Peršokti prie turinio


Nuotrauka

lamda emuliatorius ir del nebuvimo galimos bedos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#21 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 vasario 13 - 11:56

nu nu.tai dabar lempute neuzsidega ir dujom vaziuojant?
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#22 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 14 - 09:21

nzn dar nesudejau
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#23 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 vasario 14 - 15:44

nzn dar nesudejau

tai parasyk kaip ten viskas
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#24 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 15 - 15:36

nu nu.tai dabar lempute neuzsidega ir dujom vaziuojant?

viskas veikia, pravaziuota beveik 200 km ir lempute dar neuzsidege nei karto, aisku pakeistas buvo ir MAP daviklis, lamda zondo simuliatoriu atjungiau visai, pasirodo lamda neveikia, teks ieskotis kito...
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#25 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 vasario 17 - 19:47

viskas veikia, pravaziuota beveik 200 km ir lempute dar neuzsidege nei karto, aisku pakeistas buvo ir MAP daviklis, lamda zondo simuliatoriu atjungiau visai, pasirodo lamda neveikia, teks ieskotis kito...

tai pala cia kazkas rase kad atjungus lemda ta lempute ir neuzsidega
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#26 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 18 - 13:53

tai pala cia kazkas rase kad atjungus lemda ta lempute ir neuzsidega

taip del lambda ir neuzsidega, o del purkstuku uzsidega
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#27 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 18 - 14:53

taip del lambda ir neuzsidega, o del purkstuku uzsidega

O tai jei pas mane monoypurskimas ir jy atjungus manau kompas nlb pergyvens, tai gal man net nedet to lembda emuliatoriaus, o tiesiog atjungt zonda per rele kai bus vaziuojama dujom? :hmm:
  • 0

#28 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 18 - 15:37

O tai jei pas mane monoypurskimas ir jy atjungus manau kompas nlb pergyvens, tai gal man net nedet to lembda emuliatoriaus, o tiesiog atjungt zonda per rele kai bus vaziuojama dujom? :hmm:

as kaip suprantu lambda emuliatorius reikalingas tam kad kompas matytu teisinga misini nebandytu jo koreguoti, o jei jis to nematys tai lambda ijungus vel bandys atsireguliuoti, is to gausis apsuku plaukiojimas, as jei lambda nuimu plaukioja apsukos ant duju, o ant benzo kaiptik be lambdos geriau
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#29 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 18 - 15:39

pas mane dar emuliatorius su sviesos diodais, tai pagal juos dar primityviai galima dujas pasireguliuoti, bet dabar pastoviai perriebu misini rodo, nes zondas irgi dirba tik apie 0.8 V
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#30 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 20 - 08:50

Vakar garaze jungiau zondo emuliatoriu ir susimasciau kuris liamda zondo laidas yra signalinis, tai snd internete radau laidu spalvas. Vadinasi kirpsiu juoda laida ir y tarpa jungsiu emuliatoriu.
  • 0

#31 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 23 - 21:32

Pajungus emuliatoriu man vistiek mete kompo klaida tik perjungus ant duju, galvojau emuliatorius blogas. Bet snd padariau ekperimenta, varikliui dirbant dujom, padaviau ir benzina. Nors misinys gavosi dvigubai per riebus, bet kompas klaidos nemete, vadinasi emuliatorius teisinga signala duoda. Tuomet beliaka variantas, jog kompas supranta kad as jam benzo purkstuka atjungiu. As kirpau (dejau rele) pagrindiny maitinimo laida prie purkstuko, tai gal ne ta reikejo. Kas kokiu minciu turit kaip tokia beda sprest?
  • 0

#32 Svečias_Bondas_007_*

Svečias_Bondas_007_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 23 - 22:55

nukirpai tai gerai, dabar belieka suzinoti purkstuko varza ir imituoti kompui kai nukerpi grandine, paliekant tam tikra varza jam normos ribose kad jis nesiklaidintu ir nemestu cecko.
  • 0

