Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 katalizatoriaus ispjovimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 107

#1 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 30 - 15:35

sveiki, noriu pasikonsultuoti apie katalizatoriu. sakau galbut tai mano pezo netraukimo priezastis??? :unsure: gal kas dare tokia operacija? ar niekam nekenkia? ar nera ten kokiu daciku kurie po to ima grybaut ir dar daugiau bedu turet galima? masiniukas :pug: 406 porestailas hdi 80kW
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#2 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2009 spalio 30 - 17:01

o paieska bandei naudotis? ...
  • 0
Dont just say it. Do it!

#3 MaKeR

MaKeR
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:'00 P206 2,0 HDi

Parašyta 2009 spalio 30 - 17:06

Kai turėjau Honda Civic'ą '92 metų, tai manual'e buvo parašyta, kad keisti kas 200 tūskt. km. Vieną pažįstų, kuris katalizatorių išplovė po aukšto spaudimo srove ir kuo puikiausiai naudoja iki šiol ;)
  • 0

#4 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2009 spalio 30 - 18:09

Kai turėjau Honda Civic'ą '92 metų, tai manual'e buvo parašyta, kad keisti kas 200 tūskt. km. Vieną pažįstų, kuris katalizatorių išplovė po aukšto spaudimo srove ir kuo puikiausiai naudoja iki šiol ;)

a skiri išpJovima nuo išpLovimo? :doh:
  • 0
Dont just say it. Do it!

#5 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 30 - 19:10

sveiki, noriu pasikonsultuoti apie katalizatoriu. sakau galbut tai mano pezo netraukimo priezastis??? :unsure: gal kas dare tokia operacija? ar niekam nekenkia? ar nera ten kokiu daciku kurie po to ima grybaut ir dar daugiau bedu turet galima?

masiniukas :pug: 406 porestailas hdi 80kW

ieskok forume ,fap filtro pasalinimas,tai ir bus hdi katalizatorius,prirasyta labai daug apie tai ;) :pug:
  • 0

#6 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 30 - 23:07

Pjauk tik salin ir nesuk galvos,biski geriau trauks ir bapkiu dar gausi,tiesa jis tesveria apie 800g. bet virs 100lt gausi :)
  • 0

#7 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 08:45

sveiki, noriu pasikonsultuoti apie katalizatoriu. sakau galbut tai mano pezo netraukimo priezastis???  :unsure:  gal kas dare tokia operacija? ar niekam nekenkia? ar nera ten kokiu daciku kurie po to ima grybaut ir dar daugiau bedu turet galima? 

masiniukas  :pug:  406 porestailas hdi 80kW

ieskok forume ,fap filtro pasalinimas,tai ir bus hdi katalizatorius,prirasyta labai daug apie tai ;) :pug:

FAP nuo katalizatoriaus skiriasi berods.. <_< ir konkreciai apie tai neradau pokalbiu.

lauksiu protingesniu pasiulymu :blush:
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#8 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 08:48

Pjauk tik salin ir nesuk galvos,biski geriau trauks ir bapkiu dar gausi,tiesa jis tesveria apie 800g. bet virs 100lt gausi :)

girdejau hdi kazkaip ten matuoja ir ismetima ir tai itakokja padavima kazkaip per kompa, tai idomu reik gal koki bakeli pastatyt ten? :unsure: kas dare tokia operacija sau? :hmm:
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#9 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 09:01

plius jokio dumijimo nera pas mane ...
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#10 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 spalio 31 - 09:56

pirma stovi katalizatorius uz jo tame paciame bakelyja fap filtras.gali buti kad katalizatorius bus uzsikimses ar apsylydes.jei butu su fap problemos tai turetu kompas rodyti(arba fap kaput arba skystis pasibaige) pradedam nuo skyscio tikrinimo,toliau diagnostika,jei nieks nepadeda ardom filtra ir ziurim ka turim p.s. pas mane 607 netrauke nes nepakeiciau oro filtro n....km,pakeiciau viskas ok,
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#11 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 31 - 10:37

Pjauk tik salin ir nesuk galvos,biski geriau trauks ir bapkiu dar gausi,tiesa jis tesveria apie 800g. bet virs 100lt gausi :)

pjaut tai pjaut,bet reikia neuzmirsti kad ir smulkiu daleliu filtra reiks isimti,o po to ir pas kompiuterista apsilankyti kad klaidu nemetitu,cia ne benzo katalizatorius kad galetum taip paprastai ismesti ir vazineti,nors ir benzui gali klaidu mesti ;) :pug:
  • 0

#12 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 31 - 10:51

Jei nezinojai su benzu daugiau problemu nei su dyzeliu,nes benze reikia deti seteli kad garsas butu mazesnis,bet vistiek garsas lieka,is 607 pvz katalizatoriaus griestai negalima imti,isimsi ir turesi tiek dziaugsmo kad nezinosi kiek pinigine praverti,o is 406 gali imti,dar ne is tokiu masinu esu emes
  • 0

