Peršokti prie turinio


Gal kam teko vairuoti, atsiliepimai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 69

#21 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 19 - 15:49

O chraislierius man man ir kainos prasme ir dizaino lyg ir tiktu...

aha. Panasios mintys mintys sklando :) Tik truputi baiminuosi "ateities": kaip seksis remontuotis, kaip bus su kokybe ir kiekybe (benzo) ir pan. :ph34r:
  • 0

#22 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 vasario 19 - 16:09

MR tavo tautą pavėžinsiu su savo dyzeliu po to kai tu jai nupirksi kraislerį. ;) Gausi į skudurus, kad traktorių nupirkai. :rolleyes:
  • 0

#23 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 19 - 16:49

MR tavo tautą pavėžinsiu su savo dyzeliu po to kai tu jai nupirksi kraislerį. ;) Gausi į skudurus, kad traktorių nupirkai. :rolleyes:

Na jei pirktu auto, kad negautu i kaulus tai pirktu bent jau pontiac'a firebird'a ish amerikieciu o ne vojageri ;) o kad peugeot zyzelis gerai traukia tai nesiginciju, musu 206 tai kaip zhveris, bet kad jis ne traktorius tai prieshtarauju, teko pavazhineti su Polo, tai po to 206 buvo kaip buldozeris, bet nieko, pripratau vel :wub:
  • 0

#24 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 19 - 17:48

MR tavo tautą pavėžinsiu su savo dyzeliu po to kai tu jai nupirksi kraislerį. ;) Gausi į skudurus, kad traktorių nupirkai. :rolleyes:

Nu, kraislerio kazkaip bijausi...Ir imciau tiktai benzinini... :) dabar inete skaitineju apie 806/evasion/ ulysse ir t.t. atsiliepimai ne blogiausi. B)
  • 0

#25 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 19 - 18:56

manau, jeigu jau reno neitiko, tai lieka tik variantas paziureti i sharana ir jo kaina. voyageriai daba ain su merso dyzeliais, kurie daba yra l. geri. is senesniu, kiek supratau, geriausias 3,3
  • 0

#26 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 vasario 20 - 18:38

skaitineju apie 806/evasion/ ulysse ir t.t. atsiliepimai ne blogiausi. B)

Snukelis man gražeuses tai lancia zeta. :blush:
  • 0

#27 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 19:09

Shiaip kilo nauju minchiu... Citroen Xsara Picaso... tiesa ji mazhesne, bet... Nors shiandien vel teko susidurti su chraisleriu turguje, niu baisiai jis man jau malonus :wub:
  • 0

#28 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 vasario 20 - 19:12

Shiaip kilo nauju minchiu... Citroen Xsara Picaso... tiesa ji mazhesne, bet... Nors shiandien vel teko susidurti su chraisleriu turguje, niu baisiai jis man jau malonus :wub:

Aš nežinau blogesnio psa automobilio už pikaso.
  • 0

#29 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 19:14

Shiaip kilo nauju minchiu... Citroen Xsara Picaso... tiesa ji mazhesne, bet... Nors shiandien vel teko susidurti su chraisleriu turguje, niu baisiai jis man jau malonus :wub:

tu naujo ar seno ieskai?
  • 0

#30 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 21 - 12:47

tu naujo ar seno ieskai?

Vidurinio :) kokiu 99 metu
  • 0

#31 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 23 - 09:48

Aš nežinau blogesnio psa automobilio už pikaso.

Ir gal tada vis del to imti P 306 universala? B) :) Nes pagal dydi jis "vienodas" su pikaso. Tik dizainas skiriasi...
  • 0

#32 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 vasario 23 - 10:00

Aš nežinau blogesnio psa automobilio už pikaso.

Ir gal tada vis del to imti P 306 universala? B) :) Nes pagal dydi jis "vienodas" su pikaso. Tik dizainas skiriasi...

Jei pasirinkimas iš šitų dviejų - tada tik 306! B)
  • 0

#33 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 23 - 13:16

Na visdelto apsistosiu ties Dodge Caravan. Nes forume nepamaciau jokiu ypatingu blogybiu paminetu apart "tas sake", bet taip shneka ir apie Peugeot, kas su jais nesusidure... :ph34r: Dabar tik palaukti reikia kol truputi atshils orai, kad padangu nebereiketu pirkti zhieminiu, ir iki to laiko pasiieshkoti geriausio varianto... :rolleyes:
  • 0

#34 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 vasario 23 - 14:08

nepamaciau jokiu ypatingu blogybiu paminetu apart "tas sake", bet taip shneka ir apie Peugeot,

Nu nevisai taip... -_-
Beje partnerį galima rasti mobile.de už padorią kainą.
  • 0

#35 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 23 - 15:46

Na visdelto apsistosiu ties Dodge Caravan. Nes forume nepamaciau jokiu ypatingu blogybiu paminetu apart "tas sake", bet taip shneka ir apie Peugeot, kas su jais nesusidure... :ph34r:

tas... mano dreugz is voyageristu vartotoju gaujos sake, kad italiski VM dyzeliai labai megzta problemu sukelt. o merso matarai tik neseniai pradeti kisti. kiek is vartotoju supratau - geriausias variantas - nuosava degaline ir 3,3 matars. :rolleyes:
  • 0

#36 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 23 - 16:27

tas... mano dreugz is voyageristu vartotoju gaujos sake, kad italiski VM dyzeliai labai megzta problemu sukelt. o merso matarai tik neseniai pradeti kisti. kiek is vartotoju supratau - geriausias variantas - nuosava degaline ir 3,3 matars. :rolleyes:

Nu gal ir 3.3 bus, bet vietoj nuosavos degalines bus duju iranga, ir nieks manes neitikins, kad tai sh... nes pats 2 metus su jom pravazhinejau ir jokiu bedu nebuvo -_-
  • 0

#37 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 24 - 10:36

Šian ryte netyčia atkreipiau demesi - "mano" aikštelėj stovi vojageris '96 m. 2,5 (ar tai 2,3) TD, navarotu saraso neskaiciau (nemažai visko), kaina 5950 (nezinau, ar evro, ar $)
  • 0

#38 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 24 - 11:59

Šian ryte netyčia atkreipiau demesi - "mano" aikštelėj stovi vojageris '96 m. 2,5 (ar tai 2,3) TD, navarotu saraso neskaiciau (nemažai visko), kaina 5950 (nezinau, ar evro, ar $)

Manau, kad evro. ;] Autoplius.lt tik viena analoga radau kaune uz 5100 EUR.
  • 0

#39 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 24 - 12:09

Šian ryte netyčia atkreipiau demesi - "mano"  aikštelėj stovi vojageris '96 m. 2,5 (ar tai 2,3) TD, navarotu saraso neskaiciau (nemažai visko), kaina 5950 (nezinau, ar evro, ar $)

Manau, kad evro. ;] Autoplius.lt tik viena analoga radau kaune uz 5100 EUR.

Įdomu? ;)
Galiu paziūret detaliau...
  • 0

#40 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 24 - 12:32

Įdomu? ;)
Galiu paziūret detaliau...

Nea. Kol kas dar 806 noriu B) :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0