Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ratu suvedimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

#21 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 20:53

Per dideliam slegiuj esant turetu dilti padangos vidurys.
Padangu skaiciuokle cia ivedi gamintojo rekomenduotas padangas ir ieskai artimo varianto gamintojo nurodytoms padangoms.O padangos plotis parenkamas pagal ratlankio ploti-i sita irgi reiktu atsizvelgti.Lietuvoj ratu suvedimas 60-90 lt

Labai aciu,viskas aisku ,buvau nupirkes ilgai stovejusias ,sandelija padangas,bei ,per siauros mano diskam ,del to ir galejo nusideveti nes auto avarijos nemaciusi ir netraukia iviena puse ;) :pug:
  • 0

#22 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 21:02

jei per siauros, galejo krashtus nuest
  • 0

#23 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 21:17

jei per siauros, galejo krashtus nuest

mat kol buvo ant masinos ratas nelabai matesi, tai nusiimiau rata,pasirodo kad vidines puses jau vienoja vietoja sniurai matosi,bet pagal paziurejima atrode kad laukine puse daugiau nuslifuota,pasirodo kad abu sonai panasiai vienodai nuslifuoti ,o vidurys dar normaliai,tai sumasciau is galo i prieki deti ,nes jos 215 plocio ,o i gala nupirksiu 225 plocio naujas kaip ir raso pas mane prie dureliu

Tad aciu visiem uz patarimus ;) :pug: :beer:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2009 rugsėjo 28 - 21:19

  • 0

#24 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 21:19

nu tei ramiai gali miegot, jauskis kaip 500 litu sutaupes :D
  • 0

#25 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 21:23

nu tei ramiai gali miegot, jauskis kaip 500 litu sutaupes :D

nieko cia neistaupysi ,padangas reiks pirkt,niekur nedingsi ,ocia jos kainuos tuos pacius 500 lt ,jai nedaugiau ,velnias kainos kosmines ;) :pug:
  • 0

#26 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 21:24

nu kaip bepasisuksi, vistiek sh gaunas, o interu te pas jumi nepardavineja? ar irgi kainos tos pachios? isikurei velnias zhin kur, tei gal algos bais jau daug gauni, kai kainos tokios?gal ta viena guma per diena uzhdirbama (vietiniu)?

Šį pranešimą redagavo Alba: 2009 rugsėjo 28 - 21:26

  • 0

#27 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 21:32

gamykline komplektacija: 225/55 R16 galimi keitimai: 215/60 R16 215/55 R17 225/50 R17 235/45 R17 225/45 R18 235/40 R18 235/35 R19
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#28 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 09:16

Sveiki, gal kas zinot kaip namu saligom padaryti ratu suvedima,nes ....

Aciu is anksto ;)  :pug:

Visai paprastai įmanoma. Tik tokia smulkmena pradžiai: teks nusipirkti suvedimo stendą ir kompaktą jo kompui su techninėm sąlygom. Nu čia &uinia, vartotą gali paimt už 10 štukų...
O jei nepjaunant grybo, tai čia tau ne senas žiguliukas, kuriam pagal "Za ruliom" žurnalo metodiką, diedai garaže suvedimą pasidarydavo su skečiama liniuote ir svambalu.
P.S. jei ne paslaptis, kokią sumą už suvedimą grasina atimti servisas, kad turinčiam tokių metų modelį žmogui įvarė siaubą?..

Užsiminei apie skečiamą liniuotę: gal ją pats turi ir gali paskolinti? Vienai senienai reikėtų suvedimą pasidaryti...
  • 0

#29 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 09:25

... kaina ,isvertus i litus apie 500 lt,nezinau gal ir lietuvoi tokios kainos :pug:

Palyginimui - vakar dariau savajam juoduliui Meharyje Kaune (priekio suvedimas ir galo išvirtimas), 60 lietuviškų.
EDS1 (servisiukas netoliese) - tie patys pinigai. Jei tik priekį krapštyti - 50Lt būtų.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#30 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 11:10

Sveiki, gal kas zinot kaip namu saligom padaryti ratu suvedima,nes ....

Aciu is anksto ;)  :pug:

Visai paprastai įmanoma. Tik tokia smulkmena pradžiai: teks nusipirkti suvedimo stendą ir kompaktą jo kompui su techninėm sąlygom. Nu čia &uinia, vartotą gali paimt už 10 štukų...
O jei nepjaunant grybo, tai čia tau ne senas žiguliukas, kuriam pagal "Za ruliom" žurnalo metodiką, diedai garaže suvedimą pasidarydavo su skečiama liniuote ir svambalu.
P.S. jei ne paslaptis, kokią sumą už suvedimą grasina atimti servisas, kad turinčiam tokių metų modelį žmogui įvarė siaubą?..

Užsiminei apie skečiamą liniuotę: gal ją pats turi ir gali paskolinti? Vienai senienai reikėtų suvedimą pasidaryti...

Nea, tikrai neturiu. Gali paimt dvi metalines metrines liniuotes, suspaust tarpusavy ir dviem rankom laikant matuot...
  • 0
... labai piktas diedas...

