Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apsukos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 22:18

Na kai mano temp dawiklis buwo blogas tai gazuodawosi iki 2000rpm
Kiek zmoniu tiek nuomoniu cia reikia tikrint

man nesigazuoja. - nesmirda bendzinu - kai uzgesta nesunku uzkurti.
kas yra 'MAP' (cia tas laisvos eigos voztuvas?)

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2009 gruodžio 28 - 22:19

  • 0

#22 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 22:22

Na kai mano temp dawiklis buwo blogas tai gazuodawosi iki 2000rpm
Kiek zmoniu tiek nuomoniu cia reikia tikrint

man nesigazuoja. - nesmirda bendzinu - kai uzgesta nesunku uzkurti.
kas yra 'MAP' (cia tas laisvos eigos voztuvas?)

:D :D :D Naudokis paieska kvailu klausimu neklauses :D

Šį pranešimą redagavo roccas: 2009 gruodžio 28 - 22:23

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#23 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 22:22

MAP slegio dawiklis ant kolektoriaus Gal tu diagnostika pradzioj pamegink pasidaryti ir bus wiskas aisku
  • 0

#24 Svečias_Strong_*

Svečias_Strong_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 22:26

Taip darykis diagnostika ir bus ramu
  • 0

#25 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2009 gruodžio 28 - 23:19

Taip darykis diagnostika ir bus ramu

Galvojau sutaupysiu 70lt ir apsieisiu be diagnostikos..
bet matau ir ja reikes padaryti.

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2009 gruodžio 28 - 23:26

  • 0

#26 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2009 gruodžio 29 - 00:34

o tu bent paziurek ar laidai nuo MAP seso nenukrite... jis yra po kolektorium i ji pareina 3 laidu fiske berods
  • 0

#27 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2009 gruodžio 29 - 00:37

Aciu visiems padejusiems.. VISKA ka suraset rytoj parsivares is serviso patikrinsiu.. jei nesugebesiu surast problemos (ir jei idetas 'naujas' laisvos eigos voztuvas nepades) teks diagnostika daryti.
  • 0

#28 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2009 gruodžio 30 - 14:50

Deagnostika nieko blogo neparode.. mechanikai 'nustate' kad kaltas laisvos egos voztuvelis.. sake valymai nepadeda jei mechanizmas izdiles ir pan..
turiu ta voztuva bet nuo paprasto peugeot 406 (ne coupe) (varikliai identiski is isores - kw ir L tiek pat) ir ka galiu pasakyti... jis skiresi(voztuvas)...... :/// nes mano cupinio Posted Image tas kaklelis zymiai ilgesnis nei paprasto 406...
nutariau is ebay parsisiusti - neorginalus kainuos apie 100lt.. bet is kur zinoti kad jis man tiks??? va kas ant manojo parasyta (tik skaicius nusirasiau) - C5197 A3348



- idejus ta trumpesni nuo paprasto 406 - apsukos laikosi virs 1500 rpm - t.y variklis 'nemato' tos detales..


P.s donoras ~97-98m o manoji coupe 99m.. kazka itakoja?
pagal viska http://cgi.ebay.com/...ename=rvi:1:1v_ turi tikri... bet tas 'c...." kodas nesutampa.. veliau parsinesiu ta su mazesne galvute.. reikes paziuret koki 'kodai' ten uzrasyti.

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2009 gruodžio 30 - 15:07

  • 0

#29 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2009 gruodžio 30 - 16:45

edit:::::: Zodziu moralas tame kad senasi 'varikliukas' buvo taip isdiles.. kad kysojo apie 0.4cm ilgiau nei mano pirktas.. idejau vel ta 'nauja' ir bedos issisprende... seniau apsukos siektiek buvo pakile del to kad nekontaktino fyske..
  • 0

#30 samux12

samux12
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 gruodžio 31 - 15:09

edit::::::

Zodziu moralas tame kad senasi 'varikliukas' buvo taip isdiles.. kad kysojo apie 0.4cm ilgiau nei mano pirktas..
idejau vel ta 'nauja' ir bedos issisprende... seniau apsukos siektiek buvo pakile del to kad nekontaktino fyske..

man lygiai tas pats buvo kas ir tau su apsukom. pakibdavo iki 3000. pakeciau laisvos eigos voztuva ir apsukos susitvarke.
  • 0

#31 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 sausio 04 - 15:00

Dar prie to pacio Kas kaltas jei ryte uzkurus auto (kai buna ~-18c.. -SALTA) siektiek pasildziu (ne iki darbines temp) - uzgesta(t.y vaziuoju ir ijungiu laisva begi).. laisvos eigos voztuvelis nekaltas - jis pakeistas i kita kuris yra geros bukles. Kai auto susyla jokiu problemu nekyla.. - ir ta pacia diena 'saldyk' kiek nori.. -- auto susyla be tokiu nesamoniu... auto su dujom.. ar gali buti jos kaltos?
  • 0

#32 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 04 - 15:10

Dar prie to pacio
Kas kaltas jei ryte uzkurus auto (kai buna ~-18c.. -SALTA) siektiek pasildziu (ne iki darbines temp) - uzgesta(t.y vaziuoju ir ijungiu laisva begi)..
laisvos eigos voztuvelis nekaltas - jis pakeistas i kita kuris yra geros bukles.