#33 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 24 - 08:43

Pajungus emuliatoriu man vistiek mete kompo klaida tik perjungus ant duju, galvojau emuliatorius blogas. Bet snd padariau ekperimenta, varikliui dirbant dujom, padaviau ir benzina. Nors misinys gavosi dvigubai per riebus, bet kompas klaidos nemete, vadinasi emuliatorius teisinga signala duoda. Tuomet beliaka variantas, jog kompas supranta kad as jam benzo purkstuka atjungiu. As kirpau (dejau rele) pagrindiny maitinimo laida prie purkstuko, tai gal ne ta reikejo.
Kas kokiu minciu turit kaip tokia beda sprest?

tam dalykui as dejau purkstuku emuliatoriu, tai dabar meta klaida ant benzo vaziuojant, speju purkstukam galas arteja, kai prasidirba lyg ir viskas gerai, bet tik uzkurus atrodo kad cilindras nedirbtu...
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#34 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 vasario 24 - 09:56

tam dalykui as dejau purkstuku emuliatoriu, tai dabar meta klaida ant benzo vaziuojant, speju purkstukam galas arteja, kai prasidirba lyg ir viskas gerai, bet tik uzkurus atrodo kad cilindras nedirbtu...

Pas tave, kiek supratau is purkstuku emuliatoriaus foto, yra pilnas elektroninis ypurskimas, o pas mane mono ypurskimas (karbiuratorius su vienu purkstuku :) ), tai negi tokiems irgi buna kazkokie emuliatoriai? :hmm:
  • 0

#35 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 24 - 10:19

buna emuliatoriu nuo 1 iki 12 purkstuku toks ten ir elektroninis taspat kaip pas tave tik purkstukai 4, vistiek jie viei vienu metu atsidaro...

Šį pranešimą redagavo Jonkis: 2010 vasario 24 - 10:20

  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#36 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2010 vasario 24 - 19:57

Pajungus emuliatoriu man vistiek mete kompo klaida tik perjungus ant duju, galvojau emuliatorius blogas. Bet snd padariau ekperimenta, varikliui dirbant dujom, padaviau ir benzina. Nors misinys gavosi dvigubai per riebus, bet kompas klaidos nemete, vadinasi emuliatorius teisinga signala duoda. Tuomet beliaka variantas, jog kompas supranta kad as jam benzo purkstuka atjungiu. As kirpau (dejau rele) pagrindiny maitinimo laida prie purkstuko, tai gal ne ta reikejo.
Kas kokiu minciu turit kaip tokia beda sprest?

tam dalykui as dejau purkstuku emuliatoriu, tai dabar meta klaida ant benzo vaziuojant, speju purkstukam galas arteja, kai prasidirba lyg ir viskas gerai, bet tik uzkurus atrodo kad cilindras nedirbtu...

Ne purkstukam galas, o s....... emuletorius, naher jis reikalingas tiem purkstukam, kai pirkau 405 tai buvo zondo emuletorius, klaidos nemete, bet tas emuletorius uztersdavo kompa ir ant benzo visai nevaziuodavo, ismeciau as jy ir viskas tvarkoj, o kad ta lempike padega tai nieko baisaus, jau 4 metai kaip pas mane jinai tai dega tai uzgesta ir viskas puikiai veikia ir benzu ir dujom puikiai dirba
  • 0

#37 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2010 vasario 25 - 22:59

Nekuriant temos ir mastant,kad parejo lambda....Zodziu per didziuosius salcius prasivazinejau ant duju ir viskas ok,neskaitant to kad cekas kartais uzsidegdavo.O dabar tokia bedike istiko,tempiau kita masina is pusnies variklis gavo didesne apkrova ir is duju permete ant benzo.Ir po to isijungus ant duju duodi gaza iki galo apsukos pakyla iki 2000 ir automatiskai is duju meta ant benzo,gaza po biski spaudziant siek tiek vaziuoja,ismynus sankaba apsukos susokineja ir variklis uzgesta,ir cekas uzsidegineja labai daznai.Kaip patikrint ar lambda kaltas?Kokios mintys?Dekui.
  • 0
gangsteris607

