Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Biasi mano statistika...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#21 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 10:11

Speji, kad riaudonos? :lol:

ne, galvojau kad bus blankios spalvos, kad kelyje nepastebi niekas :D
reikia tau geltonos arba salotines :D su raudonais dryziais per stoga :D

arba balta auto su zaliom juostom sonuose :doh: :ph34r:
  • 0

#22 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 10:24

ne nu bet rasysena pas tave...  :doh:

Taigi čia žmogus iš susijaudinimo, neva tai pagaliau suvokė kažką baisaus apie save... :o
Tsakant, gi normalu kad rankos daba dreba ir knopkės painiojasi... :lol: :lol: :lol:
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#23 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 12:58

Del "gavau siknon": i p205 - pripazystu, buvo ir mano kaltes. Po numusto zmogaus savaite i auto garaze net neziurejau, patom isidejau stikla priekini, lempos priekines stiklauzklijavau nauja ir isvaziavau dar po savaites. Ir ka - pereja kur vaziuojant nuo lituanikos ziedo, pro lais=ves aleja - ten jau ivaziavus i Donelaicio gatve - kazkokis vaikis bego link jos, i pereja neisbega - bet as visvien ant stabdziu - ir bumt galfukas i sikna. i p405 - ir dalis mano kaltes - sustojau praleisti mergele kazkokia, o gale vaziuojantis Volvo vairuotojas - i ta pacia uzsiziurejo - cia prie Molo netoli, kur parduotuve Robetas; i P405 break - na, jau perkant uzpakalys truputi netiesus buvo, tai pirmas smugis i sikyne - prie kauno mariu miskelio aikstelej stovint (ne kokioj prieplaukoj, o prie Girioniu, kur kulturingiau ir graziau) - girtuoklis, patom. Antras kartas i sios auto gala - girta bobele - vaziavau is darbo, sustojau prie viljampoles tilto - is viljampoles puses, ir gerokai pastovejus - babarkst - girta boba, da su nuotykiais visokiai ten buvo - ilgai tesesi. Bet pamenu - paghalvojau jei taip trenke - tai tikriausiai prie priekinio stiklo prilipo - nulekiau paziuret, o ten is masinos girrtos bobos dvokiantis balsas "du simtai litu, su simtai litu..." Trecias kartas - na aptarkiau ta bobo trenksma ir pakeliui i darba - nuo varniu tilto nusileidus - tokia keita sankryza yra, kur pereje salia - stovejo auto sukt kairen, o as maniau kazka per pereja einanti praleidineja - pristabdziau - babarksta bmw i sikna. vairuotojas ydomiai pasiaiskino: lekiau i darba, cia maniau prasoksiu - sukau i sona - o ten pezas - neprasokau - bumbtelejau. na - tai cia ir mano kaltes galima izvelgti - priztabdziau prie perejos. taip kad gaunasi 3juose is 2 galim izvelgt mano kaltes gabaliuka, o viename - su P205 - tas gabaliukas didziausias. Ka klubieciai mano ??? Del "Rasysenos" - na, juk galima biski zodi pagrazint ir tuom paciu pablevyzgavot... Juk visai graziai skamba :) Styra

Šį pranešimą redagavo Styra: 2009 rugsėjo 02 - 12:59

  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#24 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 13:08

Praktiskai baigi pasivyt mindziu... tik dar moca koki paguldyk ir psio. busit lygus:) R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#25 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 14:53

i p405 - ir dalis mano kaltes - sustojau praleisti mergele kazkokia, o gale vaziuojantis Volvo vairuotojas - i ta pacia uzsiziurejo - cia prie Molo netoli, kur parduotuve Robetas;

apskritai ten prie paties Molo kur pereja link KTU baraku, tai kraupi :) teko pusmeti vaikscioti, tai budavo ateini prie perejos, o ten 5 zmones stovi ir bijo eiti, nes niekas nepristabdo.. jei vienas kuris izengia ir nenutrenkia, tai visi is paskos :hmm: :wacko:
  • 0

