Jump to content


Photo

Balandžio 1-osios galerija


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 April 01 - 12:42

Automobilininkai - kasdien keliuose vykstančių tragikomedijų aktoriai ir režisieriai Nors pagal visuomenei padaromos žalos dydį automobiliai jau seniai turėjo būti paskelbti masinio naikinimo ginklu, žmonės kasdien jais važinėja, dirba, lenktyniauja, pramogauja, ištvirkauja, jais didžiuojasi, juose ilsisi, krečia kvailystes etc. Atidžiai apsidairykite aplink ir netrukus patys įsitikinsite, kad vairuotojų išradingumui, o kartais ir kvailumui ribų nėra. Štai keletas pavyzdžių. “Norėdama pritrenkti salone esančią musę, užvažiavau ant telefono būdelės. Telefono būdelė labai greitai artėjo, aš bandžiau sukti į šoną, kad atlaisvinčiau jai kelią, bet tuo metu ji įsirėžė į mano automobilį.” “Avarija įvyko tuo metu, kai kito automobilio dešinės pusės priekinės durelės išvažiavo iš už kampo, be jokio signalo.” “Aš mokiausi vairuoti automobilį, kuriame buvo įmontuotas vairo stiprintuvas. Pasukau vairą tiek, kiek, mano manymu, reikėjo, ir staiga supratau, kad važiuoju priešinga kryptimi.” “Moteris po automobilio avarijos, atėjusi pas savo draudimo agentą, pasakoja: - Važiavau gatve ir netyčia atsidūriau ant šaligatvio, įvažiavau į parduotuvę. Vėliau iš jos išvažiavau. Užkabinau neatidų pėsčiąjį, galiausiai atsitrenkiau į sunkvežimį ir nuo to momento nebevaldžiau mašinos.” Nors universalių patarimų, kaip tokių situacijų išvengti nėra, dėl vieno galite neabejoti beveik niekada - jei sėdint automobilyje staiga pajusite stiprų trinktelėjimą, o apžiūrėjęs bamperius pastebėsite sulamdytą priekinį - pinigus prarasite. Jei sulamdytas galinis - jų gausite.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2 Svečias_gYvaTuKe_*

Svečias_gYvaTuKe_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 12:45

:ph34r: :wacko: :lol:
  • 0

#3 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 01 - 17:02

“Norėdama pritrenkti salone esančią musę, užvažiavau ant telefono būdelės. Telefono būdelė labai greitai artėjo, aš bandžiau sukti į šoną, kad atlaisvinčiau jai kelią, bet tuo metu ji įsirėžė į mano automobilį.”

mano draugelis taip mushdamas muse buvo Volvai priekini stikla suskaldes :D
  • 0

#4 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 02 - 00:56

Cia su ta muse tai tokis pasakymas labai tiktu : love peace and unity. Mylek gamta-nemusk muses:)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users