Peršokti prie turinio


ausinimo sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#1 Svečias_Tomas 3ogbt_*

Svečias_Tomas 3ogbt_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 20 - 08:19

Sveiki, kas gali pasakyti kur randasi pezo 605 2.1td temostatas, nes nusipirkau nauja termostata pagal metus ,modeli, bet man jis atrodo gan didokas kur mano manymu jisai stovi, nebent jisai ne ten statosi kur as galvoju arba ne toki nupirkau, del tos priezasties nerizikuoju net pradet keist????
  • 0

#2 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 20 - 10:18

Sveiki, kas gali pasakyti kur randasi pezo 605 2.1td temostatas, nes nusipirkau nauja termostata pagal metus ,modeli, bet man jis atrodo gan didokas kur mano manymu jisai stovi, nebent jisai ne ten statosi kur as galvoju arba ne toki nupirkau, del tos priezasties nerizikuoju net pradet keist????

variklio gale, apacioje, tokia balvanke, salia vandens pompos, kur jungiasi stora ir kelios plonesnes ausinimo slangos.
  • 0

#3 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 20 - 20:22

Gal b=turit kas nors koki brezinuka ar foto kur jis tiksliai randasi? Nes ir man reikia keistis ji, bet nzn'au kur jis randas. :/ To: Tomas 3ogbt. Kodel keiti termostata?
  • 0

#4 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 rugsėjo 20 - 20:38

gal chia?
Posted Image
  • 0

#5 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 20 - 21:02

Sitas brezinys nenurodo, kur jis randasi. :D Ir beje kaip ten priejimas prie to termostato? Reikia ginekologo ranku? Ar geras priejimas ir viskas ten matosi kur ka atsukti? Ar nuojauta reikia pasikliauti besukant varstus?

Šį pranešimą redagavo skepetukas: 2009 rugsėjo 20 - 21:04

  • 0

#6 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 rugsėjo 20 - 21:10

nu jau nebeknisiu intero, pats ieshkokis. arba po kapotu lysk.....
  • 0

#7 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 rugsėjo 21 - 07:55

Mancius labai teisingai paiskino, termostatas pas 2.1 td is kitos puses variklio, keist neteke, bet manau bus ka veikt, pusasis ,traversas,turbina, na zodziu priejimui prie jo reiks ginekologo ranku.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#8 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2009 rugsėjo 21 - 09:10

man 605 2.1 td termostata pakeite per 20 min, keleivio puseje auksciau pusasio, nei turbos, nei pusasio, traverso imt nereik.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#9 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 rugsėjo 21 - 09:43

man 605 2.1 td termostata pakeite per 20 min, keleivio puseje auksciau pusasio, nei turbos, nei pusasio, traverso imt nereik.

Aisku , reiskia imanoma rankas ten ikist ju nesusilauzius. Galvojau priejimas ten sunkus, pasirodo paprastas.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#10 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 21 - 12:03

man 605 2.1 td termostata pakeite per 20 min, keleivio puseje auksciau pusasio, nei turbos, nei pusasio, traverso imt nereik.

Aciu uz atsakyma, teks lyst sestadieni i duobe ir keist. Nes jauciu, kad jis grybauja. Temperatura trasoje nepakyla daugiau kaip ~75C, mieste pasivazinejus Pakyla virs 90C, ar gerai galvoju, kad termostatas pjauna gryba?
  • 0

#11 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 07:58

gal but termostatas, man temp. t.p. budavo panasi.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#12 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 11:55

Linelis, o po pakeitimo termostato stabilizavosi temperatura tiek trasoje tiek mieste?
  • 0

#13 Svečias_Tomas 3ogbt_*

Svečias_Tomas 3ogbt_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 18:38

Dekui uz patarimus, radau pagal jusu paaiskinimus termostata ir pasikeiciau, nieko sudetingo nera ir nesigazdinkit kurie ruosiates keisti, priejimas siek tiek keblokas bet ir nesudetingas savo jegom pasikeist galima be problemu tik pasikeite neuzmirskit nuorinti sistemos kai uzsipilsit atifrizo. :)
  • 0

#14 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 18:50

O kaip nusiorina? GAl visa darbo eiga Tomai gali aprasyt?
  • 0

#15 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 18:50

Nu o kai pakeitei, gerai dabar su temperatura, nebesokineja?
  • 0

#16 Svečias_Tomas 3ogbt_*

Svečias_Tomas 3ogbt_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 19:31

Pakeitus termostata dar neteko toleliau pavaziuot kad isitikinti kad kazkas pasikeite 100proc. ar ne, bet pirmas ispudis lyg viskas i gera puse, o orinimo procedura paprasta uzpili antifriza pilna bakeli susirandi nuorinimo taska kuris yra ant slangos kuri jungiasi su peciuku (toks mazas plastmasinis varztelis) uzvedi varikli jam kaistant skystis ima vaikscioti, bakelyje lygis ima krist to pasekoje vel pili antifriza sklidinai ir taip tol kol ima teketi ausinimo skystis pro ta orinimo taska is pradziu eina oras paskui ima spjaudyti ora kartu su skysciu, ir tol ji laikai atsukta kol pro ji ima teketi antifrizas be oro, na as bent taip dariau. Tikiuosi suprantamai paaiskinau :)
  • 0

#17 Svečias_Tomas 3ogbt_*

Svečias_Tomas 3ogbt_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 19:37

Dar tuo paciu man iskilo klausimas tik ne apie ausinimo sistema, o apie priekinius amortikus, kas per slangos ir kokia ju paskirtis virs atraminiu guoliu???? Gal kas domejosi
  • 0

#18 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 20:30

Man draugelis aiskine apie tuos ventylius is amortiku, sako tipo gali oro dasipusti bus kietesni arba nusileisti ir bus minkstesni. Pasakiau ka cia bandai apgauti? Kazi gali taip but? :D Nors nelabai tikiu.:)
  • 0

#19 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 22 - 21:00

Beje Tomai, o kur pas Tave tas nuorinimo taskas buvo? Gal netoli valytuvu kelevio puseje ziurint is priekio uz ipurskimo kolektoriaus? Nes pas mane ten kazkokie lygtai ventyliai ir yra. Yra ir apacioje radijatoriaus ventylius, bet nemanau, kad su juo nuorinti galima. :D

Nuotraukoje kur apibresta? Cia nemano auto, bet pas mane kazkur toj vietoj berods yra. Ar ir pas Tave taip pat? Ar kur nors kitur?

Posted Image
  • 0

#20 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 07:50

po pakeitimo temperatura laikosi tiek mieste , uzmiestyje 81 ,C na per kamcsius , karsta diena nedaugiau 85, idejo termostata kuris atsidaro prie 80,C parasyta ant termostato, kai dar buvo APD, mech. dezei reiketu termostato kuris atsidaro prie 85,C,. o tu slangu paskirtis virs amortiku -tai pas kai kurius PUG buna sport vaziuokle ar pns.

Šį pranešimą redagavo linelis: 2009 rugsėjo 23 - 07:52

  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0