Peršokti prie turinio


Bėdos su peu 205 1.9 D


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Svečias_arvydas238_*

Svečias_arvydas238_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 20:45

Tai štai kažkokios problemos su mano peu, žodžiu viskas taip : 1.ryte užkuri variklį ir reik palaikyt gaza kol šiek tiek prašyla nes jei nepalaikai užgęsta, dirba labai jau negražiai (kol įšyla) Gal tas ale "automatinis patsosas" kur virš termostato yra streikuoja? 2. Pečiukas šildo labai prastai , maximumas net šilto variklio nebūna perdaug, toks šiltokas tik vėjelis pučia, ir kol įšylą iki to drungno vėjelio tai apie 10 min užtrunka. (termostatas pakeistas ir antifrizas taip pat) 3. Trauka , kažkoks bukas jis pasidarė lyg kažkoks pasipriešinimas būtų kai sapudi gazą , viskas prasidėjo pašalus.
  • 0

#2 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 21:02

1. seno dyzelio bedos, as ir palaikau ir slieku neieskau. nejau del 15os saltu naktu tu ji ruosiesi knistis? 2. kisasi pats peciukas, reik isimt ir isplaut, kito varianto nera, pas mane isyla taip po kokiu 12 km kazkur, po 20 jau pucia karsta(nu ne siandien aisku, pas tranza net vaziuojant autonominis sildymas isijunginejo visa diena:)) ora.. 3. taip, jis bukas, tu visiskai teisus, jam truksta vejelio ant isiurbimo kolektoriaus:) R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#3 Svečias_arvydas238_*

Svečias_arvydas238_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 21:06

Na bandysiu savaitgalį reguliuot tą "automatinį padsosą" , manau padės, reiks plaut pečių tada, o dėl bukumo tai kol nepašalo tai geriau ėjo :o ir o bet tačiau kažkaip labai jau sunkiai bėgiai jungias kol šaltas :x
  • 0

#4 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 21:10

ai, atvirai pasakysiu, man sis variklis visiskai nemalonus, netraukia, kuro daug degina, tik kad gerai kuriasi. ateis svente i mano pinigine, kaip mat idesiu 1.9td, pilsiu gal litru daugiau(daba su savo vaziavimu kazkur apie 7 pilu), bet tada bent jau vaziuosiu kaip zmogus.. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#5 Svečias_arvydas238_*

Svečias_arvydas238_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 21:18

Oooo kai dėsi ir mane pakviesk padėsiu kuom galėsiu ir alų srėbt padėsiu, šiaip įdomu būtų prie tokių darbų bent pastovėt, nes paprastą 1.9 tai jau permetinėjau visą peu 205 perrinkau, bet supuvo teko pasikeist dabar kol perrinksiu viską tai oj blemba.. :x
  • 0

#6 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 22:17

ai, atvirai pasakysiu, man sis variklis visiskai nemalonus, netraukia, kuro daug degina, tik kad gerai kuriasi. ateis svente i mano pinigine, kaip mat idesiu 1.9td, pilsiu gal litru daugiau(daba su savo vaziavimu kazkur apie 7 pilu), bet tada bent jau vaziuosiu kaip zmogus..

isidesi toki pat ubita 1.9td koks pas tave dabar 1.9d, pilsi kuro litru daugiau ir dar tepalo po litra ant 1kkm ir nebesikurs is puses abaroto... geras 1.9d 205/309 kebuluose gan neblogai eina, mieste per akis... aisku, jei deze originali, ne kokio benzininio imesta...
  • 0

#7 Svečias_arvydas238_*

Svečias_arvydas238_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 15 - 23:02

na tikrai visai smagiai eina kai sureguliuotas (:
  • 0

#8 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 09:12

Tai štai kažkokios problemos su mano peu, žodžiu viskas taip :
1.ryte užkuri variklį ir reik palaikyt gaza kol šiek tiek prašyla nes jei nepalaikai užgęsta, dirba labai jau negražiai (kol įšyla) Gal tas ale "automatinis patsosas" kur virš termostato yra streikuoja? 
2. Pečiukas šildo labai prastai , maximumas net šilto variklio nebūna perdaug, toks šiltokas tik vėjelis pučia, ir kol įšylą iki to drungno vėjelio tai apie 10 min užtrunka.  (termostatas pakeistas ir antifrizas taip pat)
3. Trauka , kažkoks bukas jis pasidarė lyg kažkoks pasipriešinimas būtų kai sapudi gazą , viskas prasidėjo pašalus.

na manu gazo geriau nelaikyk tu lai uzgesta viena kart uzkurk antra kart, jie dar gest tai dar uzkurk, zyzeliui labai skauda kai prie nemenkos minusines temp kuri ant gazo koja numetes arba vos vos uzsikuria ir per gaza uzmeti tipo va greiciau uzsikurs nedumis visus cilindrus uzsuksiu ant smugio, manau lai padumija teku pats motoras visus cilindrus uzkuria o ne su "pagalba" nes variklis uzsikurdamas gi tokiu slegiu ir kompresijom varo kad ojoj. o cia susalusi motora ir tepalus duosi dar krusos, tai tirkai ne i gera.

pas mane ir nepersvelniausiai kurias, su kokiais 3 cilindrais arba su oro burbulais, nes pries kelias savaites pastebejau kai pastovi masina ilgeliau susikaupia oro kuro slangose, tai turbut pas mane taip jis elgias rytais kad ora visa prastumt

Šį pranešimą redagavo Tadzius: 2009 gruodžio 16 - 09:16

  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#9 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 09:17

Na visu pirma tai niekas gi nespaudzia belekiek(max iki1.5k rpm), visu antra tai cia dyzelis(ne turbo dyzelis), jam visiskai px ar siltas ar saltas... uzkuriu ir vaziuoju is kart jei langai neuzsale, ar +20 ar -20. Cia ne tas variklis kuris reikalauja bent maziausio gailescio, jis tiesiog to nenusipelne, uz tai yra kantrus. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#10 Svečias_arvydas238_*

Svečias_arvydas238_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 19:49

gesimo problema sutvarkyta, atuomatinis padsosas patemptas ir dabar viskas gut. O ramunai neteisus tu dėl variklio uoj neteisus labai ištvėrmingas, paklusnus ir geras variklis , kur dar matei kad nuvažiavęs ketvirtį miliono dirbtų taip gerai?
  • 0

#11 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2009 gruodžio 16 - 20:00

kur dar matei kad nuvažiavęs ketvirtį miliono dirbtų taip gerai?

tai čia tik "apkatkė" bet kokiam dyzeliniam varikliui ... :) Lietuvoj didžioji dalis tokių gatvėse važinėja (8-10 metų senumo) - kas, kad savininkai tiki tais 120t... :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0