Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Automobilinė audio aparatūra........


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 85

#21 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 10:58

Na chebritia paskaičiau čia jūsų išsakytas mintis ir nutariau pasigirti :D savo audio aparatura.Pirmiausia pradėsiu nuo grotuvo : tai kelių metu senumo pakriošes PIONEER turintis CD,galinėje palangėje į orginales skyles sukištos tos pačios kompanijos kaip ir grotuvas elipsės,kiek w nepasakysiu, bet itariu kad nedaug į visas 4 duris sukišti gargalai firmos CHRIEN ZNAJET :D , o priekinėje panelėje stovi originalios Peugeot piščialkos.Na dėl skambesio tai galiu pasakyt-skamba rialiai :D tvirtai :P .Va taip :lol: .
  • 0

#22 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2004 vasario 20 - 11:00

O man uztenka standarto Philips su sesiais dinam Tik dar noriu isideti CD, bet nerandu, gal va Falko pasuks importa
  • 0

#23 Svečias_nerka_*

Svečias_nerka_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 11:02

O man uztenka standarto Philips su sesiais dinam
Tik dar noriu isideti CD, bet nerandu, gal va Falko pasuks importa

ne vienao tavo beda:)
tik pas mane clarionas kasetnikas
galetu importa padaryt ir cheindzery originalna :)
  • 0

#24 Svečias_Dariux_*

Svečias_Dariux_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 11:29

prie orginalo Philips kasetniko padariau linijinius, sudejau komplekta Ivolga nauju koloneliu :P . Komponentai i prieki ir elipses gale. Stipras Blaupunkt 4 x 100. Viskas sujungta kabeliukais. Nupirkau Philips 6 cd changeri, tik tam kad suzinociau, jog dc 082 pezinis philipsas nevaldo :lol: Bet dabar jau priprato ausis prie shitos garso kokybes ir jau norisi kazko dar galingiau :beer:
  • 0

#25 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 vasario 20 - 11:39

Kol mano auto fotke su valst. Nr. kabo saite, tikrai nieko nerashysiu...
  • 0

206


#26 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 11:42

Originalus Clarion_Peugeot kasetinis magelis+6CD Clarion deze+ originalus garsiakalbiai, 16cm pr.duryse,16cm galinese, piscalkos pr.paneleje ir galinese duryse + elipses galineje palangeje - viso 10 garsiakalbiu :) . A dar viskas valdosi originalia svirtim nuo vairo. Nu groja zinokit :) Beje 605 tai super vietos duryse garsiakalbiams padarytos kol kas nei vienoje masinoje nemaciau taip gerai, del to ir skamba gerai .
  • 0

#27 Svečias_Lijana_*

Svečias_Lijana_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 12:00

Na chebritia paskaičiau čia jūsų išsakytas mintis ir nutariau pasigirti :D savo audio aparatura.Pirmiausia pradėsiu nuo grotuvo : ...

....pati dainuoju kiek galiu :rolleyes: Garsumo uztenka sociai:) Kaip reikia taip ir traukiu. :wacko:
Ir patogu - nereikia perjunginet radio stociu ar CD - traukiu ta ka noriu girdeti :wub:
Pabandykit- patiks :D
  • 0

#28 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 12:06

Lijana, kaip disai šitaip sumenkinti :angry: mano tokia kruta aparatūra a... :angry: :lol: :lol: :lol: .
  • 0

#29 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 vasario 20 - 12:21

Kol mano auto fotke su valst. Nr. kabo saite, tikrai nieko nerashysiu...

...a pas mane tai vietoj galiniu kolonkiu - skyles, o priekinis garsas yra tik durelese, o auto fotkes neydejau y saita ;]
spakucha :rolleyes:
  • 0
Scenario planning

#30 Svečias_SEV_*

Svečias_SEV_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 12:26

Khe :) Gyvas garsas visada veza! Nors as ir turiu aparatura susipirkes, bet kolkas pats dainuoju gyvai, nes niekaip nerandu laiko susidet visko i masina :)
  • 0

#31 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 vasario 20 - 13:17

Itariu pas mane kukliausia "iranga": senas Philips kasetnikas, prieki originalios pugo kolonkes, gale skyles uzkimstos originaliom zopelio kolonkem. Visas sitas slamstas uzia tarskia bet mano reikmems pakanka. Jauciu net pacuku nesudominciau :D . Bent tiek gerai ^_^
  • 0
406 2.1 TD

#32 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2004 vasario 20 - 15:56

nu pas mane prieky pionieriai, gale neaiskios kilmes ^_^ bet gana graziai groja, magas blaupunkt CD.... ^_^
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#33 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 17:09

a pas mania tai misraine: mage "komjaunuolis", prieky "Clarion", gale "Blaupunkt", subas - "under construction" turetu gautis mazdaug tokia kompozicija, bet aisku daug graziau:
Posted Image
  • 0

#34 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2004 vasario 20 - 17:15

Pas many tai pionierius tik welnias zino kokios klases ar 7 ar 8, prieki 2 piscialkos, durelese 2 pionieriai, gale subas savos gamybos bet plesia tai gale atsisedus atrodo kad antra sirdis plaka... B) O vasarai dar planai tokie jog reik stipriaka nusipirkt ir dar galingesni sub'a pasidaryt... tai wat ;)
  • 0
Nuotrauka

#35 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 17:15

free air bosas atkartoja gan placia amplitude, kas bosui tikrai nera gerai. Per tai susidaro ir velavimo jausmas ir vsio takoje. Teisingi bosai tik teisingose dezese. As nekalbu apie baladojima iki negaliu kai pradedi myzti krauju. As kalbu apie tokia aparatura kuria negeda klausiti klasikos.
  • 0

#36 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 vasario 20 - 17:41

Nesprantu kam reikalinga tokia masina, i kurios bagaznika bulviu maisas netelpa :lol: :D P.S. Pas mane telpa net visi trys :P
  • 0
Roots to roots

#37 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2004 vasario 20 - 18:05

o man regis daba zhinosim kur kokias aparaturas ir ish kuriu pugu bombinti :lol:
  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#38 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 vasario 20 - 18:49

Kadangi turiu specifinę pilosopiją šiuo klausimu, tai nesigirsiu niekuom. :rolleyes:
  • 0

#39 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 19:06

Beje 605 tai super vietos duryse garsiakalbiams padarytos kol kas nei vienoje masinoje nemaciau taip gerai, del to ir skamba gerai .

Matyt kolega nebandei paklausyti kaip groja nuemus tuos koloneliu uzhdangalus ish storos medzhiagos, jei taip sakai.... pirmas dalykas ka dabar daryciau noredamas pagerinti skambejima, tai galvociau, kaip suagalvoto kitaip perdaryti durelese esanchias koloneles, nes per ta "veiloka" visus aukshtus numusha ir sudarko garsa "nerealiai". Jei nebutu pas mane atskiru pishcialku dureliu virshuje, jau seniai buciau kazhka galvojes... :ph34r:
  • 0

#40 Svečias_cardio_*

Svečias_cardio_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 20 - 22:33

SEV: Maladec nusiziurejai. Pas mane butent priekyje ir stovi PHASER LINE. Kaina 390Lt. Tikrai pirk. Maladec koloneles.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0