#38 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 26 - 09:03

Pajungus emuliatoriu man vistiek mete kompo klaida tik perjungus ant duju, galvojau emuliatorius blogas. Bet snd padariau ekperimenta, varikliui dirbant dujom, padaviau ir benzina. Nors misinys gavosi dvigubai per riebus, bet kompas klaidos nemete, vadinasi emuliatorius teisinga signala duoda. Tuomet beliaka variantas, jog kompas supranta kad as jam benzo purkstuka atjungiu. As kirpau (dejau rele) pagrindiny maitinimo laida prie purkstuko, tai gal ne ta reikejo.
Kas kokiu minciu turit kaip tokia beda sprest?

tam dalykui as dejau purkstuku emuliatoriu, tai dabar meta klaida ant benzo vaziuojant, speju purkstukam galas arteja, kai prasidirba lyg ir viskas gerai, bet tik uzkurus atrodo kad cilindras nedirbtu...

Ne purkstukam galas, o s....... emuletorius, naher jis reikalingas tiem purkstukam, kai pirkau 405 tai buvo zondo emuletorius, klaidos nemete, bet tas emuletorius uztersdavo kompa ir ant benzo visai nevaziuodavo, ismeciau as jy ir viskas tvarkoj, o kad ta lempike padega tai nieko baisaus, jau 4 metai kaip pas mane jinai tai dega tai uzgesta ir viskas puikiai veikia ir benzu ir dujom puikiai dirba

ir masinu konstruktoriai durneliai prideda visokiu nesamoniu, kam tos lemputes reikalingos, tik elektra paildomai naudoja...

Jei tau gerai tai gerai, o man maloniau vaziuoti su maisna ir zinoti kad viskas gerai ir kompas dirba be klaidu

o siaip del zondo kompas klaidos nemeta, zondo emuliatoriu reikia reguliuoti ir nenublus jokie kompai...

Šį pranešimą redagavo Jonkis: 2010 vasario 26 - 09:05

  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#39 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2010 vasario 26 - 20:05

Pajungus emuliatoriu man vistiek mete kompo klaida tik perjungus ant duju, galvojau emuliatorius blogas. Bet snd padariau ekperimenta, varikliui dirbant dujom, padaviau ir benzina. Nors misinys gavosi dvigubai per riebus, bet kompas klaidos nemete, vadinasi emuliatorius teisinga signala duoda. Tuomet beliaka variantas, jog kompas supranta kad as jam benzo purkstuka atjungiu. As kirpau (dejau rele) pagrindiny maitinimo laida prie purkstuko, tai gal ne ta reikejo.
Kas kokiu minciu turit kaip tokia beda sprest?

tam dalykui as dejau purkstuku emuliatoriu, tai dabar meta klaida ant benzo vaziuojant, speju purkstukam galas arteja, kai prasidirba lyg ir viskas gerai, bet tik uzkurus atrodo kad cilindras nedirbtu...

Ne purkstukam galas, o s....... emuletorius, naher jis reikalingas tiem purkstukam, kai pirkau 405 tai buvo zondo emuletorius, klaidos nemete, bet tas emuletorius uztersdavo kompa ir ant benzo visai nevaziuodavo, ismeciau as jy ir viskas tvarkoj, o kad ta lempike padega tai nieko baisaus, jau 4 metai kaip pas mane jinai tai dega tai uzgesta ir viskas puikiai veikia ir benzu ir dujom puikiai dirba

ir masinu konstruktoriai durneliai prideda visokiu nesamoniu, kam tos lemputes reikalingos, tik elektra paildomai naudoja...

Jei tau gerai tai gerai, o man maloniau vaziuoti su maisna ir zinoti kad viskas gerai ir kompas dirba be klaidu

o siaip del zondo kompas klaidos nemeta, zondo emuliatoriu reikia reguliuoti ir nenublus jokie kompai...

Dar vienas visazinis profesorius :wacko:
  • 0

#40 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2010 vasario 27 - 09:00

vazinek kaip tu nori, nepatinka tai nenaudok tu emuliatoriu kas tave vercia, man nepatinka kai syscheck dega tai ir emuliatorius sudejau, ziuriu tau skauda labai del to...
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0