#26 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 22:39

Visgi masinu spalvas surasyk. Beje, ir kodel Gordonai ant raudonos tu nurasai masinas? :ax:

Bent jau kazkada, raudonos buvo statistiskai avaringiausios masinos.
Ypac raudona Mazda 323-F :lol: :blush:
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#27 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 22:58

Bent jau kazkada, raudonos buvo statistiskai avaringiausios masinos.
Ypac raudona Mazda 323-F :lol: :blush:

gerai kad ne Golfas II arba ne bulka :D
  • 0

#28 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 23:37

La!

Kiek auto turejau - nei vino be akcidento:

Peugeot205:
1. nuskrido nuo kelio Vilniu Kaunas - kalta puga;
2. Numusiau prieki i audi;
3. Numuse zmogu (buvo atimtos laikinos teises ir isduotos naujo laikinos);
4. Gavau stipriai siknon (po numusto zmogaus atsirado iprotis praleis visus pesciuosius);

Peugeot 405
1. Numusiau kairyji priekiny sparna;
2. Gavau siknon (Volvo vairuotojas uzsiziurejo i mergaite prie perejos, o as ja praleist sugalvojau)
3. Vel numustas priekis - mirtinai (isleke jauna dantise is raudondvario plenti i Barsauska);

Peugeot 405 Break:
1. Gavau siknon (girtas Jeep Grand Cheroke vairuotojas)
2. Gavau siknon (girta renualt laguna boba)
3. Gavau siknon (bmw520i vairuotoja - blaivas, mane kad prasoks pro kaire - bet kairej as vaziavau)

BMW320d touring:
1. Numusta pravaziujancio krano koja.

Baisi statistika...
Ir keista - nei viename nebuva kaltas. Kaip cia yra? Gal man reiktu atsisakyt vaiuravimo?


Styra

Nesusimastei pradeti naudotis viesoju transportu, turbut iskart avaringumo statistikos kreive kristu zemyn :D
PS beje tavo kreive irgi pasiektu absoliutu nuli ;)
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#29 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2009 rugsėjo 03 - 09:00

Nesusimastei pradeti naudotis viesoju transportu, turbut iskart avaringumo statistikos kreive kristu zemyn :D
PS beje tavo kreive irgi pasiektu absoliutu nuli ;)

ne faktas, nes ziurek, paskui trulikai prades syknon gaut )
  • 0

#30 remi

remi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Svedija
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2009 rugsėjo 03 - 10:35

baisu, neskraidyk gatvese, tam yra magistrales

Šį pranešimą redagavo remi: 2009 rugsėjo 03 - 10:37

  • 0

#31 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2009 rugsėjo 03 - 11:47

is 405 pugo turejai kiek ziuriu neblogai uzsidirbt :D
  • 0

#32 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 03 - 12:45

Bent jau kazkada, raudonos buvo statistiskai avaringiausios masinos.
Ypac raudona Mazda 323-F :lol: :blush:

gal F-kes ir buvo tokios, bo aparta raudonu tik vien kita kitos spalvos ir visi lakste su jomis belekaip, bet siaip ryskios spalvos yra vienos is saugiausiu. Jei ne keli nelaimingi atsitikimai mano raudonas 106 butu pati saugiausia masina, bo nors ir ant kelio negerbiamas del savo dydzio, bet del raudonos spalvos yra ypac gerai pastebimas ir praleidziamas :blush: :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#33 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2009 rugsėjo 03 - 20:03

baisu, neskraidyk gatvese, tam yra magistrales

La!
Na - kaip gali skraidyt magistralese - pirkau bmw - reikejo isbandyt kiek eina - tai mirgek lempom kiek tik nori - kol pasirtaukia kokis is kelio - tai daugiau nai 190km/h nepavyko isibeget... Taip tau ir magistrales - vienintele vieta kur greiti isbandyti - tai vokiskasi autobanas.

Styra
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#34 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 rugsėjo 03 - 20:29

La!

