Peršokti prie turinio


Gal kas zino kur montuotis dujas klp?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#21 baltas316

baltas316
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2013 lapkričio 11 - 16:11

Sveiki neseniai isidejom duju iranga :clap: i savo 307 sw tai labai patenkinti meistro darbu KLP Dubysos 39b :clap:
  • 0

#22 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 spalio 08 - 19:31

es9j4s .. 152kw

gerais atsiliepimais pagarsejes servisas kaune ''servisas 007'' i mano sesiuke siulo imontuoti geriausiai ju nuomone tinkancia duju iranga STAG ., su Baracuda duju purkstukais ir kuro lygio emuliatoriumi., kaina vertina 2900 lietuvisku.

Jusu nuomone ? Arba savo pasiulykit, kas esate i savo 152kw 607 turinti toki varikli sumontave duju iranga ir kur ir uz kiek.. bei kontaktai... Svarbiausia jog nebutu jokiu checku ., variklio darbe nejausciau jokio skirtumo. zodziu dirbtu kaip priklauso.

Svarbiausia sudetu tvarkingai ir viska tvarkingqai uzsandarintu, sumontuotu.

Gryzus lietuvelen planuociau montuoti., nes sekanti reisa, ketinu vaziuot su savo citriuku.. 

aisku benzas cia nebrangus palei uzdarbi, pilti, lafa.. beet.. yra cia pora duju koloneliu. but dar zaibiskiau..


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#23 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 spalio 09 - 06:56

es9j4s .. 152kw
gerais atsiliepimais pagarsejes servisas kaune ''servisas 007'' i mano sesiuke siulo imontuoti geriausiai ju nuomone tinkancia duju iranga STAG ., su Baracuda duju purkstukais ir kuro lygio emuliatoriumi., kaina vertina 2900 lietuvisku.
Jusu nuomone ? Arba savo pasiulykit, kas esate i savo 152kw 607 turinti toki varikli sumontave duju iranga ir kur ir uz kiek.. bei kontaktai... Svarbiausia jog nebutu jokiu checku ., variklio darbe nejausciau jokio skirtumo. zodziu dirbtu kaip priklauso.
Svarbiausia sudetu tvarkingai ir viska tvarkingqai uzsandarintu, sumontuotu.
Gryzus lietuvelen planuociau montuoti., nes sekanti reisa, ketinu vaziuot su savo citriuku..
aisku benzas cia nebrangus palei uzdarbi, pilti, lafa.. beet.. yra cia pora duju koloneliu. but dar zaibiskiau..

As rekomenduociau savo serviziuka. Man sudejo i 143kW uz 2300. Aisku, tau biski brangiau atsieis, nes 152kW lepesnis yra, todel reik pilnai italiskos pagal mane.. Vyrai ten dirba gerai ir ismano savo darba. Duoda dvieju metu garantija, uz dyka viskas tvarko, ziuri, keicia filtrus ir panasiai. Daro tvarkingai, atsakingai. Pas ji kieme belekokiu masinu maciau, todel tai dar labiau sustiprino pasitikejima ju darbais. As kai ieskojausi kur detis, buvau visiskai zalias, vienur paskambines isgirdau kaina 3000lt, ir aciu Die nesuklydau ir nepaskubejau. Paskambinus i kita, man pasake visiskai ta pati, bet kaina jau tik 2300lt..:) kokybe tikrai nesigailiu.. Vaziuoja, dinamiskumas islikes ir t.t.. Vyrai dirba ten virsvalandzius vardan klientu.. Sndsprendimai[dot]lt

Ai, ir dar.. STAG kiek zn lenkiska sistema, tai reiskia tave ne tik apgaut del info nori, bet dar ir kainos atzvilgiu.. Pas mane STAG kompas, lenkiskas (berods) reduktorius.. Italisiki purkstukai.. Ir kai skambinau as tada, sake, kad 152kw jau lenkiska netinka.. Nu zodziu, jei noresi pasiskambinsi ir tau ten viska pasakys ;) zmones zn ka daro ten

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2014 spalio 09 - 07:01

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#24 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 spalio 09 - 19:13

jop.. del to ir keista man pasidare., jog staga man siulo uz tokia kaina., nejau cia tie baracuda tiek uzmeta kainos su tuo emuliatorium galvoju... 

del tu duju ir as girdejau, kad siam motorui tik pilnai italiska ir BRC .. zodziu, ziuresim, viena veikeja zinau is savo krasto, sako gerai darbuojas, reiks susizinot numeri ji ir skambtelt ka sakys.. veliau jei ka domesiuos tavo variantu ;)


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#25 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2014 spalio 09 - 19:25

jop.. del to ir keista man pasidare., jog staga man siulo uz tokia kaina., nejau cia tie baracuda tiek uzmeta kainos su tuo emuliatorium galvoju... 

del tu duju ir as girdejau, kad siam motorui tik pilnai italiska ir BRC .. zodziu, ziuresim, viena veikeja zinau is savo krasto, sako gerai darbuojas, reiks susizinot numeri ji ir skambtelt ka sakys.. veliau jei ka domesiuos tavo variantu ;)

cia tas veikejas is silales ir darbuojasi klaipedoj? Audrius gal? Tas tai rimtas dujininkas ir visoks kitoks elektroncikas...


