Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kelios idėjos..


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#41 Wyycka

Wyycka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0HDI

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 17:02

as dariau toki bandyma,pasiunciau su masina mano broli i uzmiesti,pats i jo masina ir norejau isbandyti ar mano neakina tikrai taip sujungta,zodziu tik skirtumas tame kad xenon, seip visai normalei ;)
  • 0

#42 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 17:08

as dariau toki bandyma,pasiunciau su masina mano broli i uzmiesti,pats i jo masina ir norejau isbandyti ar mano neakina tikrai taip sujungta,zodziu tik skirtumas tame kad xenon, seip visai normalei ;)

Baikit apie tuos zenonus :D Cia ju nei kvapo nera :ax:
  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0