Peršokti prie turinio


Slidinejimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

#41 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 30 - 17:35

jo vienas euras buvo :), tik geriau būtų buvę 19, kaip šeštadienį, nes suvažiavo visi aplinkiniai kaimelai slidinėt. Sniego, praktiškai labai nedaug buvo. Paruošta tik viena trasa raudona+-2,5km iš 40km. Tik tiek gerai, kad ta trasa pati smagiausia :) kitom dienom žmonių beveik nebuvo, prie pakėlėjų laukt nereikėjo :) Trys dienos slidinėjimo su visais draudimais nuomom, alkoholiu ir t.t. kainavo lygiai 800lt.
  • 0

#42 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2010 sausio 18 - 19:50

Kur patartumėt važiuoti slidinėti į Latviją? :)~
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#43 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 18 - 20:08

Gal kas buvote paslidineti Lenkijoje?
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#44 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2010 sausio 18 - 21:09

Kur patartumėt važiuoti slidinėti į Latviją? :)~

riekstukalns number 1 :)~ :beer:

siap da milzkalns puse bedos

buvom ozkalni na ten verta nuvaziuot turbut 1 karta del tipo ilgiausiu trasu, bet siaip trasu ivairoves ner :blush:
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#45 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2010 sausio 18 - 21:22

Pilnai sutinku su Vaidu. Tik va niekaip man nedašyla už ką chebra Žagarkalnį taip vertina... :hmm: Po 2-ų metų pertraukos vėl užvažiavom - nu nėr ten ką veikt... 5 praktiškai įdentiškos viena kitai trasos... :doh: Bet va Ozolkalny bent jau pakėlėjas šūstras. Va filmuką susukom... MYGT :lol:
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#46 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2010 sausio 19 - 09:12

Nu va, grįžau labai smagiai paslidinėjusi iš Norvegijos, Hemsedalio.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#47 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 sausio 19 - 09:26

Nu va, grįžau labai smagiai paslidinėjusi iš Norvegijos, Hemsedalio.

Plačiau norim įspūdžių, kelionės kainos, kokybės aptarimo. Maž pravers visiems ateity.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#48 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2010 sausio 19 - 09:42

Plačiau norim įspūdžių, kelionės kainos, kokybės aptarimo. Maž pravers visiems ateity.

Įspūdžiai nerealūs, labai patiko nepaisant to, kad labai bijau aukščio. Kelionės kainos dar nežinau nes nesusumavau, bet galiu pasakyti kad brangu, ypač jei reikia viską nuomotis (batai, slidės, lazdos). Vienos dienos skipass kainuoja 355 NOR, perkant ilgesniam laikui suma gaunasi mažesnė, bet negali žinoti koks bus oras ir ar slidinėsi. Nes buvo tokių dienų, kai debesys buvo žemai ir buvo -19 slidinėjimo centre, tai buvo labai šalta. Kokybės negaliu pasakyti nes pirmą kartą buvau, bet kiek buvo kur kitur nuvarę - Hemsedalyje labiausiai patiko. Angliškai kalbasi be problemų. O be to ką aš žinau - natūralūs kalnai, sniego daug, vaizdai gražūs, oras pasitaikė neblogas, tik jau nuo ketvirtadienio nebelabai - atšalo, drėgna buvo.

Šį pranešimą redagavo Argus: 2010 sausio 19 - 15:00

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#49 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 19 - 10:33

Gal kas buvote paslidineti Lenkijoje?

Aš buvau prieš kelias dienas. Įspūdžiai neblogi. Patartina geriau ten važiuot ir bet kur kitur prieš tikrus kalnus nes labai jau nedideli tie kalnai atrodo. Šiaip trąsos veikė 4. Juoda, raudona, ir dvi mėlynos. Juoda tikrai stati. Kalnai didesni nei anykščiuose. Pakėlėjai veikė keturi. Eilių visai nebuvo, bet čia dėl to , kad paprastą dieną. Lietuvių dauguma. Iki vakaro net neišgirdau lenkiškai šnekančių. Slidžių nuoma dienai 30zlotų, arba 3h-18zl. Tų tryjų valandų gali ir pakakt. Paprastą dieną vienas pakilimas 1,5 zloto. Savaitgaliais man rodos brangiau ir daug žmonių būna. Minusai didžiausi, kad negalima nusipirkt pakėlimo bilieto visai dienai, o ne kartams, nes 1,5zl jei intensyviai kylsi bus tikrai brangu. Kitas minusas ir pats didžiausias , kad nėra nei vieno, net mažiuko tramplynuko. O tokiem kalniukam tai labai svarbu, manau :) Kiek esu susidūręs Latvijos trasos pasižymi tramplynų gausa. :)
  • 0

#50 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2010 sausio 19 - 13:11

Paprastą dieną vienas pakilimas 1,5 zloto. Savaitgaliais man rodos brangiau ir daug žmonių būna. Minusai didžiausi, kad negalima nusipirkt pakėlimo bilieto visai dienai, o ne kartams, nes 1,5zl jei intensyviai kylsi bus tikrai brangu.

