Jump to content


Aukstos apsukos HDI 2,0


  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#1 Svečias_Marinis_*

Svečias_Marinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 26 - 13:56

Sweiki, turiu Peziuka 00 metu, 2HDI, atsirado tokia problema, kad apsukos kartais ant laisvu tampa aukstos, 1,2-1,3, dazniausiai stovi ant 1,0, kartais nebuna jokiu problemu ir tarkim kai uzkuri masina, apsukos geros 0,8-0,9, pradedi vaziuoti ir tada ant laisvu stovi kaip sakiau 1-1,3, uzgesinus - uzkurus vel viskas ok. kazin kas gali buti per problema, ir kaip ja spresti? dekui uz atsakymus.
  • 0

#2 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2009 September 26 - 14:29

Sweiki, turiu Peziuka 00 metu, 2HDI, atsirado tokia problema, kad apsukos kartais ant laisvu tampa aukstos, 1,2-1,3, dazniausiai stovi ant 1,0, kartais nebuna jokiu problemu ir tarkim kai uzkuri masina, apsukos geros 0,8-0,9, pradedi vaziuoti ir tada ant laisvu stovi kaip sakiau 1-1,3, uzgesinus - uzkurus vel viskas ok. kazin kas gali buti per problema, ir kaip ja spresti? dekui uz atsakymus.

man kai taip buvo ,tai buvo nusproges temperaturos daviklis,zalias ;) :pug:
  • 0

#3 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • posts 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Posted 2009 September 26 - 17:43

pries savaite toks bairis buvo tai atjungiau oro srauto matuokli ir taba viskas ciki :)
  • 0

#4 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 19:01

buvo tokia problema. o koki kura i savo pezuka pili? reikia pravalyti tau slegio reguliatoriu kuris stovi ant auksto slegio kuro siurblio.(jis prie varyklio pask dirzo ir sukasi nuo jo) ant jo yra fishke dveju kontaktu. ir prisisuka dvem sesekampiais varztais. is sono siurblio kur auksto slegio vamzdelis iseina. atsuksi tuos varztus , isimsi atsargiai ta davikli prapusi su auksto slegio oru. ten setelis bus ant jo . ir atgal sudesi . bus visx ok su apsukom. semes ;] :pug:
  • 0

#5 Svečias_Marinis_*

Svečias_Marinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 26 - 19:33

Del to slegio daviklio tj jau ji du kartus keiciau Dizridoj, bet kai praeina puse metu vel viskas is naujo, isvale kuro sistema, bet kaip uzsikisa taip ir uzsikisa sekmingai toliau. Ir kai kuro filtro bakely, tj tam dyzeline, tarsi metaliukai mazi plaukioja, atsispindi nuo saules, as manau kad kzkas turi dilt, bet nlb sugalvoju kas : <_<
  • 0

#6 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 19:38

ogo net keitei? tai parejdavo isvis? kokia jo kaina yra? idmu? nu nelbai kas dilt gali . jei diltu taip kad metalas plaukiatu tai mirtu jau motoras tavo... nzn...tai bus vel uzsikises del to apsukos sokineja taip kaip tu pasakoji. man taip pat buvo.. isvalyt reikia banyt ir baka visa. gal iki taves kas kazko ipiles buvo. neisivaizuoju. bet problema bus tikriiausiai tame davyklyje. 90%
  • 0

#7 Svečias_Marinis_*

Svečias_Marinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 26 - 20:06

ne matai jos nesokineja, jos stabilios, tik akd per aukstos, o jei sokineja tj daviklis tikrai. Nu as nepamenu man atrodo su keitimu 700lt tj koki 550lt vienetas, o del valymo tj kiek as zn tj jie nesiremontuoja, tik tas nbnt sietelis gali issivalyt, o tam davikly nera ka valyt, ten gi kaip vostuvukas dirba jis.
  • 0

#8 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 20:13

nu taip tik ta seteli. turiu omeny! nu man budavo apsukos tai stuka laikosi tai vel normalios. uzgesini uzkuri vel normalios. pavaziuoji vel stuka laikosi ir tt.. po setelio to pravalimo baigesi si problema.. Pasidaryk diagnostika. jei nieko nerodis tai tikriausiai setelis tas. nes man kai buvo ,dariausi diagnostika.. ir nieko nerode, jokiu klaidu nebuvo..
  • 0

#9 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2009 September 26 - 20:20