Kai auto susyla jokiu problemu nekyla.. - ir ta pacia diena 'saldyk' kiek nori.. -- auto susyla be tokiu nesamoniu...

auto su dujom.. ar gali buti jos kaltos?

Pasimatuok ateinancia itampa iki LEV su laidais problemos turbut, o gal toje geltonoje fyskeje esantis pakaitinimo elementas neatlieka savo darbo.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#33 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 sausio 04 - 15:36

kokia itampa turi buti ?ir kuriuos laidus tikrinti nes kiek zinau (gal klysti) ten yra ju 3 ar 4..)
ir ji turi buti pastovi?
Jeigu itampa neateina tai kai susyla auto (dirba normaliai) irgi turi matytis kazkas?


veliau dar reikes susirast ta 'geltona fiske'.. - kaip ja patikrinti ar atlieka savo darba.|

galvoju issiimti jei nera labai sudetinga visa droseline sklende ir namie graziai issiardyti - praplauti (wd40..)

dar skaitau :
http://www.peugeot-k...esta ant laisvu
kad galima skylute issigresti 'po filtro' link sklendes -slangoje.. (2mm) ir sako kad padeda.. tiesa ar neapsimoka expermentuot?

rytoj bandysiu kurti ir sildyti tik ant bendzino.. jei viskas OK.. - vesiu i brc del duju kaltes :/ vistik dar garantija yra..

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2010 sausio 04 - 16:12

  • 0

#34 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 sausio 05 - 12:48

edit: vistik sita 'uzgesimo' problema tik ant duju.. siandien sildziau iki darbines temp ir siektiek vazevau tik su bendzinu - jokiu uzgesimu ijungus laisva pavara kaip sakiau brc dar beveik keli metai garantijos turiu.. reikes nuvazioti kai bus laiko...

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2010 sausio 05 - 12:51

  • 0

#35 Svečias_Cezaris_*

Svečias_Cezaris_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 05 - 16:59

kurioj vietoj randasi tas laisvos eigos reguliatorius. nes pas mane irgi apsukos sokineja. bet kolkas tik tarp 800 ir 1100, nu kartais ir iki 3000 uzkyla ir daugiau bet labai jau retai. Esu ne lietuvoj todel pats keisciausi. bet pirmiau reikia issiimti kad auto parduotuvej susisnekeciau ko man reikia. :)
  • 0

#36 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 05 - 17:01

kurioj vietoj randasi tas laisvos eigos reguliatorius. nes pas mane irgi apsukos sokineja. bet kolkas tik tarp 800 ir 1100, nu kartais ir iki 3000 uzkyla ir daugiau bet labai jau retai. Esu ne lietuvoj todel pats keisciausi. bet pirmiau reikia issiimti kad auto parduotuvej susisnekeciau ko man reikia. :)

Dar vienas iš mėnulio iškritęs :doh:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#37 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 sausio 05 - 17:05

kurioj vietoj randasi tas laisvos eigos reguliatorius. nes pas mane irgi apsukos sokineja. bet kolkas tik  tarp 800  ir 1100, nu kartais ir iki 3000 uzkyla ir daugiau bet labai jau retai. Esu ne lietuvoj todel pats keisciausi. bet pirmiau reikia issiimti kad auto  parduotuvej susisnekeciau ko man reikia.  :)


Koks variklis?
Susirask droseline skrlende..
Posted Image

ji turi buti netoli oro filtro (oro filtras ir si sklende sujunkta viena stora slanga) ir kitoje puseje turetum rasti:
laisvos eigos voztuveli..
Posted Image
to strypelio ir galvutes nesimatys.. - bus prijunktas laidas (fiske su ~3 ar 4 laideliais)

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2010 sausio 05 - 17:08

  • 0

#38 Svečias_Cezaris_*

Svečias_Cezaris_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 05 - 17:21

dekui.
  • 0

#39 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2010 sausio 05 - 21:34

Laisvos eigos voztuvas (jei Magneti Marreli) tinka nuo Fiat , Alfa romeo, Lancia,....
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#40 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2010 liepos 04 - 21:56

i tema ar ne nzn bet turiu beda.Uzkurus salta peugeot 406 1,8 8v 66kW,jinai uzgesta jei neduodi gazo,O uzgazavus pesmirsta benzu,norint pajudet is vietos buna kad saudo ir dusta variklis. Nesvarbu ar vaziuoju ant duju ar ant benzo ismynus sankaba apsukos krenta beveik iki nulio,pakyla iki 800 ir krenta vel iki nulio ir uzgesta,del traukos kai pasyla tai normaliai,nor ir salta kartais buna kad nesaudo tai traukia ok,bet ant laisvu nedirba kad ir kokia jos nuotaika bebutu.Gal padesit isspret problema? :hmm:
  • 0
gangsteris607




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0