#13 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:27

Jei nezinojai su benzu daugiau problemu nei su dyzeliu,nes benze reikia deti seteli kad garsas butu mazesnis,bet vistiek garsas lieka,is 607 pvz katalizatoriaus griestai negalima imti,isimsi ir turesi tiek dziaugsmo kad nezinosi kiek pinigine praverti,o is 406 gali imti,dar ne is tokiu masinu esu emes

oka pas 406 hdi ne toks pat tas ismetimo fitras nei pas 607,be to skaiciau kad uz 500 isoperuoja 607 ta filtra ir vazineja be vargo,tai idomu man ,nes manajam 607 hdi dar jis neisoperuotas,bet kai jau prades kistis zadejau ispjauti ji,kol kas po isplovimo jau 70 tukstanciu pravaziavau be problemu ;) :pug:
  • 0

#14 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:33

pirma stovi katalizatorius uz jo tame paciame bakelyja fap filtras.gali buti kad katalizatorius bus uzsikimses ar apsylydes.jei butu su fap problemos tai turetu kompas rodyti(arba fap kaput arba skystis pasibaige)
pradedam nuo skyscio tikrinimo,toliau diagnostika,jei nieks nepadeda ardom filtra ir ziurim ka turim
p.s. pas mane 607 netrauke nes nepakeiciau oro filtro n....km,pakeiciau viskas ok,

pas mane nera fap.
cia gerai ar blogai? :unsure:
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#15 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:34

pas mane nera fap.
cia gerai ar blogai? :unsure:

adamkui blogai ,tau gerai
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#16 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:37

dar ne is tokiu masinu esu emes

emei konkreciai is 406? kiek laiko vazinejai?kas vyko pries isimant?
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#17 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:38

adamkui blogai ,tau gerai

:D :D
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#18 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:43

Kai turėjau Honda Civic'ą '92 metų, tai manual'e buvo parašyta, kad keisti kas 200 tūskt. km. Vieną pažįstų, kuris katalizatorių išplovė po aukšto spaudimo srove ir kuo puikiausiai naudoja iki šiol ;)

issiplauna? :unsure: manau jau isbyra gal net tada po srove jei.
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#19 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 31 - 11:56

pirma stovi katalizatorius uz jo tame paciame bakelyja fap filtras.gali buti kad katalizatorius bus uzsikimses ar apsylydes.jei butu su fap problemos tai turetu kompas rodyti(arba fap kaput arba skystis pasibaige)
pradedam nuo skyscio tikrinimo,toliau diagnostika,jei nieks nepadeda ardom filtra ir ziurim ka turim
p.s. pas mane 607 netrauke nes nepakeiciau oro filtro n....km,pakeiciau viskas ok,

pas mane nera fap.
cia gerai ar blogai? :unsure:

Jei nera fap filtro tai pjauk net nemastydamas :) vietoj jo isidesi rezonatoriu ir dar babkiu ant alaus liks ;) Pas mane toks pat pezas 406, porestailas, 80kW, 2000 metu, irgi nertauke, kompas klaidas mete, buvau visur ir pas variklistus ir pas diagnostikus nieko nerado, tada issipjoviau kataliza ir isidejau vietoj jo rezonatoriu, tai ir trauka atsirado ir klaidu nebemeto, ir garsas toks rimtesnis :) o katalizas buvo ant tiek uzsikises kad i isimta pries pardavima pro viena gala vandens pripyliau, palaikiau para tai tik keli lasai isbego :) Pjauk zmogau ir dziaukis 80kW galia po to ;)
  • 0

#20 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 31 - 12:26

Jei nera fap filtro tai pjauk net nemastydamas :) vietoj jo isidesi rezonatoriu ir dar babkiu ant alaus liks ;) Pas mane toks pat pezas 406, porestailas, 80kW, 2000 metu, irgi nertauke, kompas klaidas mete, buvau visur ir pas variklistus ir pas diagnostikus nieko nerado, tada issipjoviau kataliza ir isidejau vietoj jo rezonatoriu, tai ir trauka atsirado ir klaidu nebemeto, ir garsas toks rimtesnis :) o katalizas buvo ant tiek uzsikises kad i isimta pries pardavima pro viena gala vandens pripyliau, palaikiau para tai tik keli lasai isbego :) Pjauk zmogau ir dziaukis 80kW galia po to ;)

bet esme kad tik kartais uzeina kartais gerai viskas su trauka :unsure: jo jau diagnostikas dariau visokius keiciau. visi filtrai nauji. vaziuoju daug. yra kas i PM parase gink dieve nepjauk. :unsure:

klaidu pas mane jokiu nemeto..
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0