Del to slegio daviklio tj jau ji du kartus keiciau Dizridoj, bet kai praeina puse metu vel viskas is naujo, isvale kuro sistema, bet kaip uzsikisa taip ir uzsikisa sekmingai toliau. Ir kai kuro filtro bakely, tj tam dyzeline, tarsi metaliukai mazi plaukioja, atsispindi nuo saules, as manau kad kzkas turi dilt, bet nlb sugalvoju kas : <_<

jai metalo drozliu filtro bakelija matosi tai,negazdinsiu ,bet greit ir auksto slegio siurblis uzlinks,mat tie metaliukai is kuro siurblio ,ir is vis patarsiu ,i saliarka pilti dvitakcio variklio tepaliuko ,patikekit liuks priedas,geriau tepasi sirbliai ,forsunkes,varyklis svelniau dirba,as ant 70 litru puse litro ipilu visada ;) :pug:
  • 0

#10 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 20:28

nu jei drozles tai nebent is siurblio. man buvo su 1.9d varykliu.. buvo drozliu bake ir filtre. o po 7000km sustojo ir nesikure. pasirodo plunzeriai uzklinijo. bet ten paprastas siurblis buvo ne comon rail. tai va. keiciau siurbli ir dar ilgai vazinejau kol pardaviau. o jei HDI siurblis uzsilenks tai jo kaina jauciu kosmosas vienas . :o
  • 0

#11 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 20:31

tai gal ir sokineja apsukos tos nes siurblis prie galo? o del 2takcio tepaliuko tai cia rimtas bajares? mano 1.9d varyklis ir ant transformatorinio tepalioko vazinejo 5l saliarkos/ 10tepalo :)
  • 0

#12 Svečias_Marinis_*

Svečias_Marinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 26 - 20:42

AS ir taip galvojau kad is auksto slegio siurblio gali ait tie metaliukai, bet pasakiau dizridoj, tj sake kad buvo iseme ir testavo, bet 2 kart negali but tas apts gedimas ir problemos nerast :rolleyes: reiks parduot :D
  • 0

#13 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 20:47

nu nebent parduoti tada..tai lauksim kas kitas parasys cia tokia pat beda :))))) nebent parduosi kokiem ciukciams :)
  • 0

#14 Svečias_Marinis_*

Svečias_Marinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 26 - 20:59

Zn vazineciau as ten su ja, px, bet tike kad pikta remontavau du kart Dizridoj 3000lt palikau, ir jokios naudos, pakeicia isvalo ir vel tas pats, neranda priezasties bile pinigus ima..
  • 0

#15 alahatbar69

alahatbar69
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Automobilis:P407 2.0HDI 16V

Posted 2009 September 26 - 21:04

nu jo.. uzuojauta.. nemazai padejai lt. uz tokias babkes turetu tau matora auksini padaryt. nu kas man buvo papasakojau daugiau nzn ka cia ir patart. o siurbli kuro auksto slegio jei testavo ant stendo?
  • 0

#16 Svečias_Marinis_*

Svečias_Marinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 26 - 21:41

Uz testavima mokejau, o ar testavo jie tik zino :)
  • 0

#17 Svečias_daliunis_*

Svečias_daliunis_*
  • Svečiai

Posted 2009 October 08 - 21:09

Pas mane tas pats buvo, t.y. shokinejo apsukos, niekur nevariau, atsidariau kapota atjungiau visas fyshkes, kompo tayp pat, kiek matosi supurshkiau su kontaktu valikliu (pirkau wurth parduotuveje 35Lt) ir wuoliaaaaaaaa, jau savaite veikia kaip laikrodis, apsukos kaip ikaltos... Niu galit jei kam reikia pasibandyt, pigiau nei diagnostika pasidaryt ... Sekmes
  • 0

#18 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2009 October 09 - 10:00

man taip buvo,sake,kad greicio padelas kaltas,kur tik atidarius kapota matosi,su trosu. Per diena pakeiciau ji ir issivaliau auksto slegio kuro siurblio ta dacikiuka,su ultragarsu,nezinau kuris veiksmas padejo,bet apsukos nebekyla... :pug:
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#19 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2009 October 16 - 15:31

man taip buvo,sake,kad greicio padelas kaltas,kur tik atidarius kapota matosi,su trosu. Per diena pakeiciau ji ir issivaliau auksto slegio kuro siurblio ta dacikiuka,su ultragarsu,nezinau kuris veiksmas padejo,bet apsukos nebekyla... :pug:

Pas mane irgi taip pakyla. Bet stabdi paspaudu nukrinta tada. atleidziu stabdi vel pakyla :) iki - 1,2 -1,3. Tai gal gali viska su foto ideti ka tu ten kur darei? butu lb dekui. ir p.s kiek tau kainavo?
  • 0

#20 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Posted 2009 October 19 - 17:53

hmz,kartkartem ir vel palyla tos apsukos,o stabdi nuspaudus susinormalizuoja... nzn ka dabar bedaryt :ax:
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users