Kiek auto turejau - nei vino be akcidento:

Peugeot205:
1. nuskrido nuo kelio Vilniu Kaunas - kalta puga;
2. Numusiau prieki i audi;
3. Numuse zmogu (buvo atimtos laikinos teises ir isduotos naujo laikinos);
4. Gavau stipriai siknon (po numusto zmogaus atsirado iprotis praleis visus pesciuosius);

Peugeot 405
1. Numusiau kairyji priekiny sparna;
2. Gavau siknon (Volvo vairuotojas uzsiziurejo i mergaite prie perejos, o as ja praleist sugalvojau)
3. Vel numustas priekis - mirtinai (isleke jauna dantise is raudondvario plenti i Barsauska);

Peugeot 405 Break:
1. Gavau siknon (girtas Jeep Grand Cheroke vairuotojas)
2. Gavau siknon (girta renualt laguna boba)
3. Gavau siknon (bmw520i vairuotoja - blaivas, mane kad prasoks pro kaire - bet kairej as vaziavau)

BMW320d touring:
1. Numusta pravaziujancio krano koja.

Baisi statistika...
Ir keista - nei viename nebuva kaltas. Kaip cia yra? Gal man reiktu atsisakyt vaiuravimo?


Styra

dabar sugalvojau, kad zinosim is ko auto nepirkti :D
  • 0

#35 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2009 rugsėjo 16 - 15:16

La, Vakar vel: mersas-autobusiukas atbulas vaziuodamas man galini sparna kliude - dazus nubrauke... Tai reiskias raudona spalva - nera tokia labai gerai matoma... Styra
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#36 Svečias_Deimantas_*

Svečias_Deimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 30 - 17:33

La,
Vakar vel: mersas-autobusiukas atbulas vaziuodamas man galini sparna kliude - dazus nubrauke...
Tai reiskias raudona spalva - nera tokia labai gerai matoma...

Styra

:unsure: eina sau, as teises tik 2 metus turiu, bet tik viena karta eismo ivykis buvo, bumtelejau CR-V, bet cia pats kaltas :lol: buvo ziema ir baisus plikledis ^_^ lekdamas is Pasilaiciu prie mados sankryzos sukau kairen i Statoila Skersas su rucniku :lol: ir jeigu ne tas cr-v buciau sekmingai graziai i posuki iskrydes :blush: bet deje daugiau neskraidau mieste su rucniku :unsure: Aj dar buvau gaves i farkopa nuo diedo su reanault laguna :lol: buvo lietus ir slapia, islindo visas drebedamas iskart savo kashelioka atidare ir 100lt istrauke, sakau 150 ir ok, susitarem, o tas vargsas liko stovet Riovoniu sankryzoje su beganciu radiatorium, suduzusia fara ir suskilkusiu buferiu :blush: beabejo tai nejuokinga, su bet kuo gali taip atsitikt, as vat visada stengiuos laikytis atstumo :)

Šį pranešimą redagavo Deimantas: 2009 rugsėjo 30 - 17:39

  • 0

#37 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 rugsėjo 30 - 18:17

La,
Vakar vel: mersas-autobusiukas atbulas vaziuodamas man galini sparna kliude - dazus nubrauke...
Tai reiskias raudona spalva - nera tokia labai gerai matoma...

Styra

:unsure: eina sau, as teises tik 2 metus turiu, bet tik viena karta eismo ivykis buvo, bumtelejau CR-V, bet cia pats kaltas :lol: buvo ziema ir baisus plikledis ^_^ lekdamas is Pasilaiciu prie mados sankryzos sukau kairen i Statoila Skersas su rucniku :lol: ir jeigu ne tas cr-v buciau sekmingai graziai i posuki iskrydes :blush: bet deje daugiau neskraidau mieste su rucniku :unsure: Aj dar buvau gaves i farkopa nuo diedo su reanault laguna :lol: buvo lietus ir slapia, islindo visas drebedamas iskart savo kashelioka atidare ir 100lt istrauke, sakau 150 ir ok, susitarem, o tas vargsas liko stovet Riovoniu sankryzoje su beganciu radiatorium, suduzusia fara ir suskilkusiu buferiu :blush: beabejo tai nejuokinga, su bet kuo gali taip atsitikt, as vat visada stengiuos laikytis atstumo :)