Savaitgaliais 2,5 zl pakilimas... -_- Bet sakė daug pinigų neišleisi, nes žmonių nesveikai savaitgaliais privažiuoja... :lol:
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#51 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2010 sausio 19 - 13:33

Savaitgaliais 2,5 zl pakilimas... -_- Bet sakė daug pinigų neišleisi, nes žmonių nesveikai savaitgaliais privažiuoja... :lol:

Vaziuokit i Kupiski, pigiau bus (Kupiškėnų minčių straipsnis www.kmintys.lt)
"ŽIEMOS PRAMOGAS POPULIARINA IR VALDŽIOS ATSTOVAI

Praėjusį savaitgalį puikus oras žiemos pramogų mėgėjus viliote viliojo į lauką. Dauguma kiek didesnių kalvelių buvo sėte nusėtos rogutėmis, pripučiamomis ir plastmasinėmis čiuožynėmis apsiginklavusių vaikų. Kupiškėnų nuotaiką pataisė bei didelį jų būrį sutraukė ir pagaliau elementariai sutvarkyta Byčių slidinėjimo trasa. Čia veikia ne tik keltuvas (už jį kol kas mokėti nereikia), bet yra pastatyti ir du biotualetai. Byčių kalno smagumus su kitais kupiškėnais sekmadienį išbandė ir rajono Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Zigmas Paulauskas.
Pasak UAB "Kupiškio komunalininkas" direktoriaus pavaduotojo Sigito Dulksnio, elektros kabelį pavyko surasti šiek tiek kitoje vietoje nei iš pradžių ieškota, visa keltuvo įranga yra pirkta seniau ir jau anksčiau išbandyta. Naujai pastatyti tik biotualetai."
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#52 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2010 sausio 19 - 15:04

Aš buvau prieš kelias dienas. Įspūdžiai neblogi. Patartina geriau ten važiuot ir bet kur kitur prieš tikrus kalnus nes labai jau nedideli tie kalnai atrodo. Šiaip trąsos veikė 4. Juoda, raudona, ir dvi mėlynos. Juoda tikrai stati. Kalnai didesni nei anykščiuose. Pakėlėjai veikė keturi. Eilių visai nebuvo, bet čia dėl to , kad paprastą dieną. Lietuvių dauguma. Iki vakaro net neišgirdau lenkiškai šnekančių. Slidžių nuoma dienai 30zlotų, arba 3h-18zl. Tų tryjų valandų gali ir pakakt. Paprastą dieną vienas pakilimas 1,5 zloto. Savaitgaliais man rodos brangiau ir daug žmonių būna. Minusai didžiausi, kad negalima nusipirkt pakėlimo bilieto visai dienai, o ne kartams, nes 1,5zl jei intensyviai kylsi bus tikrai brangu. Kitas minusas ir pats didžiausias , kad nėra nei vieno, net mažiuko tramplynuko. O tokiem kalniukam tai labai svarbu, manau :) Kiek esu susidūręs Latvijos trasos pasižymi tramplynų gausa. :)

Norvegijoj slidinėjom kažkur nuo 10,30 iki pat 15,40 (15,30 keltuvai nebekelia, o trasos 16 val. visos uždaromos) su pusvalandžio pietų pertrauka sušilimui.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#53 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 20 - 00:00

Norvegijoj slidinėjom kažkur nuo 10,30 iki pat 15,40 (15,30 keltuvai nebekelia, o trasos 16 val. visos uždaromos) su pusvalandžio pietų pertrauka sušilimui.

o kkiek tiksliau viskas atsiejo. Nes noreciau dar kur nors po Italijos pavasari nuvaziuot?? kur gyvenot, kiek gyvenimas kainavo. Mkaista tai as suprantu, kad is lietuvos visa reiktu veztis ir alkoholi :) Nusivezus cigareciu dar ir kuras atsipirktu :)
  • 0

