, kad kaina yra net ir 40-50lt. i viena puse. Ir atvaziuoja kazkaip anksti ryte, apie penkta. Gal aplamai neverta auto varyti?
Nes bendradarbe butent autobusais ir i varsuva vaziavo, kaip cia kazkur skrido.

ne ne autikai ne man, kolchozo negaliu pakesti, ypac, kai degalai man nekainuos ir dar moket 400lt uz autika neaaa, renkuosi laisve ir auto :blush: Jau geriau varau diena ir uz 200lt permiegu varsuvos oro uoste.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2014 gegužės 14 - 12:46

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#355 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2014 gegužės 28 - 18:49

grizau nesenai is Gran Kanarijos+Lanzarote salu,smagiai pasibuvom savaitele :good:
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#356 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2014 gegužės 29 - 08:39

grizau nesenai is Gran Kanarijos+Lanzarote salu,smagiai pasibuvom savaitele :good:

Man irgi sias salas teko pamatyti. Tiesa atskirai i kiekviena skridau ir po 10 dienu berods abu kartus. Kazi kodel Lanzarote labiau patiko, dar visai noreciau grizti. Tik jau gal kokiais 2016, nes 2015 jau grafikas sudarytas irgi :)
  • 0
chūinja

#357 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 gegužės 29 - 08:58

Man irgi sias salas teko pamatyti. Tiesa atskirai i kiekviena skridau ir po 10 dienu berods abu kartus. Kazi kodel Lanzarote labiau patiko, dar visai noreciau grizti. Tik jau gal kokiais 2016, nes 2015 jau grafikas sudarytas irgi :)

Man Tenerife daug labiau patiko nbei Lanzarote, kuria labai norejau aplankytiir likau nusivyles...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#358 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2014 gegužės 31 - 15:52

Man Tenerife daug labiau patiko nbei Lanzarote, kuria labai norejau aplankytiir likau nusivyles...

Na cia su tuo skoniu zinai kaip buna :) :beer: . Vistik turim ir skirtingus interesus ir skirtinga gyvenimiska patirti ir pan..
O ir labai svarbu kaip i viena ar kita sali nusiseka pati kelione (o cia ir oras ir moskitai ir t.t.). Man kaip pvz. Tunisas, Jazmine Hammamet 5* paliko kraupius atsiminimus :), nes ziauriai daug uodu tik tam regione buvo tuo metu, karstis be proto ir neveikiantis kondicionierius. O tada ir personalas nepatiko ir operatorius ir pati salis :). Bet kazi kodel manau, kad viskas su tuo tunisu gerai.
  • 0
chūinja

#359 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 gegužės 31 - 22:23

Viskas ok buvo toje lanzaroteje, bet kazkaip nepatiko ir tiek, tenerifej visur atokiose vietelese superinis maistas, lanzarota ismaisem,o zuvies niekur skaniai ir neradom pavalgyt... Man visdelto Gruzija giliai isireze sirdyje, tai absoliuciai nera ka lyginti su europa...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#360 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2014 birželio 04 - 19:07

mano nuomone tokia kiek buvau : Tenerife pirmoj vietoj-viskas ten tiesiog super,gamtos kontrastai,Teides pati virsune,antroj vietoj Lanzarote(tik labai vejuota) trecioj vietoj Gran Kanarija - kazkaip ten tik puse salos yra i ka paziuret - visos sios salos ismaisytos skersai isilgai bet sugrizt vel noreciau i Tenerife :)~

Šį pranešimą redagavo Dolcis: 2014 birželio 04 - 19:07

  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0