Tai jei nieko nepadare kam ta 150 imei?Galejai tureti zmogiskumo ir pasisiulyti nutemti kur i sona :angry:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#38 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2009 rugsėjo 30 - 19:03

La,
Vakar vel: mersas-autobusiukas atbulas vaziuodamas man galini sparna kliude - dazus nubrauke...
Tai reiskias raudona spalva - nera tokia labai gerai matoma...

Styra

:unsure: eina sau, as teises tik 2 metus turiu, bet tik viena karta eismo ivykis buvo, bumtelejau CR-V, bet cia pats kaltas :lol: buvo ziema ir baisus plikledis ^_^ lekdamas is Pasilaiciu prie mados sankryzos sukau kairen i Statoila Skersas su rucniku :lol: ir jeigu ne tas cr-v buciau sekmingai graziai i posuki iskrydes :blush: bet deje daugiau neskraidau mieste su rucniku :unsure: Aj dar buvau gaves i farkopa nuo diedo su reanault laguna :lol: buvo lietus ir slapia, islindo visas drebedamas iskart savo kashelioka atidare ir 100lt istrauke, sakau 150 ir ok, susitarem, o tas vargsas liko stovet Riovoniu sankryzoje su beganciu radiatorium, suduzusia fara ir suskilkusiu buferiu :blush: beabejo tai nejuokinga, su bet kuo gali taip atsitikt, as vat visada stengiuos laikytis atstumo :)

Tai jei nieko nepadare kam ta 150 imei?Galejai tureti zmogiskumo ir pasisiulyti nutemti kur i sona :angry:

Lietuvis Lietuviui-Varnas....Ir nieko čia nebepridursi...
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#39 Svečias_Deimantas_*

Svečias_Deimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 01 - 00:04

La,
Vakar vel: mersas-autobusiukas atbulas vaziuodamas man galini sparna kliude - dazus nubrauke...
Tai reiskias raudona spalva - nera tokia labai gerai matoma...

Styra

:unsure: eina sau, as teises tik 2 metus turiu, bet tik viena karta eismo ivykis buvo, bumtelejau CR-V, bet cia pats kaltas :lol: buvo ziema ir baisus plikledis ^_^ lekdamas is Pasilaiciu prie mados sankryzos sukau kairen i Statoila Skersas su rucniku :lol: ir jeigu ne tas cr-v buciau sekmingai graziai i posuki iskrydes :blush: bet deje daugiau neskraidau mieste su rucniku :unsure: Aj dar buvau gaves i farkopa nuo diedo su reanault laguna :lol: buvo lietus ir slapia, islindo visas drebedamas iskart savo kashelioka atidare ir 100lt istrauke, sakau 150 ir ok, susitarem, o tas vargsas liko stovet Riovoniu sankryzoje su beganciu radiatorium, suduzusia fara ir suskilkusiu buferiu :blush: beabejo tai nejuokinga, su bet kuo gali taip atsitikt, as vat visada stengiuos laikytis atstumo :)

Tai jei nieko nepadare kam ta 150 imei?Galejai tureti zmogiskumo ir pasisiulyti nutemti kur i sona :angry:

kaip tai nieko nepadare, dazus gerokai buferio nugramde prie farkopo :unsure:
  • 0

#40 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 01 - 09:46

3. Vel numustas priekis - mirtinai (isleke jauna dantise is raudondvario plenti i Barsauska); papasakok, kaip is raudondvario plento 5 barsauska galima islekti :) siaip turiu viena drauga kuris irgi sugeba per metus po tris kart apdauzyt savo tacka ir niekada nekaltas :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0