Jump to content


Photo

Stabdziu lempute uzsidega tik del kaladeliu


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2009 December 24 - 09:48

Sveiki turiu toki klausima - stabdziu lempute prietaisu skydelyje signalizuoja tik apie kaladziu susidevejima ar perspeja dar del kazko (pvz. per mazo stabdziu skyscio kiekio)??? Sia savaite ta lepute pradejo labai silpnai degti, paspaudus stabdziu pedala. Reikalas tas, kad po viena laida nuo tu lizdu, i kuriuos kishasi kaladziu laidai, yra nutruke... todel, mano galva, perspejimas del kaladziu pas mane nelabai imanomas... o siandien, kai teko staigiau pastabdyti, lyg ir stabdziai siek tiek blogesni pasirode. todel ir klausiu apie ka ta lepmpute dar gali signalizuoti. P.S. citata is manualo: "Priekinių stabdžių trinkelių susidėvėjimo lemputė. Jei norite važinėti saugiai, pakeiskite stabdžių trinkeles, kai tik lemputė užsidega".
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#2 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 December 24 - 09:52

kartais patenka dregme su druska.. pas man praeitais metais buwo panasiai, kalades prie pabaigos buvo, taciau imanoma vazinet, bet vienos frikcinis pavirsius trukes...pakeiciau is susitvarke...
  • 0

#3 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Posted 2009 December 24 - 11:13

Seip ten 4 tokie laidai, ar visi nutruke? Betkuris is 4 uzdegs sia lempute. Mano galva jie rodo tik kaladeliu susidevejima.
  • 0

#4 EDJU

EDJU
  • Senbuviai
  • posts 164
  • Vieta:Denmark,Vojens
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi karavanas

Posted 2009 December 25 - 13:28

man buvo rankinio daviklis parejes,tai irgi lempute mirksedavo.ilgai knisausi kol radau kame reikalas
  • 0

#5 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Posted 2009 December 25 - 14:25

man buvo rankinio daviklis parejes,tai irgi lempute mirksedavo.ilgai knisausi kol radau kame reikalas

Prieko cia rankinis ir stabdziu lenpote :wacko:
Psitikrink stabdziu skysti, jei viskas tvarkoje tai reiskia kalades baiginejasi
Ta lenpute uzsidega kai kuris nors laidas gauna minusa siuo atveju nusidevejo kaladele kazkuri iki laido (kuris ilietas i kalade ) ir jis lietcia stabdziu diska ir gauna minusa ;]

Edited by pale, 2009 December 25 - 14:26.

  • 0

#6 devil

devil
  • Senbuviai
  • posts 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Posted 2009 December 25 - 19:03

regis turetu buti taip kad kaladeliu susidevejima simbolizuoja geltonai degantis (O) simbolis o rankinio stabdzio ir stabdziu skystimo trukuma turetu simbolizuoti raudonai degantis (!) (P) simboliai ? kaip ten pas tave ? koks simbolis dega ?
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#7 EDJU

EDJU
  • Senbuviai
  • posts 164
  • Vieta:Denmark,Vojens
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi karavanas

Posted 2009 December 25 - 19:06

Prieko cia rankinis ir stabdziu lenpote :wacko:
Psitikrink stabdziu skysti, jei viskas tvarkoje tai reiskia kalades baiginejasi
Ta lenpute uzsidega kai kuris nors laidas gauna minusa siuo atveju nusidevejo kaladele kazkuri iki laido (kuris ilietas i kalade ) ir jis lietcia stabdziu diska ir gauna minusa ;]

nezinau,gal kituose modeliuose yra papildoma lempute,bet pas mane rankinio ir stabdziu kaladeliu,IR per mazo stabdziu skyscio lygio yra ta pati lempute.aisku,papildomos info teikia ir kompas
  • 0

#8 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2009 December 28 - 09:50

Seip ten 4 tokie laidai, ar visi nutruke?
Betkuris is 4 uzdegs sia lempute. Mano galva jie rodo tik kaladeliu susidevejima.

nutruke kiekvienoj pusei po viena - po viena liko sveiki.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#9 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Posted 2009 December 28 - 10:40

nutruke kiekvienoj pusei po viena - po viena liko sveiki.

Tada kazkuri kaladele jau baigia nusizulinti ir siekia davikli. Pradzioj degs staigiau paspaudus stabdziu, veliau prades pastoviai degt.. :)
  • 0

#10 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Posted 2009 December 28 - 10:43

Mano Peze paminkstejo stabdziai,ABS veikia.Priekines kaladeles jau pabaigon,tai ar gali del to buti tas minkstumas??
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#11 mauzeris

mauzeris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 118
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:406 2.1

Posted 2009 December 28 - 17:33

o ka reiksia lempute geltona lyg slendantis automobilis? ant rankinio per sniega truputi paslidinejau,ta lempute tai uzgesta,tai vel uzsidega,cia kaladeliu nusidevejimas ar kas? o kai dabar sniegas aptirpo rankinio nebelieciu tai ir ta lempute neisijungia
  • 0

#12 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • posts 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Posted 2009 December 28 - 17:40

Prie tu paciu stabdziu. Kai stabdau gale desineje puseje uzimas girdisi, rankini traukiant tas pats. Kas galetu buti ?
  • 0

#13 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • posts 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Posted 2009 December 28 - 18:45

Prie tu paciu stabdziu. Kai stabdau gale desineje puseje uzimas girdisi, rankini traukiant tas pats. Kas galetu buti ?

pradziai bandyk rata nusiimti ir pasiziurek kiek kaladeliu liko. gali buti guolis,bet uztu pastoviai,nors kas zino.
  • 0

#14 devil

devil
  • Senbuviai
  • posts 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Posted 2009 December 30 - 20:24

o ka reiksia lempute geltona lyg slendantis automobilis? ant rankinio per sniega truputi paslidinejau,ta lempute tai uzgesta,tai vel uzsidega,cia kaladeliu nusidevejimas ar kas? o kai dabar sniegas aptirpo rankinio nebelieciu tai ir ta lempute neisijungia

greiciausiai ta lempute bus ABS. kai ant rankinio papjaustei kompas mato kad priekiniai ratai sukasi o galas ne ir isprotejo ko pasekoje uzdege lempute.
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#15 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Posted 2010 April 11 - 10:12

o ka reiksia lempute geltona lyg slendantis automobilis? ant rankinio per sniega truputi paslidinejau,ta lempute tai uzgesta,tai vel uzsidega,cia kaladeliu nusidevejimas ar kas? o kai dabar sniegas aptirpo rankinio nebelieciu tai ir ta lempute neisijungia

nekuriant naujos temos prie to pacio... ir man uzsidege ta lempute,tik mano liutas ilgai stovejo kalades gale prikibo tad irgi raiziau kaip su uztrauktu rankiniu kol atsoko kalades... tai kaip dabar ta lempute uzgesint...? nejau tik su diagnostika..?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users