  • 0

#26 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 spalio 09 - 21:01

zinok negaliu atsakyti .. nezinau net.. 

bandysiu pazystamo pasiteiraut ar ne tas pats 


Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 spalio 09 - 21:01

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#27 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 spalio 09 - 21:35

jop.. del to ir keista man pasidare., jog staga man siulo uz tokia kaina., nejau cia tie baracuda tiek uzmeta kainos su tuo emuliatorium galvoju... 

del tu duju ir as girdejau, kad siam motorui tik pilnai italiska ir BRC .. zodziu, ziuresim, viena veikeja zinau is savo krasto, sako gerai darbuojas, reiks susizinot numeri ji ir skambtelt ka sakys.. veliau jei ka domesiuos tavo variantu ;)

Kažkaip lyg anksčiau vieta buvo Kaunas tavo, todėl čia taip ir užsiūliau tą, bet žiūriu, kad Šilalė dabar. :hmm:


  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#28 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 spalio 09 - 21:39

Kaune yra dveji rimti dujininkai: Propanas ir Lauroma.


  • 0

#29 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2014 spalio 09 - 22:05

Kažkaip lyg anksčiau vieta buvo Kaunas tavo, todėl čia taip ir užsiūliau tą, bet žiūriu, kad Šilalė dabar. :hmm:

Eddy visada pajūry bazavosi, kažką sumaišei... :D

 

 

Kaune yra dveji rimti dujininkai: Propanas ir Lauroma.

vadinasi mažai žinai- Domeikavoj Saulius (vienintelis Kaune reguliavo mano Baracudos lenkų smegenis, ko neapsiėmė net tamstos šlovinamas Propanas...)


  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#30 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 spalio 09 - 22:11

Nei aš juos šlovinu, nei ką.

Koltec tvarko tiktai Mažeikiai, tai ką man nusišaut dėl to?


  • 0

#31 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2014 spalio 09 - 22:19

Nei aš juos šlovinu, nei ką.

 

Propano lochaatronai porino, kad nereguliuoja EGAS smegenų (nors Stagą reguliuoja ir tvarko). Egas'as jungiasi per įprastą Stago kabelį... Ką minėtas Saulius pasakė ir padarė  iš karto...


  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#32 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 spalio 09 - 22:39

Aš pas Romą važiuoju, Šančiai man nepakeliui.

Ir apie Propaną tiek žinau, kiek iš Romo girdėjęs. Nemanau, kad žmogus be reikalo girs savo konkurentą.


  • 0

#33 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 spalio 10 - 13:45

egas tai firma kuri montavo, o yranga pas tave diegog3, tokia ir as pats susireguliuoju, nes kaune niekas neapsiima, įsikale savo ta staga


  • 0

#34 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 spalio 10 - 19:45

Kažkaip lyg anksčiau vieta buvo Kaunas tavo, todėl čia taip ir užsiūliau tą, bet žiūriu, kad Šilalė dabar. :hmm:

 

maisai, visada, buvo silale :) 


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#35 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2014 spalio 11 - 11:10

Pas mane 607 su  tokiu pačiu motoru kaip tavo citras,pas mane tai yra STAG su valtek purkstukais ir zavoli readuktorium ir jokiu klaidų nemeta,variklis dirba tolygiai ir gražiai.


  • 0

Dabar - Audi a4 b6


#36 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 spalio 11 - 14:11

Pas mane 607 su  tokiu pačiu motoru kaip tavo citras,pas mane tai yra STAG su valtek purkstukais ir zavoli readuktorium ir jokiu klaidų nemeta,variklis dirba tolygiai ir gražiai.

 

Ar dujas montavaisi pats kazkur vezei, ar jau tokia nusipirkai su idetom ?

turi kokia nuomone, musu kraste kur geriausi dujininkai.. Prie dariaus gireno mokyklos garazuose prie elektriko kazkoks meistrelis sako gerai deda ?? zinau as ji, bet nuomones neturiu apie ji.. viena kart lankiausi ir tai  del purkstuku pakeitimo tik ir sukalibravimo.. pora kart kalibravo mano akyse, ismete klaidas, ir nebaige kalibruot, trecia syk nebebande ir atjunge, graziai ir tai dirbo jau.. zalias buvau del duju tada, tai nesupratau blogai ar ne tas nebaigimas kalibravimo. o dar ir pats nepasake, nepatrumpino slanguciu nuo purkstuku iki kolektoriaus.. nes jos buvo ilgesnes akivaizdziai nei 30 cm... ir nesake del to nieko..


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#37 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2014 spalio 11 - 16:32

Ž.Naumiestyje manau vieni geresniu dujininku kalibravo purkštukus,keitė gumeles,valė readuktoriu esu patenkintas jų darbu.


  • 0

Dabar - Audi a4 b6





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0