#31 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 19:00

Palyginimui - vakar dariau savajam juoduliui Meharyje Kaune (priekio suvedimas ir galo išvirtimas), 60 lietuviškų.
EDS1 (servisiukas netoliese) - tie patys pinigai. Jei tik priekį krapštyti - 50Lt būtų.

tai as manau priekija tik suvedima galima padaryti,o isvirtimo ,nepadarysi ,o galetik isvirtima ,ar ir suvedima to tai nezinau kaip ten jie reguliuojasi :pug:
  • 0

#32 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 21:58

tai as manau priekija tik suvedima galima padaryti,o isvirtimo ,nepadarysi ,o gale tik isvirtima ...

Jei apie 406 ir jei teisingai tamstos rašliavą supratau - gerai galvoji :)
Jei apie 607 - sorry. Aš jį tik nuotraukose matęs :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#33 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 rugsėjo 30 - 11:40

tai va ,issiaiskinau priekija ir gale,tiek 607 tiek,605,galima tik suvedima padaryti,man pasiseke suradau islandijoi servisa kur dirba lietuvis ,uzsiima butent ,ratu suvedimu,tai penktadieni mano pugui padarys ratu suvedima ,uz 200 lt ;) :pug:
  • 0

#34 RaspingMetaL

RaspingMetaL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 109
  • Vieta:Kur Geležinis Vilkas staug
  • Automobilis:Citroën BX GTi 1.9 / Peugeot 205XS 1.4

Parašyta 2009 spalio 01 - 10:46

Uj uj uj!!!!!! Islandijoj juk Valstybės bankrotas paskelbtas, prašosi į ES daba, ir dar..... Lietuviui $$$$ mokėt islandų valdžiai reik (jei soc. draudiminis). Nu bet ir nagli mes lietuvaičiai, ir, Černobilyje ir Hirošimoje dirbtumėm, jei tik dzideliais euraicais pakvimpa......tai jau mumyse, lenkuose, rumunuose ir kt. užprogramuota: "reik jamt naglai valiutą jei prieisi". Nu sėkmės meistrui ir Armonds, kad tik gerai suvedimą-išvirtimą padarytų. :lol:
  • 0
Jei pedalai spaudomi buratino - lai anas meldžiasi, kad Papa Karlo anrtą gyvenimą išdrožtų

#35 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:35

Uj uj uj!!!!!! Islandijoj juk Valstybės bankrotas paskelbtas, prašosi į ES daba, ir dar..... Lietuviui $$$$ mokėt islandų valdžiai reik (jei soc. draudiminis). Nu bet ir nagli mes lietuvaičiai, ir, Černobilyje ir Hirošimoje dirbtumėm, jei tik dzideliais euraicais pakvimpa......tai jau mumyse, lenkuose, rumunuose ir kt. užprogramuota: "reik jamt naglai valiutą jei prieisi". Nu sėkmės meistrui ir Armonds, kad tik gerai suvedimą-išvirtimą padarytų. :lol:

nu del kryzes ,kad ir kaip ten snekama ,bet kai buvau gryzes lietuvon,labiau jautesi ta kryze,kainos dideles ,o darbu nima,bet ka as cia kalbu,lietuvoi ne tik dabar ta kryze,o jau 15 metu man rods,kitaip nebuciau isvaziaves ;) :pug:
  • 0

#36 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 spalio 01 - 19:29

Pridursiu as truputi: Pas mane visada irgi nudyla vienos padangos isorinis krastas tiksliau desines priekines suvedimas tikrai geras ir isvirtima rodo normos ribose. tai man persasi tokia isvada: Asmeniskai man yra drasiau sukti vaira i kaire pusa (imti posuki i kaire dideliu greiciu) kaip tik tada kencia desine padanga tai gal ir del to jos krastas nudyla> :unsure: Nesijuokite jei nusikalbejau cia tik as taip manau :unsure:
  • 0

#37 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 02 - 16:36

Pridursiu as truputi:
Pas mane visada irgi nudyla vienos padangos isorinis krastas tiksliau desines priekines suvedimas tikrai geras ir isvirtima rodo normos ribose.
tai man persasi tokia isvada: Asmeniskai man yra drasiau sukti vaira i kaire pusa (imti posuki i kaire dideliu greiciu) kaip tik tada kencia desine padanga tai gal ir del to jos krastas nudyla> :unsure:
Nesijuokite jei nusikalbejau cia tik as taip manau :unsure:

as taip pat pamaniau kad del to.bet nuvariaudaryti suvedimo ,dabar laukiu namuose,kol paskambins ,sake siandien padarys,na del viso pikto padarysiu ta suvedima ;) :pug:
  • 0

#38 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 03 - 13:01

aciu visiem uz patarimus ,vakar padare suvedima priekinis desinisis ratas buvo ant 2 cm pabeges,ir abu galiniai truputi, dabar viskas ok ;) :beer: :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2009 spalio 03 - 13:02

  • 0

#39 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2009 spalio 03 - 14:10

man irgi priekinis desnisis nudiles labiau. Gal reikia leciau per ziedus lakstyt :ax:
  • 0

#40 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 03 - 15:10

man irgi priekinis desnisis nudiles labiau. Gal reikia leciau per ziedus lakstyt :ax:

tykiu tikrai gali buti del tos priezasties,nes as kur vazineju,tikrai vien tik ziedai,bet man buvo ,faktas toks kad desinis ratas,net beveik 2 cm pabeges suvedimas ,isvirtimas tai labai gerai,bet suvedimas truputi ir gale buvo blogas ;) :pug:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0