#54 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2010 sausio 20 - 09:30

Namukas (nemažas: 3 kambariai ir WC antram aukšte, pirmam aukšte 4 kambariai, pirtis, vonia, dušas, du WC, virtuvė ir didelis kambarys bendras su židiniu + kubilas, virtuvėj indai, indaplovė, orkaitė, viryklė, kombainas, plaktuvas ir visa kito ko tik gali prireikti)) savaitei kainavo 16000 NOR. Maistą vakarienei gaminome kiekvieną dieną vis kita šeima. Maistas daugiausia iš LT, ko trūko pirkom vietoj. Daugiausia pritrūko alaus (skarbonkė alaus nuo 23 NOR). Mėsa labai brangi - 2 kiaulienos gabaliukai karbonadui apie 40 NOR, apie 300-400 gr jautienos greičiausiai gabaliukas apie 80 NOR, žuvies kainos panašios į LT, bet skonis nepalyginamas. Maistas, alkoholis ten šiaip brangus.
Dienai Skipasas kainavo 355 NOR, 6-8 dienos - 1660 NOR, vienkartinis - 65 NOR. Slidžių, snieglenčių ir kt. priemonių nuoma.
Nuo ketvirtadienio po pietų pradeda rinktis žmonės, penktadienį po pietų jau pilnos trasos.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#55 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 20 - 15:19

Jei važiuoti 12 žmonių gaunasi po 80lt diena. Ne taip ir baisu gaunasi. Tik problema tiek žmonių surinkti. O kur jūs tą namą suradot? kaip ir prieš kiek laiko rezervavot? Kodėl pasirinkot Norvegiją slidinėt? Jo daug klausymų, bet labai idomu :)

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2010 sausio 20 - 15:20

  • 0

#56 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2010 sausio 20 - 15:22

Šiaip kiek žmonių telpa tiek tūkstančių: 8 vietos - 8000 NOK, 16 vietos - 16000 NOK savaitei. Yra draugai kurie ten gyvena - jie surado ir išnuomojo. Rezervuota jau apie buvo rugsėjo mėnesį. O Norvegija, nes kaip minėjau - draugai gyvena ten tai jau kokie 5 metai ten varo slidinėti. Man šiemet pirmi, bet jaučiu kad nepaskutiniai :). Susumavau, kad išeina apie 1800 LT vienam žmogui savaitei: lėktuvo bilietai, namelio nuoma, skipasas, batų ir slidžių nuoma, maistas, lauktuvės.` Mums išėjo pigiau, nes kai kas paskolino batus, kai kas, slides, skipasais dalinomės ir pan.

Šį pranešimą redagavo Argus: 2010 sausio 22 - 09:42

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#57 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2010 sausio 22 - 09:27

Pasirodo galima ir i ukraina
  • 0
chūinja

#58 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 18:34

Man jau žiemos reikia, todėl klausiu
Gal kas buvote ir išbandėte Snoras Snow Areną Druskininkuose? Pažiūrėjus video pasirodė, kad mažoka greičio. O gal klystu :hmm:
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas

#59 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 19:18

Kad jau prikelet sita tema, tai pasipasakosiu ir kartu pasiulysiu aplankyt Kittelfjall slidinejimo kurorta Svedijoj. Sis miestelis yra apie 950km nuo Stokholmo aukstyn i siaure, 27 ivairaus sudetingumo trasos plius galimybe (esant palankiom oro salygom) isbandyt heliski (ekstremalus leidimasis nuo kalnu is malunsparnio). Kadangi ziemos sezonu pats ten gyvenu ir dirbu, tai galeciau priimt iki 10 zmoniu grupele pas save. Nuoma, dusas, telikas, internetas, virtuve ir mano kompanija nieko nekainuos. Priklausomai nuo sezono laikotarpio galbut suorganizuociau ir visa ekipiruote reikalinga slidinejimui (slides, batai), keltuko bilietas arba kainuotu mazai arba isvis nekainuotu. Miegojimo salygos irgi priklausys nuo sezono laikotarpio, pas mane namuke yra 6 miegamos vietos, bet kas nelabai mandrus, tai pamiegotu ir ant ciuzinio. Maista ir alkoholinius gerimus patarciau atsivezt patiems. Taip kad jei bus norinciu - organizuokites ir duokit zinia :) Jei kazko nepaminejau - klauskit drasiai. :beer:
  • 0

#60 Arvydzius

Arvydzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:Peugeot 307 1.6Hdi, Subaru Outback boxer diesel 2011

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 19:34

... mano kompanija nieko nekainuos. ...

Vat šituo laaabai abejoju :lol: :beer:
  • 0
Pesimistas - gerai informuotas optimistas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0